38447
  • vajakos21
    #17474
    Kár hogy nem leszek gépnél...
  • vajakos21
    #17473
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/52148-sky-duels-3-spitfires-vs-messerschmitts/
  • twi452
    #17472
    Akkor nagyon hamar nyakunkba is dobják az update-et talán. Dev szerver is elérhető volt, részletes beharangozó, kíváncsi vagyok milyen lesz.
  • vajakos21
    #17471
    http://warthunder.com/en/news/221/current/
  • Amaymon
    #17470
    Durván gagyi a netkód, ha a szervert be lehet egyszerű primitív lagswitch-el csapni.
  • CptYossarian
    #17469
    LagSwitchet használ plusz a billentyűzetének a relay speedjét is átállította. Ki kell bannoltatni az ilyet a francba. Amúgy ma HB-ben is találkoztam egy "72gthhdfhdht" (vagy valami hasonlóan épületes) nevű arccal aki 6 killt zsebelt be Me410-el, na ő kurvaég hogy valami optikai rákövetőt használt. Mindig elfelejtem hogy NEM SZABAD orosz szerveren játszani, de néha EU-szerverre is átpofátlankodnak ezek a szarháziak.
  • Amaymon
    #17468
    Érdekes video, ha ekkora lag lenne valaki már a földhöz csapódott volna.
  • twi452
    #17467
    hiv fórumra vele replay file-al együtt aztán hátha utánanéznek
    főleg ha sokan fognak anyázni miatta h ez meg mi :D
    vagy törlik a topic-ot xD
  • Susarc
    #17466
    az nem lag...azonnal dob egy ilyen elmebeteg manővert amint te mehúzod a ravaszt.....mocskos csíter lehet
  • RiCSi1234
    #17465
    Most lencsevégre kaptam egy játékost, akit üldöztem volna, lőttem volna, ha.. Ez cheat, lagg, vagy mindkettő? :D Ilyet lehet?! Sajnos nem tudtam realtime lekapni, csak replayből. :(
    Érdemes HD-ban full képen nézni.
  • Nortai
    #17464
    Ja legjobb mikor két 109-es beáll spawn helyre így campelni. Ondoritó :)
  • Coral Springs
    #17463
    Azért mert Arcade -ot így kell tolni. Persze csak mértékkel, a túlzásba vitt fűnyírás szopást okozhat, a BNZ igen is működik.

  • twi452
    #17462
    előbb p-40ben ülve egy ar-2 csúnyán megkergetett...simán erőből hozott rajtam alacsony emelkedés közben... arról ugye nem is kell beszélni h majdnem úgy fordul mint egy zero :D
    egyedül zuhanásban tudtam meglépni előle de úgy is kínkeservesen :D
  • vajakos21
    #17461
    hurrican is leáll..
  • Coral Springs
    #17460
    Volt hogy az enemy kúrt fel agyilag, de engem 90% -ban a saját team stresszel fel. És ez így van amióta játszok.
  • twi452
    #17459
    én frb-ben állítottam is le így az mk2es spitet :D
    ha óvatos vagy akkor csak köhög és elmegy az ereje ha tovább erőlteted le is áll az egész
    mondjuk nem nagy cucc mert I-re egy olyan 5-10 mp múlva beindul újra :D
  • Amaymon
    #17458
    Na azzal pont nem mentem még, anno annál tapasztaltam.
  • Torzonborz
    #17457
    csajkánál pl lehet hallani hogy kicsit köhög a moci ha meredeken felhúzod...fejjel lefelé még nem próbáltam :D
  • bardocz
    #17456
    Talán valamelyik kisebb orosz. Nem tudok konkrétat mondani, de tudom, hogy vannak gépek, amiben fulladozik a motor fejjel lefele, csak a gép automatikusan újraindítja, miközben mondjuk ezt nem is lehetne megcsinálni, de sebaj :D
  • twi452
    #17455
    pl az első két spitfire :)
  • Amaymon
    #17454
    Hmm melyik gép? Nem egyszer megyek fejjel lefelé a tökéletes kilátás miatt :DDD
  • Amaymon
    #17453
    1.33-ban kopni fognak a kiegészítő részegységek vagyis újra és újra meg kell majd venni?
  • bardocz
    #17452
    Itt is van, amiben leáll a motor fejjel lefele, mert a karburátor igényli a lefele irányuló erőket.
  • Amaymon
    #17451
    Áh túlbecsülöd, az FRB-hez se kell topgun skill, ha megtanulja kezelni az ember a sok rajta lógó kontrollert. A radiátor, propeller, üzemanyag mix stb. kezelést auto-n hagyták. Egyedül a láthatóság a komoly gond. Még azt sem tapasztalom, amit régen a spiteknél HB-n, hogy köhögött a motor fordulóknál.

