38447
  • AnuluWork #36364
    Mivel lehet ezt utolérni? De komolyan. :D
  • AnuluWork #36363
    A B57 komolyan egy vicc lett ...
  • JethroHUN
    #36362
    ...mégis melyik spitfireről beszél? Mert amivel én eddig játszottam T2-3-4 azokra ez baromira nem igaz.
  • robi3
    #36361
    ..szomat bele az összes spit-be 3. köröm úgy, hogy még találatot sem értem el és velem együtt a csapat sem, víz és olaj forrásig nyomatjuk a motorokat majd találkozás pillanatában azt vesszük észre, hogy az összes fölöttünk van, ráadásul szinte ugyanúgy tudnak zuhanni mint mi, lemészárolnak minket, mi meg jobb esetben 1-2 gépüket leszedjük. Próbáltunk csapatban dolgozni illetve párokban, az eredmény... Ti mit szoktatok ellenük tenni?
  • Cobra.
    #36360
    AB-n azért előfordul. Különösen vicces, amikor mellé eső is van, meg mondjuk pályának bead valami magas hegyekből állót.
  • Rev Hard
    #36359
    Annyi értelme lenne mint közúton napközbe a refi, pöcsverésre. Én bekapcsolnám mindig, amúgy se szokta észrevenni a sok monkey amikor jövök.
  • Torzonborz
    #36358
    "nincs éjszakai pálya ugye"

    Van , de nagyon ritkán. Nemrég japo-murican eventen belefutottam egybe.
  • AIexx
    #36357
    éjszakai pályán esetleg, (ott is hátrány lenne csak..) és nincs éjszakai pálya ugye, innentől kezdve nemnagyon látom értelmét..
  • AnuluWork #36356
    Hányni tudnék ettől a játéktól. Zsinórban 9 vereség a németekkel, és a duplát milyen meccsre adja meg, amikor kb. végig egymást zavarjuk, és úgy nyerünk, mint ahogy 94ben összehoztuk a finnek ellen a döntetlent ... (300 pont ...)
  • Rev Hard
    #36355
    Nézegettem hogy már ezeken a gépeken is van helyzetjelző, illetve leszállásjelző lámpa. Milyen király lenne ha ezeket be lehetne kapcsolni nem ?
  • robi3
    #36354
    6 csata 1 lelőtt gép XD német tier 4-ben nem találom a gépemet
  • AIexx
    #36353
    csak head on -ba van esélyed, la-15 -el simán leszedem őket, de nemjönnek szembe nagyon.. ha meglátom hogy G0D klán jelen van, már lépek is ki.. engem nemfognak kilőnni az biztos, trollkodjanak a wc-n, de ne itt..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.22. 12:07:10
  • AnuluWork #36352
    Van ilyen. Ha ma (most) nem látom, nem hiszem el, mert fullos a Ki200am és a Kometem nekem is, de egy csóringer ukrángyerek eloltotta a Ki200on a tüzet. :D

    Kiírta nekem, hogy ég, láttam is, hogy ég, nem is lőttem bele semmit miután elkezdődött: egy crit, még egy, még ég tovább és repül, pittyeg rendesen, adja a plusz pontokat, a gyerek közben gyorsul, emelkedik. Na mondom, ennek a fele sem tréfa, már rég sültukrán kellene, hogy legyen, de nem. Mentem is vissza érte, közben még egy crit, és hopp, utána volt tűz, nincs tűz, a gyerek repül tovább rendesen. Majd kié lett a kill? :) Na ugye hogy nem az enyém. Remek ez a játék.
  • AnuluWork #36351
    A GOD ráadásul tele van amerikai hülyegyerekekkel. Átjönnek trollkodni EU szerverre. Ők azok akik nem látszanak, nem tudod sebezni őket, csak totál direktben pár méterről.
