38447
  • Coral Springs
    #17234
    Ennyi, de szerintem itt az észtől túlcsordult haveromon kívül mindenki levágta hogy miért írtam.

    Amúgy meg nincs semmiféle sztárallűröm, minden alkalom amikor játszok hoz valamennyi élményt, amit pedig érdemesnek látok azt megosztom. Erre való a fórum nem ? Azt kijelenthetem magamról hogy nem vagyok egy béna fa**, de kb ennyi, nem tartom én itt magam senkinek.
  • Susarc
    #17233
    már elnézést ,de nem én hitelrfanoztam le senkit azért ,mert egy neked nemtetsző nemzettel játszik...neked kéne elgondolkoznod az általad vázolt dolgokon....
  • bgabor
    #17232
    Szerintem neked életmód könyvet kéne írnod.
  • Coral Springs
    #17231
    Barátom te valamiféle személyiség zavarban szenvedsz, vicc kategória hogy ráadásul egy fórumon csúcsosodik ki ez nálad. Kötözködés helyett inkább találj valami elfoglaltságot, menjél dolgozni, kurvázni, egy jó dugás biztos helyre rázna téged agyilag. Hazafelé meg nyalj el egy jégkrémet.
  • Amaymon
    #17230
    Csináltam egy video-t milyen SweetFX után a láthatóság most ebéd előttről. Sajnos a Fraps nekem kockássá teszi a moviet néha és pont az nem látszik időnként, ami kellene. FPS-t se adja vissza. Mindenesetre érdemes 1080p-ben nézni.

    LA5 Replay:


    Általában olyan szituk után veszett el a cél a talaj előtt, amikor átesett előttem a DED-es kolléga. Látszik milyen erős a JU tailgunnere, mert birka módjára mentem utána és a végén majdnem krit ment a szárnyra. Tekintsetek el a bénázástól, nem sokat fogtam még joyt :)
  • stork13
    #17229
    Na ja, a Beau-nak el van baszarintva a Dm-je. :D
  • szasza3477
    #17228
    ÁÁÁÁ Megvan a legdurvább ellenfél ezen a szinten.Az angol 5-ös 6-os nehézvadász az valami kegyetlen alig lehet lelőni és brutál tűzerő,ja és mozgékony :)kell egy olyan is...
  • Amaymon
    #17227
    Aki jól nyomja lehet sztárallűrje, mint neki :)

    A szöveg teljes kontextusában én úgy értelmezem, hogy a beszólogatókra értette. Kedvelem a GER ágat mégsem veszem magamra, mert tudom, hogy HB-n a Corsair milyen erős lehet jó(!) kezekben. Nem a mainstreammel együtt kezdtem írni, hogy OP jóval előtte. Szidta mindenki az amcsit a gyengesége miatt, hónapokkal ezelőtt megjegyeztem, hogy Corsairt kellene spammolniuk, mint ahogy anno a GER oldalon, hogy kizárólag a jó gépekkel mentek.
  • Susarc
    #17226
    oké pesrze,hogy bosszantó lehet a részére is a dolog..,de akkor ő miért viselkedik ugyanúgy és burkoltan minket is lehitlerfanozni? én főleg Bf109-el játszom engem sért! és gondolom mást is....
  • Amaymon
    #17225
    EU szerveren értette, hogy leosztják game közben, mint bgabor a fórumozó newbiekat (bocs). Nagy hátránya az EU mirrornak, hogy ritka tirpákok és nem tudnak veszteni és olyankor sajnos értem mit írnak le :D

