38447
  • bgabor
    #17354
    Tudunk már valamit a World War modról? Mikor lesz itt is a WoT-hoz hasonló térképfoglaló klánrendszer? Vagy egyáltalán lesz e?
  • Glo
    #17353
    Homing bullet van hozzá, nem tudtad?
  • SovereignXY
    #17352
    De kurva jó ARCADE csatákat mentem mostanában. Igazi élmény volt. Csak a P-63 37ese elég rapszódikusan viselkedik. Egyik meccsben sima 5 kill a kövben sztem vagy 4-5 géppel head on attackoltam és összes lőszer szált a francba hiába lőttema körbe.
    Bezzeg a yak-9. Radarvezérléső 37ese van vagy én nem tudom... :)
  • Paladin
    #17351
    Ja, így nyilván :)
    Én sem vagyok egy műszerész típus, ezért van nálam sima led, és módosítatlan kamera :)
  • Paladin
    #17350
    Korábban már ajánlottam a témában, de SilencerBF freetrack tutorialja (és beállításai) is fasza.
  • nmhu77
    #17349
    ja, köszönöm szépen, ezt használtam is ezerrel!!
    ez volt a kiindulási alap. aztán még átállítottam mindent még egyszer érzésre.

    végül letiltottam a rollt, az X-et és az Y-t.

    a WT-ben pedig sikerült mindent resetelni, úgyhogy azt is újrapróbálgattam érzésre.
    na, megvan, ezt kerestem, itt megmagyarázzák a beállítási lehetőségeket:
    Axis and Sensitivity settings
    http://dadshideout.com/index.php?topic=20100.0
  • twi452
    #17348
    én a wt-ben semmit nem állítottam csak a freetrack-ben a görbéknél lehet csinálni "deadzone"-t vagy jobb klikk-el vannak előre meghatározottak 3 mértékben deadzone-ra és soft-ra is
    test flightban végig kell próbálgatni aztán finomítani :)

    itt vannak a beállításaim korábbi postban
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1307435053&no=17258]#17258[/URL]

    itt meg a videó amin láthatod hogyan "mozog" ezzel :)
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1307435053&no=17248]#17248[/URL]

  • nmhu77
    #17347
    remélem tényleg ilyen egyszerű, tegnap nekem sem volt kékhalálom.
    és az is igaz, hogy vagy nagyon hamar kékhal, vagy egyáltalán nem.

    elsőre nagyon fura volt a fejmozgás követés. aztán rengeteget állítgattam a freetrackben és a WTben is.

    a cél, az volt, hogy ne másszon el a kép minden apró fejmozdulatra.
    aztán végre megtaláltam a DEADZONE-t!
    ez a legfontosabb, max-on a legjobb!!

    mit érdemes még WT-ben konfugurálni, hogy a kissebb mozgásokra ne reagáljon?


    m.
  • Glo
    #17346
    Nekem a wii adott volt (már egy éve vettem, azóta porosodott), a bluetooth adapter volt 2000, a szívás része meg ez az egy klikk volt. És a wii-t nem kell hekkelni, hogy lássa az infra ledet. De kinek mennyi tudása/hozzáértése van a DIY mókoláshoz. Nekem kevés :)
  • Paladin
    #17345
    Annyiért már házhoz is kiviszik. Szerintem is megéri. Nem egyszer van, hogy még így is olcsóbban jövök ki, mintha valami helyi boltban megveszem.
  • bgabor
    #17344
    De van ám, 20 kg-ig, illetve 50 cm x 50 cm x 50 cm méretig bármit kiszállítanak.
  • bgabor
    #17343
    Szerintem marhára megéri, és nem csak vidékieknek. Én itt Budapesten az ipon.hu átvevőhelyig négy BKV jeggyel jutok el oda-vissza, az 4x350=1400 forint. A száz méterre lévő pickpacpointra meg kiviszik 1300 forintért.
  • Paladin
    #17342
    Pont ezt akartam kérdezni. Nekem fájt a szállítási díj, de azért legtöbb embernek az a kb 1500 pénz nem olyan nagyon sok azért, hogy megrendeléstől két nap múlva otthonában a kezébe nyomják a cuccot. :)
  • CptYossarian
    #17341
    Jó ötlet, nem is gondoltam rá hogy ilyen van másra is mint könyvekre...
  • bgabor
    #17340
    Házhozszállítás, pickpackpoint nem lenne jobb? Ma már nem kell elmenni a cuccért, odahozzák.

