38447
  • ikarus44
    #16834
    "Va­ló­já­ban a Bf-109-es 9,75 méter fesz­tá­vol­sá­ga révén fö­lény­ben volt összes ve­tély­tár­sá­val szem­ben. A nagy fe­lü­le­ti ter­he­lés el­le­né­re mind­össze két­száz­hu­szon­ki­lenc méter su­ga­rú volt a for­du­ló­kö­re (szem­ben a Spit­fi­re két­száz­hat­van­nyolc mé­te­res, a Hur­ri­ca­ne két­száz­negy­ven­négy mé­te­res su­ga­rú for­du­ló­kö­ré­vel), már­pe­dig ez légi harc­ban sors­dön­tő le­he­tett."

    ahhoz képest a németek szívatják a legjobban manőverezésben, ebből is látszik kik a fejlesztők.
  • Coral Springs
    #16833
    Pedig elvileg a Bf 109 -ből a Corsair -be ülve kéne eljöjjön a megváltás. Vagy mit értettem félre az elmúlt napok során ?
  • Fec papa
    #16832
    Fasza akkor kerestem 1 eurót eddig, még 5 win aztán +2 euró. :D Nekem nincs bajom ezzel, játszok, és még GE-t is kapok érte, nekem teljesen megfelel.
  • Coral Springs
    #16831
    Te biztos hogy ezzel a játékkal játszol ? Amiket itt felsoroltál abból egy szó sem igaz, de ha gondolod nézd a youtube -os videókat. Van pár millió.
  • Yag
    #16830
    Kicsit olvasgattam könyvet ami a vadászgépek tulajdonságairól szóltak. Fordulásképesség, géppuskák és a sárkányszerkezetekről. Hm. Elég tanulságos. Persze ez csak egy játék de már volt olyan, hogy agyfaxt kaptam, hiába lövöm de nem esik le ... hát, úgy látszik van miért :))

    Néhány szösszenet olyan adatokról ami általában érdekes posztokat ihletnek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A két­fe­de­lű gépek pi­ló­tái azt ál­lí­tot­ták, hogy gépük moz­gé­ko­nyabb az egy­fe­de­lű­ek­nél. A Spit­fl­re-ok, Hur­ri­ca­ne-ek és Bf-109-esek pi­ló­tái vi­szont egy­ön­te­tű­en azt val­lot­ták, hogy az ő gé­pük­nek van a leg­ki­sebb su­ga­rú for­du­ló­kö­re. Va­ló­já­ban a Bf-109-es 9,75 méter fesz­tá­vol­sá­ga révén fö­lény­ben volt összes ve­tély­tár­sá­val szem­ben. A nagy fe­lü­le­ti ter­he­lés el­le­né­re mind­össze két­száz­hu­szon­ki­lenc méter su­ga­rú volt a for­du­ló­kö­re (szem­ben a Spit­fi­re két­száz­hat­van­nyolc mé­te­res, a Hur­ri­ca­ne két­száz­negy­ven­négy mé­te­res su­ga­rú for­du­ló­kö­ré­vel), már­pe­dig ez légi harc­ban sors­dön­tő le­he­tett.

    A gép­nek gép el­le­ni légi har­cá­ban a két fél tűz­ere­je nem­igen kü­lön­bö­zött egy­más­tól, de a na­gyobb re­pü­lő­gé­pek, vagy­is a német bom­bá­zók szer­ke­ze­ti szi­lárd­sá­ga na­gyon meg­ne­he­zí­tet­te gép­pus­ká­val való le­lö­vé­sü­ket. Jól szem­lél­te­ti ezt egy légi harc pél­dá­ja, ami­kor a 74. re­pü­lő­szá­zad hat Spit­fi­re-gé­pe össze­sen hét­ezer lö­ve­dé­ket lőtt ki egy Dor­ni­er Do-17-es­re, s még­sem si­ke­rült meg­sem­mi­sí­te­ni­ük.

