38447
  • ikarus44
    #16394
    mi a trimmel jelentése?
  • Susarc
    #16393
    délelőtt 1 FW meg egy G10-et szedtem le úgy a B17-el,hogy legalább 40 hitet kaptam tőlük:P és komolyabb baja nem is lett a gépnek simán leszálltam:S
    /csak kipróbálni mentem be amcsival németek ellen,mert már a hajam kitéptem a szikrázáson és kiváncsi voltam/
  • Susarc
    #16392
    persze ez az elmélet,de kicsit béndzsók a német skulók....majd más is elmondja....csak szikráznak a felületen és nem történik semmi....ami ad HIT-et az is gyík:S
  • Fec papa
    #16391
    Nem ezt írtam? Hogy ezen kívűl? Mert így az összessel bedobhat, de én mondjuk csak a német és brit gépekkel szeretnék játszani.
  • Amaymon
    #16390
    Mikor lefogyott a durabilityje és crit-et kapott a részegység vagy ott kellett volna hagyni lezuhanni, vagy tényleg máshova célozni.
  • Susarc
    #16389
    jaja, csak nem mindegy miből lövöd ki:D
  • vajakos21
    #16388
    Ha már célzás..hogy mik vannak
    http://www.pumaszallas.hu/letoltesek/il-2-1946/programok/239-sniper-corners.html
  • ikarus44
    #16387
    az ilyenek ellen hatásos a páncéltörő gyújtó.
  • sikora
    #16386
    valaki nem tudja van ehez valamilyen addon vagy mod vagy beállítás amivel a célkereszt kereszt része megszínezhető? ködös meg havas pályán nem látni néha hol is van
  • bardocz
    #16385
    Ezen a gépen nem nagyobb páncél van, mint a vadászokon? ?Mert akkor érthető a high explosive miért nem csinál semmit, felrobban a felületen, aztán lepattan.
  • Susarc
    #16384
    mindegy hova célzol....a HEIT 13 milisek semmit nem érnek hiába gyújtó az egész öv:P a szimpla 30 milist láthatod akcióban a videóban bár valóban jobb szárnyvéget,motort lőni,de akkor is vicc! picit broken az MG/MK
  • Amaymon
    #16383
    Na oda nem szabad célozni :P
  • Susarc
    #16382
    leszorúltam alacsonyra ,de ilyen egy perfect BNZ....magadracsalod,hagyod,hogy elfogyjob az energiája utánnabuktatod és kivégzed
  • vajakos21
    #16381
    Azért írtam ment/megy-et. Jó újra látni :) (sok itt a háttérben megbúvó fórumolvasó.. )
  • Susarc
    #16380
    nah fasza akkor nem én vagyok a láma:D

    németeken van ám szenny rendesen:(((

  • csonttika72
    #16379
    Tényleg? FRB-n hintsd ezt az infót, sokat segítenél vele nekem4
  • Susarc
    #16378
    ajaj:P bár respect:P ,de joyyal nem lehet ezt játszani:)
  • csonttika72
    #16377
    Egérrel??? Február óta csak joy-al nyomom, kivéve néhány HB meccset mikor nem csak assistot akarok.
  • ikarus44
    #16376
    rohadt, undorító OP japánok!
  • Amaymon
    #16375
    Lehet csökkenteni, kiválasztod pl. HB-n mindegyikből a preferált géped, a ? nemzetet kijelölöd és "battle".
  • Fec papa
    #16374
    Jó lenne ha lenne HB-ban és FRB-ben lehetne úgy választani hogy nem csak 1 nemzetet vagy az összeset, hanem mondjuk 2őt vagy 3at satöbbi. Így lehetne csökkenteni a Q timeot, Mert míg szívesen játszok brit és némettel addig az orszokat japánokat és amcsikat hanyagolnám most.
  • szasza3477
    #16373
    Szép estét.Talán valaki aki nálam jobban ért hozzá,egész jó FPS-em van de amikor megmozdítom az egeret akkor leesik.
  • Susarc
    #16372
  • Susarc
    #16371
    a full HEFI beltekkel még egyetlen mocsok gépet nem bírtam kigyújtani kb 2 hete...az is komoly mi? a 2x13 mm az orromon az vicc:S:(
  • vass17
    #16370
    De, egy időben a Zeroval csak ugy haltam meg, egyik pilótámat lőtték ki a másik után. Ráadásul legtöbbször az első lövésükből, ugyhogy esélyem sincs reagálni. Azt hittem ez japán jellegzetesség, de ezek szerint másokkal is?
  • twi452
    #16369
    Tegnapi szárnypróbálgatások a joy-al még historical-ban :)
    Én ültem az üldözött p-40ben azt hiszem a srác elküldött valahova utána magában :D