    Ma már minden valamirevaló cég vállal szállítást picpackpointokra, ezek az ország területén jól elszórva levő üzletek. Megjelölöd a hozzád legközelebbit, és kiszállítják neked oda, és egy hétig őrzik. Átvételkor fizetsz. Szerintem ezerszer pratikusabb mind a posta vagy futárszolgálat, amiről sosem tudod hogy pontosan mikor érkezik.

    Kecskeméten a kereső szerint van nyolc ilyen pont, és az ipon.hu szállít pickpackpointokra is. Szóval szerintem csak a joystick miatt ne gyere Budapestre.
  • bgabor
    #17339
    És erre adott prémiummal 38 ezer XPt? Ami prém nékül lenne 20 ezer?

    Mostanában marhára keveslem a rewardokat a játékban. Tegnap mentem be egy Me-110C4-el, és lenyomtam három brit Hurricanet. Kaptam érte 13 ezer XP-t. A következő szint pedig 800 ezerre XP még.

    Komolyan, belépek és meglátom, mennyire lassan lehet előrejutni, és már el is megy a kedvem a játéktól. 12-es szint felett prémium nélkül felejtős a játék, már csak a repülés kedvéért megyek néha.
  • CptYossarian
    #17338
    Ha összefutunk repcsinapon viszek pár korty kóstolót :)
  • Torzonborz
    #17337
    pááááleeeeesz !?!?!? azt szeressük ám de nagyon

  • CptYossarian
    #17336
    Még nincs, Hotas X-et szeretnék majd venni, de tanyán élek, Kecskeméten nincs, mostanában pedig nem tervezek a főfaluba menni. Meg egyébként is a cefrének valót szedegetem-aprítom kb. egész nap, most épp a ringlószilva érik vadul, aztán jön a szilva, utána a körte, meló folyamatosan.
    Tegnap lefőztem pár liter kiváló meggypáleszt, kaptam is egy laza napszúrást közben (lombárnyék kevésnek bizonyult). Úgyhogy a joy ráér, így is max. 3-4 kört tudok repülni naponta.
  • Paladin
    #17335
    Csak érdeklődésképp: megéri a wiimote miatt ennyit szívni a bluetooth-szal?
    Úgy háromezerért már simán kapsz valami alap webkamerát, amit csak bedugsz és csókolom - és tökéletesen működik freetrack-kel.
    Nem kötekszem, csak kíváncsi vagyok miért olyan jó? :)
  • Torzonborz
    #17334
    hozzá kell tenni hogy nálunk a srácok nagyon jól nyomták , ment a kommunikáció sőt még a hátsómat is fedezte 2 dóra ( 17es csoportnál volt egy corsair aki rám húzott de szépen el is hessegették :D ).
  • Glo
    #17333
    No, nekem végül megjavult. A Bluetooth kezelőt és a WT-t is rendszergazdaként kell futtatni, akkor jó lesz.
  • Glo
    #17332
    Jah, én se vagyok jó player, de tartottam már fel 4 fős squadot egyedül, míg a haver feltöltötte magát, aztán ketten lezavartuk őket. Pedig a saját repterüknél voltak :) Szal mit ér a squad, ha bénák repülik..

    A háború elején is voltak orosz kötelékek, oszt hullottak mint a legyek.
  • Coral Springs
    #17331
    Egy squad egyetlen előnye (ha van megbeszélt taktika) a szervezettség, amit simán ellensúlyoz ha néhányuk nem jó játékos. Azt ha a másik oldalon gyilkológépek vannak, akik esetleg élő kontakt nélkül is tudják mi a dolguk, mikor hol kell lenni, etc, akkor végképp megbaszhatja a squad.
  • gepPista
    #17330
    wiimote+freetrack kapcsolat win7(64) alatt nálam csak a toshiba bluetooth stack-al ment, a windows BT stack-jával sosem.
  • Susarc
    #17329
    durva,hogy egy 4 fős Squad /gondolom TS en meg minden/ 1 db gépett tudott leszedni tőletek:P:))
  • Torzonborz
    #17328
    Nos azt hiszem vannak olyan gépek amikkel ha jó időben vagy jó helyen elég rendesen lehet kaszálni :



