38447
  • Susarc
    #16234
    a crosshair körül a kör indicatort hogyan tűntethetem el?:P
  • bgabor
    #16233
    A J2 nem tud bombákat vinni sem, ennyi.
  • ikarus44
    #16232
    eszméletlen mennyire nincs sikerélményem a d corsairrel.
  • MitsuMishi
    #16231
    Srácok! A Bf-109 F-4 és az F-4/trop között van bármi különbség? Vagy csak a festés különbözik? :D Ugyanez a kérdésem a Do-217 J-1 és J-2-vel kapcsolatban.
  • ikarus44
    #16230
    köszönöm!
  • bgabor
    #16229
    Ez nem egy pálya, hanem egy spéci garázs. Emberünk láthatóan szétmoddolta a WoTot. :D
  • ikarus44
    #16228
    ez melyik pálya? (nem kell aggódni ez az egyetlen bejegyzésem a WOT-tal kapcsolatban.)
  • stork13
    #16227
    HB-n szeretem a Bf-110-et -hasonlóan a Stukához-, ellenfélként (easy kill). :)

    Szerintem T5 alatt HB-n válaszd ketté a dolgot:
    - bombázni: -lassab, gépek, nagy bombateherrel: He-111 vagy Ju-88 (Ju gyorsabb, fordulékonyabb. Az első 2 gép amit kimaxoltam xp-ben.)
    -gyorsabb, fordulékonyabb gép, kevesebb bombával: S79 (Nekem ez a kedvenc. 12 bomba kidobása után még a 12.7-essel lehet aprítani a földi célokat (AAA, armored car). Már ha élsz még akkor. :D)
    - vadászgatni: -fordulékony, de lassabb: He-112-ök
    -kicsit féltéglás, de gyors (tanulgatni a BnZ-t): Mc 2002

    Szvsz HB-n Stuka squad-ban jó, funolni, trollkodni és D5-től felfelé (FRB-n szólóban is jó). Heavy fighter pedig a Do-217-től élvezhető. (Illetve japánoknál a Ki-45, amcsinál A-20, angoloknál pedig Beau lesz ami jó már t5-ig heavy fighterként/bomber-ként. Oroszt passzolom, kicsit elhanyagoltam azt az ágat ebben a tekintetben)
  • Pluskast
    #16226
    Minimális lesz a játékban a rajzasztalon elkészült prototípusok száma. Amik lesznek azok is inkább a német oldalon, hogy meglegyen az egyensúly.
  • Stuko
    #16225
    Na este akkor rápróbálok a Bf-110-l is.
  • Toweliee
    #16224
    Vettem egy 4. helyet. Melyik vadász helyett tennéd be a Bf.110-et: M.C.202 vagy He 112 B-0?
  • [NST]Cifu
    #16223
    Tegnap mentem pár menetet HB-ben, a Ju-88-al meglepően jól elvoltam (csak egy Hurri szétlőtte a farokvezérsíkot, így aztán az egyenes vonalú repülésen kívül másra nem igazán voltam képes), a Do-217J szintén adott végre sikerélményt (BnZ taktika) és a Bf.110-el is sikerült kill-t elérni, igaz két bot-ot csak. :P
  • [NST]Cifu
    #16222
    Első kérdés: miért csak 3 gép? 10000 pénzért a 4. hely sokat jelent, kínos dolog, ha csak nézheted a csatát, mert kiforgattak mindhárom gépedből.

    A második kérdés, hogy miért nem próbálod ki a Bf.110-est? A tűzereje nagyon komoly ezen a szinten, és a 8x50kg-os bomba is jó a könnyű földi célok ellen (később pedig lehet rajta 2x250kg, ami már akár a hajók ellen is üt).
  • Stuko
    #16221
    A t3-s Hurricane-nal próbálkoztam a lőszer-mennyiség miatt, de lassan gyorsul, gyengén fordul...
    A japán t3-s hidroplán vadászon gondolkodtam még az ágyú miatt.

    A nemzet nem számít, csak használható legyen.

    A Bf-110-ről vmi vélemény HB tekintetében?
  • [NST]Cifu
    #16220
    Megkérnék mindenkit, hogy ne keverjük össze a WoT topicot a WT-vel. A WoT kérdések menjenek oda inkább, ne ide.
  • stork13
    #16219
    Melyik nemzetnél?

    Amúgy az, amelyikkel a legjobban tudsz/szeretsz repülni. Nem vicc. :D
    Hiába mondjuk azt, hogy pl. az MC-2002 az, ha neked a fordulékony japán gépek jönnek be.
  • Toweliee
    #16218
    Wow, köszi! Meg fogom próbálni, vesztenivalóm nincs.
  • Stuko
    #16217
    Üdv

    Alacsony tier-ben, HB-re melyik a legjobb vadász,mondjuk t5-ig bezárólag?

  • bgabor
    #16216
    Sokan hiszik ezt, aztán mégis jönnek HB-zni. A tudás meg amúgy úgy jön meg, hogy gakorlatot szerzel a témában. :D

    Amúgy a Zeroval nem bonyolult HB-ban sem harcolni. Emelkedsz a többiekkel, szembejön az ellenség. Kijelölöd az egyiküket, benyomod a combat flapset, és megpróbálsz a hátába kerülni(kerülvén az amatőr szemtől szembe menve lövöldözést), jobb jobal néha megnézve, merre van hozzád képest. Zeroval többnyire simán befordulsz a hátába, és lelövöd.

