38447
  • AIexx
    #36284
    az összes Dora kiváló, kiváncsi leszek majd a C-s 152 -esre.. hamár a H-t nemtudták megcsinálni normálisan..
  • StrikeFor
    #36283
    az szép .S
  • gstup
    #36282
    Viszont lenne egy olyan kérdésem,hogy van egy logitech egerem.És azt lehet hogy az egyik gombra rakjak egy olyan funkciót amivel tudom cserélgetni hogy éppen Mg-vel vagy CNN-el lőjek!?Egy váltó szerű dolgot.Tehát mindkét esetben a bal egérgombbal tüzelnék,csak tudnék váltogatni hogy éppen melyik kaliberrel.
  • gstup
    #36281
    Jó tudni... :( .Köszönöm.
  • Luciferkee
    #36280
    Sajnos a "Szikra" szinkronizációs problémákból ered. Akkor jön elő, ha a Te gépeden betalálsz, de a szerver szerint nem (lagg, loss, choke).

    Elég idegesítő, de nem lehet ellene mit tenni :(
  • gstup
    #36279
    Nem tudom mi lehetett.Engem kb a 2 és fél (vagy 2 nem tudom már) év alatt egyszer nem szedett ki japán bomber... :(
  • StrikeFor
    #36278
    azért furcsa,mert kb másfél hónappal ezelőtt játszottam és nagyon szétkaptak ha rossz szögből támadtam be ezeket a bombereket.....most meg ahogy írtad bamm bamm és ropi...ha véletlen szerencsém van és betudok ülni gunnerbe akkor meg szikra....a maxos expert kezelők meg el se találják az ellenséget
  • gstup
    #36277
    Azért tier IV-V szinten már eléggé kevés a kezdő. :) És eléggé erősek is az ellenfelek ágyúi.De ha kilehet próbálni menj be cutsom battle-ba.Lőjjél rá párat egy g8n-re.Látni fogod.A szárnya olyan mint a ropi.A szikrázásra nem tudok mit mondani. pl.: Tegnap valaki le volt nyűgözve a d-9-es fókától.Akárkit üldöztem vele tegnap (f7f,p80c) csak kicsi szikrákat láttam.Még hitet sem adott.És nem 1-2 szikráról beszélek.Vagy 7-10-ről folyamatosan.Ez van.Anomália.
  • StrikeFor
    #36276
    majdnem fullos már........én elhiszem,hogy vannak jó játékosok,de minden körben azonnal leszedi bárki...és ha eltálolok valamit ha én lövök akkor meg csak szikra
  • gstup
    #36275
    Lőszer van hozzá fejlesztve?Ha nincs akkor ne csodálkozz.Lehet hogy még gyakroló lövedék is van a hevederben.
  • gstup
    #36274
    A teste nagyon erős.Sokan istenítették,de én f8f-el a 4*20 millissel simán felülről csak a szárnyra megyek.Olyan szépen leszakad...Semmi esélye.Csak a buták ellen jó akik beállnak mögéd.És lassú is.Szóval ideális célpont.Nagyon könnyű leszedni.
  • StrikeFor
    #36273
    dupla 20 millis turretek lövedékei pedig szikráznak mindenen basszameg
  • StrikeFor
    #36272
    G8N1 bugos vagy mi a fax? tegnap megvettem azóta mentem vagy 40 meccset és kizárólag a szárnya szakad le amikor leszednek! mindegy honnan vagy mivel lőnek....leszakad valamelyik szárny.....
  • Eagle16
    #36271
    Ez a D-9 kegyetlen, B-6/R3 óra nem volt ilyen jó német gépem :D
  • Vaktermesz
    #36270
    Szia! Szeretnék én is replay-ből videót készíteni, tudnál némi segítséget adni nekem? Mit használsz, kamerakezelés, ilyenek. Köszönöm előre is.
  • StrikeFor
    #36269
    végre megvan a G8N1 és nem találok el semmit :P :)
  • SigS
    #36268
    Próbáld a Havoc-ot
  • Frenky
    #36267
    Sziasztok! Aki még nem ismeri, azoknak mondom, hogy van egy MAGYAR DCS World csoport a FB_ON és a Google+ ON is. Várunk mindenkit, akik "szeretik" a DCS_t és a repülést :-)

