38447
  • Torzonborz
    #16314
    erre vki ? FRB-ben nem lehet ezt a nemtomhogyhíjják irányítást kikapcsolni ( egérrel szimulálom joyt ) ?
  • bigmano
    #16313
    A warthunder.hu-n túlmenően van még elérhető leírás a játékkal kapcsolatban magyarul? Ami FAQ jellegű szinten elmagyaráz ezt azt a magamfajta kezdő playernek.
  • Coral Springs
    #16312
    Szerintem te összekeversz valakivel, de mesélj, kíváncsian hallgatlak.

    A kedves Glo kolléga ajánlására kezdtem el használni HB -n a Corsair -t, és tettem félre a P-39 -et, még jóval az 1.31 előtt. Az pedig hogy számodra ki az a mindenki, őszintén nem érdekel.
  • Coral Springs
    #16311
    Erre csak egy smile -t nyomtam, de ha már belelendültem azért megjegyeznék valamit.

    Azt már nem tartottad fontosnak ide vésni, hogy a japán oldalon jelenleg az N1K2-J / prémium FW 190 kombót spam -elik, és ez által Rank 10 felett néhány kivétellel a japánok az összes csatát hozzák.
  • Máté94
    #16310
    Szerintem egy borzalom, fordulni egyszerűen nem tud... Komolyan britek Hurricane és Spitfire-ei a legjobbak...
  • Susarc
    #16309
    nem akarok veszekedni,de te tipikusan az a fickó vagy,hogy az épp aktuális UFÓ-val ami mindenki szerint ufó szarrá keresed magad.....ami nem is baj csak légyszives ne lovagolj rajta.....
    és igenis nagyon nagy a baj,hogy a tier 15-16 os BF-ek szintjére még 150% ot ver rá egy 8-as gép:P akkor ne legyen 8-as! legyen az is 14-15 ös és semmi baja nem lesz senkinek....

    ami a Mustangot illeti az valóban gyík:P
  • Coral Springs
    #16308
    Tegnap volt egy csatám ahol egy La-7 elől menekültem, az emelkedésemet lazán lekövette, kis híja volt hogy leráztam. Ilyenkor mi van ?
  • Coral Springs
    #16307
    És mi a helyzet a Bf 109 / FW 190 kombóval ? Egyik se emelkedik rosszabbul mint a Corsair, sőt. De elhiszem hogy zavaró hogy manapság nincs telítve easy kill -el az amerikai ág, engem is zavarna ha elvennék a játékomat. Mennyivel könnyebb egy P-39 -et lelőni, ugye ? Azt utána lehet verni a dákót hogy mekkora pro vagyok a Bf 109 -el, végül is ez ment hónapokig, nem ? A németek hozták a csaták 99% -át, ha meg valaki azt mondta rájuk hogy op, egyből el lett küldve az anyjába, te vagy a béna öreg. Közbe nagyon jól tudta ám mindenki, hogy az amerikaiaknak egy normális gépük nem volt. Most hogy van, egyből bassza a német fanok csőrét. Az eddig "pro" Bf 109 pilóták tudása hirtelen csődöt mondott egy azonos tudású gép ellen. Vicc. De gondolom az nincs az érdekek közt, hogy a Mustang normális FM -et kapjon mostmár, a jelenlegi hulladék helyett - igazam van ? De.
  • Susarc
    #16306
    jó csak ez egy 5-ös gép:P és még nem is prém:P
  • Amaymon
    #16305
    XP-50-et se egyszerű utolérni :)

    Szerintem amíg nem akarja nem is lehet.
  • Amaymon
    #16304
    No FXAA, Vignette nulla, Contrast, Polynom, Sharpen in cockpit magasra állítva. Ez nekem eléggé bejött. Nem a legjobb, de itt engedi a leginkább setupolgatni a láthatóságot.

    "és aki meg kispórolta a trimet a ki-61ből az nyaljon sót... :D"

    109-ben is eddig csak rudder trimmel találkoztam :o
  • bgabor
    #16303
    Ne játsz a következő peccsig, ennyit tudnék tanácsolni. Nerfelve lesz az emelkedésük, ez már biztos.
  • Susarc
    #16302


    amúgy A20G vel is van vmi bibi....pár órája lőttem ki vele 3 gyereket meg egy rakás földi célt....olyan szinten gyorsul,hogy az agyad eldobod....szinte esélytelen utólérni vadásszal! 750-el!!!! mentem vele kicsit rázkódott azt szevasz.....
  • vass17
    #16301
    Nemsokára a D-13 sorsára fog jutni, nem kell aggódni. Irreális az a climb rate ezt mindenki tudja. Bnz gépek halálra vannak ellene ítélve, hacsak nem azzal töltöd az egész meccset, hogy a bázis felett emelkedsz 10ezer méterre, mielőtt harcolni indulnál. A turn fighterek is maximum elkerülni tudják, utolérni nem. Ha jól sejtem tudhat annyi kb mint egy MIG-9 vagy más gyengébb jet, csak becsempészve kis szintre.
  • Susarc
    #16300
    néztem én is videókat ott kezdődne a baj,hogy nem látnék meg senkit!:D:D
  • voros12
    #16299
    Akkor csak ma nem megy a németeknek.
  • Amaymon
    #16298
    Nem, 80% körüli win ratiom van azokkal a gépekkel.
  • twi452
    #16297
    Na bemerészkedtem frb-be pár testflight és hb után joy+freetrack kombó
    Azért ennek van egy ilyen csak te és a géped feelingje :D
    Sajnos csak egy assistig jutottam de nagyon király a cucc.