    Jól­le­het a há­bo­rús évek­ben sokat vi­tat­ták, vajon a gép­pus­ka vagy a gép­ágyú elő­nyö­sebb-e, a RAF tit­kon arra a meg­győ­ző­dés­re ju­tott, hogy a gép­ágyú sok­kal cél­sze­rűbb. 1940-ben so­ro­za­tos kí­sér­le­te­ket haj­tot­tak végre egy régi pán­cé­lo­zott Blen­heim re­pü­lő­gép­sár­ká­nyon. A kí­sér­le­ti ered­mé­nyek lis­tá­ján csak a ne­gye­dik hely­re ke­rült a nyolc gép­pus­kás el­ren­de­zés, míg az első he­lyen a két gép­ágyús meg­ol­dás állt.
  • Susarc
    #16829
    1 euró 150...,de sok sikert:D
  • Susarc
    #16828
    8 hit 1 crit a B24 szárnyára 13mm and 30 mm/és megy tovább semmi baja ellenben ő legéppuskázta mindkét szárnyam amik letörtek:D
    a rákegye ki a szivit annak akik elbaxták a német fegyverek sebzését!!
    a 7.7-es légpuskával szétrobbantok bármit! ezek meg csak viccnek vannak
  • Molnibalage
    #16827
    Az arcade játék olyan, hogy szarrá szednek, mert ne tudod idomulni a stílusához. A HB és FRB-nél A-20-szal én vagyok az isten.
  • Fec papa
    #16826
    Hát én egyből megkaptam a 3ik győzelem után(4 meccs) az 50 sast msot van 290, msot még kell 1 az 5ik winhez, majd jelentkezem. :D
  • ikarus44
    #16825
    én főképp AB játszom. az a fő bevételi forrásom.
  • SovereignXY
    #16824
    Mi van? Itt mindki HB meg FRB kurva lett? :P
  • ikarus44
    #16823
    a WOT-ot is megtalálták, azelőtt pedig milyen jó (ill. egész jó) játék volt az is.
  • Susarc
    #16822
    Őrűltekháza van...2 kört mentem /oké árkád/ de nemár basszus! a földi egységeket úgy ölik meg,hogy egyszerűen beléjkükmennek....majd jön a kövi géppel és megint beléjükmegy.....!!!!
    csak azt nem értem ezek a szerencstétlenek minek játszanak? és miért nem képesek már lemorzsolódni a fenébe és más elfoglaltságot keresni mint ez a játék!
  • Amaymon
    #16821
    Nem ad bugos az egész...bőven 10 fölött vagyok már +FRB winek és semmi.
  • Molnibalage
    #16820
    5-ös tieren vagyok.
  • SovereignXY
    #16819
    Nektek jött már szarany? Megvan vagy 7 győzelem de 0 arany. :S
  • twi452
    #16818
    lépj ki és újra be aztán ott lesz a jutalmad :)
  • bgabor
    #16817
    Japánoknál öt aktív három HB pálya megy jelenleg, némettel szintén vagy négy. Kis tierű játékosok kevesebb térképre mehetnek be,
  • Susarc
    #16816
    3 euró 500 sas.....fog a fene rátresszelni erre a skót eventre:D
  • ikarus44
    #16815
    ha egy jelentősebb, pénz jutalmat adnának akkor érdekelne is az event.
  • Amaymon
    #16814
    Nekem nem ad semmit feladom inkább játszom, bőven van vagy 16 ab win-em.
  • Torzonborz
    #16813
    én az első győztes meccsre kaptam 50et de fel is adtam az egészet. hétvége van + event = tele van kreténekkel meg rammernoobokal a server , ez most valahogy nem hiányzik :D
  • bardocz
    #16812
    "Most éppen német vs mindenki van."
  • Molnibalage
    #16811
    Egy idő után.
  • Molnibalage
    #16810
    Felszálláskor kékek voltak, ezt tiszta sor. A nemzet meg nem számít. Én A-20-szal voltam, majdnem minden más gép meg orosz volt...

    A FRB és HB egy térkép teljesen kinyírja a játékélményt...
  • bardocz
    #16809
    #16789-ban megy a rinya, hogy folyton ugyan az a térkép. FRB-ben méginkább, hetekig egy térkép megy.
    És igen, ott már számít az, hogy melyik nemzettel mész. Most éppen német vs mindenki van. Amúgy ha közel érsz csapattárshoz, írja milyen gép, vagy csak egy kék pont.
  • Molnibalage
    #16808
    Mi zavar a HB-ben..? Ezt a kommentet nem is értem.
  • Molnibalage
    #16807
    Attól, hogy én A-20 vagyok, attól német gép is lehet baráti vagy bármilyen más nemzeté? Vagy itt már számít a nemzeti hovatartozás?
  • bardocz
    #16806
    Inkább ne is nézd, ha a HB is zavar.
  • Molnibalage
    #16805
    Nem lenne ez annyira rossz, ha a HB alatt lenne más térkép úgy, mint arcade alatt... A FRB térkép változatosságát még nem néztem meg.
  • Amaymon
    #16804
    Nekem megvan vagy 6, de nem adott semmit.
  • bardocz
    #16803
    Mi az, hogy a gép típusa semmit sem jelent FRB-ben?
  • twi452
    #16802
    nálam eddig 0-3...:D
  • Amaymon
    #16801
    Hány perc alatt nyernek majd vajon helyettem?:)
  • Molnibalage
    #16800
    Nyomtam egy FRB-t A-20-szal. Ameddig a tankok meg nem közelítették őket, addig egy célpontot sem láttam, csak AAA-t tudtam irtani. Rádiózásra senki nem válaszolt. Viszont végre új térkép volt.

    Ebben a módban honnan tudom, hogy ki barát és ki ellenség? Mert a gép típusa semmit sem jelent...
  • Amaymon
    #16799
    10 perc és kezdődik az aranyláz :)
  • ikarus44
    #16798
    nálam is volt már ilyen, de ez egy napnál nem tart tovább. de ha nagyon unod menj át másik nemzetre.
  • Amaymon
    #16797
    Én azért raktam fullra mert azt hittem már beépítették a motor hűtést (mint opció létezik), de még nincs kész. És sokszor az oil overheated.
  • Molnibalage
    #16796
    De. Nekem MINDIG ugyanazt a térképet adja és minden földi egység pontosan ugyanott van.
  • bgabor
    #16795
    Szökőévben egyszer.