38447
  • CptYossarian
    #15554
    OFF
    ISU-152-vel nem kissé kell bújkálnom TD elől, és nem bajságból hanem mert köll.
  • Torzonborz
    #15553
    OFF
    "sajnos Bgabort sokszor szedték ki az artyk mert nem tudott elbujni így kicsit frusztrált.. Én kérek elnézést :) "

    nos ha egy harckocsival bujdosni kell egy arty elől akkor ott már nagy baj van és ez szerintem nem szorul semmilyen magyarázatra. ;)
  • bgabor
    #15552
    Volt két tier 10-es tankom ott(és nemám arty meg TD, hanem medium, amihez már képességek is kellenek), meg néhány kilences meg nyolcas, mielőtt végleg abbahagytam azt az idejétmúlt, elavult szemétdombot, úgyhogy van némi rálátásom.

    Oda ma már nem ész kell, mint inkább kredit aranylőszerre, meg mák hogy a random faktor neked kedvezzen.
  • bgabor
    #15551
    Én nagyon sokat nyomtam HB-n Spitfire Vb-t és A6M2-őt, ugye 60 lőszer gépágyúnként. Nagyon jól megtanítják az embert takarékoskodni a lőszerrel. Az a titka, hogy csak a kis géppuskával lősz, és ha az már talál, csak akkor lősz a gépágyúval, nem távolabbról mint 300 méter. Így is csak kettő, nagyon ritkán három ellenfélre elég, de úgy, hpgy végig a célpont mögött megyek, és kivárom az optimális pillanatot a tüzelésre.

    Ezt csak azért mondtam el, mert ezen látszik hogy ez csak tier10 alatt működik, amikos sokáig be tudsz ülni a célpontod mögé, minden relatíve lassan zajlik, és nem mindenki profi.

    Tier 14en már más világ uralkodik. Pillanatok vannak csak a lövésre, minden villámgyorsan történik. Ott szerintem ilyen kevés lőszerrel nagyon ritkán kaphatsz le egy gépnél többet.
  • vajakos21
    #15550
    A download game-nél a főoldalon elkezdené a letöltést (exe. fájl)
  • vajakos21
    #15549
    Mit ír ki?Nekem engedné az új account létrehozását.
    ( sajnos Bgabort sokszor szedték ki az artyk mert nem tudott elbujni így kicsit frusztrált.. Én kérek elnézést :) )
  • placido
    #15548
    nagy duma okoskám már regisztráltam csak nem engedi letölteni a játékot de amúgy a tankhoz is ész kell csak ott a te féléd nem élnek meg
  • bgabor
    #15547
    Amolyan szűrő. Aki még a regisztrációt se tudja megoldani, annak vissza kell mennie World of Tanksban artyzni!
  • placido
    #15546
    sziasztok nem tudja valaki miért nem lehet be regisztrálni?
  • vass17
    #15545
    Lehet, hogy nem kellene mindig az első célpontjuk lenni, az tény. Sajnos a TA tipikus ellenségmágnes és mivel nem emelkedik úgy, mint a nagy szintű 109-ek, ezért fokozottan veszélyeztetett az elején.
  • bgabor
    #15544
    Két .50cal és két 20mm-es 60 darab lőszerrel? Olyan gépek ellen mindezt, amik rohadt gyorsak, tehát tüzelési pozícióban csak mondjuk egy másodpercig vagy? Oda nagy kaliverű fegyverek kellenének, mondjuk egy 30-as legalább.

