38447
  • bardocz
    #16154
    Rakj elé flopiból egy darabot, elvileg segít.
  • twi452
    #16153
    Na igen akkor gondolom nekem sem lenne még ilyen gondom sem, csak én nem szeretném kiszedni a webcam-ból a szűrőt mert az csak véglegesen sikerülne..:D
  • Amaymon
    #16152
    ps3ye-nál direkt olyan kamerát kellett választanom, amin nincs szűrő, mert arra pont szerelnek és lehetetlen leszedni. Viszont az ebay-en párezer Ft volt pont emiatt :)
  • ikarus44
    #16151
    megtudná valaki mondani hogy hol lehet gépenként változtatni az összetartást a géppuskáknak?

    és hogy milyen lőszertípus jó nemzetekként?
  • bardocz
    #16150
    Basszus, ezt nem is tudtam, hogy kamerában látszik az infra fénye. De ahogy néztem vannak egész olcsó forrasztók. Na majd ha lesz időm.
  • twi452
    #16149
    Van egy régi motoros villanyszerelő a családban/házban szóval akad ez meg az :)

    Az alkatrészeket meg (figyelem reklám következik) a lomex-nél vettem a lehel úton. Ledet, elemtartót, ellenállás is biztos van nekik de az volt itthon is. Teljesen jófej volt az eladó is, meg lehet nézni bármit működés közben. Infrát is le tudod tesztelni ha van nálad telefon, a kamerájával :)

  • bardocz
    #16148
    Van forrasztód, meg ilyen cuccok hozzá?
  • twi452
    #16147
    Csak akkor veszít a fényéből mert ugye leszeded az elejét ami úgy viselkedik mint egy lencse :) Egy kicsit én is le fogok kapni a végéből max beforrasztok a helyére egy újat ha nem lesz jó de már így is frankó, világos szobában szépen működik.
    Mondjuk nem egy utcai viselet lett..szebben is meg lehetett volna csinálni de nem számít ez most :D

    1.7-es facetracknoir-el teljesen jó.
  • Amaymon
    #16146
    Szvsz bármilyen infra jó, aminek homogén a fényszórása. A lényeg, hogy forduláskor ne változzon sokat az észlelt átmérő. Ki lehet a hibát küszöbölni ha majdnem merőlegesen áll a kamerára, esetleg valamilyen vékony burkolatot rátenni. Laposra csiszolni az elejét, hogy pontszerű legyen.
  • twi452
    #16145
    Na elmentem és vettem 50 fokos infra ledeket meg kapcsolós elemtartót hozzá, eggyel kipróbáltam most gyorsan és nagyon fasza, most megépítem a 3 pontos sapit és hajrá :)

    távkapcsolós leddel tényleg ne szivassátok magatokat csak a szopás van velük, túl irányított, kicsi a fényszórás és gyenge is :)
  • Toweliee
    #16144
    Igen, csak T3-nál tartok.
  • vajakos21
    #16143
    upsz ez az mc 2 gpus? akkor he112..mc böl a 4 csöves jò.( sajna igy számokbòl nem tudom melyik az)
  • Toweliee
    #16142
    Vagy esetleg M.C200 series 7? Az a lényeg, hogy T3-ban szeretnék 3 egyszintű vasat. A két JU mellé kéne a harmadik.
  • vajakos21
    #16141
    Mindkettöt :-). A0 eggyik kedvenc a 20 as ágyuval, de ez az MC se rossz.Igazábol itt nincs nagy ár még hogy ko ne fizesd öket
  • Toweliee
    #16140
    Sziasztok, melyiket ajánljátok a kettő közül: He 112 A0 vagy M.C200 series 3

    Mindkettő német T3.
  • bigmano
    #16139
    Én is csatlakozom tegnap mentem pár kört lőttem ami piros de hogy mit hogyan miért egyenlőre nem tiszta...
    flashpointer néven vagyok fent.
    Aki lenne olyan rendes hogy elmagyarázná mit hogyan az jó lenne.
  • Amaymon
    #16138
    Yess forevah, a logbookba a GER 109 G-10 hozta nekem minden nemzet közt a legjobb performanciát. Még a japánomat is lenyomja. ^^;
  • voros12
    #16137
    Köszönöm a segítséget és Bf 109 FOREVER! :)
  • Amaymon
    #16136
    F-4
    Gun-hoz: Omni, mindig.

    Cannon: tracer választok az elején, ha sok könnyű vadász van.
    Cannon: ha sok beau és bomber, akkor armor piercinges lőszert használok.

    (Szvsz sokunknak itt GER a minden idők kedvence.)
  • Amaymon
    #16135
    Mindegy csak teszteltem a headtrackert és a beállításokat most, hogy minden kiválóan működik jöhet egy pro játékvezérlő.
  • voros12
    #16134
    Sziasztok!

