38447
  • Vaktermesz
    #36244
    Már pedig nem tudod mit hagysz ki, a japán bomber ág a kedvencem, tele jó géppel, és a B5N és B7A is elég nagy fun ha jól használják.
  • f24sg
    #36243
    Mióta beléptem a JET korszakba, sokkal jobban élvezem a játékot.
    Me 163 volt az első. Ebben az tetszett, hogy rögtön a legmagasabb csatákba tett a "nagyok közé," de stock gépként is abszolút használható, a rakéta irgalmatlanul gyorsít. (a H2O2 folytonos spórolása, az ultra-törékeny szárnyak, és a pontatlan ágyú azért kísérti a cuccot.)
    Második gépem a Vampire. Mindeki sírt róla a WT fórumon, hogy kb. legrosszabb jet, de ezzel sem így érzem. Mindent lefordul, és bár valóban nem egy űrhajó, de nem érzem lomhának sem (szintén stock). Ha ennél csak jobb jetek jönnek, akkor szép reményekkel nézek rájuk. Venom lesz kutatva, aztán németeknél a Ho 229. Amcsi játékszereket hagyom a legkésőbbre, bár ez változhat.
    XP farmra SB most mintha jobb lenne (1.43) <--- a propelleresekkel farmoltam ott a pontokat a jetekre.
    Utoljára szerkesztette: f24sg, 2014.11.09. 21:13:34
  • Luciferkee
    #36242
    Fw-190 d-13 1.45 km-ről lőtte le a f7f szárnyát egy lövésből MG-vel. Igaz, hogy előtte kapott tőlem kb 10 hitet, ami mind csillagszóró, de sebaj.

    Egyre csodálatosabb ez a játék.
  • mabbak
    #36241
    Igen, azt én is néztem, mindenképpen kell a két nagy bomber is, bár hálistennek A6M5 Ko már megvan, szóval nekem csak egy, de ez akkor is szemétség. H6k4-en kívül semmin nincs azon a bizonyos ágon. :)
  • vajakos21
    #36240
    Konkrétan eggy is elég....ha nem arcade.Meg lehet kissebbel is húzni.Én B7A2 vel húztam rengeteget...mondjuk engem a jetek nem igazán érdekeltek így meglett amikor meglett.
  • AIexx
    #36239
    most tényleg a japánoknál 5 darab tier 4 -es vadász van?? hogyan megyek akkor a jetekre?? :S
  • AnuluWork #36238
    Mellé ment.
  • AIexx
    #36237
    most meg 1km -ről az f7f szárnyát.. az is menekült.. imádom!!! :D

    és N1K2.. :D:D
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.09. 14:23:44
  • AnuluWork #36236
    Mert ge.ijó lett az N1K1? :D (Előtte is jó volt, de most valamit állítottak rajta és így - a japó gépekkel - szuper fun játszani.)
  • mabbak
    #36235
    Aztán miért jár megközelítőleg ugyanannyi pont, azért ha valaki lelő 5 egyenesen, vissza nem harcolva közlekedő Hellcatet, míg a másik 5 rendes playát? :O

  • Luciferkee
    #36234
    Az mi, hogy a Spitfirem vize 90 fokról 1 másodperc alatt 139-re ugrik és felrobban a radiátor?

    selejtes gépet fogtam ki? Valami randomfaktor?
  • AIexx
    #36233
    ez meg mi?? n1k2 -vel repülök, ground attack lőszer (teszt, eddig tracert használtam), előttem/fölöttem egy F4U, 1,5km (1,48), menekül, és gondoltam rálövök egy sorozatot, úgy is van lőszer, hátha.. erre kiírja: CRITICAL HIT, 1,41km -ről.. 400 méteres összetartással.. Ezt meg hogyan???
  • SigS
    #36232
    :D
  • AnuluWork #36231
    Me-262 heimat1, emelkedés közben sérülten, mint a picsa úgy távolodott a fullos! Mig-15bisem elől. Na, azonnal kiléptem ...
  • AnuluWork #36230
    Beszari?

    Ismeritek ti a B57et? Fegyverzete annyi, mint az Aradonak és a Canberrának együtt véve, ráadásul ennek még a szárnya is úgy törik e a francba egy lóhugy shottól, mint a picsa. Sok mindent nem lehet vele csinálni, max. azt amit a gyerek csinált, és ezt is csak akkor, ha felhős a map. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.11.08. 14:34:19
  • Eagle16
    #36229
    Meteor-ral 3 killem van, halott F8F csapattárs 0 killel beszól hogy szarul célzok :DD Mert a D-9-esen csak villogott a lőszer...
    Mondom lehet, de mégis többet szedtem le, és még élek is. Erre azt mondja hogy biztos mind killsteal :D Az ilyeneknek nem tudom mi baja lehet. Nem kötelező néznie, de csak azért is beszól, úgy hogy ő meg szart se csinált a csatában.