    Amúgy is a gépágyúban 60 lőszer az kb 6-8 másodpercnyi tüzelésre elég! Szerintem ha ilyen gyér fegyverzet mellett jók a repülési tulajdonságai, akkor teljesen jól ki van egyensúlyozva.
  • vass17
    #15543
    Igaz, én nem tartozom közéjük, de a tehetségesebbek egy A6M2-vel, vagy 109 E-3-al is tudnak durva dolgokat művelni, gondolom máshogy használják a lőszert..
    Az XP-50 tipikusan az a gép, amit egyelőre a repülési tulajdonságai emelnek ki, kérdés, hogy ki mennyire él vele.
  • vass17
    #15542
    Ezek szerint még nem találkoztál jó pilótákkal vele, amikor legalább 3-4 van egy oldalon. Nem minden a lőszermennyiség, aki tud célozni és biztosra megy, annak biztosan nem akadály. Próbálj meg föléjük kerülni, vagy próbáld meg őket lefordulni vagy egyszerűen lehagyni....Nem fog menni, legalábbis a TA-val nem, talán egy K4-nek lehet esélye. Másrészt az 0.50 cal teljesen jól működik sok gépen, a 20mm csak a ráadás.
    Ha meg véletlenül jetekkel kerülni össze, ott vannak a Sabre haverjai, hogy megvédjék, ott úgyis 90% wr lehet...
  • bgabor
    #15541
    XP-50? Lol!
    Fegyverzetét meg a tierjét láttad már amúgy?
    Egy tier 14-es gép, ami már gyakran megy jetek ellen. Repülhetsz vele a Kometek meg a Volksjagerek ellen. Mindezt 60 lőszerrel a 20mm-es gépágyúkban. Bocsi, de ebben abban a tierben, azzal a fegyverzettel teljesen életképtelen gép, teljesen mindegy hogyan emelkedik.

    Méghogy pay to win, meg Type59, lol.
  • bgabor
    #15540
    No bezzeg a szitén macerásan kinyírható, BnZ-ző Dórák miatt senki se nyivákolt soha. Ha amerikai zászló van rajta, akkor csak céltárgynak legyen jó, mi?
  • CptYossarian
    #15539
    Egyet lőttem, kettő lett belőle:
  • Pluskast
    #15538
    Akárcsak a Wot-ban. Kezdek egyre jobban csalódni amúgy a játékban. Ha így folytatódik a trend nálam ez is úgy fogja végezni mint a wot. Sajna az orosz játékokkal az a baj, hogy baromi jók az ötleteik de irgalmatlan pocsék a megvalósításuk.
  • f24sg
    #15537
    Igazad van. Tegnap én is kipróbáltam HB test flighton ezt a gépet a leárazás miatt. Brutális climb, és 90°-ban döntött fordulóban is alig veszít sebességet, ráadásul elég szűken fordul.
    Mondjuk a fegyverzete tier 14-en kevés (kaliber és ammo is), de megremegett kicsit az ujjam az "order" gombon.
  • f24sg
    #15536
    Ezeket az eventeket feltűnően acrcade-ra találták ki.
    Ott egy meccs alatt 3-8 kill (több is) lehet egy géppel, akkor mondjuk 5-tel számolva az 50 airkill kb. 10 meccs, ami mondjuk 100-150perc, legyen 1,5-3 óra. (C. S. féléknek még hamarabb)
    Még így is röhej a 20k Lion, de bekerülsz a "sorsolásba"...

    Az egész sorozat egy nagy AB fligh model & stat gyűjtés szerintem, az őket érdeklő gépekről.
  • jocking
    #15535
    Méghogy 1 órán belül javítják a bugot... Már több mint 24 telt el azóta, nem hogy 1...
  • CptYossarian
    #15534
    Kivonat a mai díjazásból:
    "Achievement 2: 50 airkills on La-5FN (20 000 Lions)"

    Hát ő... ez olyan 40-60 meccs kb. HB-ben, beleszámolva a jó és a gyalázatos köröket is HA 15-20 perces meccseket nézünk. Óvatoskodóbb játékkal 30 meccsből is kijöhet, de azok között 30-40 perces meccsek is vannak. Aztán, miután HUSZONNYÉGY órán át vered a Lalit, végül kaphatsz 20k lion bónuszt, mint nyereményt. Idióták ezek a gazsiék már megint...
  • CptYossarian
    #15533
    Nem nagyon szeretem azokat akik 1c-t repülnek. XD
    Komolyan, tisztára Type 59 feeling, azokat is tök macerás kinyírni.
  • Coral Springs
    #15532
    Ez a szöveg tetszett.

