38447
  • vajakos21
    #17434
    prőbáld a sima sapkás webcamerást.twi beàllitásaival szépen megy
  • vajakos21
    #17433
    be lehet állitani.nekem 0 gombon van.egyböl középre ugrik. lehet állitani hogy szüneteljen kapcsoljon ki stb
  • Glo
    #17432
    Nekem nem jött be ez a wii-s dolog, olyan darabos mint az állat, meg mindig elmászik.. A WT fórumon van még egy dolog amit ki lehet próbálni, azt megcsinálom, aztán eladom az egészet ha nem megy.. Hat-switch-en sokkal jobban tudom követni a gépeket :)

    nmhu77: A freetrack-ben beállíthatsz gombot (akár a joy-ról is) a center-re, meg a ki/bekapcsolásra is.
  • nmhu77
    #17431
    csak még egy headtrackinges kérdés.
    túl sokat mocorgok, nem a legjobb, jó ha mindig mindent lekövet.
    WT-ben be lehet állítani hogy gombnyomásra kapcsolja ki a fejmozgáskövetést?
    és hogy kapcsolja vissza? a legjobb lenne, ha bekapcsoláskor kapásból be is állítaná a közepet (ami most a "center" gomb vagy shift+F12).
  • Glo
    #17430
    Hja, én is csak berögződésből stresszelek mikor meglátom magam felett a Bf-eket, de aztán hamar elmúlik :)
  • twi452
    #17429
    a gonosz corsaierrel 12 hit volt 3 kill.. azért van különbség nem beszélve arról, hogy végig 1 csepp stressz sem ért nem úgy mint az előző körben xD
  • twi452
    #17428
    1 tankkal a hátországban még mentem rá egy kört.. bent ücsörgött már a reptere felett csak.. azért még azt az 1800 skulót elspricceltem rá és lelőtt az aaa segítségével végül..:D

    aztán megnéztem a gépét.. még csak kozmetikai golyónyom sem volt rajta.. semmi xD
    78 találat szuper..:)
    mondanám, hogy megérdemelten nyert...xD
  • Glo
    #17427
    Fentről kell agyalni a pilótát, más esélyed nincs sajnos..
  • twi452
    #17426
    na ez az utolsó :D
    ekkor volt 36-3 a tankok állása az ő javukra persze.. és két tárat lőttem rá az ar-2re, összes lövészt kilőttem, crit az üzemanyagra...és semmi lepattan róla minden

  • twi452
    #17425
    na az utolsó srác közülük képes volt leszállni aztán kilépett lol.. szép kör lesz ez :D
  • twi452
    #17424
    elcsesztem..
  • twi452
    #17423
    Csak az a baj h mind az 5 ember égbekiáltó noob volt :D
    kill-t lopni és lezuhanni tudtak csak :D
  • bgabor
    #17422
    Nagyon népszerű most kis tierben a P-40, mindenki azzal megy, és tízből kilencszer elkenjük a ruszkik száját. :D
  • twi452
    #17421
    ha előre szólnak én is p-40et hozok..:D
  • Torzonborz
    #17420
    gondolom ez prémium nélkül.
  • Glo
    #17419
    Always look on the bright side of Death!



  • vajakos21
    #17418
    Wot-on ezért buktál volna 8 ezret... mindig nézd az élet napos oldalát...:-)
  • Glo
    #17417
    Gondolj bele egy 12-es tierű Corsairbe.. 44K a teljes javítás ha leszednek. Márpedig néha leszednek. 6k liont kapsz egy lelőtt gépért, szal ha kiszámolod mennyit kell lőni, hogy egy lezuhanást kompenzálj.. 7 gép :)

    (Jó, Coral azt egy körben is tudja hozni, nekem legalább 3 kört kell túlélnem hozzá)
  • Glo
    #17416
    Néha az az érzésem, hogy nem értékeled a játékot eléggé... Nem kéne neked üdülni menni, vagy ilyesmi? :D Ez a fajta ráfeszülés nem egészséges :)
  • Susarc
    #17415
    2 lelőtt ellenséges gép ,de bukott meccs 11000 lion 4000xp....Me410 B6.....kb 10 perces csata volt...a gépemet 10650-ért javitották.... 'NYÁD GANJIN!
  • Pluskast
    #17414
    Nem. Legalábbis nem láttam, hogy kedvezmény lenne rá. Ilyen tekintetben úgy láttam mintha olcsóbb lenne. Viszont ahogy elnéztem a javítási költség is most már attól fog függeni, hogy mennyi ilyen plusz cuccot aggatsz a gépre.
  • Torzonborz
    #17413
    csak gyorsan átfutottam de ez nem tűnt fel, viszont így már érthető. ;)

    viszont akkor külsőleg is viharvertnek kéne lennie a gépnek . :P
  • vajakos21
    #17412
    gyanusan olcsò..lehet ez csak demo
  • Paladin
    #17411
    Biztos nem olvastad el a változásos postot ;)
    Azért repair, mert az új upgrade rendszer sztorija az, hogy az új pilóta nem új gépet kap, hanem egy már erősen használt darabot, és ezt javítja föl a normális szintre.
  • Glo
    #17410
    Amúgy nem is kerülnek sokba. A dev szerveren levő cucc diszkont árban van?
  • Glo
    #17409
    Biztos később az is kap bukósisakot, vagy kevlár mellényt, vagy az élő szövetet ráhelyezik egy T1-es fém vázra
  • Susarc
    #17408
    tök 8 ,mert a killek 80%-a pilóta kill úgyis:P
  • Torzonborz
    #17407
    ahha ,oks köcce . :) ez még rendben van .
  • Pluskast
    #17406
    Te érted félre. Kipróbáltam a képet is én csináltam. Az általad leírt két modul a gép erősségét növeli a lövedékekkel szemben. Ha el is találnak jobban tudsz majd manőverezni mint pl most egy pirosat érő találat esetén.
  • Coral Springs
    #17405
    Gyerekek feladom. Nem elég hogy olyan team -ekbe kerülök bele ahol senki nem csinál semmit, még ez is. Ma egész jó köröket toltam, ez lett volna zárásként az utolsó, de az égiek lerendeltek nekem egy agyilag megbaszott hülyegyereket, aki kezelhetetlenre felkúrta a vérnyomásom. Fasz kivan.


    Mire feleszméltem hogy valaki gyanúsan mászik a picsámba, már késő volt. Különben megbaszom az anyját kétszer is.
  • Torzonborz
    #17404
    fuselage/wings repair. remélem csak én értem félre és tényleg nem lesznek ilyen baromságok benne.
  • Pluskast
    #17403
    Nem javító kitek hanem modulok amik befolyásolják a géped teljesítményét illetve tűzerejét.
  • V43 1105
    #17402
    Milyen javító kit..? A géptörzs stb. kerül megerősítésre ..
  • Torzonborz
    #17401
    javító kitek ??? naneee remélem csak AB-ban lehet ezeket használni.
  • Pluskast
    #17400
    Egy kis újdonság a dev szerverről.

  • stork13
    #17399
    Szerintem az irónia nem igazán jött át neki. :)
  • bgabor
    #17398
    Nem lesz irányított rakétás légiharc a játékban.
  • Glo
    #17397
    Igazság szerint a németeknek voltak irányítható rakétáik, pl az X-4. Bomberek ellen roppant hatásos volt, közelségi gyújtóval :)
  • SitatiS
    #17396
    Lassan jönnek majd a Sidewinder rakéták is?
  • Amaymon
    #17395
    Van angol is most vettem észre:

    http://hu.twitch.tv/oryg1n