    Lehet a ruszkik is ájvékolnak de azt nem értem :)
  • Susarc
    #17224
    félreértés elkerülése végett semmi baj ha valaki megoszt egy nagyon jól sikerűlt meccset még gratulálok is neki,de naponta szétömleszteni a topikot és beszólogatni másoknak unalmas és tapintatlan dolog!
  • Susarc
    #17223
    az a szánalmas aki "HITLERFANOKNAK" hívja azt aki Bf109-el repűl....gondolkozzál már!! és nagyon nagyon nagyon unalmasak a Corsaires SS-jaid ,hogy stílszerű legyek!
  • Amaymon
    #17222
    Akkor képezd tovább magad, mert a földművesek a satut sem ismerték nagyon :o
  • bgabor
    #17221
    Satufék....ezt a vidéki földműves kifejezést sohasem értettem. Miért satu?
  • Amaymon
    #17220
    Valaki írta, hogy fékezésre azonnal felborul. Az azért van, mert a "B" satuféket nyom :) Ha nincs másra beállítva.

  • Fenrir
    #17219
    Kompenzáld ki a precessziót :)
  • szasza3477
    #17218
    Feltoltam 5-6 ig a nemzeteket és a németek nagyon ott vannak főleg a 109 az szinte helyben forog...
  • Betonfal83
    #17217
    Mehetsz "konkurenciához" 100% HP-ról cibálni gépeket...
    Amúgy ha szaggat talán gépet kéne újítani vagy megfelelően konfigurálni!
  • Amaymon
    #17216
    "De itt arról van szó, hogy amint elemelkedik a gép pár méterre, olyan szinten kezd balra pörögni, mintha teljesen balra húznád a botot."

    Ismerős a jelenség, mikor seggbe lőnek :))

    Mindenesetre lehet van ilyen gép. Főleg Px, Bfx, LAx-el megyek. Ezek nem csinálják szerencsére. Az utolsót most nagyon megkedveltem, mert alacsony magasságon mennek a harcok, könnyen utoléri a 109-et és nagyot üt.
  • Paladin
    #17215
    Hidd el, hogy nem a felszállással járó szokásos jelenségekről van szó. Törtem össze persze gépet amiatt is, hogy ellazáztam a felszállást, beismerem :)
    De itt arról van szó, hogy amint elemelkedik a gép pár méterre, olyan szinten kezd balra pörögni, mintha teljesen balra húznád a botot. (Hiába figyelsz, és húzod jobbra rögtön, nem számít.)
  • sikora
    #17214
    És ez lesz fizetős???? Egy koszos buznyákot nem adnék ezért a szemétért.
  • sikora
    #17213
    Kipróbáltam ezt a mindenki által agyonajnározott HB-t. Azt, hogy közel 5 percet vártam a bekerülésre egy dolog. Azzal kezdődött, hogy a saját csapatomból két béna majom egymást lőtte le. Ment a reportozás, mintha csak a WOT-ban lennék. Az, hogy a repülő alig irányítható, hogy folyamatosan szaggat már le sem írom, mert nekem azt mondták itt a fórumon, hogy HB-ben már nincsenek hülyék hát ez sem jött be. Mi a véleményem (lassan az egész játékról is egyébként) RAKÁS SZAR!
  • Coral Springs
    #17212
    Miután a team (az mi ?) kimúlt, akkor szoktam reprezentálni gyilkolás művészetét. Csak 4db Bf 109 maradt hátra, és a szánalmas beszólogatások, a rendkívül intelligens Hitler fan -ok részéről. Azt végül majdnem az AI nyerte a műsort, elkezdtem lőni de kifogytam mindenből.


