38447
  • Fulcrum11
    #15714
    Tier 8 alatt van használható ruszki vadász HB-ra? A LaGG-3 és Jak-7 is elég vérszegény, ráadásul az instructor össze vissza rángatja. Corsairek ellen nem sok esélye van. Vagy csak rosszul csinálok valamit?
  • aKosa
    #15713
    Köszönöm.
    Most végeztem egy vírus irtást, ezek szerint a WT- is kiirtottam.
    Na aszen ezzel sem játszom míg nem lesz új gép.
    Jó Játékot!!!!!!:)
  • twi452
    #15712
    Úgy tűnik azok a japók amik ellen én megyek sosem a papír repülőkkel szállnak fel :D
    3 kör egymás után b-17el, kötelékben mentünk 3an első ember rázuhanásból 1 pillanat alatt szedte ki az N1K aztán jött a második körre ahol kicsit előttem ment a társ és ő majdnem beállt a seggébe az orrlövészem lőtte sorra kaptam is a hit-ket ő nyugodtan lelőtte közben a másik b-17et :D
    Végig szikrázott az oldala/segge ahogy kapta a golyókat :D
    Aztán én jöttem hasonló eredmény lett a vége :D Egy rakás hit és semmi nem történt velük.

    Előző körben ugyanez csak Ki-61 jött a seggembe.. inkább megyek németek ellen mint ezek ellen azokat legalább le tudom lőni néha xD
  • twi452
    #15711
    Nálad van valószínűleg. Én épp játszom :)
  • CptYossarian
    #15710
    Fentről csapjál lefelé a Beaukra, ahogy a kakas a tyúkra :)
  • aKosa
    #15709
    Sziasztok.
    Bocs, nem tudok belépni a játékba.Nálam van hiba? Vagy nincs server?
  • ikarus44
    #15708
    a Beau-kkal ne is törődj, a spitekkel meg gyors emelkedéssel tudsz elhúzni. (elvileg)
  • gezu1025
    #15707
    Én vagyok a balfasz, hogy tucatra lövik le a spitik a BF-109 E-met HB-ben, de gyakran arcadeben is? Meg az a tetves beaufighterek omg...
  • ikarus44
    #15706
    de ha 3-400 m-re van előtted az ellen akkor már mindenhogy talál.
    inkább arra kell ilyen esetbe figyelni, hogy ne lőj hosszat mert az ellen úgyis forogni fog, és akkor tényleg mellé megy minden.
    600 m-ről meg nincs értelme tüzet nyitni.
    ez HB-ben meg AB-ben is így van.
  • f24sg
    #15705
    igen, vadász-vizsgaanyagban, ill. koronglövészeten is ezt tanítják, hogy bizony szinte mindig mögé/alálövés van.
    Ezt gyakran a láthatóan kirepülő fojtás pályájából is látni...

    /troll off...
  • Glo
    #15704
    Hja aki ilyen Hartmannosan nyomja
  • Torzonborz
    #15703
    "ha úgy érzed biztosan találni fogsz akkor húzz rá még egy fél gépnyit :)"

    akkor meg már minek mert hogy akkor már benne leszek.

  • Glo
    #15702
    "Ha nem találom el az ellent, semmi se ad támpotot hogy merre korrigáljak."

    Mindig elé kell korrigálni, mert 99%-ban nem tartunk megfelelően elé. Azt szokták mondani, hogy ha úgy érzed biztosan találni fogsz akkor húzz rá még egy fél gépnyit :)
  • bgabor
    #15701
    Jó neked, nekem nem megy traces nélkül. Ha nem találom el az ellent, semmi se ad támpotot hogy merre korrigáljak. Ha meg körülötte lövöldözöm a levegőt hogy majdcsak talál, a fél lőszerkészletemet elfogyasztom. Nem hatékony. Tracer kiskaliberrel viszont a gépágyúval tudok csak biztos célra lőni.

    Ezért nem tetszik az angol prém Mustang. Néla a 125 gépágyúlőszer nem ér annyit mint a Spitben a 120, mert a Spitben van célmegjelöléshez kisgépuska, és a nagyot csak biztos célra sütöd el. Mustangnál pedig már a próbalövéseket is gépágyúval adod le.
  • vajakos21
    #15700
    Meg is volt az előbb az első XP 50 es killem A5-el.Egy magasságban találkoztunk (előtte egy ai-t lőtt..lehet kifogyott) .Hazáig kergettem (szerencsére a carrier és destroyer flotta bénán célzott).Ott nekiállt fordulózni. Nem jött be neki. Persze lehet a joy miatt tudtam lekövetni.
    Kevésbé vidám élmény 109E3 18 hit egy P40esen (csak arra mentem így könnyü volt ellenőrizni) majd belemanőverezik a fákba...és kiírja hogy összetöre magát...*nyád
  • CptYossarian
    #15699
    A P-39N(SU) viszont képes meglepetéseket okozni, remekül emelkedik, sokkal irányíthatóbb és jobban fordul mint a többi P-39, HB-ben könnyű célpontnak nézik aztán megy a csodálkozás.
  • Glo
    #15698
    Jah, és az akcióban vettek is sokan mikor 50% áron volt. Emel mint a Corsair (csak ő 100%-onmíg mi WEP-en), fordul mint a japók, van benne 120 db 20-as. Mi kell még? Önuralom, hogy ne szórd el a nagykalibert, más nem. Egérrel csodás lehet vele játszani.
  • Nortai
    #15697
    Volt már nem egyszer, hogy így voltam, de ezért nem lövöm le, hisz benne van. Bár volt hogy elkezdtek lőni és üldözni párszor engem, mert helyettük szedtem le mikor ott üldözik 5 percen keresztül... Vicc :D De egyik sem járt jól vele.
  • Susarc
    #15696
    igen lettek helyette XP50-es gyolkosok....mocsokmódon összevissza baszogatnják a fizetős gépeket! ez utóbbi most brutálisan UFÓ kategória
  • Coral Springs
    #15695
    Rögtön ma az első köröm.


