38447
  • twi452
    #15874
    Szerencse kérdése is és volt benne 3 ai a végén :D
    Előtte pedig mákosan kiszedtem 6ezren egy bf-et aki persze elküldött melegebb éghajlatra xD
    Aztán 410-ek voltak még hátra azok meg nem nagyon tudták tartani a lépést :)
    De főleg szerencse, az én csapatom sem volt túl jó és az ellenfél sem volt épp top formában.

    Úgy indult a dolog, hogy két p-38 összeütközött a másik corsair meg zuhanásból betörte a gépét :D
    Úgyhogy 6 perc után csak ketten voltam egy b-17 társaságában és nyugodtan le tudtam vadászgatni az ellent :)
  • ikarus44
    #15873
    nekem, 7 gép még AB-en sem jön össze!
    hogy csináltad?!
  • Glo
    #15872
    Nem semmi, én már 2-nek is úgy örülök mint állat :)
  • voros12
    #15871
    Milyen lőszert ajánlotok fighter-nek?
  • Eisenberg
    #15870
    A visszajátszásokat, hogy kell megnézni? Ha társítom a játékkal valami update-et ír. Pedig 1.31 előtt nem játszottam.
  • twi452
    #15869
    a szörnyeteg 1c :D (Glonak hála persze mert ez a próba 800 méteres összetartással sikerült :D)

  • vajakos21
    #15868
    Pedig csak így lehet. Álló hajókat lehet magasról,de mozgónál kiszámolni hogy 4k ról mennyivel dobj elé...hát az nehéz.
  • bgabor
    #15867
    Simán menne rajta, szerintem még medium grafon is, egérrel és billentyűvel kiválóan irányítható.
  • ikarus44
    #15866
    hajókat hogy lehet hatékonyan bombázni?, mert magasból nehéz, de ha lemegyek meg seperc alatt kiszed a légvédelem.
  • d0gm4
    #15865
    nos, 1440x900, és lowon (nem a min.) megy 35fps-el, asszem így hagyom egyelőre.
    Első csata a tutorial után jól végződött, leszedtem 10gépet :PP
    Már is szerelmes lettem ebbe a játékba, első blikkre klasszisokkal minőségibb, mint a wargames-es warplanes:))

    Köszönöm a segítséget, megyek és függök XD
  • aKosa
    #15864
    Szia.
    Nekem egy p4-en döcög a játék.
    pcu:3000+ intel
    2 gb DDR1
    Nvidia 7600 gs
    Néha szaggat, de valamilyen szinten játszható.
    Gondolom, az említett konfigon menni-e kellene.
    Voltak gondjaim,a napokban a jattékkal( mert valami micropatch átállította a grafikát high-ra és nem jöttem rá).
    Az új gépeddel meg gondolom simán menni fog.
    Ezzel a géppel WoT-oztam is.(Meg is látszik a staton:))
    A WT pedig simábban szebben megy a gépeken.
  • Slewy
    #15863
    Te gyùrsz az 5 000 000 achievement-re Coral?
  • d0gm4
    #15862
    Na köszönöm, már szedem is :P
    Majd meglátjuk... Lesz ám hd4600 integrált vga-nak csúfolt vmi, talán az gyorsabb is ennél, nem? :D
  • twi452
    #15861
    Puding próbája az evés :)
    Nem tudom a wot mostanában hogyan fut de szerintem ez lényegesen finomabban fut mint az futott régen a gépemen. És nem kellett lehúzni mindent hozzá :)
    Az új gépeden meg nem lesz vele semmi probléma majd.

    A tömegek bill+egérrel rendelkeznek úgyhogy elég erősen használhatóra csinálták az irányítást, úgyhogy igen :)
  • d0gm4
    #15860
    Ahh leveszek én mindent lowra, sosem érdekelt a graf, fps inkább (8 cs 1.6 után fura is lenne, ha érdekelne a graf xD)
    Csak féltem, hogy esetleg úgy is szaggatna :D Majd meglátom.
    Fogok venni vmi ütős vga-t is, csak most egyelőre nem fért bele a keretbe, de kell tesomnak a wowhoz mostmár a normálisabb gép.
  • Slewy
    #15859
    Abszolút használható egérrel billentyűzettel. Tedd fel nèzd meg de a vga valszeg kevès lesz hozzá. Vesztenivalòd nincs.
  • CptYossarian
    #15858
    Egérre+billentyűzetre van optimalizálva, jól bekalibrált joyyal szépen sima fordulásokkal lehet repülni de célozni nehezebb.
  • CptYossarian
    #15857
    Megy vele, először vedd le a graft/effekteket minimumra, leignkább textúrák legyenek LOW állásban mert kevés a 256MB (azért 2xAA maradhat simán), aztán óvatosan tornászd feljebb igény szerint. A procid bőven jobb mint az enyém, bár nekem 8GB RAM-om van. Érdemes azért beszerezni egy alsó-középkategóriás kártyát hozzá ~30k pénzért...
  • d0gm4
    #15856
    Valamint mennyire használható a játék egérrel/billel? A wargames-es wot-al elvok nagyjából, ez is hasonló?
  • d0gm4
    #15855
    Cső! Azt szeretném kérdezni, hogy elröcögne-e ez a gém a gépemen szerintetek élvezhetően? Graf nem számít, csak ne szagasson/lassuljon, meg ilyenek. Csak hogy érdemes-e letöltenem?

    c2d e6600 @ 2.8ghz
    2gb ddr2 800mhz
    8600gts 256mb ddr3

    Este lesz benne core i5 meg 8gb ram, de a vga még marad 1-2 hétre. Érdemes ezzel a hulladék kártyával neki kezdeni?
  • ikarus44
    #15854
    ezt gondolom joy-jal csináltad. amúgy milyen lőszert használsz?
  • ikarus44
    #15853
    ilyenkor írd be nekik hogy te már lelőtted, nehogy már más kapja azt az elismerést ami téged illet. az hogy egyben tudott továbbrepülni, meg szerencse.
  • gezu1025
    #15852
    Eddigi legjobb csatám, ráadásul a legelső csatám P36C-vel, eléggé meggyőzött a kicsike. Egy finomabb AB.

