38447
  • Torzonborz
    #16194
    Ööö mondjuk ezt a WoT topikban kérdezd meg :D
  • twi452
    #16193
    Itt még nem sokat lehet vele kezdeni..:D
  • Gerdzso
    #16192
  • NH3CL
    #16191
    Mit lehet kezdeni ezzel a T44-el? Sajnos nem igazán megy vele a game, T43 jobban adta.

  • twi452
    #16190
    grat :)
    a freetrack jobban lényegesen jobban is látja a pontokat ami ugye elég fontos..:) Konkrétan most leteszteltem ugyanolyan beállításoknál a facetrack kb 1 max 2mm-es kis piszkokat lát, freetrack-nél pedig jó nagy duci köröket stabilan.

    nekem csak annyi bajom van a freetrack-el, hogy minden indításnál az összes csúszkát nullázza a webcam beállításokban és a center/pause gomboknál ki akar lépni a programból :D

    gondolom nem egyedi a probléma csak utána kéne kutatni, hogyan lehet megjavítani :)

    De most, hogy a tesztüzem jól sikerült megpróbálom kulturáltan megcsinálni valami olyan rendszerrel, hogy sapkára vagy fejesre is könnyen fel/le lehessen szerelni.
  • bigmano
    #16189
    Kezdő vagyok nézzétek el nekem de a japán repülőknél láttam egyet amit "gift-nek" jelöl csak valamilyen kampányt kell elvégezni hozzá?
    Ezt hol tudom megcsinálni? .
  • Susarc
    #16188
    előbb utóbb csak beadja már az 1 misit:P

  • Paladin
    #16187
    Ma kétbalkezes létemre én is sikerrel gányoltam egy háromszáz forintos, öt piros ledet tartalmazó, két ceruzaelemes biciklilámpából, egy fejhallgatóra csatolható 3 ledes headsetet. Ja igen, egy régi fejhallgatót barmoltam szét drótokért és "karokért". (Bonusz, h különféle ritmusban is tud villogni ;) ).
    Facetracknoir nem olyan meggyőző nekem, úgyhogy maradtam a jó öreg freetracknél (SilencerBF youtube-os tutorialjából lestem le a beállításokat hozzá http://www.youtube.com/watch?v=jixqi4ev10o ).

    Kamerát én sem bántottam, egyszerűen a brightness beállítást lehúztam annyira, h freetrack még éppen lássa. Persze majd kiderül h ez világosban mennyire lesz elég neki.
  • vajakos21
    #16186
    Örömmel látom hogy egyre többen nézelődnek FRB felé. És hogy a hangulat a régi
  • Coral Springs
    #16185
    Glo mi a nicked a játékban ? Gondoltam a későbbiekben egy-két emberrel innen a topikból folytathatnák közös repüléseket. Persze mint tudjátok én elvagyok egyedül is, nincs olyan hogy kényszer, ha nem akarod ne add meg.
  • Coral Springs
    #16184
    Gyorsan felejtesz, de hagy emlékeztesselek ki kezdett el kötözködni. #16175
    Én csupán a félreértéseket próbáltam eloszlatni, de veheted kötözködésnek is, ahogy jónak látod.
  • V43 1105
    #16183
    Remélem hamarosan valamelyik modi megajándékoz téged egy hét pihivel ..
  • bgabor
    #16182
    A kicsinyes kötekedésed továbbra is csak annyira érdekel, mint a hozzászólásaid bárkit itt a fórumon.
  • Coral Springs
    #16181
    Ehhez semmi köze az informatikusoknak, a mérnököknek pedig végképp. De kíváncsi lennék ha egy hasonló problémát kéne jellemezni, hogyan is adnád elő magad az official -on. Esetleg cinikus stílusban megmagyaráznád nekik, az egyre inkább idejét múlt magyar köznyelvet ? A kérdés költői.
  • bgabor
    #16180
    A köznyelv szaggatásnak nevezi a hirtelen FPS esést, és laggolásnak amikor az internet átvieteli sebessége lassul be. Én a köznyelvben használatos értelméről beszétem, az, hogy az informatikusok vagy a mérnökök mit értenek alatta, itt az MMO-knál nem releváns.
  • twi452
    #16179
    ennyit lehet kihozni ebből:
    Facetrack 1.7, logitech c250 webcam, 3 sima piros ledes clip
    30 fps-t bír a kamera leheletnyit akadozik érzésre plusz bandicam még lehet kicsit rátesz egy lapáttal közben
    azt mondom megérte ez a kis technika szakkörözés így délután :D
  • twi452
    #16178
    Megcsináltam piros ledekből a clipet fejhallgatóra. Ez még jobb mint a sapkás megoldás.