    Annyit azért el kell mondani, hogy a lőszerrel, különösen a gépágyúlőszerrel nagyon csínján kell bánni HB-ban, mert ugye csak a reptéren tölt újra. Ezért úgy kell csinálni, hogy csak a sok lőszerrel ellátott kis géppuskával lősz, és ha az talál, csak akkor lősz a gépágyúval. Én ezt úgy csináltam meg, hogy a kisgéppuskát beraktam az ALT-ra is, a bal egérgombon meg továbbra is a kisgéppuska+gépágyú kombó van. így a kisgéppuskát lehet külön is működtetni. Ja, és 300 méternél messzebbről (0.30) nem lövünk a célpontra.

    Kb ennyi amit HB-záshoz tudni kell a Zerohoz. Talán a legideálisabb gép HB tanulásra, mert mindenkinél jobban fordul, így fodulóharcban mindig te vagy a jobb, és mert a korai verziókban kevés(60) a lőszer a gépágyúkhoz, így rászoktat a lőszerrel való takarékoskodásra.

    Én a helyedben megpróbálnám.
  • TomDantes
    #16215
    Kiváncsi leszek bekerülnek-e tényleg, és ha igen mikor a rakétás, és lángszórós járművek a WoT-ba. Megfog változni a játékmenet az biztos. Főleg a rakéta lenne durva szerintem.

    Én azt se tartom kizártnak, lesznek kerekes járművek is. Az se volna rossz, van benne fantázia. Panzerspäwagen meg társai.



    De leginkább ezt a kicsikét várom. Jó lesz ez, ezt még én is kipróbálnám.

    Kiváncsi leszek, vajon a WT-ben lesznek ilyenek? Meg különféle prototípusok bekerülnek-e? Ezek nagyon érdekes járművek, a sima T34 meg Sherman és Tigris variácóik unalmasak, szerintem az a jobb, ha valahol több érdekesség van.

  • Toweliee
    #16214
    Kipróbálom, köszi!
  • Toweliee
    #16213
    Megvan a Zero, de a HB-hoz szerintem nincs elegendő tudásom. Az arcade csatákban is inkább szerencsém van, mint tudatos játék. Egyedül a Ju 87 B-2 az, amivel jól érzem magam és valamennyire sikeres is vagyok.
  • stork13
    #16212
    Én a Stuka helyet bevinném a He-111-et (<=inkább ezt) vagy a Bf-110-et földiek ellen.
  • bgabor
    #16211
    Én azt ajánlom, hogy vedd meg a A6M2 Zerot, és gyere HB-zni.
    (De arcadera a Zero, Hien A, Hien B megfelelő triónak tűnik)
  • Toweliee
    #16210
    Illetve, a Japán ág ki van fejlesztve T7-ig. Oda is ajánlhatnátok 3 vasat.
  • Gerdzso
    #16209
    Na a WoWp fórumról meg ne is beszéljünk... az még rosszabb volt...
  • Toweliee
    #16208
    Szóval, értelmesnek találjátok, ha így megyek be egy csatába: M.C.202 (T4); He 112 B-0 (T4), Ju 87 B-2 (T3)?
  • Torzonborz
    #16207
    mondjuk a wot topikba nem írtam már hónapok óta nem is értem minek írogatnak mivel szerintem egyelőre a WT meg WoT nem is hasonlítható össze. WoWP a rivális jelen esetben .
  • bgabor
    #16206
    Hát akkor ha legközelebb lesz, ne tartsd magadban. :)
  • Gerdzso
    #16205
    Még nem, de majd ha a 250 hozzászólásból 200 a WoT-ról lesz, akkor hidd el izgatna, szóval most megkérnék mindenkit hogy a WT-sek maradjanak itt a WoT-osok meg ott, mert ami hetek óta megy az már szánalmas...
  • NH3CL
    #16204
    Gyullad persze, de az auto poroltó segit rajta.
  • Toweliee
    #16203
    :) Nem

    Tegnap a német T3-al volt kérdésem de azóta kipörgettem már a 4-es szintet.
  • bgabor
    #16202
    Hát kérdezz. Are we gonna get high?

  • Torzonborz
    #16201
    jajó , annyira nem izgat. mondjuk nem nagyon értem mert emlékeim szerint ( bár lehet azóta változott ) a t43 egy gyúlékony szar volt és azt utálták , a 44 megváltás volt utána. szóval fura hogy pont a 44el nem megy neki.
  • bgabor
    #16200
    Senki se a 122-es szutykot használja rá. Az LB-1 löveg kell rá, és mint mondtam, nem egyedül kell játszani vele. De ez már tényleg a WoT topikba kívánkozik.
  • Toweliee
    #16199
    Marha jó lenne ha akkor is ennyire aktív lenne a topic, hogyha egy kezdőtől kérdés érkezik.
  • bgabor
    #16198
    Ja és ne artyzzál, mert az bizonyítottan potenciazavarokat okoz.
  • NH3CL
    #16197
    Kis gunnal (nema 122-es) elég ótvar sajnos. Nem tudok mit tenni vele :S
  • Gerdzso
    #16196
    Egy kis segítség a kép megértéséhez, nézzetek át kicsit WoT-os topikban, szét van offolva állandóan WT-s "hülyeséggel", így volt aki megunta és jött ide a kép... :)
  • bgabor
    #16195
    Az a titka, hogy nem egyedül kell menni vele. Keress még két csávót tier7-8 meddel. Maximumra fejlesztve, hordában eredményes lesz az. Viszont a topikot azt elnézted. :D