    Volt a csapatban egy p-63, 4 kill...hogy az istenbe szúrta ki az ellenfeleket azt nem tudom.
    Én csak azért találtam meg a bf-110et mert lézerágyúzott földi célpontokra :D

    és aki meg kispórolta a trimet a ki-61ből az nyaljon sót... :D
  • voros12
    #16296
    És még nem vagy a zárt osztályon? Én már ott lennék az tuti.
  • Amaymon
    #16295
    Nincs mindig is a legjobb volt átlagban. HB húztam fel 19-ig.
  • MitsuMishi
    #16294
    Historical battleben a 100 meccs alatt 93 kilőtt repülő szerintetek jó teljesítmény? Ti hogy álltok a statisztikával? :D
  • voros12
    #16293
    Ki beszélt itt D13-ról? tier 11 vagyok a németekkel és az Fw-vel nem is repülök mert sok a javítása, bf 190 f-4 és g-2-vel repülök és a mai mérleg az 7 HB 0 win és az utolsóról kiléptem, mert már 100 fokos volt az agyvizem. Szóval ne mond hogy nincs nerfelve a német.
  • Amaymon
    #16292
    Kipróbálom kíváncsi vagyok miért olyan népszerű, máshol nekem se jött be.
  • f24sg
    #16291
    Mivan?! A 202-es Folgore az a legjobb egyik gép, globale a kis tierben!
    AZZAL kezdtem el pont a mai napon FRB-t gyakorlni.

    Apropó!
    Beszarás, de (nekem) jobban megy EGÉRREL+billentyűzettel az FRB, a körülnézés mouselook-kal gecigyors, még jobb, mint a hat-sw.! ÉS irányítani is pontosabb azzal a pöttyös egér-súlypont jelölővel!
    Egy a nehéz bene így is: a tájékozódás, a másik észrevétele, pedig nézek körbe, mint a radar.
  • Amaymon
    #16290
    Nincs nerfelve a német csak a D13 az tényleg túl erős volt.
  • bardocz
    #16289
    Megnéztem, kettes vagyok, de ja, azzal is megyek egyet kettőt. Németekkel mást még szinte nem is mentem, csak frb-t.
  • vajakos21
    #16288
    Nyugodtan mehetsz 3 as géppel is. Néha jobb az MM mint HB-N. Az előbb is csak 2 BF volt a többi HE112.Az ellennél is max tier5
  • voros12
    #16287
    Akkor nem az orosz az OP hanem egyszerűen csak a németek vannak lenerfelve, mert néha vicc ami történik. Például az hogy ma az 5. HB-met vesztem zsinórba.
  • Torzonborz
    #16286
    ööö gondoltam megyek egy FRB-t de persze előtte meg kell csinálni a take off/landing traininget....nos meglett de úgy hogy nincs joyom és rájöttem hogy így nem igazán kéne FRB-re mennem :D
    nem lehet kikapcsolni ezt a bizbasz irányírást ott ? mittomén mi a neve de iszonyat szar :D
  • Máté94
    #16285
    Szerintem a tier IV-es németek gusztustalanul sz*rok. MC. 202 Folgore-ral az élen...
  • CptYossarian
    #16284
    Remélem az F4U-1C FM-jét teszik át épp a tier 18-as F4U-4 -re.
  • Amaymon
    #16283
    Valami balance teszt mehet megint azért ilyen extrém.
  • bardocz
    #16282
    Ott egyelőre kettes vagy hármas vagyok, nem emlékszem. Amúgy jobb lenne, hogy egyel kevesebb nemzet lenne a németek ellen. Rohadt sokat kell várni néha.
  • bgabor
    #16281
    Az első két tieren igen. De érdemes lenne véleménynyilváítás előtt eljutnod mondjuk tier 12-ig, hogy ne beszélj butaságokat.

    Tier 12-ig bezárólag megvan minden vadászgépük, egyik nagyobb rakás sz@r, mint a másik, már akkor se megyek orosszal, ha ötszöröző XP bónusz van.
  • Amaymon
    #16280
    Nem véletlen van GER vs ALL. Szvsz 109-E jó gyakorló gép. Egy ideig azzal fogok menni.
  • CptYossarian
    #16279
    Francokat OP. Kétfedelesek, talán. Aztán mikor nagy nehezen kiizzadod a La-sorozatot, folyamatosan megölnek F4UFO-ban, hát kurva jó játék mondhatom. Most kezdjem el kitolni a (nem kissé rühellt) amerikai gépeket? Hogy én is beálljak a faszlengetők közé és elkúrt FM/DM gépet repüljek? Anno sem tettem meg ezt a 9T-vel, nem most fogom elkezdeni. De nagyon oláh dolog amikor öt meccsből négyszer usa ellen megyek, és MIND A NÉGY alkalommal a fighterek 80%-a Corsair. És persze megbasznak fasszal. Nyomhatom alacsonyabb tierben ha szeretnék killt szerezni, az van.
  • voros12
    #16278
    És szerintem az orosz ág erősen OP bárki bármit mond.
  • voros12
    #16277
    Én ezt értem, de akkor könyörgök a Bf az papírból van, mert kb akárhogy/akárhol találnak el szinte mindig piros vagy fekete lesz a gép és ez HB-n egyenlő azzal hogy halál.
  • bardocz
    #16276
    Egyelőre még az se megy, de tegnap már volt pár kill-em.
    Lagg-3-mal egyszerűen nem tudok rendesen repülni. Annyit akarok, hogy felhúzom, amíg átfordul a gép, és megyek a másik irányba, de ahogy húzom fel beszitál, kidobja magát valamelyik irányba, és azt se tudom merre állok arccal.
  • Amaymon
    #16275
    Az tény hogy ott meg elfogni irgalmatlan nehéz, de ha megvan...