    Ahogy olvasom a fórumot, nem sokan játszanak a németekkel. Én HB-t tolom most Bf 109 F-4-el mert a Fw 190-ennek kicsit sokallom a javítási költségét. És ha esetleg valaki repül ezzel a géppel, vagy van 1-2 jó tanácsa azt szívesen elfogadnám. Legfőképpen azt, hogy milyen lőszert érdemes használni.
  • ikarus44
    #16133
    megtudná valaki mondani hogy hol lehet gépenként változtatni az összetartást a géppuskáknak?

    és hogy milyen lőszertípus jó a nemzetekhez?
  • bgabor
    #16132
    Hát akkor megtapasztalhattad azt, amit én is sok javításért kicsengetett lion után tanultam meg: nem megyünk a Corsairrel alacsonyra, illetve támadás után semmi szín alatt nem maradunk lent.
  • ikarus44
    #16131
    egy YAK-ot üldöztem. az ereszkedett le.
  • bgabor
    #16130
    A valóságban is simán lekapott bármilyen repülőgépet, ha az volt olyan hülye, hogy a két 23mm-es gépágyú elé került. Már kérdés, hogy ritkán volt ilyen, mert az IL-2 teljesen más magasságon tevékenykedett, mint a vadászgépek. Itt a játékban is. Én azt nem értem, hogyan botlottál bele?

    Az IL-2 nem megy néhány ezer méter fölé, a Corsair meg alacsony magasságban gyorsan hal.
  • Amaymon
    #16129
    Fene sem tudja előny vagy hátrány. Meneküléskor jól jön, mert szorosan a földhöz tapadva szinte biztos nem találnak meg. A grafika ilyen nem a szem (átlag feletti a színlátásom), a fórumokon mindenki tweakeli vagy tuningolja a láthatóságot.
  • ikarus44
    #16128
    kedves kösz!
  • Coral Springs
    #16127
    Akkor ez inkább szem kérdése, mint sem grafikai.
  • LeWyTy
    #16126
    Van valami lehetőség hogy jobban látható legyen a célkereszt? mErt alig látom néha
  • Coral Springs
    #16125
    Csak akkor szúrjál a fórumra eredményt, ha te büszke vagy rá. A másokat szard le, felesleges szerénykedni.
  • Amaymon
    #16124
    Ha a talajszint felett van no problem. Viszont ha te felette mész szinte esélytelen megtalálni, annyira beleolvad a színekbe. Főleg olyan óriási mapon, mint ami most van.
  • ikarus44
    #16123
    ezzel az eredménnyel sikerült lenyugodni... tudom, hogy itt egyesek ilyeneket HB-ban hoznak össze, de nekem ez a legjobb eredményeim közé tartozik.



  • ikarus44
    #16122
    igen, és a valóságban kísérővadászokra volt szüksége.

    ennyi erővel az SBD is lehetne ilyen erős, mert azzal is lőttel le zerokat (egy csata alatt.)
  • [NST]Cifu
    #16121
    Pardon, de az IL-2-őt konkrétan 1941-42-ben használták vadászfelatokra (az egy üléses változatot), első sorban persze az ellenséges zuhanóbombázó és bombázó gépek ellen. Hozzá kell tenni persze, hogy az ok, amiért ilyen célra használták az volt, hogy egyszerűen nem volt elég vadászgépe ekkor a VVS-nek.
  • Coral Springs
    #16120
    Én az egyedi beállításokban mindent bekapcsoltam, mindent feltoltam maximum -ra. Az ellenséges gépeket, útirányukat már több mint 10km -ről látom. Gondolom az FRB -n se lenne ez másképp, csak ott a szélvédőn keresztül.
  • ikarus44
    #16119
    lehet, de akkor is OP. pedig ennek aztán TÉNYLEG nem kellene, mert nem is vadász.
  • Amaymon
    #16118
    GZ elvesztetted a lendületed vagy pont a páncélromboló elé beszambáztál az meg rád húzott :)

    Mert hogy annak emelkedés nincs az tuti, de jól fordul.
  • ikarus44
    #16117
    ez az IL2 a játék legnagyobb csalása mindenre lehet használni, a corsairemet HB lőtte szét olyan emelkedés mellett hogy azt még az F18-as is irigyelné.

    de hát csak most jutott eszembe hogy orosz! akkor nem is fogják nerfelni.
  • Coral Springs
    #16116
    A francokat, az F2A-3 -al én mindig eredményes vagyok, akár Bf -et is meg lehet szorongatni vele. De a P-36 is egész jó, P-40 szintúgy.
  • Amaymon
    #16115
    Japán 190 jó választás. Tökéletesen kiegészíti a teamet a gyorsaságával, ha nincs n1k. Annyira nem fura már az fm-je.