    A piros szín meg lényegében fel sem tűnik játék közben. Úgyhogy ha valaki nem akarja szétbarmolni a webcam-ját az simán építhet piros ledből, floppy-val tökéletes :)
  • Amaymon
    #16177
    Használják a lag-ot több dologra is egyszerre. Hardver lag pl. beviteli perifériák lagja, monitoroknál az input lag, belső adatbuszon keletkezett akadozás stb. Bármi ami valamilyen folyamatos adatáramlást érezhetően gátol és késleltet az ma már lag. Ilyenért ne ossz le valakit, csak ha WG fanatik :DD
  • Coral Springs
    #16176
    De úgy tűnik te se. Leírtad ugyanazt egyszer magyarul, egyszer pedig angolul. A lag nem csak a klasszikus internetes lag -ra érthető, ugyanúgy lehet grafikai, vagy bármi más ami kihagy, megszokottól eltérő.
  • bgabor
    #16175
    Másnál is, csak úgy tűnik, szasza nem tudja mi a különbség a beszaggatás és a laggolás között. Szerintem azt hiszi, ugyanaz a kettő.
  • Fec papa
    #16174
    Bocs, félreértettem, a lag nálam az amikor késve válaszol a játék a nagy ping miatt. :)
  • szasza3477
    #16173
    Örülök..Nekem 35-50 fps között megy megakarok fordulni a géppel lemegy 4-10 fps-re..Mire beáll kilőttek..Tipp?
  • Fec papa
    #16172
    Lagg? 60as pingem van, minden remek.
  • szasza3477
    #16171
    Jó a játák cupp meg minden de a lagg miatt nem lehet vadásszal menni.
  • vajakos21
    #16170
    Már nem olyan "drágaszág"
    http://konzolokszervize.hu/playstation3/playstation-3-eye-kamera-oem-ps3
  • f24sg
    #16169
    Hogyan lehet beállítani, hogy joy-al való irányításkor, külső nézetben (arcade, HB) a kamera NE forogjon a géppel együtt??
    Tehát hogy kvázi a kamera-forgás uo. legyen, mint mouse aim-nél...
  • twi452
    #16168
    Vettem még nagy fényű piros led-et ezt az eladó srác ajánlotta úgyhogy pontosan nem mondom meg mi a típusa de valami mezei egyszerű led :)

    Rögtönöztem egy kis tesztet egy szögmérővel. Ezt a pirosat ugyanolyan beállítások mellett (floppy, ugyanolyan távolság) kb 15-15 fokkal szélesebben látta a facetrack.

    Szóval szerintem ezzel is tökéletesen megoldható a dolog csak annyi, hogy picit vörösen világít, amit gondolom meg lehet szokni azért :D
    Csináltam erről is egy előtte utána képet..jobban látszik a floppyn keresztül mint az infra :)


    lehet ebből csinálok egy olyan "clip"-et aztán össze tudom hasonlítani :)
  • ikarus44
    #16167
    egyszerűen nem értem, hogy lehet a corsair ennyire eredményes, én csak szenvedek vele, pedig 5000m-ről kezdek...
  • Amaymon
    #16166
    "gondolom ha nem lenne benne a szűrő a kamerában akkor kicsit durvább fény jelentkezne ennél."

    Hja egyfajta filter szerűség. A CCD fekete-fehér, ezért minden kamerában van szűrő. Az a kérdés hogy mire szánják.
  • twi452
    #16165
    úgy közelítsd meg mint egy sima repteret, talán picit lassabban is ha tudod aztán mielőtt leszállnál rá húzd be a kifutót és szépen rácsúszik aztán megáll ha elég lassan mentél :)

    Arra kell figyelni, hogy mindig legyen egy élő ember a csapatodban még mert ha te vagy az utolsó és leteszed így akkor úgy veszi h elfogyott a csapatod és annyi :)
  • Toweliee
    #16164
    Sziasztok, melyiket ajánljátok a kettő közül: He 112 A0 vagy M.C200 series 3, vagy esetleg M.C200 series 7? Az a lényeg, hogy T3-ban szeretnék 3 egyszintű vasat.
  • ikarus44
    #16163
    kösz, ráforduláskor az óceánba csapódtam, így kiestem, de még egyszer kösz!
  • twi452
    #16162
    anyahajóra le kell dobni óvatosan és akkor javítanak és feltöltenek aztán feldob az égbe :) máshogy nem ha nincs kifutópálya
  • ikarus44
    #16161
    JAP vs. US meccsen HB-ben P47-et nem tudok újratölteni sehol?
  • twi452
    #16160
    itt van floppy előtt és után ugyanolyan szögből
    gondolom ha nem lenne benne a szűrő a kamerában akkor kicsit durvább fény jelentkezne ennél.
  • twi452
    #16159
    De gondolom nem teljesen blokkolja mert akkor semmit nem kéne látnom a kamerán belőle alapjáraton. Vagy rossz a logikám? :)
  • Amaymon
    #16158
    Az infra szűrő kb. a ~900nm-es hullámhosszú fénytartományt blokkolja. A floppy pedig pont azt engedi át, a többit valamennyire szűri.
  • ikarus44
    #16157
    azt tudom, de az összes többi gépnél is változtatja.
  • twi452
    #16156
    Az abban segít, hogy a lesötétíti a külső fényeket kb teljesen, viszont az infrát is valamennyire gyengíti. Ha viszont kiszeded az infraszűrőt akkor sokkal érzékenyebb lesz a kamera az infra fényre (ugye nem szűri már ki :D) így jobban látja.
    Viszont normál állapotban már elmosott f*s képe lesz a kamerádnak úgyhogy hétköznapi használatra alkalmatlan lesz :)
  • MitsuMishi
    #16155
    Az összetartást akkor tudod kiválasztani, mielőtt közvetlenül a csatába elindulnál(tehát ahol a gépeket választod, ott lehet a bombákat, a lőszereket stb. választani)