  • Coral Springs
    #15531
    Majdnem kiperkálhattam az 1c javítási költségeit. Utóbbi menetem a Bulge -on volt, azt valahogy elfogyott a team mellőlem. Gondoltam megyek azt gyorsan leszállok hogy kilépjek, de még jó hogy észrevettem a fűnyírókat a bázisom körül, ezért kb 5km magasan érkeztem hogy körbenézzek. Még szerencse, három Bf 109, és egy Fw 190 volt oda lent. Majd egy kis türelemjáték jött, ők nem akartak feljönni, én meg nem akartam le. Néhány perc múlva az Fw -t kivéve a Bf -ek továbbálltak, én kivártam mielőtt az elhagyott madarat legyalultam, leszálltam és kiléptem. Szép bevételeket hozott ma is ez a Corsair, nem szívesen rontanám az arányt a borsos javítási költségekkel. Szerencsére még egyszer nem kellett perkálnom.
  • vass17
    #15530
    Ugye nincs pay to win...? Nagyon megörültem, hogy TA-152-vel végre propelleresek közé kerültem, láttam, hogy csak egy Corsair van, akkor nem lehet gond. Itt még nem tudtam, vagy nem vettem komolyan az XP-50-eket: megjelenik jóval felettem, úgy hogy végig erőltettem az emelkedést, gondoltam nem baj, úgyis otthagyom zuhanásban. Hát nem így történt, valamennyire tudott tartani és közben feketére lőtt.

    Aztán elővettem Test flight-on azt a gépet és rájöttem, hogy az új Dora. Úgy megy felfele, mint a rakéta, egy fokkal még a Corsairnél is jobban, ráadásul az a két nagy motor még véletlenül se zavar bele az irányíthatóságába.
    Ez az üzletpolitika nem tartható, legalábbis az egész egy átverés, először csinálnak egy D-13-at, felfuttatják, aztán semmibe véve a sokat hangsúlyozott történelmi hűséget, lenerfelik azt, amiért nagyon sokan pénzt adtak és csinálnak konkurenciát az XP-50 személyében, ami igazából már nem is konkurencia, hanem egyértelműen op, ismét figyelmen kívül hagyva a történelmi hűséget. Talán a legnagyobb hiba, amit elkövethetnek, hogy folyamatosan belenyúlnak a prémium gépekbe és ezzel átverik a népet.
  • vajakos21
    #15529
    xp tünt nekem is soknak
  • Amaymon
    #15528
    XP-t
  • Amaymon
    #15527
    F4U-1d nem adott annyit hétvégén RU ellen:

  • bgabor
    #15526
    Hát bizony, akinek van pénze prémszámlára meg Dórára, annak sokkal több jön be ugyanazért a teljesítményért. Nem nagy dolog.
  • vajakos21
    #15525
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/46688-345k-xp/
    Csak úgy
  • bgabor
    #15524
    Ha te mondtál ilyet, akkor rád.
  • vass17
    #15523
    A mai kisebb patch után ismét használhatatlanná váltak a replayek, még a mostani 1.31-esek is...Olyan nagy dolog lenne megoldani, hogy kompatibilis legyen visszafele?...
  • bgabor
    #15522
    Hány killre?
  • Slewy
    #15521
    Nah, MKIA Mustang Historicalban hozot 90ezret...prém nélkül is 60 lett volna.
  • Amaymon
    #15520
    Huh briteknél vagy 20 mustang áll sorban...
  • RiCSi1234
    #15519
    Érdekes, tegnap előtt még ott volt, most én sem lelem. :D
  • RiCSi1234
    #15518
    Pay via other payment systems És ott kell lennie.
  • RiCSi1234
    #15517
    4 féle fizetési módot ír, abból a legalsó az egyéb kategória, ott van a már ismert Boku SMS.. minnyá csinálok róla Screenshotot.
  • Fulcrum11
    #15516
    Az szép lehetett, grat :D
    A régi, célpontot repülő ai drótakadályokból kicsit túlbuffolták őket asszem :)

    Más: nekem a mai patch letöltésekor elkezdett sikítozni az AVG, hogy az aces.exe fertőzött. Valakinek volt még ilyen?
  • ikarus44
    #15515
    "Múltkor valamelyik ifjú titán futtatta itt az eszmét arról hogy az orosz fejlesztőknek mennyire maguk felé hajlik a keze"

    rám gondoltál?