  • CptYossarian
    #15851
    Tegnap épp császári fókával veretem britdisznók ellen, wellingtonnak már ég az egyik motorja, decens zuhanásba kezd, lefordulok róla, nézem, erre megjelenik Shoji a semmiből, rálő egy kritikált (=konkrétan ellopta a killt) MAJD még meg is rammeli, de úgy hogy kettőbe szakad a welli, Shoji meg sértetlenül repül tovább. Egyből írogatta mindenki hogy "bery honoraburu, GG Shoji" pedig cseppet sem érdemelte meg az elismerést. :)
  • Yag
    #15850
    No,talán az ily fejlesztések miatt lehet majd UFO-nak érezni pár gépet vagy játékost :)
  • Coral Springs
    #15849
    A tegnapi szopóág ma is folytatódott egy ideig, majd a match maker megszánt, azt értelmesebb team -ekbe is bekerültem.

    Itt fogalmam se volt arról hogy mi a terv, ám egy elég komoly műsor alakult ki belőle. Hajszálon múlt ugyan, de vesztettünk.


    Egy kis agyalás Koreában. Két Yak-9T, és egy La-7 maradt a végére, szerencsére az utóbbi pont jó ütemben érkezett.


    Ezt is megéltem, hogy baszná meg az anyját. Az utolsó japán gép egy AI volt, ám nyoma veszett.


    Elvileg 8 kill a rekordja. Valamelyik Spitfire -el tolja, de nagyon komoly műsort rendez vele a csávó. Első csatában ahol találkoztam vele, bement mint valami idióta 4 ellenséges gép közé, azt kiejtette mindet. Csak bambultam hogy mi van. A végén rákérdeztem a squad -ra, az ilyen emberekkel szeretek együtt dolgozni.

  • ikarus44
    #15848
    az eddigi legjobb eredményem mint jutalomban mint játékban. ez is jelzi hogy nem érzem a HB-t. pedig F4U-1d-vel csináltam.

  • ikarus44
    #15847
    az álló hajók is hoznak.
  • Amaymon
    #15846
    Eszement módon rühellem a US bombereket. A szigetfoglalós mapon eszik a japó gépeket.
  • ikarus44
    #15845
    aranyért lehet venni:prém fiókot, +2 matricát, prém gépeket, gép csomagokat, kampányokat,
    hirtelen ezek amik eszembe jutottak.
    (én még nem játszottam arannyal, úgyhogy nem tudok mindent.)
  • CptYossarian
    #15844
    A plusz gépslot AB-ben előny, de van hátránya is. Nyilván jó ha AB-ben lehet válogatni és tovább bent maradhatsz a csatában, jó az is hogy minden "látható" gépet javítanak, de eloszlik a legénység tapasztalati pontja, és később HB-ben jobb ha koncentráltabban jön a crew xp.
  • twi452
    #15843
    Én ha b-17el megyek nem nagyon félnek tőlem :D
    Biztos ki van táblázva h béna vagyok és vaktöltény van minden lövésznél xD
  • Amaymon
    #15842
    Hasonló, de nincs gold ammo és a társai. Csak game time és prém gép.
  • Amaymon
    #15841
    Hb-n nagyon nem szeretek bomberre menni. Beaut és egy spitet egymásután leszedett most az utolsó meccsen valamelyik tier 10-es GER bomber. Mondjuk szerintem túl magabiztosan mögé álltak ketten.
  • Eisenberg
    #15840
    ÖÖö gép slotot valódi pénzért lehet venni mint a WoT-ban? Egyáltalán mi kerül igazi pénzbe? Csak a prém gépek meg a plusz 2 matrica? Áhh olyan nincs..
  • twi452
    #15839
    én a 4x250 font miatt nem szeretem.
    Főleg, hogy ugye elsőre kidobja mindkettőt a szárnyak alól úgyhogy inkább 3x250 :D
  • twi452
    #15838
    Lehet, AB-ben aztán még régebben jártam bombázóval :)

    Igazából 4-5k magasan csak álló célpontokat lehet biztosan lőni azok meg nem érnek valami sokat kivétel a pillbox ugye.

    Hb-ben szeretnek bombázókra vadászni az emberek, viszont ha kidobsz valamit az hoz is a konyhára nem úgy mint AB-ben.
    Nagyobb kockázat nagyobb nyereség :)
  • ikarus44
    #15837
    a 8X250 álom lesz.
    habár én HB féle bombázást csinálok.
  • CptYossarian
    #15836
    A-20 eléggé OP a maga szintjén, gyors és erős fegyverzete van, plusz nem durran el ha ráköhintenek.
  • Amaymon
    #15835
    "Eléggé lenyűgző a tűzgyorsaság az első ruszki gépeknél."

    Nem lesz mindig olyan, mint az Ishak vagy Chaika-nak.

    Yak és LaGG-oknak még viszonylag nagy a burst-je. Szvsz a nagy gépek már snipereknek valók a lassú tűzgyorsaság miatt.