    Utána meg egy 18K -s mínusz. A japánok olyanok a Peleliu -n, mint egy tör. A többi HB map -al ellentétben ez kicsi, az amerikaiak rendre carrier -ről indulnak, a japán prémium Fw -k, az N1K -k pedig valószínűleg nem, mindig kilométerekkel felettünk jelennek meg. Én mindig teszek egy kerülőt az emelkedéshez, de az idióta team nyílegyenesen előre megy, azt belefutnak amibe nem kéne. Miután kidőlt szinte az egész team, gyorsan kerestem egy szigetet ahol van kifutó, ám amit találtam az kicsi volt, és túlfutottam bele a vízbe. Az egész kb 7 perc alatt lezajlott.
  • Amaymon
    #15694
    Ez a stealth ammo Spiten nagyon gyilkos, eddig azt hittem látnom kell hova lövök. Nem is tudom hanyadik 4 killes kört mentem ma. Kb. annyira elég a tár.
  • Coral Springs
    #15693
    Ott még elviselhető, szerkezetileg sokat kibír, anno én nagyon komolyakat fight -oltam vele. De 90% -ban német map -ra kerültem, így belefáradtam.
  • Amaymon
    #15692
    Én azzal húztam ki Corsairig, ámbár kizárólag Koreára tett.
  • Amaymon
    #15691
    HB-n a D13-as grind huszárokat, olcsó volt büntetni :)
    Szerencsére eltűntek a GER Pistikék.
  • Coral Springs
    #15690
    A P-39 -et nem ajánlom, az már a Bf 109 -ek ellen kerül be, és gyakorlatilag egy céltábla. Gyenge motor, gyenge turn time. Arcade -ban viszont op.
  • Coral Springs
    #15689
    Mondjuk én Arcade -ban se sűrűn szenvedtem el kill lopást, de HB -n azért volt példa amikor maxoltam a reserve szarokat. Ám az lényegtelen, azóta nem igazán találkozok ezzel a problémával. Aki pedig nagyon pofátlan azt általában lelövöm, de ilyenre még nem került sor amióta Corsair -el tolom.
  • Amaymon
    #15688
    Kivéve a Fufufu és ACES pofátlanul kill tolvaj, törtetők HB-n is.
  • Coral Springs
    #15687
    Én nem feltétlenül erre gondoltam, lévén hogy HB -n a magasabb szinteken már örülünk egymás sikereinek. Ott már nem épp azzal foglalkoznak az emberek, hogy ki kapja a kill -t, és ki az assist -ot. Én is, van hogy megsebzek valakit és menekülésbe lendül, de nem megyek utána, meghagyom a többieknek mint easy kill, én pedig célba veszem a következő stratégiailag fontosabb célpontot. HB -n az a csapat ahol egymással is versenyeznek a tagok, az veszít. Az elvakult hajsza meggátol a jó döntésekben.
  • CptYossarian
    #15686
    Mk. X Beaufighter? Jó az HB-re is.
  • Zozzancs
    #15685
    xD jah , spit-re gyúrok, nem bírok megválni tőle sajnos :(
  • bgabor
    #15684
    Tier 6 Spitfire-re? Azon már gépágyú is van, azzal már le is lehet lőni valakit. :D
  • Zozzancs
    #15683
    Am.. srácok van 252 ezer lájonom... am kéne valamire költenem? xD tier 6 leszek briteknél
  • Amaymon
    #15682
    El tudták verni eddig is, kis összedolgozással. Általában mindenki megy a saját feje után kivéve a squadokat az meg kevés.
  • twi452
    #15681
    szerintem inkább csak a játékosok miatt lehet :D
    az előbb a japókat szanaszét kaptuk usa oldalon b-25el kaptam balancert is xD
  • Susarc
    #15680
    volt vmi kis peccs? az orosz gépek szarráverik a Corsaireket:P:))
  • MitsuMishi
    #15679
    Bf 110 és utódai repülési képességeit mennyire befolyásolja a bombateher HB-n? Gondolkozom hogy fel kéne rá pakolni pár bombát.
  • Amaymon
    #15678
    Én a fényforrásokra gondolok, mert az is ismeri. Választható opció. Majd még próbálkozom.
  • bardocz
    #15677
    Jaa, felfogtam. Nem tudom miért lehet rossz neked. Amúgy a facetrackban is ki lehet kapcsolni a nem kellő tengelyeket. Fejdöntögetést én kikapcsoltam, de nekem azzal nem kompatibilis az arcom, nem volt jó sehogy sem.
  • CptYossarian
    #15676
    Szép!
  • Amaymon
    #15675
    Facetrack is tudná amit a freetrack, de az 3 jel-re van kalibrálva. A Freetrack bármely verziója kifagy. :(