    DCS World MAGYAR Felhasználók Csoportja a FaceBook_ON

    Digital Combat Simulator World MAGYAR Felhasználók a Google+ ON



    HUNter
  • StrikeFor
    #36266
    Bomber gunnerek nerfelve vannak? szart se találnak el expert maxolt skillel ,de még ha én zoomolok 500 méterre akkor se.....
  • Rev Hard
    #36265
    Annyi az érdekessége ennek a skin -nek hogy egy fan made cucc ami bekerült a játékba, de amúgy ugyan úgy megszerezhető mint minden skin. Arra figyelj hogy a megfelelő variánst használd a gépből, máskülönben elképzelhető hogy nem számolja.
  • Rue East
    #36264
    Nem lehet. Replayben ilyen.
  • AnuluWork #36263
    Ne haragudj már, de ezzel még nem foglalkoztam. Lehet állítani az UIt? Mindig az a bajom, hogy nem látom ki mit merre sebez. Nálad meg egyben a battle és a chat. Hol lehet ezt állítani?
  • Vincenzo91
    #36262
    Lenne 1 ... részben ide vágó kérdésem ;) :D ... Nemtudod a P-39 skint még meg lehet szerezni? 2-3 napja vettem észre, hogy nem számolja a killeket hozzá... :/
    Most ez ilyen szezonális ,,akció'' volt? :D
    Utoljára szerkesztette: Vincenzo91, 2014.11.12. 07:31:48
  • Rev Hard
    #36261
    Mit is mondtam korábban ? Ahol a cannon már hatástalan a rakéta még betalál.

  • AnuluWork #36260
    Bár a B57 ezzel a BR7.0val nem fair ...
  • AnuluWork #36259
    Kell az adrenalin? Akkor próbálj meg fegyverzet nélküli bomberrel lelépni a téged üldöző vadászok elől. Garantálom, hogy lesz ott adrenalin. :D
  • AIexx
    #36258
    van olyan helyzet, amikor már nincs más megoldás..
  • RAZOR27
    #36257
    végre valaki :D
  • Rue East
    #36256
    Mondjuk van egy bája, hogy belemész egy ilyen szituba és utána irány a fórumra sírni.
  • Rev Hard
    #36255
    Mert agyatlan faszság, semmi ész nem kell hozzá egy lézerágyún kívül ezért elterjedt. Ez nagyjából reprezentálja az emberek képességeit, ennyit tudnak.
  • Vincenzo91
    #36254
    De miééééért a head on? :DDDD Tempestet lelehet fordulni plul... :D A Head on pedig egy lutri... :/ :)
  • Luciferkee
    #36253
    Head ON: Lelövöm a tempest szárnyát f7f-el, nekem crashel, leszakad a szárnyam. Ők crashed, én 4 perc múlva lezuhanok miatta, kap egy killt.

    Értelmes egy játék.
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.11.10. 20:21:20
  • AIexx
    #36252
    most abban mi a jó, hogy ledobsz egy bombát 5k méterről, a bázisnak annyi, lemegy a ticket.. arra téved egy vadász, és akinek van esze, 2-3mp alatt leszed.. ennyi volt a bombázás.. üres menet szinte.. nekem kell az adrenalin, és ne kelljen tartanom attól hogy valaki rámjön, és nemtudok vele mit csinálni.. időpazarlás..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.10. 19:26:02
  • vajakos21
    #36251
    Gondolom nem sokat bombáztál ( nem trollkodásról beszélek) hogy ilyen jól látod a dolgokat.
  • Vaktermesz
    #36250
    Ritkán szidom a játékot, de azt a marhaságot, hogy High textúra alatt nincsen gunner megjelenítve, sőt még pilóta se, nem bírom felfogni. Annyira értelmetlen ez a megoldás, hogy za hihetetlen, hogy néz már az ki, hogy nem látszik a pilóta SEM a gépbne, de már a gunnerek hiánya is szemet szúr. Remélem kitalálnak valamit, mert ez így nagyon rossz megoldás, és persze nem engedi high-ra állítani, mert nem bírja a gépem...
  • AIexx
    #36249
    30-ast az összes bombázóbuzinak.. csak arra vannak hogy elrontsák az ember kedvét.. unalmas az, amit ők művelnek..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.10. 16:05:02
  • AnuluWork #36248
    G8N1 a legjobb bomber lett a játékban. Van védelme, van sebessége, manőverezhető, emelkedik, meg minden ami kell. Csak oldalról lehet igazán elkapni, hátulról kemény dió.
  • mabbak
    #36247
    Easy brother. Csak egy kérdés volt, te jóisten. Nem lesz semmi. Mellesleg nyilván megnéztem, sőőőőt még rá is gugliztam a történelmi részére, mint említettem nem vagyok teljesen retardált, kíváncsi lettem volna az okára, aztán hátha valaki meg tudja magyarázni, ennyi. Tökömnek kell ilyen fellengzősnek lenni egyből. :D
  • Rev Hard
    #36246
    Ha valaki megmagyarázza mi lesz ? Átprogramozod a játékot ? Nézd meg a gép felszerelései közt hogy kitudod-e szedni, ha meg nem akkor ennyi.
  • mabbak
    #36245
    Azt valaki meg tudja nekem magyarázni, hogy az IL-ekre miért nem lehet CSAK rakétákat tenni, bombák nélkül? Ez valami történelmi dolog vagy csak szimplán a Gaijin melléfogása? Megkérdeztem csata közben, azt a tanácsot kaptam, hogy csak dobáljam el a bombákat, ennyi eszem nekem is van, csak ez nem válasz a kérdésemre.