38447
  • Amaymon
    #15514
    Hihetetlen egyedül maradtam életben New Guinean JAP-al, kilőttem egy Beaut, de a klántársa, egy spit majdnem halálra sebzett. A spit meghalt, ott maradt 2 ai biplane és én szárnya szegetten, üzemanyagtartály lyukasan. Azok mint a veszett kutya jöttek rám, alig hagytak leszállni. Felszállás közben besebezte a szárnyam az egyik feketére. Újra leszállás, de nem sikerült mert majdnem lerammolt. Fél szárnnyal irányba művészkedtem magam, nagy nehezen cikk-cakkban leszálltam, mert lőtt végtelen lőszerrel. :) Felszálltam megint lesebezték a szárnyam, de csak pirosra, cserébe lelassultam. Tíz perc fogócska után nagy nehezen leküldtem őket az égről, elmormoltam pár miatyánkot, mert a fejükbe vették minden esetben mikor ráfordultam, hogy lekamikazeznak :)
  • vass17
    #15513
    Ismerős érzés a Shvak-al, már azóta, mióta megvettem anno az I-16 prémiumot. Lehet, hogy nálad nem az a gond, de nekem azért nem megy vele rendesen, mert teljesen másnak tűnik a karakterisztikája, mint a többi (gondolok a lőszer sebességére és esésére). Egyszerűen távolról nem tudok vele célozni, közelről viszont nagyon hatékony. Gyakran megesik viszont, hogy lefordul előlem az ellenfél, amit egy német vagy japán cannon-al pillanatok alatt szétszednék, ezzel meg lövök egy nagy sorozatot, és sokszor még csak nem is talál, pedig a vonal irányából úgy tűnik, de valahogy mégse :)
  • Coral Springs
    #15512
    Hol láttad te ezt a funkciót ? Én is szívesen használnám ezt a fizetési módot, de csak egy topikot találtam a hivatalos fórumon. Ott még márciusban említette a Borisych, hogy tárgyalásokat folytatnak az ügyben bizonyos szolgáltatókkal, azt kb ennyi.
  • CptYossarian
    #15511
    Pakold át increased tracer beltre. Többi sajnos sucks.
  • Coral Springs
    #15510
    Nincs olyan hogy használhatatlan nemzet, az összesnek meg van a gyengéje, és az erőssége.
  • bgabor
    #15509
    Komolyan úgy gondolom, hogy az orosz 20mm-es Shvak bugos. Lövöm, lövöm vele az ellenséget, és még hit sincs vele, nemhogy kill. PEdig kettő is van a gépen. Múltkor valamelyik ifjú titán futtatta itt az eszmét arról hogy az orosz fejlesztőknek mennyire maguk felé hajlik a keze. Hát, annyia, hogy jelenleg messze az orosz a leghasználhatatlanabb nemzet az összes közül.
    Nem mintha zavarna, mert rühellem őket, csak gondoltam az ötszörözést megcsinálom, de nemigen lehet velók, mert minden meccsen kikapnak.

    Persze jó ez így, átülök valamelyik értelmesebb nemzet gépébe, azt üssük az oroszokat, az sosem árthat.
  • Amaymon
    #15508
    Nem te, sikora :)
  • ikarus44
    #15507
    nem vagyok újonc.

    és elnézést hogy felbosszantottalak.
  • Amaymon
    #15506
    Te WT veterán vagy. A újak pedig hőbörögnek (de minek), halovány módon tudják még csak értelmezi a metagame-t, bedobbantanak egy mondat erejéig, ha nem tetszik amit hallanak rögtön kimoderáltatnak...
  • RiCSi1234
    #15505
    Próbált már valaki SMS-ért venni Gold-ot, mert láttam hogy van ilyen funkció. Ha valakinek van valami tapasztalata, hogy melyiket éri meg, vagy megéri e, az írja már le, köszi. :)
  • vajakos21
    #15504
    Azért az új assist/sebzés rendszer sokat javított. Legalábbis nekem.
  • ikarus44
    #15503
    nos, azzal hogy dolgozzon meg érte, azzal egyet értek, viszont a kill lopások miatt általában küzdés=jutalom egyenletből nekem csak az első jut. (és másoknál is ugyebár) ezt pl. azzal leetne kijavítani hogy minden gép megkapja a killt aki lőtte azt a gépet

    az orosz tervezésről viszont továbbra is változatlan a véleményem.
    (habár azt elismerem hogy még nem tart ott ahol a WOT)
  • Amaymon
    #15502
    Nem mondtam, hogy probléma mentes. De nem ordítozom tele a topikot "caps-al". Inkább a hivatalos fórumon ajvékolok.

