38447
  • twi452
    #16994
    4 percig üldöztem egy stukát ki-61el... 24 találat csak rajta és 1 crit ami elvitte az egyik kerekét :D Szerencsére pont emiatt nem tudott leszállni így megkaptam a killt hazafelé :D
  • Susarc
    #16993
    hogyan kell Bf109-F4-el jetet ölni:D

  • Amaymon
    #16992
    Igen és betöltöm mielőtt mennék vele. Először test flight. Általában a célkereszt imbolygása dönt és a gép tudásához állítom a joy-t, kb 90% kitérítésre a pitch, roll-t. Yaw amikor kényelem érzetet ad, ennél a 3D miatt elég magasan hagyom a nonlinearity-t a többihez képest.
  • Torzonborz
    #16991
    hmm és akkor minden géphez külön profilt lőttél be a joynál ?
  • Amaymon
    #16990
    Nekem minden géphez más beállítás vált be. Van gép, ami könnyen túlkormányozható ott a multiplier-t levettem 1 alá, az érzékenység nulla mindenütt kivétel nélkül. A linearity is széles skálán mozog géptől függően. Ezt mindenkinek magának kell kitapasztalni nincs azonos beállítás, mert periféria és egyén függő.
  • vajakos21
    #16989
    Hagyd ott az AB-t. Joyal csak idegbajt kapsz.Inkább menj HB-t olcsó gépekkel.Ráadásul AB-HB irányítás érzékenység ég és föld. Felesleges időpocsékolás
  • gezu1025
    #16988
    Nekem ma jött meg életem első joy-a, és bizony eddig semmit nem találtam el. :D Röpködni csodálatos, de kezdésnek HB, FRB előtt örülnék, ha az eddig átlagos ~5 AB kill (de legalább 3) meglenne joyyal is. Szóval én is szivesen fogadok bármi tanácsot.
  • soulhunter85
    #16987
    A Joy-al irányítani fantasztikusan jó,csak a finom, precíz célzás szinte lehetetlen. Ti ezt megszoktátok idővel, vagy van valami finom config?
    Bármilyen javaslatot szívesen fogadok. Köszi.
  • Amaymon
    #16986
    Haha kiküszöböltem a joy korrekcióval a bf109 roll-t :))
    Ha nem is 100%, mert állandóan változik, de sokkal kényelmesebb.
  • Glo
    #16985
    Azért a RRota klán se gyenge ;)
  • bgabor
    #16984
    Téged mondjuk pont nem.
  • Susarc
    #16983
    ugyanaz a klán,de maximalizálva van a jétékos szám ezért több század van....és havonta teljesítmény alapján mehetsz az erősebb squadronba!
    A statisztikában a többi klán is önállóan szerepel...a 102 pl 33. az se rossz
  • Glo
    #16982
    Akkor csak hogy egyértelmű legyen: Mi a klán jelölő a WT-ben? :) A = xy =, vagy a [xy], vagy semmi? Én a [xy]-t szoktam látni nagyobb klánoknál.
  • Torzonborz
    #16981
    hmm szerintem mindegy milyen jelek közé biggyesztik a nevet mert van -= blabla =- ilyen is meg szimpla név is.
  • Glo
    #16980
    De a klán statba csak a [PUMA] számít bele, a többiek nem. Ha jól láttam csak nekik van a klános [ ] jelzőjük. Vagy?
  • Susarc
    #16979
    több század van.....PUMA, PUMA 102,PUMA 102a,PUMA 101
  • Glo
    #16978
    Én nem jelentkezek, nekem csak úgy írnak, hogy nem érdekel-e :)
  • Coral Springs
    #16977
    Majdnem mindenkit.
  • Susarc
    #16976
    akkor nagyon jófej lehetsz,mert hetente 50-80 jelentkező van:P
  • bgabor
    #16975
    Valóban mindenkit felvesznek, de a lámákat nem a fő PUMÁba rakják be.
  • Glo
    #16974
    Mindenkit felvesznek :)

    Engem pl hetente 2-3-szor is megtalálnak, hogy akarok-e csatlakozni :)
  • Torzonborz
    #16973
    ja megvan , látom. köszi.

    jelentkezést hol lehet visszavonni ? ráböktem az apply-ra gondoltam ott még feljön vmi kis ablak ahol esetleg lehet még ezt azt írni ( fenéket ) aztán ehelyett egyből beadtam a jelentkezést hozzájuk. :D

    mondjuk ha olyan űberlámákat is felvesznek mint én akkor no problemó :D
  • vajakos21
    #16972
    Egy kis kérdezz-felelek:
    forum.warthunder.com/index.php?/topic/50122-interview-with-devs-from-russian-forum/#entry700269
  • Susarc
    #16971
    réklikkelsz a SQUADRON-ra.....
  • Torzonborz
    #16970
    "lassan TOP 10-es a PUMA!!! a helyezési listán"

    hmm ezt hol lehet megnézni ?
  • Susarc
    #16969
    reggeli KV mellé 2 HB---> 2 halál és mind a 2x AAA lőtt le...1 pilot kill és egy telibe robbantás:))
  • Susarc
    #16968
    Ohh na az nem hülyeség,hogy az valami treaining szjn lehet!:) köszi!
    az amcsik festése tényleg nagyon béna a némethez képest pl....bár én a németeknél is hiányolok 1-2 festést!! pl:
    Ui: lassan TOP 10-es a PUMA!!! a helyezési listán

  • bgabor
    #16967
    A játékban ennek a kanárisárgának "Target Camoflage" azaz célpont-álcázófestés a neve, szerintem a kiképzés alatt használták amerikában még, hogy a pilóták könnyebben észrevegyék egymás gépét. A frontra már nem ezzel a festéssel ment a gép.

