38447
  • Amaymon
    #16034
    60-al fog menni, de az több, mint elég.

    A ps3eye-hoz ezt csináld végig: http://www.free-track.net/forum/index.php?showtopic=3624

    Ezzel a módszerrel nem fog kifagyni a freetrack. Kiválóan működik.
  • bardocz
    #16033
    Ha a 30 fps-t stabilan hozza, akkor folyamatos a mozgás. Alatta gázos.
  • twi452
    #16032
    Én most építek egy 3 infra ledes sapit aztán a facetrack-ben lévő pontkövetővel kipróbálom milyen. Találtam olcsón ps3 kamerát.. lehet h az lesz a következő ha jól megy a saját logitech kamerámmal mert nem akarom állandóra szétcseszni azért azt és csak 30 fps-t tud nem 120at mint a ps3 eye :)
  • ikarus44
    #16031
    próbálj majd úgy leszállni hogy F4-be rakod azzal jobban fog menni.
  • Coral Springs
    #16030
    Elkapta a kötelet, gyakorlatilag az rángatja a gépet, teljes lelassítás helyett. De már olyan is előfordult, hogy a kötél oldalra a vízbe rángatta a gépem egyből ahogy elkaptam.
  • ikarus44
    #16029
    "A lényeg hogy ha ide beteszik a tankokat, és ezt olyan módon ahogy már láthattuk, és van még mellé kis kreativitásuk a készítőknek...(VAN)

    Akkor azzal a wotnak kb vége."

    szerintem a WG-nél hirtelen elfognak kezdeni hallgatni a játékosokra.
  • ikarus44
    #16028
    a képre:

    a vidire: szerintem a kötelet elkaptad, nekem már sikerült fejre is állni a kötéltől, aztán de hogy utána mi volt azt nem tudom, lehet hogy kiakadt, de nem tudom hogy van-e ilyen a játékban.
  • Amaymon
    #16027
    Kezdek rákattani az FRB-re hihetetlen feelingje van fejkövetővel :)
  • Amaymon
    #16026
    "Azért hasonlítják mert ebben a formában ez a két játék van igazán jelen, és a Wot volt előbb."

    Butaságból hasonlítják, mert "fee-to-play vagy pay" a game. Ha mélyen belenézel az economy modellbe az gyökeresen más.

    Más e mögött egy nagyon komoly játék készítő gárdája áll.
  • twi452
    #16025
    megnéztem működik a dolog, nem lett túl szép mégis elkapott :)
    az a bukfenc amit nálad csinált ott később az nem tudom mi volt :D

  • [NST]Cifu
    #16024
    Szvsz nem kapta el a kötelet. Ilyenkor elviekben az a taktika, hogy miután letetted a farkát (vagyis hátra húzod), újból teljes gázt adsz. Ha megvan a fékezőkötél, akkor nincs gond, mert úgy is lelassít, ha viszont nincs, akkor fel tudsz szállni, iskolakör, és mehetsz a következő megközelítésre.
  • twi452
    #16023
    ja az egy kérdés ott a végén :)
  • twi452
    #16022
    Első körben azt mondanám, hogy nem húztad hátra így nem ért le a horog, második körben nem tudom mi történt utána :D
    elkapta a kötelet mert az nem látszott nekem pont :)
  • Coral Springs
    #16021
    Ez egy full jó kör volt. A csapattársaim a szokásos módon elhullottak, azt ki más maradna a legvégére ha nem én. 3vs1 (Yak-9T, La-7, Chaika) volt a felállás, kb tíz perc alatt kisakkoztam őket, azt lassan elfogytak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [IMG]http://www.kephost.com/images4/2013/7/13/a1_2013_7_13_flfo0ocrah.png[/IMG]/center]

    Ez pedig egy carrier -en való landolás. Én nem értek hozzá, vagy bug -os ?!