    A játék kiegyensúlyozatlanságait felerősíti, hogy nem a pozitív megerősítés módszerével dolgozik (mint a mai MMO-k többsége), hanem hiba esetén keményen büntet. Viszont jutalmazni is tud. Nem adja a valagam alá a dolgokat, meg kell keményen küzdeni érte. Ezen akad ki pár ember, akinek alacsony a tolerancia küszöbe. Azt javaslom továbbra is aki nem bírja törölje le a játékot :D
  • Fulcrum11
    #15501
    a 40mp volt bugos, 1p 10mp körül van nekem is fejlesztett reloaddal.
  • ikarus44
    #15500
    esélyes
  • ikarus44
    #15499
    nem erről volt szó, de szerintem te is szívesebben játszanál egy JÓ játékkal, de ez még mesze van ahhoz. (bár ha mondjuk, ezt az oroszos játékkészítési hagyományt hagynák akkor mérföldekkel [nem is: fényévekkel] jobb lehetne a játék egyből.)
  • Fulcrum11
    #15498
    Kíváncsi vagyok, hogy a Shindent berakják-e a játékba, ha már az XP-55 bekerült :)
    Még a Do-335 lenne egy jó cucc :) kilőtték az egyik motort? sebaj, van másik :D
  • MitsuMishi
    #15497
    Srácok! Lesz ebbe a játékba olyan CW rendszer mint pl. a WoTba? Valami interjú volt már ezzel kapcsolatba?
  • robi3
    #15496
    jó ez a weapon bug! 2-es szinten volt a b-25 újratöltése ezzel került 40mp-be a töltés ezt felraktam 12-re így 1perc 10mp lett, fasza!
  • vajakos21
    #15495
    igaz hogy xp japòhoz megy de a pénz közösbe.xp meg hamar betelik ugyis.ráadásul nem árt egy tüzerös gép ot is.
    instructort kapcsold ki és máris nem zavar.nehogymá a gép mondja meg mikor szakitom le a szárnyam
  • bgabor
    #15494
    Nem tudom mit kell ezen rugózni. Eventeket folyamatosan szoktak tartani, az hogy éppen milyen apropóból, szinte mindegy. Amúgy meg az amcsik elég nagy felvevőpiac, ezért van saját szerverük. Az, hogy egy cég egy legfontosabb picának próbál kedvezni, nem nemzeti seggnyalás, hanem üzlet. De ugyanígy csinálják az RU és az EU szerver közönségének is.
  • f24sg
    #15493
    jellegű hsz lesz!

    SZÓVAL azon gondolkodtam, hogy miért is ilyen kurvanagy ünnep itt ez a July 4, Independence Day? Hallod, ez nekik (USA) a függetlenségi háborújuk a britekkel szemben, semmi 2. vh-s relevanciája nincsen, nicht wa?Tehát, ha sok MAGYAR gép is lenne a játékban, akkor augusztus 20-át, a MI államalapításunkat is jó nagy leárazással cerebrálnák? És lesz (volt tavaly?) pl. German Unity Day event, mikor a Németo. 1990-ben újraegyesült? Japán NEMZETI ünnep-eventek voltak? Brit ünnepek, királyné szülinapja, vagy valami?

    A TROLL hsz lényege tehát, hogy szvsz az USA seggnyalása mindig egy külön kategóriát ér. (sok a jenki player, mi.)