    Csakhát ugye az amerikai ág van a legdurvábban elhanyagolva a japán után a játékban, és alig vannak festések a gépekhez, legtöbbhöz egy szem van.

    Mikor lesz itt a beígért 500+ repülőgép, szerintem úgy 2050ben. :D
  • Glo
    #16966
    Magasságit lehet trimmelni, csak a csűrőt nem.

    FRB-n meg az az OP akinek magassági fölénye van De ha korhűek akarnánk lenni pl Berlinnél már úgy kéne nyomni, hogy német oldalon csak 1 gép van
  • vajakos21
    #16965
    Én nem érzem op-nak egyik nemzetet se.A dornier meg nehézvadász 8 csövel.Ami a baunál normális a do-nál miért nem?
  • Amaymon
    #16964
    Egyébként elképesztő OP a GER FRB-n. Mintha vissza pörgetném az időt HB-ben az év elejére. :) Bár elég zavaró, hogy a 109-eket nem lehet trimelni.

    Még szerencse, hogy csak az Emilből lehet hátra leskelődni. A Dornierek is néha úgy lövik le a gépeket, mintha fighterek lennének :o

  • Susarc
    #16963
    de az mintha afrikában lett volna gasználva....--> sivatag
  • vajakos21
    #16962
    valszeg nem erre a hadszintérre készült.gyanitom van olyan pilota is aki ha világitò géppel menne akkor se szedném le.Ez a baj a G2 vel is.Alapbol sárgásbarna .
  • Susarc
    #16961
    ha már terepszin...milyen ökör adott kanári sárga gépet csóri amcsi pilóták alá??
  • vajakos21
    #16960
    Hát ha magasabban van akkor nem látszik . De ha fentről földháttérrel repül hamar kiszúrják. (mondjuk engem is az szedett le épp hazafelémenet az előbb :) füstölö motorral baktattam.tudtam hogy jön...csak rokkant géppel már nem tudtam mit csinálni) Ilyenkor azért nyomom a segélykérőt. Ha nem is mentenek meg/érnek oda..legalább tudják hol keressék.(ruszkiknak irogattam hol az ellen....de annyira nem érttték..vagy nem érdekelte őket.
  • vajakos21
    #16959
    Ja és az Fes széria bejön nagyon. Több lőszer erősebb ágyu mint az Emilen és nem rak magas tierü gépekhez.(igaz 1sec es lövésben az emil jobb de az nem kompenzálja..szerintem) És jól is repülhető.
  • Glo
    #16958
    Mondasz valamit. Bár ezelőtt 2 meccsel meg egy kanári sárga P-63 reszelt le az égről, azt se tudtam honnan jött. Nem is láttam addig :) Még szokni kell a hatswitch leskelődést.
  • vajakos21
    #16957
    Nagyrészt. Mivel ha az ég a háttér sokkal előbb észrevesznek.Én ai-ra már nem igazán megyek.Nagy ott a kavarodás.A trop nem túl jó választás. Hamar kiszúrnak földközelben. Én a sima F-et viszem arra van terep festés. (tegnap épp a citromsárga P63-at írtam).Bár én mindig fennt kezdek. 3k körül.Én is stealtht használok,csak a bomber faroklövésze kiszúr :)
    ui: ai azért nem olyan könnyü....legalábbis nekem :)
  • Glo
    #16956
    Hmm.. FRB Bf109F/Trop 2 kill, a harmadik kergetése közben meg keresztbevillant előttem egy 410-es, és már írták is a táviratot a gyászoló özvegyemnek :))

    Nem tudom miért tolja mindenki nyomjelzővel, én mindig az alapján szúrom ki hogy ki kivel van :)) A Stealth még mindig király.

    Érdekes ez a sebzésesdi itt FRB-n, az előbb úgy lőttem le egy Yak1-est, hogy full meg voltam győződve hogy fölé lőttem kb 10m-el (emelkedett keresztben). A csata mindig ilyen 0-1000m között zajlik? 2k felett nem is láttam gépet. Gondolom mindenkit lecsábítanak a könnyű préda ai-k :)
  • twi452
    #16955
    Én egyből ahogy meglett a 10 megkaptam.

    Engem is szivattak ma frb-n :) Ki-61el mentem, lesebeztem rendesen az f-es bf-et erre szépen hazafurikázott vele nem értem utol..
    Visszamentem feltöltöttem stb ..megint összeakadtunk aztán simán lefordulgatott.. még van mit tanulnom xD

    Másik kör, A-s corsair-rel lehetetlen lekövetni őket annyira lomha dög.. ha elvéted az első rácsapást akkor 1 perc menekülés vissza az egekbe aztán keresheted újra az ellent. Ha meg egy szinten van veled a bf akkor spuri vagy vége. A kilátásról ne is beszéljünk belőle.. hátrafelé zéró :D