38447
  • twi452
    #15354
    sejtem :)
    azóta nem repültem vele amióta volt a kódos akció :D
    akkor belement majdnem 1 millió xp mondjuk de azóta pihen, igazából eszembe se jutott menni vele :D
  • Glo
    #15353
    Kb 30 körből 1 ilyen. Az a baj, hogy nálunk egy csomó bomber van (főleg B17), a németeknél meg 100% vadász, néha 1-1 jet is :) Szal 90%-ban meghalok, és 19K a repair.
  • twi452
    #15352
    hmm a-26
    lehet mondasz valamit :)
  • Glo
    #15351
    Lehet itt művészkedni, ha hagyják az embert dolgozni :))

  • twi452
    #15350
    azt hiszem sosem volt még ilyen köröm a kittyhawk-kal :) soha rosszabbat :)

  • twi452
    #15349
    kicsit trollkodtunk a német bombázókkal xD szegények most nem sokat szedtek össze ebben a körben :D

  • twi452
    #15348
    áá most mentem egy kört gyorsan.. életképtelen a stratégiám :D

    most az összes amerikai vadász csak géppuskázza a földiket senki nem emelkedik xD
    az lesz vagy p-47 vagy f6f és én is legéppuskázom amit tudok aztán die -repeat..:D
  • Glo
    #15347
    Menj A20-al, aztán géppuskázd a földiket, úgy megvan 10 is körönként :)
  • twi452
    #15346
    az első szintes 40et még azért ha 10 kör alatt is de kidobálom historical-ban b-17el, egy esélyt adok magamnak xD
  • Caliph
    #15345
    üdvözlet,historical battlenál melyik nemzet vár a legkevesebbet? japókkal kezdtem,másfél percet ir,de 5 perc után sem hív,és nekem ez a mód tettszik a legjobban
  • Glo
    #15344
    400 ground kill a 3/3 Achiért. Challenge accepted >o]

    Kíváncsi vagyok holnap mi lesz.. 100 Assist? Mer az hamar megvan árkádban :))
  • robi3
    #15343
    nekem is tetszik, de szerintem jobbak lennének a képek ha nem gépek hasát látnánk, csinálhatták volna magasabbról.
  • Coral Springs
    #15342
    Kiraktak nem rég két amerikai gépről háttérképeket, lehet hogy lesz valami ilyesmi hangárnézet a jövőben ? Nagyon bejön !
  • robi3
    #15341
    ez az achievementes dolog csak nekem nem működik rendesen? meg akartam csinálni a 30 killeset és utolsó csatámban 5 killem lett ezzel 33 killem lett és megkaptam az achievementet ami stage 2 of 2 ír illetve players shot down: 100 de csak 10k lion-t kaptam
  • vajakos21
    #15340
    Fényképészek figyelem!
    http://warthunder.com/en/news/188/current/
  • vajakos21
    #15339
    Én nem vagyok tag...sehol. Csak érdeklődtem. Sajnos nem tudok segíteni.
  • Party Hard
    #15338
    Hungaryan War mashine.
    MocskosGazember felhasználóval
    a Ts-t már belóttem, Ott Kallahiosz vagyok... Éppen online
  • vajakos21
    #15337
    Melyik klánnál?
  • Party Hard
    #15336
    már regisztráltam, jelentkeztem, de semmi reakció
  • vajakos21
    #15335
    Nézz körül itt
    http://www.warthunder.hu/
  • Amaymon
    #15334
    4 €? Egy reggeli többe van :)
  • Nortai
    #15333
    Steamen is van sorsolás, ott több millióból megy ez. Minap én voltam a szerencsés. Adtak valami uniq kártyát, el is adtam majdnem 4 euroért a "semmit". :D Ha az ember megpróbálja az is több a semminél. A 30 kill meg akaratlanul is összejön bárkinek itt szerintem naponta, ha Arcadeban szórakozik 1 órát max rosszabbik esetben. :)
  • bgabor
    #15332
    Hát ha a játékban is annyira új vagy, mint itt a topikban, akkor még jó ideig ne keress klánt szerintem. Majd ha meglesz a 2-3 kill HB-ban.
  • Party Hard
    #15331
    Keresem klánomat
    Merre találom szerintetek?
  • bardocz
    #15330
    Pedig pl a rise of flight nem érződik nehezebbnek irányítás szempontjából. És élvezetes a kétfedelűekkel repkedni. Plusz lehet gép ellen nyomni, garantált a sikerélmény.
  • Amaymon
    #15329
    Nincs más sajnos, az igazi szimek nem nekem valók.
  • bardocz
    #15328
    Van más, amit meg cuccok nélkül nem tudnál játszani rendesen, és akkor nyomhatod azokat is. Ha így vesszük van értelme.
  • Amaymon
    #15327
    Én is repülgetnék ott. Tervezem, de nem tudom eldönteni van-e értelme felcuccolni azért a WT-hez.
  • vajakos21
    #15326
    Ámen :)
  • bgabor
    #15325
    Szerintem most minden nap lesz majd egy.
  • bardocz
    #15324
    Annyira nem vonz az árkád meg historic, inkább körözgetek 20 percet, mire találok valakit :DD
  • vajakos21
    #15323
    Az elégedetlenkedőknek : van 50% os áru prém gép:)
  • vajakos21
    #15322
    Gratulálok!Csak így tovább!Az AI is tud csodát művelni ,a kill az kill:-)
  • bgabor
    #15321
    Lehet, de minek? Hogy aztán a nap végén, meg az event végén kisorsoljanak 10 játékost? A tízezerből? Na ne már. Ez már majdnem olyan, mint a lottó. Azt is csak az játsza, aki nem képes felmérni az esélyeket.
  • bardocz
    #15320

    Weee, első FRB kill-em :D Igaz csak AI, de már ez is valami, 9 meccset kellett rá várni.
  • Coral Springs
    #15319
    Érdekes. Tegnap még nem volt király.
  • Amaymon
    #15318
    Nem lenne jó ha korrigálnának egy elég jó amcsi gépet. Annyira szerintem nem op csak amikor spam hullám van.
  • Nortai
    #15317
    Most nézem az új eventet. Elég beteg, legalább szerencsejátékon kívül valami nagyobb pénzjutalom is lehetne, mondjuk 100k és nem 20k a 100 killért... :D A 30 kill nem vészes, érdemes lemenni 4-5 tier-be, tapasztaltabbak simán 10+ killt lehet szerezni rövid idő alatt.
  • Susarc
    #15316
    király! és jó nagyon a zene is:)
  • bgabor
    #15315
    Előző peccsben a német BF-ek csinálták pontosan ugyanezt. Majd korrigálnak rajta a fejlesztők, ha szükségesnek látják. Szerintem nem kellene. Én nagyon visszatetősnek tartom, hogy a német fanok folyamatosan nyivákolnak, mióta van végre egy amerikai gép ami egyenrangú ellenfél. Nekik az tetszett, amikor az amcsi gépek céltárgynak voltak csak jók.