    Most Meteor-ral amúgy betáraztam a ground attack lőszert és sikerült is kiszedenem egy tankot, szóval ha még egy bujkálós köcsöggel találkozok akkor nem keresgélem.
  • AIexx
    #36228
    az ilyeneknek nincs f*sza.. ismerős a helyzet, én is utálom az ilyen beszari csajokat.. :)
  • vajakos21
    #36227
    Ez ellen nem tudsz mit tenni.Kilépsz vagy megpróbálod a főldieket kiszedni.Vagy keresgêlsz.Valszeg azért nem szállt le mert tudta hogy erre vártok.Esetleg fel lehet ajánlani hogy leszállhat kilêphet és nem lövitek a földön
  • twi452
    #36226
    nem, én is utálom azokat akik csak kóborolnak céltalanul nem is erről beszéltem :)

    csak sejtem h milyen jelentések mehetnek orrba szájba normális meccseken is amikor egy rakás gyengébb képességű nem tud mit kezdeni egy olyannal aki ismeri a gépét és tudja használni :)
  • Eagle16
    #36225
    Van egy kis különbség a bnz meg az között, hogy elbújsz a felhőkben a csata végéig. Gondolom az, hogy ha 30 percen át meg se próbál leszállni a saját bázisára újratölteni, az teljesen rendben van szerinted...
  • twi452
    #36224
    Már ezért is lehet jelenteni lol.. szép
    el tudom képzelni mik mehetnek normális meccseken is pl egy japan vs usa térképen amikor egy normális pilóta csak csinálja a dolgát és bnz-zik :D
  • Eagle16
    #36223
    Mert jelentve lett passzív játékért.
  • twi452
    #36222
    Miért bannolná bárki is? :D
  • Eagle16
    #36221
    hunWR nevezetű paraszt fél órán át bujkált a B-57-es szarjával, 30 pont miatt. Remélem megérte a bant.
  • flashpointer2
    #36220
    Remélem nem szabálytalan a felhívás de ha valakit érdekelne kevesebb mint féláron az nvidia gtx-ekhez járó 10.000 arany az dobjon egy privit :)
  • Eagle16
    #36219
    Ez a rohadt il-28 tényleg lassú ám, F-80C-vel kb. éppen hogy tartom vele a lépést. Megölni még nem sikerült vele egyet se, mert csak hithithithit...de tökéletes jó ám 6.7-be.pff...

    Az F7F-nek sem javítják az air spawn-ját, mert nem is akarják. OP szar mind a kettő, de nem is érdekli őket.
  • Eagle16
    #36218
    Azóta láttam hogy 920 körül is bírja :DD Jó kis gép.
  • gstup
    #36217
    Ez az egyik nagy előnyük.Nagy sebességnél is nagyon finom és pontos mozdulatokat lehet velük csinálni.
  • Eagle16
    #36216
    Szóval stock D-9-cel 860-nal zuhanok és még csak nem is remeg a gép...most már értem hogy miért olyan jó jetek ellen. Kár hogy az utolsó ellenség 25 percig bujkált 0 ponttal.
  • mabbak
    #36215
    Mig-15 stockon sztem kb mindenben jobb mint a Sea Meteor fullosan. 800-nál Mig-re ráhúzok egy kazal G-t semmi nem történik, SMnél tegnap 650-nél sikerült eltörnöm a szárnyat, plusz 890 körül a SM már esik szét a Mig meg még gyorsul vidáman. Nem mondom azt, hogy nincs egy kicsit over-battle-rating-elve, de azért túlzás lenne az F86 meg Mig15.
  • gstup
    #36214
  • jocking
    #36213
    Talán csak az, hogy teljesítmény alapján nem szabadna, hogy F-86-okon és Mig-15-ökön kívül mások ellen is mehessen. :p
  • mabbak
    #36212
    :O
    Meteor is love, Meteor is life.
    Viccet félre, mi bajod velük? Nagyon penge kis gépek.
  • gstup
    #36211
    Elnézést,de nem tudlak sajnálni.Utálom a meteorokat.Lője is le az aaa az összeset. :)
  • Brenor
    #36210
    Akit érdekel esetleg Magyar szervezésű Air Race Bajnokság Tier 1-2-es gépekkel jövőhét szombat-vasárnap:
    http://kopasz442pcgames.hu/race
  • mabbak
    #36209
    És az, hogy van, hogy 850-el halad az ember a Vízi Meteoritjában és boom aaa kiszedi? Hádemostkomolyan.....
  • SigS
    #36208
  • mabbak
    #36207
    Tudatnám mindenkivel, aki nem tudott aludni éjszaka, mert izgult miattam, hogy sikerült ráéreznem a harminchetesre. -.-

  • AnuluWork #36206
    Volt ilyen?
  • AIexx
    #36205
    a szovjet prémium C5 -ös kobrát hogyan lehet/ett megszerezni?