    mondanám, hogy olyan profi vagyok, hogy direkt csináltam...de nem, túlhúztam a gépet xD
    még sokat kell gyakorolni, hogy érezzem hol a határ :D
    a kameráért bocsánat de a fejkövetés teljesen szétbarmolta a replay-t nálam úgyhogy ezen látszik még talán a legjobban :)
  • CptYossarian
    #16368
    Hispano-lövedék egyetlen repesze képes olyat okozni hogy pilóta annyit mond "ohh" aztán kimúlik. Nagyon remek hogy a géptesten belül robban a skuló, megkönnyíti az életemet. Ma még csak négyszer lőtt ki F4U, egész jó arány. Picit pihentetem ezt a fost amíg valamit kavarnak rajta mert ez így para.
  • Amaymon
    #16367
    Jó meglátás veszélyes lemenni amíg a köztes magasságban van vki.
  • Susarc
    #16366
    Szerintem 6-7k méter az ideális és a viszonylag magasabban lévőket kell kiiktatni olyan 2-4 méteren! ezeknek nincs sok energiájuk ellened és ha elrontod a támadást akkoris viszonylag biztonságos magasságba tudsz visszatérni! Ha az alacsonyan lévőket kezded el kóstólgatni onnan már max 3-4-5 ezerre tudsz visszamenni ,de ott meg már a 2-4k méteren lévőknek leszel csemege.... nah mindegy ez az én véleményem:P:)
  • Susarc
    #16365
    jó,de nem BNZ zünk le 6-7000 méterről olyanokra akik 1000-1500 méteren bohóckodnak.....a megfelelő célpont választás a No1 a BNZ hez
  • ikarus44
    #16364
    olyan 4-5000 m-re szoktam menni.
  • Amaymon
    #16363
    Ha magasról indul a flaps-al se fogja meg imho.
  • Susarc
    #16362
    más szerintetek az utóbbi időben nincs kicsit túl sok pilóta 1 shot kill? 10 ből 6-7x a pilótám hal meg tökmindegy honnan lőnek meg....pedig a fő gépeimen a Crew átlagban 600-700-as
  • Susarc
    #16361
    BNZ-t úgy indítod ,hogy a gázt leveszed 0-ra!:P
  • Torzonborz
    #16360
    no megvolt az első FRB csatám is Stuka D5-el...nem tartott sokáig mert természetesen és ismételten az a szájbavert sniper AAA szedett ki ( mint kb mindig ha attackerrel földi célpontra megyek ).
    de azért jó volt , egyből egy felhőben találtam magam , azt se tudtam hol a fent meg a lent szóval levettem gázt hagytam hogy a gravitáció kivezessen belőle . :D
  • Torzonborz
    #16359
    kipróbáltam FRB teszt repülésen , így jobb . köszi :)

    még leszállni is sikerült elsőre de elég szokatlan hogy se külső nézet se instructor .
  • Amaymon
    #16358
    Ahogy halad a meccs szépen lassan lejjebb sodródnak a gépek. Túl magasan vagy. Akkor érdemes ott maradni, ha 20 perc után (vagy később) akarsz csak támadó harcmodorba menni és erre vagytok többen is, mert a gépeknek 30 percnél már ált. kong a tank az ürességtől. (303 klán taktikája.)
  • ikarus44
    #16357
    nálam az a baj, hogy pillanatok alatt elérem a 800-at ezért egyszerűen nem tudok rázuhanni a gépekre, pedig a a földközelben lévő gépeket támadom.
  • Amaymon
    #16356
    Itt az alanti vitához annyit hozzá tennék. A legtöbb problémát az instructor okozza, hogy nem pördül ki a c, amikor irreálisan élesen felhúzza magát. 15km-re is lehet BnZ-ni ha ott van valaki. A brutál látótáv kompenzálja, mert oda rogyol 800-al elé lő, talál nem talál tova rohan és ezt újra és újra végre tudja hajtani 1000 lőszerrel. Mindig látja 360°-ban hol az ellenfél. Mindenesetre én nem tartom kifejezetten OP-nak, mert akár egy német G-6, ha odafigyel elbánik vele.
  • ikarus44
    #16355
    nagyon jó ötlet volt hogy átmentem US-ről a GER ágra, mind AB-ben, mind HB-ben is sokkal jobban szeretek játszani a BF szériával, jobban is fekszik. szinte már nincs HB amiben nem lövök ki legalább 1 gépet. (ami az US-el szinte sosem sikerül, pedig d corsairrel repülök.)

    most is 2 gépet szedtem ki Bf 109 F-el, csak a gyökér játék nem adta meg a második killt, pedig ki is írta hogy "pilot the hostile aircraft is unscerius" (bocs ha az utolsó szót esetleg rosszul írtam, mert fejből volt.) ekkora gyökérséget még a WG sem csinál!