    410 R3 Bulge , felmentem a B-17 csoportért abból 5öt szedtem ki de elég rendesen kilyuggattak meg már csak az egyik motor ment így gondoltam hazazúzok...erre útközben beleakadtam egy player B17-be is.
    Az se bírta sokáig. :D
  • DonZorro
    #17327
    Ez bizony igaz lehet... :S
  • bgabor
    #17326
    Még az is lehet, hogy jó okuk volt rá, és nem azért csinálták, hogy veled meg a népekkel minél jobban kicseszhessenek.
  • Glo
    #17325
    Kivétel (ismeretlen szoftverkivétel (0x0eedfade)) történt az alkalmazásban a következő helyen: 0x7598c41f.

    Konkrétan ezt írja ki.
  • Glo
    #17324
    Szia!

    Vettem én is egy ilyen bluetooth usb-t, és azóta nekem is kifagy a WT, pedig nem is használom a bluetooth-ot (egyelőre). Próbálok rájönni mi lehet a megoldás. Win7 alatt fekete a képernyő a launcher indítása után, majd Ctrl-Alt-Del után Alkalmazáskivételes hibaüzenetet ad.
  • DonZorro
    #17323
    Biztos volt bajuk vele. Túl kényelmes volt ott parkolni! Ami jó nekünk az nehogymár jó legyen! De igazad van. Ott lesz a DVD is. Majd azt dobálom a szervezők homlokába...
  • vajakos21
    #17322
    Gondolom legjobb lenne a kifutòn....7 kilométer futva 35 perc ha nem sietek.Busszal tiz.Valszeg volt gondjuk a parkolòkkal a reptérnél.Gyanitom nem kevesen gondolták hogy találnak ott még helyet nehogymá a baka mondja meg hogy tele van.Én lehajtottam az m5 röl parkolás- busz.A buszokat elöre engedik.Hazafelé be a kocsiba rá ax M5re és menet...Se idegesség parkolòkeresésre se dugò.De kiadják dvd is....
  • DonZorro
    #17321
    Nem ilyen volt!!! Ott parkoltunk a reptér végénél a kerítés mellett a réten... :(
  • vajakos21
    #17320
    Az utolsò elötti repnapon ilyen volt a parkolás.Nekem bejött.Rengeteg busz volt, nem kellett a városban kavarigni.Kényelmes és gyors bejutás.Kellemesen csalòdtam.Idén is ez a terv.
  • Amaymon
    #17319
    Grafikában tudok kompromisszumot kötni, per pill egy kicsit meghúzott i7-em van. Azért tud a WT 200 FPS felett menni helyenként. De meglátjuk megjelenéskor. Az elődjei, alapjáték moddolás nélkül, gagyik voltak és évekig nem volt vas ami vigye (még most is necces). A folytatás inkább mainstreamesebb lesz a hírek alapján. Ez utóbbi szvsz leszorítja a HW követelményt. Elég ha 60 FPS körül megy. A vsync miatt WT-t is annyival tolom.
  • DonZorro
    #17318
    Gyerekek, nagyon nagy kicseszés lesz a repülőnapon az autósokkal, családokkal! Ugyanis csak az a 3db parkoló zóna lesz amik ki vannak jelölve a honlapon! Ez innen Cegléd felől 7-8 kilométerre van a bejárattól. Ide majd buszok szállitják azt a pár tizen-huszon-ötvenezer embert, gyereket, csomagot! Szerintetek miért nem volt jó az eddig jól működő gyakorlat, hogy a reptér végén a réten parkolhattunk? Talán két pacsirta fészkel, vagy ráesik a repülő az autókra? :S És majd hazafelé mit kezdenek az egyszerre kiáramló tömeggel? Vagy ha valaki előbb el akar menni majd megvár még 40 embert hogy tele legyen a busz??? Gratula a szervezőknek! Csodálatos szervezés... :(
  • Glo
    #17317
    Ha olyan grafikán akarod futtatni akkor jobb lesz ha elkezdesz High-end videókártyában és i7-es prociban gondolkodni :)
  • vajakos21
    #17316
    milyen joyod van?
  • CptYossarian
    #17315
    Lőtt már le olyan, bár lőttem én is olyanokat B20-al. Ma voltak jó körök 109F-el, de a heti kedvenc a He-112-B1, majd FRB-ben is kipróbálom, amint lesz tisztességes joystickem.