    Ma meg ilyen is volt, csak mert OP ez is.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ám megvolt a legnagyobb fail is amióta játszok, sikerült a Tetsuo -nak lelőnie. Erősen emelkedett, szinte állt, de volt úgy 700 méterre tőlem. Lelőhettem volna, de számomra fontosabb a húsvér embereket likvidálni először. Az egyik épp a társamat lőtte ~2km -re tőlem, oda tartottam éppen, mire hatalmas golyózáporba kerültem. Hát nem a köcsög AI tapadt rám ?! Mire észbe kaptam, már szanaszét lőtte a hátsóvezérsíkot.
  • Animefox
    #17211
    Köszi már én is kérdezni akartam :)
  • Amaymon
    #17210
    Bekorlátoztam 60-ra az FPS-t (vsync), mert nem volt fluid akkor a fejkövetés. Legalább nem járatja feleslegesen a kártyát. Volt tartalék az FX-re, azokon a teljesen sík RB mapokon, alapban 150-220 körüli az FPS-em. Akinek bírja a gépe erősen javaslom. Monitor szubjektív nekem egy 23-as 16:9-es TFT-n teljesen oké.
  • vajakos21
    #17209
    frb-ben már kell sajna jó monitor meg jò gép hozzá ami kezeli is.Nekem a sweetfx nem jött be ráadásul levette az fpst is.
  • bgabor
    #17208
    Szerintetek amcsi 12.7-esekbe melyik a legjobb lőszer? Eddig Omnit használtam.
  • Amaymon
    #17207
    "mondom úgy h én ma egész nap szívtam kb vele.. egyedül az angol 5x-ös szorzóm sikerült a többi mind kb nulla lett frb-ben :D"

    Installd fel a SweetFX-et, sokkal jobb lesz a hatékonyságod, mert tényleg sokat dob láthatóságon.
  • szasza3477
    #17206
    Igaz-e az a (hír) hogy amíg béta csak addig ingyenes,aztán fizetős lesz mint a star wars ????Remélem csak rossz pletyka
  • bardocz
    #17205
    Hidak alatt tök menő átrepkedni, meg lőni közben :D
  • twi452
    #17204
    azért van test flight hogy ott be tud lőni a joy-t aztán ha már repkedni magabiztosan tudsz (vannak ott jó kis nyitott hangárak azok alatt jól át lehet suhanni stb :D ) akkor csaták után finomhangolni, hogy a célzás is okés legyen.. aztán csak gyakorlás

    mondom úgy h én ma egész nap szívtam kb vele.. egyedül az angol 5x-ös szorzóm sikerült a többi mind kb nulla lett frb-ben :D
  • szasza3477
    #17203
    Kicsit irigykedve nézem más milyen szépen elboldogul a joy-al én 30 mp-ig bírok fenn maradni :)..Marad az egér
  • sikora
    #17202
    valaki azt mondta meg lesz csinálva az MM, de egy rakás szart van megcsinálva. a japán gépek alapból is szarul fegyverzet hátmég ha egy D3 2 szintű géppel arcadba is 6-7 szintű gépek ellen kell küzdeni. nem beszélve arról, hogy a zéró belőle a legjobb gépem. nem hittem, hogy egy játékban ilyen hamar csalódni kell.
  • Amaymon
    #17201
    Elnéztem a nevet paladinnak címeztem :)
  • Sith
    #17200
    c gombot tartsd lenyomva és úgy mozgasd az egeret
  • placido
    #17199
    bocsi én azt kérdezem hogy a pilóta fülkén belül körbe tudok nézni xbox controlerrel játszom de az egérel se tudok körbe nézni és hiányolom légi harcnál főleg
  • Amaymon
    #17198
    Nálam óriási halálozási mutató a crash, amikor hátra nézek és elkap egy fa vagy egyszerűen a föld :)
  • Amaymon
    #17197
    Nem tudom, ha valaki nem kapkod és a megfelelő joy profilt töltötte be, nincs kipörgés, megfelelő sebesség esetén és amikor nem imbolygatta be magát túlságosan. Nem emlékszem mikor fordultam ki utoljára a napokban. Szvsz mindig a pilóta hibája nem bug.
  • Paladin
    #17196
    Ugyanezt csinálja a spit 2. Flaps nélkül sima ügy, flaps-szel garantált orsó balra 2 méteren :)

    Ahogy egyszer már panaszkodtam, van olyan, h egyes gépeknél néha több problémamentes felszállás után elkezdi csinálni ezt, megállíthatatlan bal roll.
  • placido
    #17195
    sziasztok. létezik olyan hogy a pilótafülkébe körbe tudok nézni?