38447
  • Torzonborz
    #16634
    hmm szóval izé....azért itt vmi nagyon nem frankó. egy F6Fnek azért illene atomjaira esni ha 50essel belesomok , nem ( HB ) ?
  • twi452
    #16633
    megnéztétek már 154_wolf házi joystick-ját?
    állati :D

  • Amaymon
    #16632
    Ahh pont ilyen proggit kerestem joyhoz :)
  • Coral Springs
    #16631
    A Corsair -re leginkább azok mondják hogy op, akik még a saját gépük (lásd, a felhígult német tábor) tudásával sincsenek tisztában. Ez pedig mint a divat terjedni kezdett, és az utolsó vérpistikék is ezt fújják. Ha lelövik őket az azért van mert a Corsair op, nem ám mert ők hibáztak. Unalmas. Ezek az emberek a Corsair -ben ülve egyből elvéreznének, egy-egy tapasztaltabb Bf 109 / Fw 190 pilóta ellen. Gyors, nagyjából ennyi az előny. De minden másban viszont hátrányban van, legfőképpen a német vadászok ellen.

    Tegnap komoly szinten meggyűlt a bajom a Bf 109 K-4 -el és a G-6 -al. Némelyik úgy kivégzett hogy azt se tudtam mi van, ha meg már én se tudom követni az eseményeket akkor gond van. Az orosz La-7 -ről, a japán prémium Fw 190 -ről nem is beszélve. Akadt belőlük rendesen, és legnagyobb szerencsétlenségemre nem hülyék irányították őket. (Újabban pedig egyre többször találkozok Ki-200 -al is.) A csaták nagyobb része defeat volt, úgy röpke ~100K mínusszal zártam. A Corsair nem lelőhetetlen, meg kell találni a gyenge pontját. A tapasztaltabbak erre képesek, a többiek op -oznak.
  • Torzonborz
    #16630
    be van állítva alapból is de áttettem page up/down-ra de úgy se mozgatja fel le a buksit :(

    szerk : ok rájöttem vesszőt nyomva kell tartani és akkor megy.
  • vajakos21
    #16629
    Be lehet állítani a controllsba hogy head mowement nél up/down tegyél rá egy gombot. Akkor belelátsz a kukkerba. Azt látod amit a célkeereszben látnél. FRB-n még nem jöttem rá.
  • Torzonborz
    #16628
    Srácok Me 410 A1/U4-nél a kukkerbe hogy lehet belenézni ? Hiába mozgattam a fejem nagyon nem akart sikerülni.
  • vajakos21
    #16627
    Majd integetek ha megint velük leszek :)
  • Glo
    #16626
    25-én megint lesz Q&A teamspeak a fejlesztőkkel, kiderül néhány dolog :)
  • Amaymon
    #16625
    Azok most is nyomják az adást a twitch-en :)

    5 perces queban nézni szoktam.
  • vajakos21
    #16624
    Ilyenekkel kerültem egy csapatba: -NM- Wolf_13.-NM- Drone_23 + még 2 klántársuk....hamar vége lett. Pedig ellennél is volt pár jó
  • ikarus44
    #16623
    azt értem, de a Bf-eken is van 20mm-es, és mégsem tarolok vele, pedig az is BnZ gép.
  • Glo
    #16622
    Azért a 12,7 meg a 20mm között van egy kis "érzésbeli" különbség annak is aki adja, meg annak is aki kapja
  • ikarus44
    #16621
    csak értő kezekben, OP egy gép. ennyi.

    én F4U-1d-t használok, de szinte mindig csalódás. gondolom akkor nem vagyok jó.
  • Amaymon
    #16620
    Nekem az kellene hogy 100%-ra nyomom és csak gombra wep.
  • twi452
    #16619
    Vagyis úgy értem csak gomboknál lehet választani, hogy 100% után nyomva tartva wep-lesz vagy feltudod nyomni végig wep-re és úgymarad.

    Ha tengelyre/karra rakod akkor csak a második lehetőség adott.
  • vajakos21
    #16618
    nekem a gázkaron van. lehet állìtgatni...átesésnél/ dugònál ha alacsonyan vagyok, akkor elkezdek gondolkozni milyen gèpet vigyek a következö körre :-)
  • twi452
    #16617
    Szerintem olyan nincs, hogy ha tengelyre rakod csak ha gombokon van.
  • Amaymon
    #16616
    Nem tudja valaki ha le akarom venni a WEP-et a hold throttle-ról, akkor melyik az a menüpont, amivel gomb lenyomásra beállítva aktiválhatom?
  • Glo
    #16615
    Elég csatánként 1 gépet betolni :) Reserve-t pl, annak javítási költsége sincs :)
  • twi452
    #16614
    Mondjuk így belegondolva a flaps pont nem segít mert az lenne a lényeg, hogy elbillenjen a gép az orra felé az meg ugye pont hátráltat csak :D
  • Amaymon
    #16613
    Általában nincs gond, ha elfogyok és laza esésbe forgásba kezd. De van egy olyan állapot, amikor totál vízszintesen forogva zuhan a gép, mint egy hajított diszkosz.
  • twi452
    #16612
    Ha alacsonyan vagy akkor izgalmas dolog :) Nem tudom a profik hogy csinálják vagy a könyvben hogy van leírva nem néztem utána.

