38447
  • Amaymon
    #16274
    "Például mikor HB-ban Bf 109-el adok valakinek olyan 7 hitet, meg se érzi"

    Minden gépnek más-más részegysége érzékeny. Pl fókának és corsairnek érdemes a szárnyára menni. Az se mindegy milyen lövedékkel támadod.
  • Susarc
    #16273
    16267!!! épp ezt írtam
  • bardocz
    #16272
    Én ilyet még sose tapasztaltam ott :DDD
  • Amaymon
    #16271
    Az eszembe se jutott FRB-n tapasztaltam meg.
  • voros12
    #16270
    Csak engem tud néha eszméletlenül felidegesíteni a játék? Például mikor HB-ban Bf 109-el adok valakinek olyan 7 hitet, meg se érzi engem meg one shotol egy gép.. tiszta vicc néha ez a játék
  • Susarc
    #16269
    nos cockpittel árkádozni....vagy csak a célzásnál gondolod? lehet nem hülyeség! néha a "grafikonos" nézetből lövök,de nem szeretem mert manőverek meg nézelődés közben sok időveszteség kibe váltogatni...cockpitből Arcade meg HB-ni sztem hátrány...
  • Amaymon
    #16268
    Rájöttem, hogy külső nézetből rohadtul nem látszik hova lövök. Szinte bármi lekapható pár találatból cockpitból.
  • Susarc
    #16267
    mennyire kibebaxott mákfaktoros fos a sebzés! mentem egy kört 27 hit 4 crit kellett,hogy 1!!!!! PE2-t lelőjjek!!!!!!
    majd a kövi körömben 15 hittel 0 crit 6db!!! gépet lőttem le!!!!!

    skilles vagyok mi? francokat! hányinger a hülye sebzés.....
  • Susarc
    #16266
    makett repülők fából:P
  • Susarc
    #16265
  • Susarc
    #16264
  • Susarc
    #16263
    thanks:P akkor lehet azért nemtudom kikapcsolni:)
  • twi452
    #16262
    szerintem egeres módban mindig ott van
    illetve mouse joy módban talán nincs de hát az meg nem túl kényelmes :)
  • Susarc
    #16261
    a crosshair körül a kör indicatort hogyan tűntethetem el?:P anyone pls!!

    egy napja nem találom
  • vajakos21
    #16260
    mondjuk nekem a ledek a holdig elvilágitanak:-) igy a fényerö sok volt,ezért kellett valszeg.elötte reszelt led volt...az nem jött be
  • twi452
    #16259
    hm érdekes mondjuk már nincs gondom a dologgal a fókusz volt teljesen elhúzva ezért csak pacát látott. már penge minden freetrack-nál is és facetrack-nál is :)

  • bardocz
    #16258
    Ha elég magasan lövik el a szárnyat, akkor még a becsapódás előtt megjavul?
  • Amaymon
    #16257
    Nem érdemes hasonlítani a kettőt köszönő viszonyban sincs a realizmussal a másik. Annyi a közös, hogy hasonló a fejlődési rendszer, de az is csak hasonló.
  • sikora
    #16256
    kipróbáltam a wot fejlesztőitől a world of warplanes-t mivel végre nyitott teszt lett. hát annál kidolgozatlanabb szemetebb szart álmodni nem tudtam volna. egész egyszerűen képtelen a wot alapjaitól elszakadni és így sajnos egy wothoz hasonló ellaposodott nulla szemét játékot kaptunk. kár érte
  • vajakos21
    #16255
    egy kis darab szivószálat huztam a ledre(2cm.kb.) én a freetracket használom
  • Amaymon
    #16254
    ~800m-re kell tenni corsairrel a lőtávot. Minden BnZ gépnél javasolt távolra helyezni, aminél a szárnyon van a cannon.
  • Susarc
    #16253
    mouse aim csak kiakarom próbálni annélkül:P egy egérgombbal nézelődöm
  • twi452
    #16252
    ... a műtét közben a fókuszállító gyűrűt ki kellett csavarni és nem állítottam vissza..vagy 10 teljes fordulat kellett neki úgyhogy hiába tekergettem finoman nem változott.. most már jobb..:D
  • twi452
    #16251
    de ilyen is marad bármit csinálok. a tegnapi tökig lecsiszolt led is ekkora csak nem fényes
    milyen szívószálasra gondoltál? nekem az kéne, hogy koncentráltabb legyen ne ilyen szétszórt :)


    Susarc:
    joy-al játszol és úgy is van indicator?
    mert akkor az azért van mert egérre van állítva a nézelődés ha kiszeded az options-ben akkor nem lesz ott elvileg igaz akkor nem is tudsz nézelődni egérrel
  • twi452
    #16250
    hát.. még 2 mm van kb a plexiből és még mindig ilyen

