38447
  • Amaymon
    #16954
    Nagy távról így néznek ki a gépek FRB-n, a jobb szélső majdnem az erdő fölött:



    A játékban sokkal jobb itt a dupla jpg átalakítás rontott rajta.
  • vajakos21
    #16953
    Kérdés. Goldot megkapta mindenki?..már aki teljesítette a feltételeket
  • vajakos21
    #16952
    3500 on találkoztam egy Avangerrel.Kapott két critet majd lefordult(hogy a lövésemtől,vagy akarattal..nem tom.az eggyik az irányítása volt) Kaptam a lövészétől pár találatot,de a gép ment ha nem is gyári állapotban. Elvesztettem a nyomát,utána mentem gondoltam majd meglesz. Erre egyszer csak leállt motorom minden előzmény nélkül.Oké hogy eltalálta,de legalább írt volna valamit..ez már csak krit..vagy nem?
    ui: én leszálltam amezőn,ő meg túlélte a meccset
    Az előbb meg egy sb2es csinált 4 killt a mieinkbő+13 földit FRB-n(igaz 2 ai volt akik állt. beállnak a seggükbe)
  • placido
    #16951
    ok már nekem is megy és azt kell mondanom a world of warplans emelet fa sorba sincs
  • stork13
    #16950
    Ahogy előttem is mondták ez nem mod. Ha már betették akkor használjuk is ki, szerintem.
  • Glo
    #16949
    Minden csatádat elmenti automatikusan, tölts be egyet.
  • csonttika72
    #16948
    Akkor csak neked, tegnap és ma is játszottam.
  • bardocz
    #16947
    Áhá, köszi, akkor replayt kéne majd csinálnom, hogy tesztelhessem:)
  • placido
    #16946
    sziasztok 2 napja elérhetetlen a szerver.
  • Amaymon
    #16945
    Én replayben teszteltem, addig gyorsítod ameddig a kínos terület fölé nem érsz, pause és csavargatod a potikat :)
  • bardocz
    #16944
    Ez nem modolás. Bárki úgy állíthatja a játékon belül mindenféle segédprogram nélkül, ahogy neki jólesik.
    Amúgy egy játék elkezdésén kívül hol tudnám még megnézni, hogy a repülők jobban láthatóak-e?
  • twi452
    #16943
    ezt ők rakták bele a játékba úgyhogy szabadon állítható :)
  • [NST]Cifu
    #16942
    Nem erre írták anno, hogy minden modolást csalásnak tekintenek?
  • vajakos21
    #16941
    Kár hogy nem jobbak a minőségek
  • Susarc
    #16940
  • Glo
    #16939
    Meglátod majd, hogy 10-es tier körül HB-ban már nincsenek ilyen pöcsök. Lejjebb még be-benéznek, de ráunnak és mennek vissza árkádba, ahova valók :) Ha értelmes emberekkel akarsz repülni menj EU szerveren. Hosszabb a várakozás, de ha néha bekerülök tuti hogy egyrészt megszakadok a röhögéstől amit chaten levágnak (múltkor kikiáltották a napot OP-nak, mer mindig szembesüt), plusz tudnak is repülni.
  • Molnibalage
    #16938
    Az arcade módban nálam is volt olyan, hogy én lőttem le volna a hülyét. Szerint azt a módot hanyagolni kell. Akkor már inkább az unalmasabb, de tartalmasabb többivel tolom.
  • sikora
    #16937
    lövöm nagy nyugodtan az ellen PBY bombázóját jön egy saját nyomorult bevágódik mögém, éktelenül keni neki. nem zavarja, hogy én ott vagyok közte meg az ellen között. ellövi a csürőlapjaim, nem zavarja. kis szünet amíg tölt aztán megint lő, persze engem szór mert nincs esze más szöget választani, én meg nem tudok sérült lappal jól manőverezni. aztán meguntam lassítottam és lelőttem a k..va anyába az idióta buzit. ÉS MÉG ÉN KAPOK - ezüstöt!!!!
  • CptYossarian
    #16936
    Ez jó ez a beállítás, ilyenen használom most én is, köszi a megosztást!
  • Amaymon
    #16935
    Ami érdekes, hogy a graf nem lett kifejezetten rondább, mint fullos beállításon. A vsync-et a headtracker miatt kattintottam be, hogy ne töredezzen a kép.
  • Molnibalage
    #16934
    Én az autodetect miatt hozzá sem nyúltam semmihez.
  • ikarus44
    #16933
    igen, én is szeretem a B24-semmel (ami nincs is ) lelőni a zerokat, mert nem is látnak meg, mire már cak mögéjük érek.
  • Amaymon
    #16932
    Nekem ezekkel a beállításokkal lett elfogadható:

