38447
  • twi452
    #17514
    Nem szabad "félni" tőle mert szinte teljesen más mint a másik két mód amit azokban megtanulsz azzal nem sokra mész frb-ben mert újra meg kell tanulni repülni kb
    Legalábbis én ezt vettem észre magamon.. nyomatni kell, hogy ráérezzen az ember a dologra plusz még a gépére is :)
  • Paladin
    #17513
    Ma én is megejtettem első két FRB repülésem (eddig nem éreztem magam elég felkészültnek, de gondoltam az event miatt lesz pár magamfajta noob ;) ). Máltán leradíroztak gyorsan, aztán Dovernél meglett az első kill (második is lett volna, ha köcsög aaa el nem lopja :) ).
  • Fulcrum11
    #17512
    bocsi, a képet elszúrtam.
  • Fulcrum11
    #17511
    HB-n nem tudom, mi van most, de tele van az amcsi oldal idiótákkal.
    Egész meccs alatt sírtak, hogy milyen OP-k a Bf109-esek. 8 Corsair volt náluk (összesen 12 vadász, ugyanannyi, mint a német oldalon), 12 perc alatt le is lettek radírozva.
  • SovereignXY
    #17510
    Ez nem a hagyományos 5k méterről rázuhanok. ez majdnem dogfight :)
  • Amaymon
    #17509
    Nice. Ott jól megmutatják az artyk hol az ellenfél. Ma csináltam én is ott egy 3 kill-t, de volt benne egy ai.
  • bardocz
    #17508
    :DDDD
  • Amaymon
    #17507
    Prém nélkül, hétvégén a lion miatt panaszkodni egy MMO-ban olyan, mint az AB-sok mikor az FM-et szidják.
  • vajakos21
    #17506
    igazábol ùgy kéne ha egy d corsair megjelenik akkor automatán leedik az összes német gép szárnya.....lehet irni kéne hogy OP a stuka....látnád mit müvel frb-n....az élvezetért játszom én is....xp/ pénz az csak jön ....vagy nem
  • twi452
    #17505
    ha végre megcsinálnák, hogy replay-ben visszafelé is lehessen tekerni az nagyon nagyon meg tudná könnyíteni a dolgokat screenshot készítésnél és videónál is xD

    addig csak marad a szopószkóp :D
  • vajakos21
    #17504
    képet kell csinálni sasért...jó lesz háttérnek ha nem is nyersz.ez a "zengzung" pálya nekem se jött be. rohadtul nem láttam semmit.
    kilépegetést megoldom hamar.14 tier fölé nem megyek be.teleszarták jetekkel a szöviket.harcoljanak ök a realitások ellen ( a brian életében mindenre ott a válasz :-) )
    vadásx meg pénzt keresni jó...
  • CptYossarian
    #17503
    Pedig bizony. Én is csodálkoztam rajta hogy ugyanannyit hoz mint a japó 190 és a német La-5, de egy Buffalóért is ennyit ad.
  • bgabor
    #17502
    17 ezer? HB-ban, killenként, prémium nélkül, egy alacsony rewardú prémium géppel? Nagyon hihetetlenül hangzik.
  • CptYossarian
    #17501
    Ezért kb. 80%-ban a prém gépeimet repülöm. He-112-B1 konkrétan MINDEN killért 17k liont ad, előfizu nélkül. Mondanom sem kell azon a tieren iszonyatosat lehet osztani, nem nagyon van ellenfele.
  • twi452
    #17500
    2 rosszfiú kipipálva :)
    aztán hazafelé kullogva csak bambultam előre megevett egy fóka xD

  • bardocz
    #17499
    Én ezt az xp meg pénz dolgot már régen leszarom. Élveztem a kört, jókat csatáztam, akkor megérte. Ha nem, akkor nem.
  • bgabor
    #17498
    Te tényleg ennyire nem érted miről hadoválok itt? Arró van szó, hogy ha valaki jóval átlagon felüli teljesítményt nyújt, az kapjon már jóval átlag feletti jutalmazást is érte. 19.000 XP az semmi, egy szertes körben két killért adnak annyit. Erre ugyanennyit kapok, amikor egy órán keresztül jétszva lezúzok öt messzert? Idióta orosz fejlesztők.

    Arról meg ne is beszéljünk már, hogy miért nem lehet lelőni egy D Corsairrel egy D5 Stukát, mert olyan jól fordul, hogy csak head onban tudsz menni ellene. Belerepülhetsz a két 20mm-es MG151 tüzébe.
  • bardocz
    #17497
    Most azért játszol, hogy xp-t, meg pénzt kapj, vagy azért, mert élvezed?
  • bgabor
    #17496
    Prém nélkül. 30.000 pénz és tetves 19.000 XP. Egy óra játékért és öt lelőtt Messzerért. Hol élnek ezek a készítők?
  • Amaymon
    #17495
    Prémmel vagy prém nélkül 19k?
  • Amaymon
    #17494
    Stuka? Az egyik legjobb GER gép legalábbis FRB-n. Hátrafelé bika erőset lő a tail. Lassú, de egy valódi kis műrepülő.

