38447
  • JethroHUN
    #36124
    ...és persze, hogy szarfos DB-7-et kaptam.
  • Rue East
    #36123
    Nem lenne hülyeség bevezetni a shared kill-t, az angolok által használt tört számos megoldásban. Ha 3-an lőttek critical-t, akkor mindenki kap egy 1/3 kill-t.
  • JethroHUN
    #36122
    Menjen már a fenébe a gayin... most már a repülős RB-re is a tankos nuku RP-s szorzó vonatkozik... Én aztán nem fogok 500 baszott RP-ért 30 percen át keresgélni valakit a 25 km3-nyi felhő közepette... Havi prémium + prémium gép nélkül már tényleg semmit nem lehet elérni...
  • AnuluWork #36121
    Ez azért nem jó, mert vegyük a b17et. Van négy motorja. Lazán repül egy motorral is.

    Szóval azért lenne korrekt az, hogy aki felgyújtja, ameddig az ég, addig aki belelő az is kap érte killt meg az is, aki felgyújtotta.
  • vajakos21
    #36120
    A leszakadt szárny ok
    é ( elvileg dolgoznak rajta) de az égő gép sokszor túléli és haza tud menni.Párszor jártam így, azóta igyekszem atomjaira lőni még ha ki is gyulladt.
  • gstup
    #36119
    Én megy úgy,hogy ha valaki már critelte akkor onnantól akárki belelő már csak assistot kapjon érte.
  • AnuluWork #36118
    Felgyújtom, kb. teljesen kiég, már-már irányíthatatlanná válik. Pingel párszor, erre jön Szása, belelő egyet, és megkapja érte a killt. Én úgy csinálnám, hogy ha egy gép ég, akkor adja meg annak aki felgyújtotta és annak is, aki lelőtte.
  • gstup
    #36117
    Ezt a crit rendszeres hülyeséget tényleg nem értem.Mai eset.Lelövöm a yak-9t.Leszakadt a szárnya.Pörögve esik lefelé.Kiírja a játék hogy az ellenfél elveszítette az összes gépét.A yakom még mindig pörögve zuhan.Letelik a ticket és még mindig nem ért földet.Jön a victory felirat blablabla és csak utána ért földet.Alul látom kiírja a rendszer hogy én lőttem le.De mivel már vége a játéknak és save-el nem adja meg a killt érte. :D Ekkora egy szart.

    Ha leszakad a szárnya akkor legyen már egyből kill.Hihetetlen.Vagy még utána pisztollyal lövöldözik kifelé a kabinból?
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2014.11.01. 10:32:49
  • AnuluWork #36116
    De nem erre mondtad, hogy mennyire jó? Vagy csak képzelődöm? Egyébként fullosan (nekem majdnem fullos) nem olyan rossz gép, csak ugye a hülye 23assal nagy meg kell tanulni célozni. Nem drága rá a modi, csak soknak tűnik, mert keveset kell kifejleszteni. Amúgy meg uannyi, mint a hasonló gépekre, csak nem négy, hanem kettő mod van legalul.
  • AIexx
    #36115
    másnál hogyan működik a La-15 ?? ill. ha le akar lőni egyet, nehéz lelőnni, vagy sima ügy? mert nálam nagyon lassú, nemtud emelkedni, se alacsony sebességet tartani, szinte leesik.. és még mindig nemértem miért olyan sok egy modification rá..


    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.01. 09:43:16
  • Rev Hard
    #36114
    Amikor még toltam az orosz A-10 -el nem is nagyon volt. Megjelent 4-5 db N1K jó 2-3 km -el feletted kb 6km magasan, azt ott max abban bízhattál hogy legalább a fele noob és lelehet dolgozni a magassági fölényüket. Persze ez csak úgy működik ha nem semmirekellőkkel van tele a csapatod, mondanom sem kell hányszor voltam szopóágon emiatt. Legalább méltó ellenfelet kapott az az op japán fostalicska, az A-10 BR -ét meg elvileg azóta csökkentették.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.10.31. 20:25:48
  • gezu1025
    #36113


    Én a D13-ra éreztem most nagyon rá. Nincs az a propelleres gép amit ha meglátok szemben félelmet éreznék. Mondjuk egyszer beszoptam egy girffon squadot keményen. De csak, mert ~egyenlő energiával kezdtük a szitut.