  • JethroHUN
    #36350
    Másnál is buggos a játék? Nálam már nem írja ki, ha aktiválom a flasp-et vagy ja nincs bomba, lőszer stb.
  • AnuluWork #36349
    Nem merült fel. Ők kimondottan trollkodni járnak át, ruszki szerveren elvétve látom őket napközben, én spec ezért is járok oda.
  • vajakos21
    #36348
    Guglizz rá hátha talász segítséget .Nekem x52 n csinálta.A potit befujtam és kész.Lehet egyszerübb a dolig mint gondolnád.De mindenkêpp keress rá mielőtt nekiugrasz.Vagy keress egy szakit.
    "Ja, és átjöttek trollkodni EU szerverre ruszkiról"
    Sehol nincs leírva melyik szerveren ki játszhat.Az gondolom fel se merült, hogy a gyorsabb belépés miatt rak be több szervert.
  • AnuluWork #36347
    Ja, és átjöttek trollkodni EU szerverre ruszkiról.
  • AnuluWork #36346
    A feladatra szarnak.

    Szerk: Sok kill? AI pilotok kezdetektől hármasával-négyesével/kör. Eleinte alig volt jet, és aki volt, annak is várnia kellett, aztán bepakolta a stockokat a fullos gépeik ellen, és így.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.11.21. 07:25:16
  • robi3
    #36345
    Szétszedtem! majd gyorsan összeraktam, mert rá kellett jöjjek, hogy nem értek hozzá,de viszont annyival jobb lett, hogy most már el lehet tekerni a végletekig legalább is a kalibrálás szerint 0-100-ig lehet és nem remeg a skála viszont alaphelyzetben még mindig balra húz és 47-et mutat viszont ha megmozdítom hátra és elengedem akkor 43-at, ahhoz hogy 50-re rakjam tehát középpontba ahhoz a rugót kell már feszítsem, azt meg finom mechanikával lehet kicsit állítani, mit gondoltok róla?
  • robi3
    #36344
    az a baj, hogy gyakorlatilag használhatatlan, a gép farka eleve húz balra, előre hátra döntésnél sokszor még-jobban elkezd húzni illetve hiába fordítom el jobbra mert nem fordul el teljesen ráadásul lassabban is kapcsol és még remeg is. az első is ezt csinálta de akkor úgy gondoltam csak rosszul állítottam be valamit meg nem is nagyon használtam, a garanciát nem találom de szerintem az már le is járt és körülbelül 4-5 órát használtam (teljesen árkád repülős játékon, ott ugye észrevehetetlen ez a hiba), most mit csináljak vele? :(
  • twi452
    #36343
    Más ötletem nincs már
    Még a wt-ben tudsz rajta javítani mert a tengely beállításoknál el lehet csúsztatni mindkét irányba a középpontot szoftveresen de azért ez így nem a legjobb
  • robi3
    #36342
    xp-m van XD és most kalibráltam és kalibrálás alatt sem tudtam ezt a forást végighúzni, nem is középen állt majd miután eltekertem jobbra ott sem ért végig a csúszka
  • twi452
    #36341
    lehet h csak be kéne kalibrálni ha van még ilyen a játékvezérlőkben, lehet h ez is kihalt az xp-vel együtt :D
    ott még tuti volt :)
  • robi3
    #36340
    megnéztem játékvezérlőben és 18 fokot húz balra, tehát jobbra fordítva nem is érem el a 100%-ot 74 körül megáll és ezt saját sújától
  • twi452
    #36339
    pedig mennie kéne. most próbáltam ki a x360 gamepad-et és a joy-omat is vele :D
    csak be kell dugni és megnyomni egy gombot rajta :)

    amúgy a gamepadhoz képest a joyom olyan tű pontosan és finoman beáll középre mint az álom :D a gamepad gyakorlatilag egyáltalán nem áll be 0-ra csak úgy a közelébe :D
  • robi3
    #36338
    nem érzékel
  • Luciferkee
    #36337
    Valaki mondja már el légyszíves, hogy ez a DB-7 micsoda, merre találom és hogy lehet megszerezni?
