38447
  • Glo
    #17274
    Nekem is 3 pontos van, van hozzá Wiimote-om is. Fejhallgatóra csíptethető. Mi kell még? Szabadidő, h tudjak játszani :))
  • Glo
    #17273
    Párhuzamosan valóban érdekes lenne. Van egy ellenállás, de minek? :D
  • twi452
    #17272
    én meg hülyeségeket beszélek..:D sorosan vannak kapcsolva nem párhuzamosan :D

    de itt egy jó áttekintő amiből ki lehet indulni

  • Amaymon
    #17271
    Itt WT-ben mondjuk bőven elég az 1 pontos modell, BoS-nál már elkelhet majd a 3-as. Valszeg csinálok 3-asat is hogy őszre-télre meglegyen és hozzá szokjak.
  • Glo
    #17270
    DIY szim rajongóknak :))
  • Amaymon
    #17269
    Töltős dolog nem hülyeség, nem kell elemet cserélni, pont amikor kellene.
  • twi452
    #17268
    amit én csináltam az ilyen "bonyolult" lett..:D


    felrajzoltam papírra a formát méretarányosan aztán ezt a zöld-sárga kemény vezetéket meghajlítgattam duplán a formára
    3 infra led és egy 20 ohm-os ellenállás párzuhamosan kötve(így vezetékből is kevés van ugye úgyhogy szépen elfér)
    és így meg lehet szépen hajtani 4.8-5 voltos nem használt telefontöltőről pl ahogy nálam van.
    a sapka amit használok ugyanez csak ugye a forma más
  • Amaymon
    #17267
    Engem ez a 3 pontos modell kezdett el izgatni.
  • Amaymon
    #17266
    Egyrészt szvsz sokan rászoktak a 700-800m-es targeting distance-ra HB-n. Diving-be nem éri utol csak ha előtte emelkedik be hirtelen nem kellő távot tartva az ellenfele, akkor rá tud fordulni a spit. 10-essel sok bf-et szedtem úgy ki, hogy általában korán kanyarodtak nem 700km/h fölött.
  • twi452
    #17265
    na, szuper :)
  • vajakos21
    #17264
    Kipróbáltam a beállításaidat. Nagyon jó! Köszönöm!
  • f24sg
    #17263
    (lehet, hogy rossz a video időzítése, de teljesen elcseszték a youtube-ot. 33secnél akartam)
  • f24sg
    #17262
    Két árva napra mentem el a Balatonba iszapot szedni, erre mi vár?!

    A spifire-ök BÁRMELY faját a messzerekkel sem emelkedésben, sem zuhanásban legyőzni nem lehet, ugyanakkor az eddig halálpontos cannon és MG a meszán szart se ér, a spit meg a bamba lassú szárnyvégi floppantóval 20 millió fényévről leszed.

    MIVAN?
  • vajakos21
    #17261
    Ok.
  • twi452
    #17260
    ja még, hogy a global részhez nem nyúltam, ott minden 1-en van
    az még bezavarhat ha ott is állítgattál korábban aztán úgymaradt
  • vajakos21
    #17259
    Köszi szépen! Holnap tesztelem.Nekem is sapi van, csak a kitéréserész nem az igazi. De ahhoz képest hogy mennyiből ki lehet hozni nagyon jó és szerethető kis szett.
  • twi452
    #17258
    persze, aztán h segít-e azt nem tudom :)
    én a modellnél a méretek megadásával szórakoztam sokat mire sikerült korrigálni, hogy rendesen kövessen és ne "mászkáljon" összevissza :)
    sapinál kicsit macerás megmérni, a 3 point clip jóval könnyebb :D

  • Amaymon
    #17257
    Thy, a sw tippet.

    Az első nem egyszerű emberke volt sokáig tartotta magát fordulózással hien ellen, a végén kínjában át akart menni a híd alatt :)

    Nem mindennapi, megérte feltöltened.
  • vajakos21
    #17256
    Grat! Itt is látszik ami nálam is szokott lenni. Amire Glo mondta:Mikor azt gondolod eltalálod, egy fél géppel lőj elé:) (sokszor kénysuzeríteni kell magam hogy még elé húzzam..de az szokott jó lenni.az egyenesen repülő gépeket az orrom előtt meg a legnehezebben lövöm meg)
    Ki tudnád rakni/elküldeni a freetrack beállításodat? (Nekem ez az ennyit mozdul a fej ennyit menjen a nézet beállítás nem megy ilyen jól)
  • twi452
    #17255

    a Bandicam-et szeretem
    belőttem, hogy nyomja össze 720p-re a méretet a codec meg Xvid 10000 kbps

    igaz így 800 mega lett ez a majdnem 12 perc de ennek ez az ára :)

  • Amaymon
    #17254
    Tudom az sose fog német ellen menni mielőtt vki...
  • Amaymon
    #17253
    Vááá alig várom, hogy legyenek japók. :)
    Lala nem tud ilyen szépen utánafordulni a bf-nek.

