38447
  • vajakos21
    #16474
    Most hogy az FRB ilyen populáris lett. Némi képanyag.
    Lehet most is állítgatni mindent. Radiátor stb. Hiv fórumon FRB részen vannak ilyen témák.
    http://www.youtube.com/watch?v=hFCYZtxKRI8&list=UUv8YTICuo2y1DjtZQ2Gdoag

    És egy kevesebb embert érítő event :
    http://warthunder.com/en/news/211/current/

    UI:az MM az tőlem volt..de ha vass is egyettért akkor lehet az övé is :)
  • szasza3477
    #16473
    Az miért van pl ha joysticcal megyek akkor fix az fps játék közben de azzal nem játszom mert lesem kell lőni leesek magamtól.Ha egérrel megyek akkor leesik az fps ha megmozdítom...Kicsinál a játék teljesen.
  • bardocz
    #16472
    Én nem érzek semmi különbséget ha húzogatom őket odavissza.
  • Amaymon
    #16471
    Valaki nem tud olyan proggit, ami kijelzi a joy pozit a képernyőn, overlay szerűen?
  • Amaymon
    #16470
    Ok, de ez benne van a gémben csak nem állítható, hiába teszek rá gombot, bár nem is igényli az fm. Mivel még béta és mint opció benne van szvsz egyszer élesíthetik.
  • f24sg
    #16469
    Azért ezt olvassátok el.
    Állítólag meghallgatásra lelt.
    (nem konkrétan az MM-et szidják, de mégis arról van szó, hogy legyenek olyan hadszínterek és gép-összeállítások, melyeknek realitáshoz vmi köze van, adott évjárat-géptípus limitek - tehát közvetve MM)
  • CptYossarian
    #16468
    10 meccset mentem ma ruszkikkal HB-n, mind a tíz bukta volt. Full defeat. Ehhez képest japán összes, német összes nyert meccs volt. Orosz nation hanyagolandó.
  • twi452
    #16467
    őő most nem működik? átkapcsolod manuális módba és gépészkedhetsz kedvedre nem? :)
  • [NST]Cifu
    #16466
    Ez saját gép / hardware problémának tűnik. Próbáld meg valami másik partícióra rakni.
  • [NST]Cifu
    #16465
    Amennyire én nézegettem, nem lesz. Azért még FRB-ben se lesz IL-2 szintű szimuláció. :)
  • [NST]Cifu
    #16464
    Inkább legyen bent 50 repülőgép, de normálisan kibalance-olva, megcsinálva (pl. bombázók pilótafülkéje), mint hogy havonta jöjjön 20 új gép, ami nincs rendesen megcsinálva.
  • szasza3477
    #16463
    Sziasztok.Volna egy problémám és tele a f@szom hogy minden frissítésnél hibát ír ki és tölthetem le újra az egészet.Vajon miért??????????????????,
  • Amaymon
    #16462
    FRB-n egyszer működni fog a Radiator, Mixture, Pitch stb.? Tudja valaki fórumbúvár?
  • ikarus44
    #16461
    lehet, hogy nehéz, de a valóságban sem volt könnyű. ettől full real.
    (+ a szovjet gépek amúgy is szutykok voltak. kivéve persze az LA sorozatot.)
  • Amaymon
    #16460
    Lehet nem vajakos volt hanem vass :))) Mind1 a lényeg a kinyilatkoztatás :D
  • Amaymon
    #16459
    "Engem inkább az zavar,hogy nem a meglévő gépek FM/DM-jét javítják ki."

    Így más szemszögből visszanézve nem tökéletes az FM, de nem az a fő gond, hanem az instructor, UFO lesz tőle pár gép amivel könnyű visszaélni.
  • Amaymon
    #16458
    "Még így is, a kevés játékos miatti MM az egyik legnehezebb dolog szvsz "

    Szerintem FRB-n a legjobb az MM, ahogy vajakos is megállapította. AB-se lenne rossz, ha nem válogatnák idióta módon össze a gépparkot amit bevisznek.

    HB-n az effi szerint kb a roster felső 1/3-ada dönti el ki győz. És ha azok nem trendi gépet húznak előre borítékolható a loss.

    Mondjuk én viszonylag csúcsidőben játszom és FRB-n nem tapasztalok óriási balansz gondokat. Főleg, hogy ott durván hangsúlyos a pilot skillje.
  • ikarus44
    #16457
    a BF110-el az a baj, hogy BnZ képessége nem igen jó, de vele is szépen lehet menni.
  • twi452
    #16456
    szép :)
    a zenék miatt +1 :D
  • vajakos21
    #16455
    Azért most is van bőven. Inkább kevebb gép jól megcsinálva
  • Fenrir
    #16454
    10 kill BF110-zel, a végén elcsaptak, a tartalékkal még 2-őt csináltam. A társam 10-zel lett második :)