  • twi452
    #36336
    teszteld le
    gamepad-tester
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.11.20. 21:42:02
  • robi3
    #36335
    az lehet, hogy gyári hibás a joystick-om és azért húz balra állandóan? logitech extreme 3d pro refresh... vagy valami ilyesmi, amég volt rajta gari az első kicseréltettem de ez is ugyanazt csinálja és olvastam, hogy másoknál is előfordult a balra húzás, van holtjátéka minden irányban, de ha balra döntöm és elengedem akkor már húzza is a gépet
  • AIexx
    #36334
    4 kill, 1-et a lövész (full alap, magától kilőtte..), 1-et lebombáztam, 2-őt meg csak ugy.. :D:D
  • AIexx
    #36333
    mit értesz azalatt, hogy fragre mennek? ezek a buzik 90% -osak, rengeteg kill, zéró halál.. nemtudom hogy csinálják.. RB -ben is, AB-ben is..
  • Rev Hard
    #36332
    Percekig harcoltam egy Hurricane -al, belelőttem abba a fostalicskába 5 critical -t amiből 2 tail volt de mint ha mi sem történt volna. Már az átesés határán repültem a P-39 -el 6km magasan az meg csak jött rám, majdnem le is lőtt amíg le nem lassult annyira hogy átessen azt atomjaira szedhessem. Az angol ág úgy nevetséges ahogy van, néhány gépet leszámítva UFO az összes amivel nem is lenne gond, de ezek a tudás mentes agyatlan barmok valahogy mindig betalálnak engem az op szarjaikkal.
  • AnuluWork #36331
    GOD, GIN, egyes 4444ek. Nem szabad feladni, mert többségben fragre mennek, de azért kell egy csapat.
  • AIexx
    #36330
    részemről mehetünk.. majd írj rám játékban, új nevem: Cujo_
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.20. 15:37:19
  • Rev Hard
    #36329
    Szerintem azzal jobban jársz ha inkább jössz velünk squadba te is, akartam is már kérdezni párszor. Nem szeretek amúgy csapatban menni mert magamon kívül nem akarok másra is figyelni, illetve azt se szeretem ha valaki a picsámban van egész végig, én akit megtámadok az meghal, oda nem kell segítség. De ha van olyan ember aki önállóan is leveri a fél enemy team -et, tud vigyázni magára, velem úgy működik együtt hogy kiegészít azzal szívesen repülök egy csapatban.
  • AIexx
    #36328
    kár, hogy nemvoltam ott az ellenségnél.. :P
    ide kapcsolódó:
    egy valamire rájöttem T5 -ben, ha a mi csapatunkba, vagy akár az ellenfélnél jelen van a G0D klán, nemlehet játszani..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.20. 14:08:54
  • Rev Hard
    #36327
    Összefutottam tegnap egy 78 -as szintű az enyémhez hasonló stattal rendelkező ipsével, hasonló stílusban is nyomta mint én gondoltam felveszem squad -ba. Megbasztuk az összes csatát ahova bementünk, ilyen durva műsorban nem is tudom mikor volt részem korábban. Gyakorlatilag aki 2km -nél feljebb tévedt az meghalt.
  • Torzonborz
    #36326
    Hasonló volt nekem is pár napja , A4-el spiti jobb szárnyát kaptam szét aztán amíg zuhant egy prém mozdony addig lőtte míg atomjaira nem esett . Persze ő kapta a killt.
    Csudálatos ez a rendszer.
  • Vaktermesz
    #36325
    Én 50m méter magasan lelőttem egy Spit szárnyát és kaptam egy assist-ot pedig vígan repült örültem hogy leszedem, úgy látszik az a hatalmas kár amit előtte kapott többet ér egy szárnytörésnél és azonnali csattanásnál...