38447
  • Amaymon
    #17314
    "Hihetetlen, az FRB csaták tök olyanok, mint régen a HB. Ott nyüzsög mindenki ezer méteren"

    Eléggé olyan, mint év elején. Ma már azt tapasztaltam HB-n elég standard volt a 4-5km. Sokat befolyásol, hogy a legtöbben nem finomhangolják a grafikát és nem látnak semmit az orruk hegyén túl. Még grafikát tweakelve se egyszerű spotolni nagy magasságból.

    "Legyen már D12-es fókának is repmodell, csak szublimáló gépeket akarok látni"

    Mire lenne, addigra megjelenik a BoS (ősz-tél). Nagy reményekkel várom a 777 studio (RoF) keze miatt. Mondjuk mellette lehet WTzni. Remélhetőleg nem lesz olyan optimalizálatlan minőség nélküli cucc, mint az IL2 eddigi részei, ami modern gépen is éppenhogy elfut. Az alpha video bemutatókon egész jól megy.
  • Glo
    #17313
    Hihetetlen, az FRB csaták tök olyanok, mint régen a HB. Ott nyüzsög mindenki ezer méteren, elég bemenni 3ezren, hogy én legyen a nevető fél. Meg mindenki fordulózik agyba főbe, mert úgy nyilván jobban követhető az ellenség mint a BnZ-nél.. Lehet hentelni. Legyen már D12-es fókának is repmodell, csak szublimáló gépeket akarok látni
  • Coral Springs
    #17312
    Mellényúltál, pár napja Buffalo -val megyek kizárólag. Ezen a szinten olyan ótvar team -ekbe dobál be, hogy pillanatok alatt ottmaradsz egyedül. A win ratio miatt nem panaszkodok, ám a nyert csaták nagy részét én nyertem meg magamnak, túlerővel szemben. Amikor megjött a kolléga átültem egy kicsit a Corsair -be is, de nonszensz hogy 5 perc alatt eltűnik a team egy csatában, mi meg ott maradunk 2 -en a 7 ellen. Tuti engem tesztel a játék. Amúgy meg kíváncsi lennék, amikor szembejön néhány G-10, K-4, akkor is erőltetnéd-e a rögeszmédet. Ugyan is ezek a gépek 2x kifordulnak, mire a Corsair fordul egyet, lépést lazán tartanak, a fegyverzetükről meg ne is beszéljünk. De valószínűleg ilyen jellegű tapasztalataid nincsenek.
  • nmhu77
    #17311
    sziasztok,
    lenne egy technikai kérdésem.

    úgy néz ki sikerült összeraknom a freetrack-et. wiimote + 3point clip.
    ( b.örsi tecsóban vasárnap 4k volt a wii remote, nem tudtam otthagyni)

    egy bajom van, kékhalállal fagyogatni kezdett a gépem. csak akkor száll el amikor a wiimote már párosítva van, és kezené használni az adatokat a freetrack (vagy bármi más program pl wiiremote).
    szerintem a bluetooth dongle lesz a hiba forrása, mert ez egy elég régi darab. gondolom újat kéne venni.

    van javaslat, hogy melyik usb bluetooth adaptert érdemes megvenni?
    (bluesoile fontos? ez a régi adapterem csak ezzel volt hajlandó menni.)

    előre is köszi!
    m.
  • CptYossarian
    #17310
    beleragadtál az UFÓ-ba elég rendesen...
  • Coral Springs
    #17309
    Erősen szopóág ilyenkor az USA, alacsony és magas tierek -ben egyaránt. Néhány órát bírtam gyakorlatilag egyedül megnyerni a csatákat, de előbb utóbb az ember elfárad, és már nem tud hibátlanul teljesíteni. Kiléptem inkább mielőtt valamit falhoz baszok, az emberi faszság agyilag kikészít.

