38447
  • vajakos21
    #15434
    Ottan van... danke :)
  • vajakos21
    #15433
    Köszi .Akkor megnézem...ne erőlködjek feleslegesen :)
  • bgabor
    #15432
    Én a Typhoont választanám a kissebb tier miatt. Lehet hogy valamivel kevesebb a reward bónusza, de nagyon nem mindegy, kik ellen kell harcolnod. A D-13 az már a profik között harcol, nehezebb a killt elérni.
  • Glo
    #15431
    Nekem megvan, de nem írta ki, csak a Logbook-ban van bent.
  • vajakos21
    #15430
    Valakinek megvan az 5? És be is adta?
  • Glo
    #15429
    Sokan azzal mennek, ami OP-nak számít, még ha nem is tudják kezelni és emiatt elveszik OP-nak lenni :) Ez van most a Corsairekkel is. Sok fakezű harci pöcs beugrott hogy majd lelőhetetlen lesz. Oszt mégse.
  • robi3
    #15428
    7.-én megyek német o.-ba és majd csak csak aug. 15-20 körül jövök haza, elképzelni sem tudom mi lesz velem repülés nélkül :) azt hiszem kezdek függni.
  • vajakos21
    #15427
    Én ezért nem is foglalkozom ilyenekkel. Német -japó ha OP-ha nem. Néha egyébb is de csak azért nem megyek géppel mert épp csúcson van. Megdögleni mindenben lehet, de akkor inkább a kedvencemben :)
  • Glo
    #15426
    Hülyékkel az F4 sem legyőzhetetlen sajnos. És most, hogy 1,3x reward van rá, minden gyökér előszedte :/
  • vajakos21
    #15425
    Az bug lehet...az F4 legyőzhetetlen :)
  • vajakos21
    #15424
    Vagy már nem tudom. Lehet lassan számol..vagy akármi
  • vajakos21
    #15423
    missióra gondol lehet...5 nyertes csata után nem adta be..
  • CptYossarian
    #15422
    Kész szerencse hogy engem legtöbbször már a középmezőnyben lelőnek, ritkán stresszel végjáték. :)
  • Glo
    #15421
    Mennyi noob van az F4U-kban is.. az előbb az egyiket egy il2 lőtte le.. majdnem letéptem az agyam.. Mindig ottmaradok egyedül 4-5 ellenségre, mert a pöcsök leradiroztatják magukat az égről..
  • robi3
    #15420
    lehet buta kérdés sőt biztos, de mission alatt mit ért? egyszerűen csak nyerjek csatát ahol tudok?
  • Slewy
    #15419
    Melyiket jobb gép?

    Az Fw190 D13, vagy a Typhoon MK1B

    A giftek közül. Test Flightot nem enged menni az FW-vel, a typhonn elég durvának tűnik...

  • vajakos21
    #15418
    Egyetértek :-) Egészségedre
  • Glo
    #15417
    Közben rákerestem, gondoltam megosztom :P

    Különben is.. inkább nyitok egy sört, éljen a szabadság, még ha skizofrén is.. legalább van kivel inni :))
  • vajakos21
    #15416
    gyors válasz..magadnak.hiába a skizofréniának is vannak jò oldalai :-)
  • Glo
    #15415
    WT hivataloson fent vannak:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/46095-summer-events-winners/
  • Glo
    #15414
    Tényleg, ha netán valaki nyer akkor azt hol tudja megnézni?
  • Susarc
    #15413
    jaja 30x 10 perc az 300 perc alias 5 óra hossza alatt meg is vagy:P "hamar"
  • Glo
    #15412
    Na akkor a tegnapi bomber hentelés után most megjelennek az F4U C csaták.. Olyan 30 körből meg is lesz a 25 győzelem amcsi oldalon :))
  • vajakos21
    #15411
    A mai adag.Nem egy lehetetlen küldetés


    Join us celebrating first days of July! War Thunder announces Summer Week!
    Every day we have special events, contest and amazing prizes!

    Day 3 — July 3rd: from July 3rd 6 am GMT (July 2nd 11 pm PDT) till July 4th 6 am GMT (July 3rd 11 pm PDT)
    Achievement 1: 5 Missions won (10 000 Lions)
    Achievement 2: 25 Missions won (25 000 Lions)

    Check your daily progress in the Logbook: «Achievements» — «Miscellaneous»
    For the Day 3 special discounts will help you to unlock achievements:
    50% discount on XP-50
    +30% XP boost for F4U-1a, F4U-1c, Bf.109G-2/trop, Me.410A-1/U2, Ar-2, Su-2 М-82, A6M3, Spitfire Mk.IX
  • robi3
    #15410
    a trimmre rátaláltam de ezt a magneto positiont nem találom, az mire jó?
  • vajakos21
    #15409
    Instructort hamar kilőttem. Volt is tanulópénz rendesen...
  • robi3
    #15408
    tegnap este én is próbáltam full-ban joyyal de csak teszt repülést nyomtam. nagyon durva, legalábbis nekem.
  • Glo
    #15407
    Igen, nagy szabadságot ad. És ezzel könnyű is elcsűrni, mert úgy átejted a géped csak úgy füstöl, plusz nagy sebességnél ledurran a szárnyad is pikk-pakk :)
  • Amaymon
    #15406
    Elég kemény instructor nélkül, próbáltam gamepaddal (igaz az túl érzékeny a finom mozgásokhoz). Mintha kirántanák az ember lába alól a talajt. Videokon néztem, ahogy elképesztő manővereket megcsinálnak néha joy-al.
  • Glo
    #15405
    Az a kis görény, amelyik megakadályozza, hogy az egér-szamurájok leessenek mint egy kő. Ő felel azért, hogy ha be van kapcsolva (controlsban az első 2 mód: Mouse aim és a Simple) akkor ne tudd túl könnyen összetörni a géped és arra menjen amerre akarod. Trimmel, egyengeti az utad, néha gázt is ad úgy h nem látod csak épp nem lassulsz, ő csukja be a kereked felszállás után, ő engedi ki a flapset meg a leszálló-kampót...