  • Coral Springs
    #16020
    Nem rég alaposan felhúzott egy csapattársam Historical -on, de inkább nem nevezném csapattársnak, aminek nevezném azt jobb ha nem írom ide. Bulge map, hárman vagyunk még, négy db Bf 109 ellen. Épp az egyiknek sikerült mindenét ellőnőm ami fontos, ám még levegőben tudott maradni. Közbe láttam hogy a közelben épp az egyik társam (aki Mustang -al volt) üldözi egy másik, félbehagytam amit épp csináltam, mentem neki segíteni. Elkezdtem lőni a célszemélyt aki erre egyből elfordult, viszont a lőszerekből pont kifogytam. Ennek ellenére próbáltam fordulózni vele, de egy korábbi szárnysérülésből kifolyólag nem tudtam tartani a tempót, lelőtt. A kedves társam mindeközben mit csinált ?! A korábban általam szanaszét lőtt gépet kergette, otthagyott engem mint a szart. Amikor rákérdeztem hogy ez mi volt, azt válaszolta hogy neki nem volt kedve fordulózni egy Bf -el. Hát a fejem olyan volt ezután mint a pirospaprika, amit a chat -en kapott azt nem felejti el egy ideig, a bü**s kú**a any**t.
  • LeWyTy
    #16019
    Azért hasonlítják mert ebben a formában ez a két játék van igazán jelen, és a Wot volt előbb.

    A lényeg hogy ha ide beteszik a tankokat, és ezt olyan módon ahogy már láthattuk, és van még mellé kis kreativitásuk a készítőknek...(VAN)

    Akkor azzal a wotnak kb vége.
  • [NST]Cifu
    #16018
    Ezt a WoT-os MM összehasonlítást ne erőltessük már nagyon.

    Először is azért, mert a WoT-ban 10 szint van, itt meg 20...

    Aztán azért, mert a WoT-ban nagyon durva a szintek között a különbség, 4 szint különbség (ofc nem arty-nál) már gyakorlatilag élvezhetetlen játékot jelent, itt meg azért ha bele is futunk egy akár 5-6 szinttel magasabb ellenfélbe, akkor sem kell egyből az ejtőernyőt huzigálni a hátunkra.

    Harmadszor azért, mert szemben a WoT-al, itt van a játékban AI. A WoT-ban így csak a saját és az ellenfél játékosaival kellett megküzdeni, míg itt simán leszedhet egy AI AAA. Arról a WoT-ban végképp elképzelhetetlen esetről már nem is szólva, hogy akár tisztán AI ellen is mehetünk Co-op vagy akár single küldetést.

    Negyedszer, mert a WoT most már bő 3 éve "kint van", és ennyi idő alatt sem sikerült az MM és a balance problémáit megoldani, míg a WT esetében azért akkora balance és MM problémák nincsenek. Aki másképpen gondolja, az emlékezzen csak vissza arra az esetre, amikor a KV-k oneshootolták a velük egy tierben lévő ellenfeleket, és tették ezt zavartalanul több, mintegy másfél éven keresztül.

    Tetszik, hogy folyton a WoT-al hasonlítják össze a játékot, holott már jelen állapotában is sok a legtöbb téren lehagyja azt. Kezdve a már említett balance problémát, át az optimalizált és igencsak szép engine-n át, az alapvetően korrekt és működő, roppant sokrétű játékmódokra. Mikor fog a WoT-ban megjelenni vajon a HB-hez hasonló játékmód?

    Ha pedig tényleg sikerül azt megcsinálniuk, hogy a Földi/Tengeri és a Légi hadszínteret egy pályára összevonják, akkor aztán végképpen eljön a földindulás...
  • Fulcrum11
    #16017
    HB-n érdemes kipróbálni az AR-2-t! Fullosan a 6 250kilóssal nagyon kellemes, gyors (zuhanóban 700ig bírja) és egy japcsi gép szintjén fordul :) Amíg a fighterek elvannak egymással, 3szor is lehet fordulni/tölteni.
    Már többször volt olyan, hogy egyedül maradtam 1-2 fighter ellen, bejöttek a reptér fölé, a légvédelem és én meg levadásztuk őket.
    Koreára tesz folyton, ami jó, mert tele van célponttal. Itt a végjátékban egy Ki-61-et fordultam le és szedtem ki, miután a századtársát leszedte a AAA :) Előzőleg meg egy F4F-et sikerült.