    Szerk. : 13k és megvan a német mig. Van egy kis Jet tapasztalatom pantherekkel. Érdemes-e a holnapi (remélhetőleg goldból is) félárasított modokkal megrakni?
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.31. 20:20:10
  • AIexx
    #36112
    én amikor fordulok 350 -nél is simány nyitom a Combatot, Landing -ot 300 alatt..
  • Rev Hard
    #36111
    Régen kitoltam a flaps -ot én is nagy sebességnél, de párszor meglepett amikor leszakadt úgyhogy inkább nem nyúlok hozzá max leszállásnál.
  • AnuluWork #36110
    Egész ütős kis 2. évfordulóval kedveskednek itt nekünk. :)
  • gstup
    #36109
    Az összes említett gépet megszereztem.A spitet majdnem veri az f8f1.A többit ütik.A japán ágon csak a zérók fordulnak jobban.
  • gezu1025
    #36108
    Valóban kiváncsi lennék egy Bearcat, N1k, Ki84, Griffon Spit fordulóharca. Egész kiegyensúlyozott mezőnynek tűnik ebben a tekintetben. Kár, hogy a BR nem ezt mutatja, és az N1k végsebessége se.
  • gstup
    #36107
    Viszont a bearcat egy állat.Minden fontosabb modifikáció ki van fejlesztve.Forduló harcban úgy veri az n1k-t hogy azt sem tudja hol vagy. :) Nagyon állat kis gép.

    Régen ment itt a sírás egyesektől,hogy az n1k-nak nincs ellenfele.A fenéket nincs.Sőt.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2014.10.31. 18:43:15
  • gstup
    #36106
    Milyen egy ki**ott noobok játszanak amerikai oldalon.Állandóan 4-5-6 német ellen maradok egyedül...Head-on-ba mennek ellenük,meg mindenki 1000 méteren megy.Retardáltak.zsinórban a 7. vesztes meccs.
  • AIexx
    #36105
    hagyd a bf -eket, szart se érnek, ott vannak a fókák, minden mennyiségben, válassz ki egyet oszt ennyi.. sokkal jobbak hidd el, saját tapasztalat...
  • Luciferkee
    #36104
    Nem értem mi a gond. Volt 1 lancasterjük! :)
  • gezu1025
    #36103
    Láttam már sok csodálatos mm munkát, de ez az egyik legszebb volt.

    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.31. 16:41:26
  • Eagle16
    #36102
    Árkádban nem jászom. Bombázók ellen elfogadható igen, csak azok ellen meg ott az Me-410B, ami még el is viseli ha meglövik, nem megy át vörösbe az egész gép ha bekap egy rövid sorozatot.

    Még megpróbálom azért a G10-est, az a sejtésem hogy 3db 20mm-essel jó lesz, mert a G2/trop-ot is szerettem. Az Mk108 amúgy is bombázók ellen készült, voltak is vele problémák a Me-262-esen, mert alacsony volt a torkolati sebessége. A 262-es meg gyors volt ugye, szóval az volt a probléma amit említettem, nehéz volt vele célozni.
  • vajakos21
    #36101
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/188148-war-thunder-az-indul%C3%A1s-2-%C3%A9vfordul%C3%B3ja/#entry3596559
  • Rue East
    #36100
    600-nál szó szerint a fékszárny szerepét tölti be a flaps, ami amúgy arra való, hogy növeld a szárny felhajtóerejét, vagyis alacsonyabb lesz az átesési sebesség. 600-nál ez csak energiapocsékolás.
  • AIexx
    #36099
    szerintem az MK108 nagyon jó, RB -ben a D12 -őn, 700 méterről lőttem ki egy B17 -est.. (csak a 30-assal) és árkádban is pusztít.. tény, hogy nehéz vele célozni, head on -ba nem is lövök belőle.. de nekem eddig bevált.. (vadászokra ellen nem is kell 30-as, elég a 20-as.. )
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.10.31. 13:41:57
  • Torzonborz
    #36098
    SB-n simán letörik , de még RB-n is hirtelen fordulónál.
  • Eagle16
    #36097
    Szerintem meg 109-esre nem való. Tegnap iszonyú módon felidegesített, plusz még F-80C-k ellen mentem folyamatosan, ha meg nem akkor F7F spam kombinálva F8F-ekkel meg prémium Spitfire-el...úgy érzem hogy csak magamat szívatom azzal, hogy németekkel játszok.

