38447
  • Amaymon
    #15674
    Megint egy közepesen jó kör, de most minden stealth :)
    Azt se vette észre némelyik honnan lövik.

  • bardocz
    #15673
    Nekem is újra kellett raknom, de már jó. Második részt meg nem értem, nekem is 1 pontot érzékel csak, hisz csak 1 lámpám van.
  • CptYossarian
    #15672
    Minél több Minengeschoß annál jobb.
  • Amaymon
    #15671
    Freetack működik 64 biten? Nekem kifagy.

    Tökéletesen detektálja pl. a facetrack, de az 3 pontos és nekem elég lenne 1.
  • voros12
    #15670
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy fighternek (fW109) milyen lőszert ajánlotok?
  • vajakos21
    #15669
  • bardocz
    #15668
    Egy biciklis hátsó lámpa, webkamera, egy ajándékba kapott sapka, 10centi szigszalag, és freetrack. Zoomolás meg egérgörgőről megy. Egy lámpával lehet nézelődni, de fejet dönteni, és jobbra-balra-fel-le mozogni nem lehet.
  • Amaymon
    #15667
    Mit használsz a tekintet követéséhez FRB-n?
  • bardocz
    #15666
    Én az oroszokat imádom, a yak-ok, és lagg-ok is marha jók szerintem, hiába kicsi a tár, de nagyot ütnek. Majd próbálom a kerülőutat. Japán gépekkel szeretnék menni, meg németeket elkezdeni húzni. Azokkal még szinte semmit sem mentem. 0-s szinten vagyok még csak.
  • Amaymon
    #15665
    IX-esel épp most lekaptam HB-n 3 messert, bgabor setupjával. Elég pár pontos találat a krithez.
  • Zozzancs
    #15664
    De spit-el hogy az istenbe lehet leszedni 1 tárból 1 gépet? tegnap soroztam az elejét nem is voltam annyira messze a géptől, de pik pakk elfogyott a lőszer... mondjuk még csak mk1-el vagyok lassan meg van az mk2
  • Amaymon
    #15663
    Ty
  • Amaymon
    #15662
    "Persze ott az FRB játékmód, ahol nem is lehet másképpen, de azt meg alig játszák, és a fejlesztők figyelmében is ennek megfelelően részesül."

    Alig játsszák mert egy fél gépnyi perifériát rá kell pénzben költeni az irányításhoz.

    Mindemellett figyelik a fejlesztők, különben nem cserélgetnék a mapokat statisztikázáshoz. Sok gép FRB-ben használható ki igaznán, ami HB-n hátrányt élvez. Amit láttam már megrendezett tourney-t majdnem mind FRB-ben ment. Én a World War-t is csak abban tudom elképzelni repülőgépes oldalról.
  • bgabor
    #15661
    IT-t a kis 7.7-esekbe célmegjelölésnek, és stealthot a 20mm-esbe, mert erősebb a lőszerösszetétele.
  • Amaymon
    #15660
    Beteg vagyok. Kezdem megkedvelni a Spitket :) Bár okozott az angol 0,3% winratio esést tegnap, az egy jó viszonyítási rendszer nekem melyik nemzet a jó.

    Milyen ammo-t szoktatok rá tenni?
  • vajakos21
    #15659
    FRB-HB azért ég és föld mind játékmódban mind felszerelés szükségességében. (nem vér szim.persze) Jó lenne HB-ban is esélyt adni a joyosoknak.(ezt az FRB dolgot csak azért írom mert állandóan megkapjuk hogy menjünk oda ha megemlítjük fórumon hogy javítsanak az irányításon)
  • Susarc
    #15658
    nyugi én se tudtam anno....miután letöltöttem, faszán bekonfigoltam mindent a félprofi joyomra aztán nem értettem,hogy miért szopok folyamatosan egy héten keresztűl:P aztán mikor már nagyon KO voltam felvilágosítottak a srácok,hogy ezt egérrel kell nyomni:P:))
  • bgabor
    #15657
    Nekem se tetszik de konkrétan az ember itt elég nagy hátrányból indul, ha joystickal játszik. Persze ott az FRB játékmód, ahol nem is lehet másképpen, de azt meg alig játszák, és a fejlesztők figyelmében is ennek megfelelően részesül.
  • vajakos21
    #15656
    Sajnos ezt a joyos dolgot konkrétan elb...ták.Csak pár hülye van itt olyan mint én aki joyal küzd egy repülős játékban...
  • Her Laca
    #15655
    Ezt nem tudtam:) Akkor tárgytalan:)
  • twi452
    #15654
    Én szeretem a kittyhawk-ot. Azzal szépen meg lehet alapozni a dolgokat majd a corsairhez. Kb ugyanazt a stratégiát igényli és nagyjából úgy is lehet irányítani csak néha picit akadozósabb az instructor fordulóknál de szerintem egyáltalán nem vészes. a Ki-61 is pont ugyanúgy akad meg :)

    Csak türelmesen kell vele emelkedni mert az nem erőssége viszont ha már van magasság akkor szépen lehet garázdálkodni az energiával és lőszer is van azért benne rendesen :)
  • Amaymon
    #15653
    Amcsival p-39-ig menj árkádban, mert azzal már lehet haladni HB-n is és üt mint egy boxoló. Bár sok Kitty-t is láttam ott mellette és egyéb próbálkozókat, akik általában elhullottak.
  • Zozzancs
    #15652
    Az amcsikkal szemezek amúgy ott melyik gép lenne a legkifizetődőbb?
  • Zozzancs
    #15651
    Srácok szeretnék egy kis helpet kérni... elkezdtem játszani HB-t de a nagy kedvencem a split úgy érzem nem sokat ér persze még csak alacsony tier-en vagyok de a lőszer nagyon kevés, tudnátok valami jó fightert ajánlani nekem ?: )
  • twi452
    #15650
    eltűnt egy AI gép úgyhogy elkezdtem lövöldözni a light pillboxokat.. unalmas egy pénz farmolás és annyira nem is hatékony csak 13k-t sikerült kiszedni belőle :D

