38447
  • Amaymon
    #15954
    6. nemzet ftw :)

    (random)
  • vajakos21
    #15953
    Amelyik szimaptikus. Ne hallgass senkire választásnál :)
  • szasza3477
    #15952
    Ez ha majd egyszer véglegesen kijön és netalántán magyar is lesz belőle akkor még az is rákattan aki nem szeret röpködni.
  • ikarus44
    #15951
    annyit tanácsolhatok, hogy a US ágon a grumman gépekre menj.
  • CptYossarian
    #15950
    Minddel. Tier6-7 körül már érzed majd hogy melyiket fogod szeretni.
  • szasza3477
    #15949
    Sziasztok.A tegnapi cumi után ma sikerült elindítani és jó nagyon..Milyen nemzettel érdemes indulni???Tudom közhelyes kérdés de nem akarok a szívni akkorát az elején.
  • ikarus44
    #15948
    köszönöm!
  • vajakos21
    #15947
    Ahol repülési manővereket is bemutatnak ott rajzokkal is illusztrálják így érthető nyelvtudás nélkül is.A video közepénél talán. Kicsit tekerj bele.A puma honlapon vannak magyar nyelvü leírások ha jól emlékszem.
  • vajakos21
    #15946
    Volt problémám nekem is, de a DPI beállítás (96) elmúlt. Valami fórumon találtam megoldást.
  • Amaymon
    #15945
    Nekem kifagy, nem egyedi a dolog az official forum tele van ezzel a hibajelenséggel. Megszűnt a fejlesztése, támogatása így soha nem fogják javítani. Nem alternatíva sajnos az én esetemben.
  • ikarus44
    #15944
    köszönöm! de sajnos az angolom nem jó. magyar nyelvű nincs!
  • vajakos21
    #15943
    Freetrack műkszik. Nálam biztosan.
  • Amaymon
    #15942
    A fő probléma az hogy támogatott szoftver nincs már. FreeTrack halott, FaceTrackNoIR pontatlan...
  • vajakos21
    #15941
    Itten van. Meg kereshetsz még. Youtube-on is van szerintem
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/43291-entaks-flight-school-for-the-beginners-parts-16-17-18-and-19/?hl=entak
  • ikarus44
    #15940
    van aki már próbálta az "inaccesissible city" küldetést? szerinte is teljesíthetetlen? (még jó pár mellet)

    (mármint nem lehet annyi idő alatt annyi hidat lebombázni)
  • ikarus44
    #15939
    kösz a tippeket!
    (amúgy kár hogy nincsenek olyan oktató vidik mint pl: a WOT-nál.)
  • vass17
    #15938
    Ezek szerint nem használod megfelelően, mert egy lapon sincs a 2 gép. Egyrészt figyelj arra hogy felszállástól gyűjtsd az energiát, ezt emelkedéssel tudod elérni. Ha lejössz és feladod a magassági előnyt akkor is próbálj a legmagasabban lévő ellenfélre támadni, mert ha lemész és marad fölötted valaki, mindig fennáll a veszély, ha zuhanás révén nagyobb energiával rád támad.

    De ha valamiért még sem sikerül a fenti ellenfeleket lezavarni, vagy nem boldogulsz velük, akkor legalább ugy támadd az alsókat, hogy nem fordulsz utánuk, hanem egyenesen 700-800-900at tartasz és vízszintes kanyar helyett függőlegesen felfele fordulsz utána, így mindig lesz magasságod és abból lefele energiád.
    Ha nagy a baj a Corsairt engedheted 950el zuhanni, nincs az a Yak, ami tudna tartani olyankor. A lényeg hogy ne veszitsd el az energiát nagy, vízszintes fordulókkal és ideális eesetben nincs feletted ellenfél :)
  • Glo
    #15937
    Keresd meg Lacát az il2-es topikban (néha ide is ír), régebben ő csinált profi kütyüket párezerért, lehet azóta is nyomatja a hobbit. De ez egyáltalán nem biztos :)

    Én is imádom a Stealht-et, nem zavarja meg a célpontot ha repkedő nyomjelzőket lát, mellélövésnél is szép nyugodtan repül tovább, van lehetőség korrigálásra :))
  • f24sg
    #15936
    A legjobb, mikor tényleg nem is látják, honnan jössz és hogy EGYÁLTALÁN rájuk támadsz. Tegnap volt egy ilyen Fw, akit a Puszpánggal öltem, olyan szÍp, egyenesen repült. Be is írta, hogy az se tudta, hogy izé...

    EZÉRT az egy élményért próbálnám ki az FRB-t, (ott ha jól tudom, nincsenek markerek), HA LENNE pénzem TrackIr-re.
    MERT ultragagyi ledes sapkát (apró ellenállásokkal) nem csinálok mégeCCer, (nem lesz tökéletes, próbáltam), anélkül meg esélytelen. Fasza joy-om pedig van hozzá. (szórakozzak a hat-switch-el?)
    Minden a körülnézésen múlik ott, aztat!
  • Glo
    #15935
    Tegnap a Yak3 követett hazáig vagy 20km-en keresztül(én F4Uc), de aztán elcsűrte a lépést és leszedtem (ha már az AAA elbénázta). Ez a stealth lőszer amúgy elég assassinná teszi az embert. Sok bomber pl azt várja mikor kezdesz tüzelni és belépi, de ha nem látják.. >o]
  • ikarus44
    #15934
    még hogy az oroszok nem op-k. korea mapon F4U-1d-vel kb 700-al kezdtem emelkedni a YAK-7B-vel repülúő ellen meg kb 3-400-ról simán utolért és leszedett.

