38447
  • Glo
    #15314
    Hja, ha ilyen magassági fölényből ő úgy ítélte meg, hogy a headon a legjobb választás, akkor úgy kell neki.
  • Coral Springs
    #15313
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A videó amúgy csak 6:30 -as idejű, nem tudom miért lett 13 percre kimentve.
  • Coral Springs
    #15312
    Itt a videó. A csávó egyszerűen belefutott amibe nem kellett volna, nekem pedig 10 ezer méteren nem volt túl sok lehetőségem. Semmi olyan dolgot nem csináltam amitől op lennék, kivédtem a rácsapásait, majd odapörköltem amikor kellett, ennyi.

  • vajakos21
    #15311
    Persze lehetett volna nem csak arcadra hanem HB/FRB re is opimalizáni. De úgy tűnik ott a fizetőképes réteg . Hivatalos fórumon is megjegyezte pár ember. Meg is kapták hogyha nem tetszik...igaza van...persze nem értek vele eggyet...de igaza van. Majd kitalálnak valami értelmeset a mi részünkre is...vagy nem.(mondjuk nem is vagyok rászorulva se gépre se xp re se pénzre...akkor meg minek sírok? )
  • ikarus44
    #15310
    nem ez sem az nyilván.

    de hogy catalinával 20 perc alatt kb. 100 kill...
  • Glo
    #15309
    Miért, ez az? :)

    Jó, mondjuk ahhoz kellett egy olyan pedomacis attitűd :D
  • ikarus44
    #15308
    jó, de azért valld be hogy az sem volt valami valósághű.
  • Glo
    #15307
    Régi szép idők, mikor a T1-es orosz prém Catalynával kb 20 perc alatt meglett volna a 100 kill :DD
  • twi452
    #15306
    Most ahogy itt mások is én is visszanéztem az event apropóján arcadeba xD
    Ekkor döntöttem úgy h a ....-t fogom szívatni magam ezzel xD
    Vagy én öregedtem meg azóta vagy csak baromira nincs kedvem már hozzá de nagyon nem megy az arcade xD

    4 kill, ebből egy sem volt tiszta, teljes káosz, végig rettegtem kb h mikor rammolnak le a csapattársak mert mindenhol ott nyüzsögtek mint a bespurizott hangyák :D
    Pedig a kezdetekkor szigorúan csak ezt nyomtam nagyon sokáig.. változnak az idők xD
  • Susarc
    #15305
    azért a naponta 100 elég beteg....ha van egy jó köröd ami mondjuk 10 perces lelősz 6-8 embert az már jónak számit akkor ebből kell 15....az 150 perc...majdnem 3 óra hossza.....hülyék ezek:D
  • twi452
    #15304
    Ez az event nem is nekem lett kitalálva :D Jó ha egy hónap alatt lelövök 100 embert amennyit játszom nem hogy naponta xD
  • vajakos21
    #15303
    Kiváncsi lennék hányan írják le ma ezt az üzenetet WT szinten :)
  • Susarc
    #15302
    bementem árkádra ahol elkezdtem egy Yakot üldözni ezt kiszúrta egy 8!!! másik csapattársam és mint az állatok rávetették magukat....amikor elfelejtem miért utálom az árkádot mindig emlékeztetnek rá...
  • vajakos21
    #15301
    Na bementem arcadra (szigorúan tier0) Mondom úgyis rég voltam.Próba joyal belső nézet...vicc. Csere egérre. Egy valag assist meg egy kill. 3 gépből 2 őt lerammolt az ellen. Eggyet meg a saját...Köszönöm kihagyom. De legalább eszembe jutott miért nem játszom arcadot.
    Ez a sebzési rendszer bejön. Én B25 motor lőttem ki 50 essel. Először ideges lettem hogy nem esett szét. Aztán elkezdte adni a pénzt ahogy égett...majd le is zuhant...akkor jól van akkor.
  • Glo
    #15300
    Jah, vannak olyan bugok amikért nem csapod a falnak a fejed :))
  • bardocz
    #15299
    Nekem a pálya nem jön be. Gép az lenne.
  • Amaymon
    #15298
    Hát ezért én sem fogom törni magam :P
    Egy HB kör többet hoz. Low tiereseknek jó alkalom lehet.

    Tegnap lezuhant egy b17 az airfieldre, amit japóval lőttem le. Köröztek 2 db 25 és 1 17, hogy a papír gépeink ne tudjanak leszállni. B-17-es amit lekriteltem, magáért a killért kaptam szép summát, aztán jött a bug. Letört minden szárnya farka, kigyulladt. A pilóta nem lépett ki, mert még kezelni tudta a gépágyút a leszállópályánk közepén. Hit számlálóm pedig tovább ketyegett olyan 3 mp-enként számolt egy találatot, felment egész 70k-ig. :)

    Végén a win-el durva bevételt és XP-t adott.
  • bgabor
    #15297
    Hellcat nem lenne rossz 575 goldért. Alacsony tierű vadászgép, és tier7 volta dacára 500% reward bónuszt kap HBn. Sok prémium vadászgép tier 11-12őn tudja ugyanezt a bónuszt. Pénzkereső gép.
  • Glo
    #15296
    Engem amúgy nem nagyon izgat, A-26-om amúgy is van. Mondjuk a GE jól jönne :))