    Amúgy 5 killel szép lóvét kaphattál :)
  • Amaymon
    #17493
    Ezt az 5 perces korlátot várom legjobban, nagyon rühellem mikor kilépegetnek.
  • bgabor
    #17492
    Ja igen, slusszpoénként találjátok ki, mennyit kaptam ÖT kilőtt BF-109ért: 19.000 XP-t. HB-n. Egy vicc ez a játék.
  • bgabor
    #17491
    Egy vicc ez a játék sokszor. HBt toltunk ma kántársakkal, D Corsairrel. Ellenségnél egymillió Bf-109, a végére öt kilem van, öt 109-es.

    Legvégére egy darab D5 Stuka marad, már állandóan basztat a játék, hogy mindjárt lejár az idő. D Corsairrel nem tudtam lelőni a kurva Stukát, mert ugye mindig Head Onba fordul a rohadék, mert ugye jobban fordul bármelyik vadásznál, és két 20mm-es van rajta, tehát head onban ő nyerő.
    Számos alkalommal hiteltem, semmi baja nem lett. A végén már csak egy perc maradt, így Head onba kellett menni a szemét Sutkával, aki persze le is szedett.

    Így játszik az ember egy órán keresztül(ennyi az időlimit ugye), évres verejtékekl lenyom öt 109-est, hogy aztán egy nevetséges flight modellű Stuka agyonlője.

    Soha nem volt még ilyen hosszú, idegesítő és a végén kiábárndító csatám. Szerintem én most a következő peccsig nem idítom el ezt a szart. Nevetséges.
  • twi452
    #17490
    tetszik ez a Málta térkép, még sosem voltam rajta szerintem :D
  • twi452
    #17489
    Legalábbis amikor golden eagle "adakozás" van akkor az 100% hogy szerver stressz teszt :D
    jobb módszer nincs arra h felcsaljanak akit csak tudnak x időpontra :D
  • Amaymon
    #17488
    Egy nagy előnye van nincs, Zenghou map.
  • twi452
    #17487
    Vagy szeretnének adatot gyűjteni aztán így akarják rávenni az embereket, hogy x-y gépekkel repüljenek egymás ellen :)
  • Amaymon
    #17486
    Akkor ez olyan mint az előző, a franc se fog szenvedni érte, amikor egyébként sem tudom mire költeni a liont.
  • twi452
    #17485
    Csak kapsz hozzá egy kis jutalmat is, hetente egy kis színesítés aztán annyi :D
  • Nortai
    #17484
    Sosem értettem ezeket az eventeket. 300k? Ennyi killért. dupla ennyi jön be mire valaki megcsinálja mind, vagy pont fordítva... :D
  • twi452
    #17483
    ha az összes jutalmat akarod akkor bizony mindet meg kell csinálni :D
  • RiCSi1234
    #17482
    70. :DD Szép baleset lenne. :)
  • Amaymon
    #17481
    Oh ott csak 7 kell :) (nem olvastam végig.)
  • Amaymon
    #17480
    FRB-t mapot most legalább beállították, csak ott nem lesz meg a 70 kill :)
  • RiCSi1234
    #17479
    Ez így utólag gondolva, biztos valami program volt amit használt, az a kis célzás segítő karika is úgy járt össze-vissza, öröm volt nézni. :D
  • Attiska
    #17478
    Á, régi szép IL-2 online war-os idők, amikor az orosz századok embereinek bevett szokása volt, hogy vészhelyzetben ki-be kapcsolgatták a kábelmodemet, és emiatt ufószerűen mozogtak a gépeik...
  • Amaymon
    #17477
    Valamivel el kell égetni a liont, Ha már van legalább egy fullos nemzeted, nem tud fogyni. A mostani eco rendszerrel sem.
  • nmhu77
    #17476

    köszi!

    meg lett: a center melletti toggle pipa felelős ezért.
    ha ez be van pippantva, akkor a középre állítás mellett ki-be kapcsolgatja az érzékelést.

    m.
  • Fulcrum11
    #17475
    Jól hangzik az összefoglaló, köszi!
    (Bár szerintem összességében jóval drágább lesz a fenntartás, főleg, ha a fullosan felszerelt gépeket nézzük, amikhez folyton lőszert is kell venni)