    vajon mikor fogják a fejlesztők nerfelni az orosz gépeket? soha!
  • Glo
    #15933
    Én nem szoktam kivárni azt az 1 hetet míg megjavulnak :)
    A D12-t amúgy se használom amíg (hamarosan) meg nem javítják az FM-jét. Hasonló lesz mint a D13-é. Namost remélhetőleg a prém D13-t nem nerfelik le, úgyhogy ha a Corsair egyszer a nerfhammer alá jut (jelenleg a devek szerint is OP), akkor megint ütős kis gép lesz.
  • vass17
    #15932
    Azért nem árt szerintem többet is tartani, nálam a németeknél olyan 3 fighter crew van, mivel egy D-12-őt, G6-ot és társait nem szokásom javítani, de mégis bent kell legyenek, hogy normális ütemben javuljanak.

    A stukának tényleg nincs sok értelme, főleg hbn, el kell dönteni, hogy vadászni vagy bombázni akarsz, a 87 igazán egyikre sem ideális, ha köztes megoldás kell inkább az Me410 30mm+20mm kombinációval, elég univerzális gép :)
  • vajakos21
    #15931
    Most 4 nemzet van ìgy jò. Kevesebbet várok német oldalon belépésre mint HB-n. Igaz nem vagyok tùl sikeres de jobban élvezem mint HB-t. Egy próbát mindenképp megér.Föleg hogy van mindened hozzá.És nagyon szép légiharcokat lehet nézni miután kiszednek :-)...volt rá alkalmam. La7 -109 nagyon szépet ment tegnap.Öröm volt nézni...és látni hogy hol vagyok én ettöl.( nem utolsò szempont itt nagyrészt segitenek is ha kéred)
  • Glo
    #15930
    Ki kéne próbálnom az FRB-t. Csak ne lennék lusta installálni a fejmozgás követőmet :)
  • vajakos21
    #15929
    A stukák nem rosszak. A D5 kifejezetten jò a 2 20mmessel .Arcadba szerintem mindenképp. Ott a trollgunnl isntudsz játszani mert nem számít a kevés löszer. Jòl is fordulnak. Hb ra ne, vinném spottolják aztán ,ennek rá egyböl mert lassu. Viszont FRB- sokat látok föleg D5-öt .Tegnap egy srác 4 killt csinált vele.Leállnak ellene fordulòzni ,nem jött be.De stukák itt müködnek .
  • Glo
    #15928
    Nem érdemes, jelenleg nem kihasználhatók. Lassúak és kicsi a bombaterhük. Mondjuk páran funolnak vele árkádban, a D5-össel meg sniper módban a G2-vel is lehet fordulóharcosoknak meglepetéseket okozni :)

    A crew-ról: Nekem az jött le, hogy tök feleslegesen húztam 2 crew-t, HB-ban úgyis csak egy gépet használ az ember. Szóval most úgy van, hogy van 1 legénységem vadászra (Pilot skillek maxolva), meg egy legénységem bomberre (gunner skillek toppon, ami azóta jön az megy a pilotra). De elég lett volna egy legénységet kimaxolni minden tekintetben.
  • Yag
    #15927
    csak azért is felteszem már valami normális formában ... :)
  • Yag
    #15926
    Ja, és pechemre nem mi nyertük a fordulót tehát a 2x es szorzó benne maradt :(((
  • Yag
    #15925
    Jesszus pepi, ezt a képet ne nézzétek. Nagyon lefogyasztottam a felbontását, bocsesz.
  • Yag
    #15924
    Végre nekem is összejött egy kis kill :)
    Örülök, mert mostanában nem mosolygott ráma a Fighterek istene :)


    6 kill - AB

  • f24sg
    #15923
  • gezu1025
    #15922
    A gondolkozás az természetes csak a döntés lassu/hibás egyenlőre, mivel nem ismerem még a gépeket, nem tudom mi ellen mi lenne a jó védekezés. Azért a tuti vesztes szitukat egyértleműen el lehet kerülni.


    Amúgy érdemes pénzt tenni a stukákba? Jók, rosszak?
  • Coral Springs
    #15921
    Én egy olyan crew -re raktam rá, amit korábban alig használtam. Majd az az ötletem támadt, hogy oda kéne tenni a jövőben a HB -s vadászokat. Igaz eleinte nehezen viselte a pilóta a G erőket, továbbá nem ártott szélesíteni a látómezőt, de kb ennyi.
  • Amaymon
    #15920
    Jó lenne már a Corsair c-t használni, de kicsi a crew lvl-em hozzá. Most egyszerre 5 nemzetet húzok. Nem szisztematikusan egyet, ez így fun és változatos.

    US: Corsair
    GER: G-10 (tier 19-et is mehetnék, de nem fogok)
    RU: LA7 vagy B
    ENG: Spit IX
    JAP: A6M5 (N1K megvan)

    Randomra rakom és amit bead azzal megyek. Néha cserélgetek gépet a listán.
  • Coral Springs
    #15919
    Nézőpont kérdése. Én egy gondolkodó player -t szűrök le belőle, de egyébként jogos amit írsz.
  • Coral Springs
    #15918
    Szép, üdv a táborban. Mikor a sajátomat beszúrtam pár napja, rákérdeztem hogy előttem ki volt az aki ezt még megcsinálta. Ki volt ?
  • twi452
    #15917
    klántársak főleg arcade-ban ügyködnek de azért össze-össze jön néha pár jó dolog is :)
  • Amaymon
    #15916
    Survivor első lépés a HB felé.
  • vajakos21
    #15915
    Thx