    "Van akivel nem lehet jót tenni." - Tudom, és amúgy örülök a TESCO gazdaságos hétvégének, csak az apropón röhögök picit érted? A ~237 éves törtélmű nagy Amerika...
  • Glo
    #15492
    Azt írják, hogy 1 órán belül kijavítják. Kíváncsian várom :))
  • jocking
    #15491
    Valami gebasz van a játékkal a mai 80 mb-os letöltött valami után. A gépek bárhogy is vannak személyre szabva a hangárban, a csatatérre mindig alap skinnel, fegyverzettel és shell rack-okkal kerülnek ki.
  • bgabor
    #15490
    Egyetlen hibája van csak a japán verziónak, az hogy a japánokhoz tolja az XP-t. Ott meg egyelőre semmi sincs, amiért megérni XPt gyűjtögetni.
    Persze a 12.es Zero meg a Shiden Kai nem rossz, de semmi late war technológia.
  • bgabor
    #15489
    Nem figyeltem meg hogy nagy magasságban rossz lenne, ameddig a Corsairek felmennek, az A5 is fölmegy, és remeül lehet vele BnZ támadásokat csinálni, és még így is jobban fordul, mint egy 109-es. A ballra-jobbra billegést is kevésbé csinálja forduláskor. Én nagyon sokat repülök a német verzióval, szerintem nagyon jó gép.
  • vass17
    #15488
    Csak egy dolgot nem értek. Miért annyira szörnyű nagy magasságban? Elképzelhető, hogy nem az volt az erőssége, de szerintem FRB-ben biztosan lehet értelmes módon irányítani, szemben a HB-vel, ahol az instructor össze-vissza rángatja. Nem értem ezt az egész instructor dolgot, egyes gépeknél teljesen jó, másokat instabillá tesz, gyanítom, hogy a nerf egyik nagyon jó eszköze..
  • vajakos21
    #15487
    Még nagyon régen megvettem az A5-öt (nem prémmet) Örültem mint majom a farkának. Az első felszállásig. Onnantól már sírtam. Szerencsére már nem olyan...
  • vajakos21
    #15486
    Még attackereknek sincs mindnek. Pedig hasznosabb mint a bombereknél.(Bár akik a vadászt is külsőböl vezetik annak tök mindegy.Az meg vagy 80 %-a a játékosoknak)
  • bgabor
    #15485
    Esetleg tehetnél be screenshotot egy jól sikerült meccs után, hogy láthassuk, mennyire hozza a pénzt.
  • bgabor
    #15484
    Tökugyanolyannak érzed a kettőt? Mert akkor tényleg megfontolandó. Az FW-190A egy remek vadászgép.
  • vass17
    #15483
    Ez egy elég vicces téma..Bereklámozták, hogy jönni fognak a belső nézetek az 1.31-ben, erre kapunk egyet (személy szerint olyan gépét, amit soha életemben nem használtam). Ezért kár volt trailer-t csinálni anno a témának, ha minden 2-3 hónapban megjelenik egy, akkor talán évek múlva egyszer meglesz az összes..
  • vajakos21
    #15482
    remélem lesz egy assist evnt is...béár akkor biztos minden kill az enyém lesz..
  • CptYossarian
    #15481
    Repülöm a németet és szerintem most nincs különbség a kettő között, a japán is ugyanolyan FM-ű, nem érezhető különbség. Az első meccsemen NÉGY Fw.190 volt a japán oldalon, hat játékosból. A maradék kettő bomberben ült. Pillanatok alatt szétkaptuk a ruszkikat, meghagytuk egy-két AI-t náluk és megreggeliztünk AAA-kból. Ajánlom.
  • bgabor
    #15480
    Hát igazán rákérdezhettél volna előbb itt. Akkor elmondtuk volna neked, hogy a japán FW-190 sajnos valamiért másik flight modellt használ, mint a német, és momentán használhatatlan. Legalábbis az angol nyelvű fúrumokon ezt mondják róla, meg a TS szervereken is.

    Persze lehet hogy majd egyszer kijavítják, vagy azóta már javították is, bármi megtörténhet.
  • vajakos21
    #15479
    Azt én is néztem. Kéne valami ütős gép japánra.
  • CptYossarian
    #15478
    Meg is ajándékoztam magam a japó 190-el.
  • bgabor
    #15477
    Ja látom, van egy másik event is ma, ott vannak leárazások.
  • bgabor
    #15476
    No lám, mára még gépleárazás se jutott, csak ostoba Öcsívmentek. Mi ez bakker, Zikszboksz? Ezeket az öcsívmenteket tizenéves hülyegyerekeknek találták ki.
  • twi452
    #15475
    Ahhoz képest a WEP még mindig szar a p-47en.. ahogy lehúzom wep-ről elkezd gyorsulni a gép emelkedés közben..wep-el tartja a sebességet
    Lehet h tempomatnak kéne hívni :D