  • Coral Springs
    #16016
    Szerintem a sikertelenséged alapja nem a match maker -ben rejlik. Nem akarlak sértegetni, de ha nem megy, akkor ne erőltesd.
  • ikarus44
    #16015
    én ezzel nem igazán értek egyet, az ok megint csak a fordulásuk, de értem mit mondasz.
  • sikora
    #16014
    értem amit mondol, csak azt gondolnám egy fejlődőben lévő játékban egyre több és több új játékos lehetővé teszi legalább a legkisebb szinten a tier tartását. hiszen az új játékosokat bőven elijesztheti ha már az elején az esélytelenek nyugalmával kell játszania
  • ikarus44
    #16013
    nagy fun amikor gladiátorral YAK 7B-t vacsorázok.

    kétfedelűvel gyakorlatilag bárhová betudsz menni mert olyan fordulékonyak hogy simán kifordulsz bárkit. és hiába van az ellen YAK-kal ha mögé kerülsz, már nem fogsz könnyű falatnak tűnni.
  • ikarus44
    #16012
    "Gyakorlatilag bármi bármi ellen"

    csak a tankok hiányoztak. nagy fun lett volna hogyha az aradodat egy PZ. IV-es 75-öse szed ki.
  • ikarus44
    #16011
    "a másik pedig, hogy az 1.29 frissítésnél soha nem jelent meg 0-1 csatában 4-5 szintű gép ami most majdcsak minden csatában megtörténik."

    ennek az az oka, hogy akkortájt kezdték ugrásszerűen felfedezni a játékot, de senki sem a Sabre-val indult. magyarán azért volt akkor inkább reserve csata mert akkortájt a játékosok 70-75%-a még ilyeneken nyomult.

    ebben a játékban még nincs annyi játékos hogy az MM hatékonyan tudjon működni. majd idővel.
  • vass17
    #16010
    A HB elég vicces volt akkoriban, sokat bombáztam S79-el, volt olyan, hogy Arado volt a csapattársam és Mig15 szedett le. Gyakorlatilag bármi bármi ellen :)
  • sikora
    #16009
    NEM IGAZÁN TUDOM KIHEZ BESZÉLSZ FIAM, MERT A CIVILIZÁLTSÁGTÓL MÉG CSAK TE ÁLLSZ IGEN MESSZE!! a wot milliós lélekszámú játékosnál is egy bizonyos időben 4 szint különbséget is összesorsolt szóval már hülyeséget beszélsz. a másik pedig, hogy az 1.29 frissítésnél soha nem jelent meg 0-1 csatában 4-5 szintű gép ami most majdcsak minden csatában megtörténik.
  • ikarus44
    #16008
    "Bizony ebben a játékban úgy háromnegyed éve volt olyan harc, hogy simán egy csapatba került a hármas meg a tizennyolcas tierű játékos is,"

    és ez még a jobbik eset volt...
  • bgabor
    #16007
    Öcsém te komolyan nem beszélsz a civilizált emberek nyelvén? Nem érted az érveket, vagy csak ennyire hülye vagy? Komolyan kérdezem.

    A matchmaker, kedves retardált komám, az éppen csatára várakozó játékosok közül tudja csak összesorsolni a játékosokat a két csapatba. Egységnyi rövid idő alatt úgy, hogy minél kevesebbet kelljen várakozni. Ha sokan játszanak, kiegyensúlyozott csapatokat tud létrehozni, ha kevesebben, akkor nem. Nem véletlenül működik sokkal jobban a matchmaker Arcade módban, amit bikrák tömegei játszanak, mint HB-ban, amit jóval kevesebben.

    Nem tudom emlékszel e rá, hogy az emlegetett World of Tanksban körülbelül egy éve lett annyi játékos, hogy be lehetett vezetni azt, hogy a matchmaker +/- 2 szint különbséggel sorsoljon csak össze embereket.