    Olyan jó fej, ha nem lenne kb a játékosok 99%-a nem menne többet 2 körnél az életben :) Nem mellesleg a joy használók életének megkeserítője.
  • Coral Springs
    #15404
    Én ilyennel sosem találkoztam. Mindig akkora százalékon van a sebesség, amekkorára beállítom. Tudom mit jelent az instructor, de a játékon belül mit takar ? A felirat is megvan a HUD -on, néha villog pirossal, de még nem tudtam hova tenni.
  • Glo
    #15403
    Különféle AAA van, sok kaliberrel. Volt, hogy a Cargo shipeken is a destroyer légvédelme volt, azt kegyeskedtek javítani :)

    De Corsairrel pl be szoktam csalni az ellenséges japókat az anyahajók közé, 4-en is oda szoktak veszni közben :)
  • Fulcrum11
    #15402
    Az ellen reptérre nem is szoktam bemenni, csak egy áthúzás erejéig maximum, de ezentúl a simákat is igyekszem nem lebecsülni :)

    De például most Zeróval 4-5 találatot is kaptam a AAA-tól és csak rózsaszín lett pár dolog, semmi baja nem lett kb.
  • Glo
    #15401
    Az AAA is stealth lőszerrel nyomja :DD

    Amúgy valóban változó, van amikor a reptér felett is kergetőzhetsz fél percet, van amikor meg elsőre feketére lő és szevasz (így járt egy nagy dumás FW mikor az A26-ommal menekültem előle és bejött a reptér mellé. Nyávogott is utána rendesen, pedig nagyon le akart lőni).
  • Amaymon
    #15400
    Lő az felém mint a vadbarom, mikor frontálban megyek vele. Szerencse kérdése ha nem talál el a szórása miatt.
  • vajakos21
    #15399
    Gyanítom telibekapott. Így jár aki az oroszlán bajszát rángatja :)
  • Fulcrum11
    #15398
    Van egy összeesküvés-elméletem:)
    HB-ban a légvédelem nincs túlzottan leszimulálva, kapsz némi közeli robbanás effekteket, amikor úgy gondolja, hogy elég volt a röpködésből felette, akkor bead egy durva critet. (fekete motor, szárny stb.)
    Éppen vadászgattam békésen Hellcattel a földieket, az utolsó két AAA kocsit szedtem ki épp a 6-ból, páncélkocsiból maradt még pár, amikor a semmiből az egész gép fekete crites lett. (motor, törzs, szárnyak, csak a farok nem)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    54 mp-nél kapom a sérülést, semmi effekt nincs
    A hülye képkivágásért bocsi, az xfire videófelvevőjét még meg kell tanulni használni...

  • Amaymon
    #15397
    HB-hoz nem kell szimulátor tudás. Ismerni kell az ellenfél gépeit és aszerint taktikázni. Egy jó helyezkedés után kialakult szituban sokkal élvezetesebb _nekem_ lelőni egy gépet, mint árkádban darálni. Nagy kockázat, nagy élvezet. Átlagban jobban is profitál szerintem. Néha low tier géppel megyek harcolni, a változatos FM miatt az is élmény. Kis Mig a kedvencem :) Ha gépet kell venni nincs gond, mert stabil 11-12m lionon tudom tartani magam gépvásárlás/fejlesztés mellett. Vagyis nem gond ha átalakítják az erőviszonyokat, könnyű áttérni másra és alkalmazkodni.
  • bgabor
    #15396
    Fél éve én is így láttam. Aztán kiderült, hogy nem így van. Délelőtt volt egy HB csatám, öt percet harcoltunk egy csávóval egy az egy ellen, csak a pilótatudás számított. A végén lelőni sokkal nagyobb élmény volt, mint annó arcadeban 10-15 killt összeszedni egy csata alatt. Teljesen más dimenzió a kettő.
  • Susarc
    #15395
    árulja már el valaki mekkora elqrt mákfaktor kell ahoz,hogy valaki 16 gépet szedjen le árkádban??

    én ha a map széplére megyek akkor is perceken belül 4-5 ellenség lesz rajtam....ha bemegyek a zergbe valaki úgyis eltalál vagy nekemjön....
    8-10 kill a max ,de akkor már olyan szinten mákos voltam,hogy elmondani nem lehet