  • Amaymon
    #17308
    #17303 ment a válasz
  • Amaymon
    #17307
    Zenghou és Gol. Az utóbbi HB-n a kedvenc volt JAP-al. Vigyázni kell nagyon, én mod 22-vel megyek, de RU 720B-ket is lazán betesz az MM low tier JAP ellen. Azt sem látom mikor jelenik meg, mert amíg zoomolva puhítom a másikat a semmiből ott terem és onehit-el.
  • vajakos21
    #17306
    jap-rus...persze német event van...tényleg olyan qrva nehéz lenne minden nemzetet játszhatóvá tenni?
  • vajakos21
    #17305
    Amelyik szimpatikus.Mndenhol vannak jó gépek. Ha van esetleg kedvenc géped (spit,messer,zero) akkor azt a nemzetet válszd
  • bardocz
    #17304
    Mentem két kört, tele van orosz aaa-val, ha megláttam valakit, az mindig japán volt, és hát csapattársat nem kéne lőni, de legalább nem olyan nagy érzésre. Jó pár napot, de lehet hetet kihagytam teljesen, nagyon nem ment.
  • Glo
    #17303
    Milyen map lett? Sajna nem vagyok olyan állapotban, hogy megnézzem, majd holnap
  • Torzonborz
    #17302
    visszaálltam mouse aim-re , első HB meccsen P-40el 2 kill...aztán persze az orosz csodafegyver szétspriccelt.
    vicc ez az irányítás a joyos szopás után. tudom én vagyok a láma meg minden ez biztos de maradok is ennél , nem szopatom magam feleslegesen.
    joy marad FRB-re arra tényleg jó.
  • bardocz
    #17301
    Mindet húzd ki legalább ötös szintig, és akkor el tudod dönteni mely gépek tetszenek.
  • GabeE3e
    #17300
    Sziasztok elkezdtem a Wt-t , de nem tudom milyen nemzetnek vágjak neki, igazából a földi célpontokra nem nagyon lövöldözök,csak ha épp útba esik egy :), csak a repcsiket akarom levadászni, melyik nemzetet ajánlanátok?

    előre is köszi a válaszokat.

  • vajakos21
    #17299
    jó kis event lenne....még jó hogy most cseréltek RB mapot...
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/51527-ace-of-the-month-–-oberst-werner-“vati”-mölders/
  • Amaymon
    #17298
    Szvsz direkt raktak be egy kicsi és egy olyan óriás mapot, mint az előző RB. Zenghou RU-nak kedvez kicsit Gol a JAP-nak.
  • vajakos21
    #17297
    azért a kis ruszki lézerágyusok okozhatnak kellemetlen perceket....és az il2
  • Amaymon
    #17296
    Jóleső érzés 20 perces gépkeresés után Zenghou-n egy AAA-t arcba kapni dogfight közben :o
  • twi452
    #17295
    szerintem RU oldalon csak a bombázók lesznek életképesek..:)
  • placido
    #17294
    sziasztok. valaki segítsen mit kell ahóz ki kapcsolnom vagy éppen be kapcsolnom a beálításba, hogy a gép ne mozogjon össze vissza fent a levegőben mintha dobálná a szél és nem bírok vele célozni
  • Amaymon
    #17293
    huha JAP vs RU-van mivel menjek?:)
  • Amaymon
    #17292
    "Az arcade mod helyett jobban szeretném a reálisabb szervereket,
    gondolom akkor azt kell kiválasztani, vagy kell bizonyos szint a belépéshez?
    Érdemes esetleg később vásárolni egy jobb gépet, ami ugye már meg is marad és azzal folyamatosan tudok repülni?"

    Csak FRB-n érdemes ugyanazokkal a géptípusokkal menni, elég skillesnek kell kell lenni, hogy csuklóból korrigálja valaki hátrafele nézetben pl. a precessziós nyomatékot más-más gépeket repülve.
  • Susarc
    #17291
    jaja azt megérdemelnék:D:D
  • Glo
    #17290
    Van ez így. Meg kell tanulni nézelődni, és nem csak az ikonokra várni. Az ellenfél géptípusát már 1,5-2 km-ről fel lehet ismerni.

