38447
  • CptYossarian
    #15834
    Szerintem: Lavochkinok tűzgyorsaságból annyira azért nincsenek topon, de az Ishak pl. elég jó gép, meg a Yakok/LaGG-ok is. Talán a Yak-3 az ami kevésbé jó, de cserébe jól irányítható. A La-5, pláne a La-7/B20 pedig egy álom, bár addigra már kitapasztalod mindet. Bármi amin legalább egy ShVAK van szépen repeszt, lehet velük keresni.

    Amcsiknál P-39-ekkel és később a Kingcobrákkal remekül lehet bombázókat vadászni, Corsair is nagyon jó, nem véletlenül repülik annyian. B-25 is jó gép, TBF-et is szerettem.

    Szerintem röpködj minddel sokat, amelyik "becsípődik" és ráérzel azzal repülj még többet és onnantól a többihey képesti különbségek is jobban érezhetőek lesznek.

    Pörgős-fordulós játékra a japánokat és az angolokat szoktam választani, hátradőlősebb, taktikásabbra pedig a németeket.
  • gezu1025
    #15833
    Hát nem tudom, azért 5ből 4-szer engem le se szarnak első német bombival, 4-5k magasan AB-ben. Csak nem ér semmit se a 32x 50-es.
  • ikarus44
    #15832
    utóbbi jó, bár én a HE111 8X250 kilójával is szépet tudok menni. ha sikerül kidobnom a bombákat és azok találnak akkor már egy szebb summa összejön. mióta ezt csinálom 10.000 lion alatti keresetem nincs is.
    (és ez nekem nagyon is jó)
  • twi452
    #15831
    Ahhoz szerencse kell, hogy lazán tudj bombázni :D
    Ha kiszúrnak akkor bizony általában csúnya a vége :)
    Nincs olyan brutál bombázó amitől nagyon félnének a népek és igazság szerint nincs is okuk rá a b-17 is olyan, hogy néha leradírozzák az égről 1 másodperc alatt máskor meg azért sikerülget elkergetni a rosszfiúkat vele de inkább az első szokott érvényesülni :)
  • gezu1025
    #15830
    Én meg most kezdtem el az oroszt, meg az amcsit egyszerre. Eléggé lenyűgző a tűzgyorsaság az első ruszki gépeknél. Ezt a jo tulajdonságot végig megtartják?

    Az is érdekelne, hogy mivel lehet kényelmesen pénzt farmolni? Ugy értem, hoz a vadász szépen, de azért meg kell dolgozni. Érdemes lazán röpködni valami brutál bombázóval és pötyögni AB-ben?
  • ikarus44
    #15829
    én nemrég kezdetem el az angolt (T5-nél tartok), meg a németet(T6-nál), az orosszal(T7-nél) már régebb óta játszom, amcsival kezdtem (T9-nél), de az amcsit abba hagytam, mert teljesen reménytelen nekem, csak a corsairt erőltetem.

    többségében AB-t játszom, az jelenleg jobb bevételi forrás.
  • Amaymon
    #15828
    300-360%-os géppel pár 100e xp összejön hamar. Bár G-10-hez még emellett is nagy türelem kell, ha valaki Big Fuckin' Gun-t akar :))))
  • CptYossarian
    #15827
    Teljesen random, HB-ben 109/G2-vel öltem egyet aztán kinyírtak (=kb. a szokásos üzletmenet) és mikor kiléptem adta.
  • bgabor
    #15826
    Néhány késői német és szovjet gépen lehet a gépágyúfegyverzetet variálni, miután beléjük tettél néhányszázezer XP-t.
  • Amaymon
    #15825
    Először csak arcade-ot játszottam RU-val, mert OP-nak tűnt. Mellette néha GER-el HB. Ahogy jöttek a peccsek és növekedett szerver pop. Tele lett a bugyrom az AB-vel és elkezdtem kimaxolni a bf109-eket. Na az dobott sokat lionban HB-n. Addig nem léptem tovább, amíg szép sorban maxos nem lett. Közben elkezdtem a japánt és amíg nem volt HB-n US hatalmas win streakeket lehetett csinálni. Közben vittem Eng-et is AB-n, de azzal mindig elkalapáltak HB-n. Most kezdtem folytatni a fórumos kommentek miatt (nem bántam meg). Volt egy kitérőm US-el a Corsairekig. AB-n kívül csak fighterrel megyek. Próbáltam bombert, de az nem megy. Egy szó mint száz, a HB-s fighter rewardok hozzák nekem a lét.
  • ikarus44
    #15824
    te milyen tierű gépektől kezdtél el vagyonosodni?
  • Amaymon
    #15823
    Lehet fejlesztgetni, de nem az a lényeg, mert elég korán kimaxolhatod full techre a gépet. Az elején lion lesz a kevés, elég szűkös lesz a kereted. Ha már van tizenx milló, akkor később (pár hónap) az sem gond, amikor más nemzeteket húzol.
  • ikarus44
    #15822
    én nem gondolom sértőnek.

    azért van annyi repülő, mert ezeket amiket mondtál, nem modulokkal lehet fejleszteni mint a WOT-ban.