    Mivel készíted a video-t, hogy viszonylag tiszta? Nekem nagyon pixelesedik.
  • twi452
    #17252
    jó a hien bizony csak kéne rá még az a 2 20as gépágyú ami a 12es japón van :D

    freetrack + 3 infrás sapka :)


    közben azt nézem, hogy az oldalirányú kinézegetést meg le-fel mozgást nem rögzíti a replay, pedig csomószor kint lógok oldalt az üvegen, felfelé + hátra meg nagyon jól kilátni, videón meg csak az ülés látszik :D
  • Coral Springs
    #17251
    Ma komoly szopóágon voltam a Buffalo -val és a Corsair -el is egyaránt, de lehet hogy a meló fárasztott ki annyira hogy nem tudtam hozni a formám. Pedig szerettem volna sztorizni hogy a "haverom" se unatkozzon, hát nem jött össze.
  • Glo
    #17250
    Király ez a Hien, egész jól ki is látni belőle :)

    Milyen fejmozgás követővel nyomod?
  • Susarc
    #17249
    ez nagyonjó!
  • twi452
    #17248
    a replay megint csinált pár fura dolgot azért, az összes nyomjelző eltűnt, amikor hátranéztem felemelkedve akkor meg egyenesen felfelé néza replay-en a napba párszor :D

  • Glo
    #17247
    Na, én ezért nem anyázok itt nap mint nap Jó a szomszédban a jégkrém :)
  • Amaymon
    #17246
    WTF pl. hogy a pár gépnek nincs cockpit, az nagyon csítes, hogy minden irányba ellát. Melyik peccsre ígérték, hogy bele teszik?
  • twi452
    #17245
    hát.. az üresjáratot átpörgettem meg az eleje és az ai killt levágtam, a többi egy az egyben van :) 11 perces lett, kúszik felfelé

    így visszanézve azért érdekes és kiderült, hogy azért jó nagy mákom volt az elsőnél és megérdemeltem volna a 3. bf-re is a kill-t csak elfutott..:)
  • Amaymon
    #17244
    Killekről csinálhatnál 1-1 perces rövid montázst. :)
    GZ
  • twi452
    #17243
    na kimaradt a beszúrás..
  • twi452
    #17242
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/4853461/wt/shot%202013.07.28%2021.12.19.jpg


    :)
    csináljak videót belőle? :D
    az egyik ai volt de a másik kettő 109-es azért megizzasztott rendesen a ki-61ben :D

    Még azért vannak WTF helyzetek, pillanatok szép számmal de alakul a dolog :)
  • Amaymon
    #17241
    *Ne
  • Amaymon
    #17240
    Na menjünk bele meddő vita. Kész tényt állítasz szembe egy lehetséges vagy vélt szituációval.
  • bgabor
    #17239
    Tényleg úgy gondolod, hogy az amerikai tizenévesek mások? Vagy az oroszok(életkortól függetlenül), akik úgy vannak vele, hogy tanuljon meg mindenki oroszul, és durván lenézik az országuk területén élő nem színoroszokat(akiket ők feketéknek neveznek)?

    Elhiheted, beképzeltség és bunkóság témájában még az EU szerveren a legjobb a helyzet.
  • Amaymon
    #17238
    Tizenéves észak európaiak saját tapasztalatból kiindulva bunkók és beképzeltek. (Tisztelet a kivételnek)
  • Coral Springs
    #17237
    Az igen. Komoly a műsorod.
  • bgabor
    #17236
    Ugyanmár. Ha az EU szerver közösségét szólód le, akkor az egész játék közösségét leszólod, lévén hogy az amik nem játszanak nálunk a magas ping miatt, az oroszok beszédét meg a kutya se érti, lévén hogy derogál nekik a angolul, a világ közös nyelvén megtanulni.
  • Amaymon
    #17235
    Bocs hogy bele szólok, de az EU (US?) ellenfeleinek szólt a jelző. Baromi idegesítő az EU játékosok folyamatos nyavalygása, amikor a GER talán a legjobban összerakott nemzet. Olyan meccs eredményt még Corsairrel se mindennapos csinálni, nyilvánvalóan csípte a szemüket.