    Bizony ebben a játékban úgy háromnegyed éve volt olyan harc, hogy simán egy csapatba került a hármas meg a tizennyolcas tierű játékos is, annyira kevesen voltunk. Azokhoz az időkhöz képest ez a mostani sokkal kellemesebb már.

    Amúgy gondolom az SG rendszere nem véletlenül rejti el alapból minden hozzászólásodat, gondolom megdolgoztál érte más topikokban.
  • ikarus44
    #16006
    bocsi, a bejegyzést vassnak szántam.
  • ikarus44
    #16005
    "A reserve gépekről meg annyit, hogy amikor januárban kezdtem, a kis kétfedelűekkel arcadeban gyakran összekerültem akár MIG-15-el is"

    húúúúúúú, de utáltam.
  • sikora
    #16004
    természetes fordulóban jobbak, de az, hogy ha lecsap rád egy negyed sorozattal hazavág az biztos. ja lehet eredményesen menni egy ötös ellen is ha leütközöd.
  • vass17
    #16003
    Most pedig az MM-el nincsenek annyira nagy gondok. Szerintem teljesen reális az a kb. 5 szint különbség, amivel maximum dolgozik. Egy TA-152-vel igenis számítson az ember jetekre, viszont egy A-5-el már nem igazán kell velük szenvedni (mint régen néha). A reserve gépekről meg annyit, hogy amikor januárban kezdtem, a kis kétfedelűekkel arcadeban gyakran összekerültem akár MIG-15-el is, most mégis milyen messze vagyunk ettől :) Egy Chaika könnyedén elbánik bármivel 10-es szint alatt, bármelyik kétfedelű képes felvenni a harcot egy 5-ös szintű vagy az alatti géppel, egyszerűen le kell fordulni őket.
  • Amaymon
    #16002
    Panaszod a hivatalos fórumon nyújtsd be, mert nem mi vagyunk a fejlesztők. Sajnos ők olyan balgák, hogy próbálnak hallgatni a játékosokra amennyire a játék keretei megengedik. Lásd D13 nerf.
  • Torzonborz
    #16001
    /sóhaj
    fel kéne már fogni hogy hiába hegesztenek jó MM-et az sem tud csodát tenni ha nincs meg a hozzá szükséges embermennyiség és be fog tenni olyan csapatba ahol nagyobb gépek vannak. ha ez nem történne meg akkor meg azért menne a nyekergés mert sokat kell várni.
    mellkésen jegyzem meg - de ezt már írták - hogy itt kisebb gépekkel is bőven lehet sikereket elérni nagyobbak ellen. lásd ruszki gépek amikkel szó szerint ledarálhatsz jóval nagyobb tierű masinákat is.
    ha erre nem vagy képes...nos az már nem a játék hibája.
  • ikarus44
    #16000
    egyetértek veled, de az itt a különbség a WOT-hoz képest, hogy itt még (állítólag) olyan fejlesztők ülnek akik még dolgoznak a játék jobbá tételén.
  • sikora
    #15999
    SAJNOS NEM OSZTOM A VÉLEMÉNYETEK,bár teljesen igaz, hogy a WOT egy rakás szar játék lett (játszhatatlan , unalmas szar) azért ez is bár béta teszt kezd arra a szintre tendálni MM tekintetében.
  • Amaymon
    #15998
    kk thx.
  • ikarus44
    #15997
    szerintem nincs.
  • Amaymon
    #15996
    Oroszul is? Tökéletesen tisztában vagyok az angol jelentéssel, csak azt nem tudtam oroszul van-e valami saját értelmezése.
  • ikarus44
    #15995
    nemzetközi kifejezés erre:gépi játékos, sokan (ez is helyes kifejezés) AI-knak mondják. (a játékban is így vannak írva.) pl:bulge mapon a B17-es bombázókötelék AI azaz BOT.

    ui.:a fórumon is sokan (ha nem mindenki) AI-nak mondja