    Sajnos eltelt pár óra, mire rájöttem hogy mekkora marhaság volt Mk108-at rakni a G-10-esre. Olyan lassú a lövedék hogy lényegében 300m-nél távolabb nem is lehet eltalálni vele semmit, meg vicces hogy egy Il-10-est még csak nem is sebez kritikusan 12 lövésből...az Mg151 ezerszer jobb, még bombázók ellen is. És akkor a K változaton nem is lehet levenni a 30-ast, mert fix.
  • vajakos21
    #36096
    600 nál is simán fordul vele :-) Ahogy az A5 is ( ráadásul annál főleg kell mert hamar bedugózik).Még nem tudtam letőrni
  • Torzonborz
    #36095
    Combat flapset inkább ne használja nagy sebességnél mert rossz vége lesz. Az 300 alatt ajánlott.
  • vajakos21
    #36094
    Az A4 a jelenleg leg korrektebb fm el rendelkező fóka ( nálam okosabbak mondták).Nagyon felhasználóbarát.Combat flappsal fordulj mindig.Meg persze joyal lehetne kihasználni igazán instructor nélkül.
  • Torzonborz
    #36093
    Fókával ne akarj szűk fordulót csinálni mert arra nem jó , nagy ívben finoman fordulj vele és ügyelj a sebességre.
  • gezu1025
    #36092
    Kidobott az ágy, nem tudtam aludni, gondoltam megyek egy kört. Csak a szokásos. -.-
    Igaz ez most duplán vicces volt, az egyik beállt a seggembe fordulni velem, és ugyan kilőtt más, de láttam, hogy (energia fogytával) még le is tudna fordulni. xD



    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.31. 05:57:42
  • DasIsFuck
    #36091
    Ezzel az FW190-a4-el, hogy leher realisztikusba normálisan játszani?
    Egyszerűen minimálisan sem tudok a célpontok után fordulni, akkor hogy kellene rázuhanva 500+ sebességnél leszednem vmit, mikor egy enyhe kis mozdulat és már esélyem sincs rácéloznom...
  • jocking
    #36090
    Bármire. :D Legalábbis a Schwalbémon van belőle 4, egy rövid sorozat és már hullik is darabokra bármi, amire rálőttem. De a 109-esen is egész jó, csak lehetne hozzá kicsit több lőszer.
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2014.10.31. 01:16:10
  • Eagle16
    #36089
    Azta, ez az Mk108 mire is jó? Azzal is többet érnék ha leszerelném és megdobnám vele az ellenséget...air target lőszerrel, de teljesen mindegy ha eltalálni se lehet vele semmit. Erre a G-10 megy a 3x20mm és kész.
  • Eagle16
    #36088
    Nem is tudom miért nem használnak csöves tüzérséget rakéták helyett basszus, hát 4k magasan telibelő az a szar...
  • AnuluWork #36087
    Eddigi legjobb duplám:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Köszike Gaijin! Ismét fantasztikusan leteszteltétek az új patchet ...
  • vajakos21
    #36086
    forum.warthunder.com/index.php?/topic/187666-update-30102014-143913/#entry3585890
  • AnuluWork #36085
    Na, jött valami új patch. Már van visszaszámláló ablak. Mennék be, betölti, erre nem enged be. Mindezt a duplánál ...