  • bgabor
    #16453
    Engem is ez zavar. Szép terv a több mint 500+ repülőgép, de így hogy háromhavonta kapunk belőlük nyolcat...
  • ikarus44
    #16452
    szerintem, most azért lehet lassú a fejlődése, mert megosztottam dolgoznak a tankos, meg a flotta részén. de még a repülős része is osztott, mert gondolom a világháború részét is fejlesztik.
  • vass17
    #16451
    Ezzel a fejlesztési ütemmel viszont nem úgy néz ki, hogy valaha is kilépnének a beta állapotból. Nagyon ritkán jön patch és a gépek terén nagyon lassú a fejlődés, persze nem elképzelhetetlen, hogy valamikor felgyorsítanak
  • twi452
    #16450
    ezek a zsákmányolt német la-5ök szopatnak rendesen frb-ben
  • ikarus44
    #16449
    tényleg..., mondjuk én tényleg sokszor elfelejtem, hogy a még béta.
  • Torzonborz
    #16448
    release tree. mivel a játék még béta - hajlamosak ezt sokan elfelejteni ugye- ezért nem tartalmaz még minden gépet.
    a végleges változatban lesznek benne.
    majd valamikor . :D
  • ikarus44
    #16447
    azok a gépek amiket nem lehet elérni, azok mik? fejlesztés alatt levők? mert ennyi gift nem lehet.
  • twi452
    #16446
    benyaltam egy critical-t egy la-5től de nem lőtt le, kicsit el van túlozva a kozmetika :D
    Ennyi golyót tuti nem lőtt azzal az egy pöttyintéssel rám mint ahány lyuk van rajta :D

  • twi452
    #16445
    a p-39 rohadt jó gép frb-re ha az ember megszokja, hogy a széles vasakat kikerülve nyújtózkodva kell néha nézelődni oldalra :D

    nagyon kezes kis gép és tűzerőben nincs hiány :)
  • Torzonborz
    #16444
    naja , ME410-el is mentem egy FRB-t és célkereszt kivetítő ( mi is a neve ? ) ami egy hatalmas nagy bumszli izé olyan szépen útban van célzásnál hogy néha azt se tudom mi hol merre. egy AR2-t kergettem de néha teljesen kitakarta.

    ja valaki írta hogy legtöbbször meg se találja az ellenfeleket.
    tipp : pásztázzátok az eget légvédelmi tűz nyoma után. nekem is a sok kis pamacs lett gyanús és biza ott is voltak.
  • twi452
    #16443
    kezdem nagyon élvezni :D Az egyik ai volt bevallom de azt nehezebb volt kiszedni mint a bf 109-es játékost..:D
    a stukára 2-szer rámentem de nem találtam a 37milis csak a kiskaliberek :S aztán a harmadik futásnál 1 shotolt az aaa..:)

  • CptYossarian
    #16442
    Ja, orosz szerveren I-16-ot spammelnek a népek, most is kizárólag I-16 az ellen meg az előző körben is ez volt.
  • Susarc
    #16441
    a gyilkos szerkezet az a tier 1-2 es orosz mókázás! na az az igazi mészárszék:P I16 meg a csajka és a fehér Cukorszíj :D
  • bgabor
    #16440
    Ha valaki még nem próbálta volna, menjetek a tier5-ös Beaufighterrel HB-ban. Most eszméletlenül jó gép oda. Gyengébb gépek ellen megy, mint a tier6-os változat, de sokkal jobban fordul annál, és egész elfogadható a fegyverzet. 3-4 killeket csinálok vele csatánként, ami kb kétszerese a nálam átlagosnak.

    Gyilkos egy szerkezet, ha az ember tier11+ gépekkel szerzett tapasztalatokkal ül vissza belé.
  • gstup
    #16439
    Engem inkább az zavar,hogy nem a meglévő gépek FM/DM-jét javítják ki.Én elégedett lennék ha csak fele ennyi gép lenne,de normális FM/DM-el és pontos adatlappal.
  • bgabor
    #16438
    Tudom én, sokat tanulmányoztam a release treeket, csak a gépek megjelentetésének koncepciótlansága zavar nagyon. Az én könyvemben előbb kellene bekerülnie egy P-51A-nak, mint olyan egzotikumoknak mint a Twin Mustang, vagy éppen a prémium kísérleti repülőgépek.

    Főleg úgy, hogy a P-51A már gyakorlatilag benne van a játékban, az angoloknál prémiumgépként. Egy délután lenne a fegyvezet miatt a modellt átalakítani, és már be is kerülhetne amerikai oldalra, mondjuk tier10nek.
  • Susarc
    #16437
    3x fordultam rá....amúgy elméletileg a hátsó dupla farkát céloztam....utánna egy kanyart kapott a motor + a pilótafülke.....
    csak azért bosszant,mert az én DO-mat kanyar nélkül ketté töri a törzsnél egy bürst egy spitből vagy orosz gépből

    azt a videt bese merem rakni mikor 3 an lőjjük hasonló intenzitással a PE2-t......az meg csak megy megy és megy:P
  • Susarc
    #16436
  • vajakos21
    #16435
    Ilyenre 50essel kell meni. Olyan szépen kettétöri :)...(azért tényleg nem szaggatta szét.igaz a seggén nem sok mindent lehet szédszedni.) Próbáld szárnyon vagy szemből