    de ez szerintem valóságosabb is.
  • gezu1025
    #15821
    Bárminemü látszat, hogy a kommentem sértő, bántó gondolatokat takar, csupán a véletlen, és a szerencsétlen megfogalmazás következménye.
  • gezu1025
    #15820
    Hát nem is tudom. Azért csupán a tech treet nézegetve még kezdőként is látom, hogy van pár későbbi (német, de gondolom van máshol is) gép ahol igencsak lehet a fegyverzetet fejleszteni. Több gépágyúval pl.
  • Nortai
    #15819
    Valamilyen szinten lehet fejleszteni, max úgy hogy nagyobb bomba férjen el vagy hogy rakétát is lehessen rárakni. De ezek erősen gép függők.
  • ikarus44
    #15818
    "A gépeket am lehet fejleszteni? Pl jobb gépágyú"

    nem lehet fejleszteni
  • Eisenberg
    #15817
    A gépeket am lehet fejleszteni? Pl jobb gépágyú. A new recruit az melyik gépre vonatkozik? Nincs alapból legénység a gépekben? O.o
  • ikarus44
    #15816
    azt miért kapod?
  • CptYossarian
    #15815
    Nyiháá, kaptam 50k lion battle trophy-t :)
  • Amaymon
    #15814
    Developer verzió, azért gyenge felbontású, a végleges full HD lesz. SDK miatt szórják egyelőre csak kifele a fejlesztőknek.
  • Amaymon
    #15813
    Hétvégén megpróbálok egyet csinálni, így hétközben nem akarom elcseszni az időt video konvertálásra feltöltésre.
  • ikarus44
    #15812
    habár az is igaz, hogy a WOT-ban is vannak normális játékosok, csak meg kell találni.
  • ikarus44
    #15811
    az biztos, egyszer engem rammolt le fordulás közben egy Stukás csapattárs aki úgyszintén fightekedett mint én, mondtam hogy a JU 87 nem éppen egy vadász, és megértette, és TÉNYLEG ŐSZINTÉN bocsánatot kért.

    az ilyen emberekkel szeretek repülni akik beismerik a hibáikat.
  • Eisenberg
    #15810
    Véletlenül le kamikaze-ztam egy társat mire az megkérdezte miért csináltam, és mondtam, hogy véletlen volt. Meghívott party-ba, és a következő meccsen már együtt mentünk. Azért ez a társaság meg a WoT-os :S
  • ikarus44
    #15809
    játssz akkor arcadet, mert nyilván nincs játékos a HB-hez.
  • Eisenberg
    #15808
    10 percet vártam erre kidob örülök neki...
  • Eisenberg
    #15807
    Már 2 perce várok :D
  • Eisenberg
    #15806
    Hmm első meccsemen arcade-ban 4 gépet szedtem ki. Nem volt nehéz. Belső nézetben játszom am. Ti is? Most megyek HB-ra
  • CptYossarian
    #15805
    giroszkóp van benne és két apró monitor, nem egy nagy ördöngösség
  • ikarus44
    #15804
    csak azt tudnám milyen elven működik.
  • twi452
    #15803
    Állítólag rohadt fárasztó és kritikán aluli a képminősége a cuccnak :)
    De haladjanak csak a fejlesztéssel, a következő változat csak jobb lehet majd :)


    Glo: na majd ha újra összeereszt az MM egyszer :D
  • Torzonborz
    #15802
    hopppááááá :
    http://warthunder.com/en/news/205/current/

    azért ezzel kipróbálnám a repkedést. :)
  • Glo
    #15801
    Lófax, a játékban se nyomlak le és a 15790-ben is gyorsabb voltál :D
  • twi452
    #15800
    Nah jólvan, nem versenyzek tovább a válaszolgatásban xD Glo mindenhol lenyom nem csak a játékban :P xD
  • ikarus44
    #15799
    20 tieres a legnagyobb gép.
  • twi452
    #15798
    itt 20 tier van

    Historical-ban különböző csatákat játszanak újra, ezek határozzák meg, hogy épp ki ki ellen megy. Saját nemzet ellen nincs csak arcade-ban. Vagy zsákmányolt prémium gépet hozhatnak be ott előfordul, hogy japán ellen japán megy :D
  • Glo
    #15797
    Sok féle meccs van. Jap-USA, Jap-Eng, Jap-Rus...

    20 szint van, 10-ig valóban elég gyors, onnantól meg lassú, mint az MMO-k általában :)
  • Eisenberg
    #15796
    Ööö miért hány tier is van összesen? Nem 10? :D Rendben akkor többet húzok. Egyébként a csapat leosztás HB-n, hogy van? Tehát a Japán-Német-Orosz gépekkel csakis Amcsi meg Angol meg Francia gépek ellen repülhetünk? Vagy pl Japán Orosz ellen is mehet? Mert akkor ennek fényében húzom a többi tech tree-t.
  • bgabor
    #15795
    Tutira el fogsz jutni minden nemzetben a tízes szintig, mire egyet kimaxolsz. Mert a fejlődés tízes szintig gyorsan megy, onnantól viszont csigatempó, főleg prémium számla nélkül. Egy nemzetet maxra kihúzni fél év, prémium számlával.