    Launcherben:



    Ez viszont nagyon monitor függő, egyénileg kell beállítani:

  • bgabor
    #16931
    Köszönöm.
  • stork13
    #16930
    PostFX-en belül:
    Vignette: 0 (lehúzva teljesen)
    FXAA: No
    A következő 4 csuszka 10.5-en
    LUT Texture: Contrast
    Tone mapping: reinhard
    L_inv_white: 0.245
  • CptYossarian
    #16929
    onnan jönnek folyton, csurom para az egész, tiszta gyomorgörcs, ne is játsszatok :)
  • Molnibalage
    #16928
    Már HB-ben is korlátozott a az automatikus kijelzés, a segged mögül a semmiből is bukkanhat elő gép.
  • ikarus44
    #16927
    AB-ben és HB-ben is kilehet szúrni a gépeket még mielőtt kijelezné őket a játék, ez a jó benne, nem olyan mint a WOT ahol a tőled 500 m-re levő tankot se szúrod ki, mert a játék eltünteti, mondván nincs felderítve.
  • bgabor
    #16926
    Pontosan mit és hol kell átállítani?
  • Molnibalage
    #16925
    Nekem nem tudom, hogy mi volt beállítva, de a kis I-153-at is simán láttam nagyítással 3 km-ről is. A nagy Beufighter és más gépeket meg sokkal messzebőrl. Ez defaultbeálltás lenne?
  • stork13
    #16924
    Ez lehet. De az a valóság, ez pedig a játék.
    Most éppen így működik.
  • Amaymon
    #16923
    Viszont ha nem változtatsz a defaulton 1km-en belül sem fogod látni még a sziluettet sem. :)
  • Molnibalage
    #16922
    Egy Me-109 méretű gépet égháttérben a legélesebb szemű pilóták jó, ha 5-6 km-ről láttak. A MiG-29 pilóták beszámolói szerint a Gripent sokszor már 3-4 km-ről sem látni, ha az égháttér a felhők miatt szürkés.
  • stork13
    #16921
    Tegnapelőtt láttam ezt a PostFX-es dolgot egy FRB-s videóban. Veszteni valóm nincs felkiáltással megpróbáltam és HB-ban is messzebbről kivehetőek a pöttyök. Már induláskor (bombázóval ha indulok) lehet látni, hogy az ellen merre indul a repteréről. :O
    Valahogy "tisztább" lett a kép.
  • Amaymon
    #16920
    Igen, de az már a második fázis a finomhangolás.
  • bgabor
    #16919
    Post FX-től jobban látod az ellenséges gépek pontjait?
  • Amaymon
    #16918
    Nem a lassulás miatt, hanem mikor turnfigtolsz, mint az eszelős, LÁSD és ne veszítsd el az ellenfelet headtrackerrel, mert az életbe meg nem találod többet, ha nem állítod be a láthatóságot. Bomberrel semmi dolgod csak megvárni amíg mögéd állnak.
  • Molnibalage
    #16917
    FRB-n kötelező a grafikát lebutítani, és a Post Fx-et beállítani, mert lehetetlen a küldetés egyébként (főleg a mostani mapon, ahol tele van fával élet-halál kérdése). Megfelelő setuppal egész élvezhető, de lehetne még rajta gyárilag javítani.

    Egy ujjan nem nyúltam hozzá a német térképen és simán hasított, bár az A-20-nak nincs kabinja...
  • Amaymon
    #16916
    "Néha még HB-n is elvesztem a kontaktot úgy, hogy ott még műszerfal meg üveg sincs :))"

    FRB-n kötelező a grafikát lebutítani, és a Post Fx-et beállítani, mert lehetetlen a küldetés egyébként (főleg a mostani mapon, ahol tele van fával élet-halál kérdése). Megfelelő setuppal egész élvezhető, de lehetne még rajta gyárilag javítani.
  • Paladin
    #16915
    Alapvető bénaságom nem orvosolta ofc nekem sem a Flight Stick, de javultam vele rögtön. (Mert bár stramm darab volt az a régi speedlink, de nem túl precíz).
    Ráadásul ettől kezdve tudtam, h ha valami furcsaság van, az a beállítások, vagy a user hibája, nem a joystické :)