    Amúgy a lövészeim teljesítményénél nagyon hiányolom a debriefing stat képernyőn a "Send gunners to work camp" gombot..
  • Susarc
    #17289
    felhős map,de ez 1-3k méteren volt....totál tiszta mapen is van olyan,hogy BAING valaki mögöttem van
  • Torzonborz
    #17288
    nem a nap felől jöttek és arra húztak vissza ?
  • Susarc
    #17287
    800-as Crew level,maxos skillek kivéve a bombázó legénység...Ace gépismeret ennek ellenére most bementem egy meccsre 400-500 méterről poppoltak rám a semmiből...majd 6-800 méter után mikor követni kezdtem valakit már el is tűnt a szemem elől....azthogy?
  • vajakos21
    #17286
    1. custom battle modban tudsz"szobát" csinálni ahol gyakorolhattok.
    Ha HB-FRB-t játszanál azt kell választani.Ha jòl tudom elötte kell valami tutorialt csinálni elötte hogy bemehess.Minden géped megmarad bármikor veszed meg.Csak az xp csìk telik be.Ha épp nem fontos gépet venned inkább várj mert sokszor van akció ahol sokat tudsz spórni.A warthunder.hu-n találsz klánokat, elérhetöségeket.Jelemtkezel és az ottani illetékes elvtárs elmondja milyen feltételekkel tudsz csatlakozni.Beállitás alatt mire gondolsz? Grafikai, irányitási?
  • Frenky
    #17285
    Sziasztok!
    Régebben én is kaptam bétatesztre hozzáférést, aztán nem sokat játszottam.
    A napokban újra feltettem a játékot és egyre jobban tetszik :-)
    Lenne pár kérdésem, hogy mit érdemes beállítani az alapdolgokon kívül?
    Megcsináltam a tutorialokat is, de még nagyon kevés pontom van.
    Tapasztalt játékosok építő válaszait nagyon megköszönném!
    Lehet privát dogfigh játékot indítani, pár ismerőssel gyakorlás céljából?
    Az arcade mod helyett jobban szeretném a reálisabb szervereket,
    gondolom akkor azt kell kiválasztani, vagy kell bizonyos szint a belépéshez?
    Érdemes esetleg később vásárolni egy jobb gépet, ami ugye már meg is marad és azzal folyamatosan tudok repülni?
    A barátok menüben tudok felvenni ismerősöket, vagy oda is több tapasztalatpont + egyéb cucc szükséges?
    A warthunder.hu oldalon találtam pár ismertetőt, de még elég kevés anyag van fent.
    Hogy tudok csatlakozni pl. egy magyar TEAM_hez, (klán?) hoz
    Sajnos kevés időm volt még a játékra, beállításokra ezért is kérem az építő hozzászólásokat.
    Üdv, Frenky
  • Coral Springs
    #17284
    Jól megcsinálta az agyam egy köcsög ruszki az Ishak -jával, már az elején is összezörrentünk, végül csak' mi maradtunk utoljára. Először döntött egy magassági rekordot, majd azt hitte hogy bemegyek vele rulettezni. Tévedett, ezt követően fordulóharchoz való értelem híján inkább megpróbált fokozatosan lecsalogatni a bázisa fölé. Időnként kijött onnan, de amint ő volt hátrányban már ment is vissza. Csak fél óra ment el erre, a fa** kivan a monkey műsorral. Pedig az Ishak talán még jobb gép mint a Buffalo.

  • Amaymon
    #17283
    "Lassúsága miatt a spit szűkebben tud fordulni."

    Ez így csak féligazság, nemrég bevágott egy cikket valaki, hogy a Bf Emil szűkebben fordul. A nagyobb Bf-ek már nehezebbek stb., nem úgy viselkedik, mint az E. Mindenesetre az F-G-vel flaps-et használva utána lehet menni.
  • Amaymon
    #17282
    700m-t én azért állítottam, hogy ne keresztezze a lövedék útja túl közel egymást. 1km-re ritkán lőttem, mert amikor elkezd befordulni pillanatok alatt elveszti a távolságot 2-3 mp-es sorozat elég a spittől, hogy egy bf szétpukkanjon. Lassúsága miatt a spit szűkebben tud fordulni. Bár Sicily-n anno simán dogfightoltam bf F_G-vel spitek ellen. Angollal 1 tár olyan 3 bf-re volt jó nekem stealth ammoval. 1km-ről lelőni valakit tényleg mázli.
  • f24sg
    #17281
    *kis távra, célzás után...
    nem tudok írni, de legalább jön a hidegfront
  • twi452
    #17280
    persze attól még sokan vannak akik 0.8-1 km-ről is spriccelnek de azok 500as összetartással is ezt csinálják :D
  • f24sg
    #17279
    Megdöbbent ez, de megpróbálom.
    Mer én meg hozzászoktam, hogy is távra (400m) rakott összetartás, és akkor célzással után pöttyint, és már lehet repülni a szilánkok között.
  • twi452
    #17278
    közelről lőnek ilyen beállításokkal olyan géppel amin van rendesen tűzerő

    nagyobb területet lefed a "spriccelés", sok hit, sok crit esély és nem kell olyan pontosan célozni amikor mondjuk csak nagyon kevés időd van rá (BNZ) :)
  • f24sg
    #17277
    Ez a 700-800m targeting így van, de MÉ'?!. Az a szitu, hogy sokan el is kezdenek lőni ekkora távra, ami szvsz egy kis fos fighter ellen, a kevés számú és lőszeres 7.7-13-20mm-rel értelmetlen.
    Csak durván stabil és nagy célpontra lenne érdemes, de neeem, elkezdi sprézni az addig (látszólag) gyanútlan célpontot, elmennek a tracerek a semmibe, és cseszheti a jó pozíciót + ammot.

    Szóval klaszik dogfight közben ne lőjenek már 1 km-ről 2 cannon+légpuska kombóval. 4x20mm-nél, egy heavy fighternél bomber ellen még OK. A többi mázli
  • Amaymon
    #17276
    Ah úgy értve minek, hogy más a device-od :)
  • Amaymon
    #17275
    Ne égjenek szét a LED-ek. És fényerő beállításra is jó.