    Én általában ellenkormányzok a rudder-rel lenyomom az orrát és még flaps-et is szoktam nyitni. Így ösztönösen ezt szoktam csinálni és eddig bevált :D

    De remélem írnak olyanok is akik tudják is mit miért hogyan csinálnak mert én is kíváncsi vagyok.
  • Amaymon
    #16611
    Ki lehet hozni spinből a gépet, ha bepörgött, mert kanyarodás közben elfogyott a sebesség? Vagy éljek együtt fele, ha vízszintesen forogva zuhan, mint egy helikopter propeller az annyi.
  • twi452
    #16610
    Ó lemaradt az idézőjel a csodálatosnál..fenébe :D
  • twi452
    #16609
    Úgyvan.

    És már lehet nyomni a csodálatos nyereményekért (majdnem 300k) a hentelést. :)
  • bgabor
    #16608
    Tehát akkor holnap 17.00-21.00-ig? Ha jól értem?
  • twi452
    #16607
    Minden szinten megkapod amit ott leírtak tehát 50+100+150

    "War Thunder giving you Golden Fights! Win premium currency — up to 300 Golden Eagles — for victories in battles against other players! Be better, be higher, and get richer!"

    Mondjuk nem sok de nem is kell sokat csinálni érte :)
    Viszont csak 4 órád van rá :)
  • bgabor
    #16606
    Ja hogy 50+100+150=300. Vágom, bocsi csak még nagyon reggel van ehhez. :D
  • bgabor
    #16605
    De hogy lesz ebből 300 sas?
  • Amaymon
    #16604
    Az jó be kell küldeni mindent arcadera kilépni és a random isten fél óra alatt összehozza görcsölés nélkül. :)
  • bgabor
    #16603
    Ja hogy a mai event. Hát azt jól érted. :D

    De ott is csak 150-et látok hirdetve.
  • twi452
    #16602
    De jól érti. Lesz egy másik event is :)

    This Sunday, July 21st, starting from 3pm GMT (8am PDT) till 7pm GMT (12pm PDT)

    play War Thunder and win:

    50GE for your third victory from the beginning of the event.

    Next 100GE will be send to your account for your 5th victory!

    Final 150GE will be your award for the 10th victory!

  • bgabor
    #16601
    Nagyon nem jól érted.
  • Amaymon
    #16600
    Nekem se jó még. Elkezdtem lvl 6-tól húzni az amcsi gépeket Px-től. Elég kevés lőszer van benne (30) sokszor csak assist jön. Egyszer sikerült onhitelni a rám totálplánba forduló pilótát.
  • twi452
    #16599
    Az én mérlegem sem valami erős 29/16 :D Mondjuk a többi módban sem az :D
    Azért bízom benne, hogy lassan de csak fejlődök :D

  • twi452
    #16598
    Ott van az idő is..ez majdnem egy órás volt xD Az utolsó 20 percet sajnos csak néztem.. :) A végén egy yak-3 maradt nálunk nekik meg egy stuka és egy egy me-410. Vagy háromszor leszálltak mire sikerült lelőnie a csapattársnak őket.

    Nem farmolásra való az frb mert simán összejön egy-egy ilyen 45-60 perces csata. Az élmény viszont állati jó persze ha nem olyanok jönnek szembe akik már lenyomtak 300 csatát ugyanazzal a géppel és teljesen profik :)
    Van mit tanulni benne az tuti.
  • Amaymon
    #16597
    Ezt le is mentettem :)

    (Olyan a festése, mint a G-10-emnek)
  • Amaymon
    #16596
    Az a legnehezebb része, 7 egy nap alatt csak a rutinos csókáknak megy. Nekem kell még vagy 1 hónap mire bele jövök. Még a joy-t finomhangolom, hogy ha zoomolok, se inogjon a kép, de elég érzékeny legyen a hagyományos manőverekhez.
    2 opció van:
    - kilőni egy ai-t, de az úgy kitér előled mint egy légy, amikor szabad kézzel próbálod megfogni.
    - enemy, azok nem most jöttek le sajna a falvédőről, és valszeg nekik is kell majd a kill. :)

  • Molnibalage
    #16595
    A csata kiválasztásánál a dinamikus hadjárat az miben tér el egy csatától?