  • Susarc
    #16249
    a crosshair körül a kör indicatort hogyan tűntethetem el?:P anyone
  • vajakos21
    #16248
    reszelés helyetr pròbáld leárnyékolni.én egudarab szivòszálat tettem rájuk.lehet reszelés itán fejforgatásnál már nem elég a fénye
  • twi452
    #16247
    Na a C szériás logi kamerákból egyben ki lehet nyomni az ir szűrőt mindenféle sérülés nélkül, meg is csináltam hááát..

    a 3 infra ledem összeolvad egy nagy gombócba olyan erősek így.. reszelhetem le őket a fenébe hogy használható legyen de nagyon biztató a dolog :D

    sorry ezért az utóbbi pár napos nagy lelkesedésért de ilyen a kiéhezett sikerélmény..:D a következő az lesz amikor először lelövök valakit frb-ben xD de az még várat magára :)
  • Coral Springs
    #16246
  • CptYossarian
    #16245
    Ajánlom figyelmedbe ama tényt hogy a Shiden-Kai BnZ gép, egyből nem lesz olyan meglepő mikor megöl/megbasz felülről. CéCorsair meg rohadásundorítóOP, kb. ötvenezerszer ótvarabb mint amilyen a Yak-9T volt, külön öröm amikor felgyújtom A6M5-el vagy fölrobbantom A5-el, remélem lenerfelik a faszba hamarost és akkor olvashatom a nyígást amiért egyesek kénytelenek mást is repülni, mert jelenleg szarrá spammelik vele a mapeket, ami eléggé irritáló.
  • ikarus44
    #16244
    csak érteném, hogy csinálod, nekem csalódás a corsair (d).
  • Coral Springs
    #16243
    Én egyáltalán nem így éreztem, főleg amikor egyedül kellett kisakkoznom két N1K2-J -t. Ezenkívül volt még nekik egy Zero is, meg valami bombázó. Utóbbit a bázisukról kellett kihalásznom, megkockáztatva hogy lelő a légvédelem. Ha pedig mindez nem lett volna elég, a végén ki kellett centizzem az üzemanyagot, hogy megtaláljam a bujkáló AI -t. Ez akárhogy is nézem 5 kill úgy, hogy a csapatomból már csak egy B-25 kóválygott céltalanul.

    Még mindig könnyű ?
  • Slewy
    #16242
    G10.es Bf109 is kicsit op-nak tűnik ha spitfire-rel mész ellene...
  • Slewy
    #16241
    C corsair-rel könnyű... :D

    Vannak ellentmondások. A Spitfire MK XVI sztem sokkal jobb, mint az MK IX, annak mégis 24 rongy a javíttatása HB-n az MK XVI-nak "csak" 15.

    Kiváncsi vagyok, mikor húzzák vissza a Corsair-t, mint a H6K4-et.


    Addig is megyek egyet vele. Nekem még csak d van :S
  • Susarc
    #16240
    21 hitből 8 critical és 7 gép esett le...elég jó helyekre estek a skulók!:D
  • Coral Springs
    #16239
    (Folytatás a #15638 -ra.)

    Úgy volt hogy ezentúl kerülöm a japán map -okat, de ha már bemenetem, megrendeztem itt a második felvonást. Egy darab AI van benne, azt is több percig kerestem mire megtaláltam. Carrier -en landolni nem tudtam, maradt még két percnyi fuel, ez ki lett centizve.

  • twi452
    #16238
    picit offtopic és fun :D freetrack fórumon találtam :)
  • stork13
    #16237
    Tudom. :D
    De az eredeti kérdésben t5 volt a limit.
  • ikarus44
    #16236
    mennyire OP-k a japcsik... guadalcanal map HB:P47-el 4000-5000m környékén egy N1K1 kb 500m-rel felettem(?!) megjelenik, és simán kb 2 golyóval leszedett. az hogy fordulóban jók, azt talán el lehet fogadni, de hogy már energy fighting-ben is az már...
  • vass17
    #16235
    Az ún. heavy fighterek néha nagyon jól működnek hb-ben, ha sok a figyelmetlen ellenfél, akkor ME410-el és Bfighterrel lehet alkotni. A 410 ráadásul a 30+20 kombinációval viszi még a heavy tankokat is, ha véletlenül azon múlik a csata. Viszont, ha sok az ellenséges vadász és jó játékosok, akkor ezekkel a gépekkel nagyon kiszolgáltatott helyzetbe lehet kerülni, nem lehet lefordulni az ellenfelet és lehagyni sem, ha kellően nagy energiával érkeznek és rendszerint a tail gunnerek is elég gyengék.