    RoF-ban leáll a motor ha fejre állok :) Első vh.-s gépek nem jönnek be. Majd játszok az IL2 Stalingraddal, ha komolyabb élmény kell, remélem a 777 studio hozza a minőséget. Ott viszont nem lesz olyan változatosság a repülők terén. Úgyhogy a pörgős WT-t nem tudja helyettesíteni semmi jó ideig.
  • Torzonborz
    #17450
    "Kikapcsolódni akarok nem cirdázni."

    az cidázás és az AB-ban megy :D
  • SovereignXY
    #17449
    Faszom fog ott szenvedni. Repülök 10-15 percet majd leszdnek. Lehet 3 hónap múlva úgy ahogy menne de a tököm fog addig szopni. Kikapcsolódni akarok nem cirdázni. Majd ha lesz tankos része ott jöhet HB meg FRB mert az csak a fődön van.
  • bgabor
    #17448
    Hát tudod ez úgy megy, hogy az elején hónapokig bénázunk HB-n. Aztán az emberbe belerögződnek a dolgok, és már elég jól megy. Nekem kellett vagy négy hónap HB mire nagyjából profivá váltam.
  • SovereignXY
    #17447
    Ó! fizetés részt azt benéztem.
  • SovereignXY
    #17446
    HB meg FRB-zen akinek 6 annya van meg a top gun iskolában kapott kiképzést.
    Finanszírozás meg mi van? Nem kell fizetni, hogy HB és FRB.
  • bgabor
    #17445
    Jó is így, mert az Arcade pont erre van kitalálva. Semmi valódira emlékeztető repmodell, csak " bumm bumm bye bye". De az FPS rajongóknak meg a tinédzsereknek pont ez kell. Mi meg HB-ban és FRB-ben játszva örülünk, hogy finanszírozzák a játékot.
  • SovereignXY
    #17444
    Nem tudom de ez a BnZ egy akkora LOL. Arcadban minden képpen. Párszor próbáltam de eredmény kb semmi. Ha vki meg rajtam próbálja kb tök ugyan ez. Kifordulni alóla nem éppen nehez. Bombázó ellen max jó lehetne de azokeleve magasan mennek.
    Ha viszont vmi hülye próbálja én meg fenn vagyok akkor tök poén, hogy jön fel és bumm bumm bumm bye bye :)
  • twi452
    #17443
    a jó öreg b-17el még mindig lehet vicces köröket is menni :D
    4 b-17 és egy b-24 volt a csapatban..:D
  • Susarc
    #17442
    szép! bár engem is ez tud a sírba kergetni,hogy a lőszerek vagy működnek vagy nem.....van,hogy 10-12 találatból csinálok 3-4 killt aztán meg 50-60 ból egyet vagy egyet SE!:S:((( biztos ennyire ingadozik a tehetségem...:)
  • twi452
    #17441
    nálam meg összeveszik a freetrack a logitech webcam driverrel úgyhogy amikor elindítom/stoppolom akkor lehúzza az összes csúszkát nullára és állíthatom be újra

    ezért bekapcsolom aztán végig úgy is marad, addig állítgattam amíg "nyugton" tud maradni a közepénél h tudjak célozni meg hát hozzá kell szokni és akkor nem fogod kapkodni a fejed :DD

    de tudom miről beszélsz én is szívtam ezzel az elején :)
  • twi452
    #17440
    rakd a wt-n is arra a gombra a középreugrást és a freetrack stoppol a wt meg középreugrik :)
  • vajakos21
    #17439
    mondjuk tegnap a z betüs pályán az isten3rt nem találtam az il2 - t
    láttam hogy lövi az aa, ö nyirja a födieket ...de semmi. egyszer felvillant de el is veszett...kicsit voltam ideges
  • vajakos21
    #17438
    sajnos nincs elöttem. talàn controllsba( ha van olyan) egy hosszu menüsor mindenféle beállitásokkal. megtalálod hamar ha végigzongorázod.
    Nekem nagyon hasznos.Monitorcsere és stabil nézegetö òta a 8;1 ed kill arányom 2:1 re javult frb-n. ( persze ebben benne van a sok kezdeti bénáxás a, a szar facetrack és hogy javitottak a láthatóságon )
  • nmhu77
    #17437
    ok, de ha a freetracket lestoppolom, vajon lekezeli a WT és középre ugrik?
  • nmhu77
    #17436
    köszi,
    és hol lehet ezt állítani? nem találtam a menüben.
  • Glo
    #17435
    Nekem sztem eddig terjedt a DIY.

    Maradok a régi, jól bevált eszközöknél. Nem a Hatswitch vs Freetrack dologtól lőnek le kevesebbszer, vagy leszek jobb pilóta :)