  • Amaymon
    #15649
    Laca: itt árkádban, nem működnek azok a manőverek, még HB-n sem mind. Nincs FM-je a gépekne. A cél bemész egy pickup gamébe és egérkurzor mozgatással annyit darálj, amennyit tudsz.
  • twi452
    #15648
    viszont azt nem tudtam, hogy az oroszok és a németek vezettek közös fejlesztési project-et is :)
  • twi452
    #15647
    csak egy "wtf..lol" pillanat az első meccsből :D
  • Susarc
    #15646
    csak a játékot 99% egérrel+keyboard nyomja:P legnagyobb sajnálatunkra a joyos irányítás nem sokat ér itt...kivéve a full real módot ,de azt kb 1% használja:P
  • Her Laca
    #15645
    Nem ismervén a játékot,de ha a régi Il2 ből indulok ki ami gondolom az alapja akkor nem árt ismerni bizonyos manővereket ,eljárásokat.
    Pl egy jól kivitelezett palástorsóval lehet meglepetéseket okozni a hatodban levőnek,vagy egy jó kis olló manőverrel. Nem árt tanulmányozni ezeket a dolgokat a Puma fórumon elég részletes leírások vannak ez ügyben.
  • Susarc
    #15644
    3 at én is összelövök G10-el:P ,de az a 7 kill az nagyon profi teljesítmény! eipq gratula!
  • Susarc
    #15643


    nagyon jól látod a sok hiéna/keselyű/haszonleső amint meglátja,hogy valaki "szenved" az áldozatával és nem teríti le gyorsan kb. borítékolhatja is,hogy örülhet ha assistot kap,mert lezergelik a kistársak...én is ezért szeretem a nagy kalibert bár engem mostanába kis kalibeller is pilóta killeznek folyamatosan....
    tényleg nem vettétek észre mintha túl sok pilóta kill lenne mostanában??
  • Susarc
    #15642
    lenyomtam az 5x szorzót úgy ,hogy nem lőttem ki semmit és nyertük:S majd a kövi meccsen csináltam 70000 liont meg majdnem ennyi Xp-t....azthittem eret vágok:((
    nincs szerencsém:(
  • Fenrir
    #15641
    Arcade-ben, ha az ember seggébe másznak van egyáltalán esély valahogyan lerázni az ellenfelet? Vagy csak amcsikkal esélytelen ez? Mert a Hawk szériával nem nagyon lehet ilyenkor mit tenni ha nincs segítség vagy domborzat.
  • Coral Springs
    #15640
    Azért, többet ér egy kill az 1d -vel, mint az 1c -vel. Gyakorlatilag a 4x20mm egyből öl, nem igazán kell ledolgozni az ellenfelet. De én ehhez vagyok hozzászokva, a gyors befejezésekhez. Easy kill vagy sem, hosszabb távra beállni a másik picsájába, az öngyilkosság. Arcade -ban hamar meg lehet tanulni ennek a miértjét, annak aki saját tapasztalatokra építi a harcmodorát.
  • Amaymon
    #15639
    Nem aprózod el, nekem egyszer majdnem meglett 6 kill a d-vel, utolsót ellopták előlem pedig lekriteltem mozgásképtelenre, de még egyszer oda kellett volna fordulnom. Azóta a közelében sem jártam killben. Olyan átlag 2-3. JAP-al RU és ENG ellen megvan a 4 többször is. Bár az angolok mostanában fejlődnek ezerrel. G-10-el lehet még darálni jókat 3x30mm-el. A németeket nem húzom most, az majdnem maxos. ENG, JAP, US-re koncentrálok, és a crew szintezésükre. RU-t is kihúzhatnám gyorsan 20-ig, de nem kell a jet a többi gépük pedig HB-n gagyi.
  • Coral Springs
    #15638
    Azt hiszem jegyet foglaltam a következő szintre. Egy Me 262 maradt utoljára, de nem kockáztatott, leszállt és kilépett.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt így egy tárból. Melyik volt a másik 7 kill -es kolléga ? Üdvözlöm.


    Ez pedig utána következett. Ma nagyon op voltam, vagyis a Corsair volt op. Nem is kellett irányítanom, én csak néztem.

  • Amaymon
    #15637
    Elkezdtem angolozni kicsit visszavonom, amit a spit-ről mondtam. A IX-estől egész használható lett.
  • vajakos21
    #15636
    Próbáld meg hogy kerülőúton mész és mire odaérsz már mással lesz talán elfoglalva és lesz esélyed meglepni. Mondjuk én se megyek most mert se amit se rut nem igazán szeretem. Hogy mikor váltanak az kiszámíthatatlan. Van hogy 4 nemzet van van hogy ugyanaz mgy 3 hétig.
  • bardocz
    #15635
    Most komolyan, frb mikor vált már? Rohadt unalmas, hogy minden körben egy corsair szed le. Ha folyamatosan emelkedek a küzdőtérig, akkor rámesik, és úgy, ha meg lentmaradok, akkor picit tovább tart, mire leér.