    De ahogy lesem minden nap más "event" lesz. Sok véreskezű Árkádos azt se tudja miért kapta :) HB-n meg kb lehetetlen összehozni :)
  • vajakos21
    #15295
    Jó kérdés.Nem láttam még logikát a rendszerben. Rus-ami...legrosszabb páros. Szídják is rendesen.Se német,se japó.Nem is megyek addig.(pedig volna gépem...de hát önérzet is van a világon :) )
  • Susarc
    #15294
    jaja most majd 3.599.999 játékos ellen kell drukkolnod:))

    amúgy a lottónyeremény okésm,de a napi acsira ez a bohóc összeg az harmatgyenge...miért nem adnak 100.000 et és 300.000-ret?? az már korrekt lenne....
  • Glo
    #15293
    Ahogy érzed, legalább több esélyem lesz a "lottón" :))
  • bardocz
    #15292
    FRB-n mikor változik a pálya? Múlt héten is ez volt.
  • Susarc
    #15291
    engem nem lehet aprópénzért bevásárolni:))
  • Paladin
    #15290
    Rühellem a bófájtert :) Haver azon röhög, ha az van a célkeresztben, akkor annyira meg akarom ölni, hogy nem látok nem hallok :) Inkább halok. :)
  • Glo
    #15289
    :))
  • ikarus44
    #15288
    arról nem is beszélve hogy a támadás első heteiben gépük sem volt a ruszkiknak.
  • ikarus44
    #15287
    maga a film valóban nem rossz. de vannak olyan részek ami teljes suovjet elfogultsággal mesél.
  • vajakos21
    #15286
    Annyira tudtam :)
  • Glo
    #15285
    Van akivel nem lehet jót tenni :))
  • Susarc
    #15284
    30.000 lion?! anyátokat!:D:D
    30000 liont csinálok 5 perc alatt......

    a 3000 gold az végre normális csak azt meg max 10-en nyerhetik meg? lol
  • Glo
    #15283
    Pilots!
    Join us celebrating first days of July! War Thunder announces Summer Week!

    Every day we have special events, contest and amazing prizes!

    Our global achievements contest:

    Everyday we add TWO achievements in War Thunder.

    Every player, who unlocks first achievement immediately gets 10 000 Silver Lions.

    Second achievement grants you 20 000 Silver Lions.

    When unlocking the achievement your gaming account could also win in our special lottery.

    In special daily lottery we have 10 winners every day to win premium set of planes: A-26 Invader, P-39N-0 Airacobra (SU) and 3 000 Golden Eagles!

    Unlocking both achievements in one day DOUBLES your chances to win!

    In the end of our special Summer Week every unlocked achievement could grant you even more: one year Premium and dozens of thousands of Golden Eagles!
    Day 1 — July 1st:
    Achievement 1: 30 airkills
    Achievement 2: 100 airkills

    For the Day 1 special discounts will help you to unlock achievements:
    50% discount on Hellcat FMK.I
    +30% XP boost for P-39N, La-5FN and Spitfire Mk.Vb
  • vajakos21
    #15282
    Én a japókkal utálok bau ellen. Kinek mi
  • vass17
    #15281
    Pont tegnap vettem elő a Bfighter MkX-et, 3 Bf109 szállt rám és gyakorlatilag szitává lőttek. Ezután otthagytak, gondolva, hogy majd úgyis le fogok zuhanni, erre én visszafordultam a teljesen piros-fekete géppel (éppen csak a motorok maradtak meg) és leszedtem egyet, és még próbálkoztam a többivel is :D
  • Torzonborz
    #15280
    akkor valami ott nagyon nem klappol , HB-n a ruszki húszasoktól hullik minden .
    tudom mert engem is rendszerint azokkal kapnak ki méghozzá elég gyorsan.
    meghallom a jellegzetes hangjukat és már tudom hogy nekem reszeltek. :D
  • gstup
    #15279
    109-el rá sem megyek! :) Do-val szoktam megenni a búúúfightereseket.
  • CptYossarian
    #15278
    mert amúgy HB-n hiába lövöm közvetlen közelről, csak nem hullik darabokra..
  • Torzonborz
    #15277
    jó tudni akkor majd legközelebb ha darabokban hullok lefele a bjúfájteremben akkor majd jól bemagyarázom magamnak hogy de hát ez nem is így van és csak be vagyok szívva.

    mert amúgy ( HB-n ) úgy kapják szét hogy öröm nézni.
  • CptYossarian
    #15276
    JBQA-t az összes Beaufighter-vitéznek, bazmeg lehetetlen kiirtani őket La-5 armored belttel is, belemegy egy tár közelről, sistereg az egész mint geci a sparhelten, vigyorogva elcsámcsogja a kritikálokat és megy tovább. Arcpálma bazmeg.
  • vajakos21
    #15275
    Taktika visszavonulást hajtott végre ..:)