38447
  • Susarc
    #17554
    nyugi én megértem,hogy mérges vagy....egy jöttment noob mint én is 2x annyi killt csinál mint amennyit te valaha láttál...persze,hogy dühös vagy sőt még ufo elcseszett FM-ü gép sem kellett hozzá...szép,hogy forr benned a méreg....,de tudod különbözőek vagyunk neked az jutott nekem meg ez.
    na jó éjszakát /igaz én még 6-ig nem megyek haza:P/
  • Coral Springs
    #17553
    Kezdesz unalmas lenni öcsi, kopj már le.

  • Susarc
    #17552
    ülj vissza a D Corsairbe,mert látom komplikációid támadtak a játékkal:P
  • Susarc
    #17551
    "mert telibe leszarom ki hány gépet lő" mi is,hogy te mennyit...
    azért jó volt látni,hogy enrageltél! és azt is,hogy a görbe tükör amit eléd tartottam a SS-ot által nem esett le....

    ui: ha ez olyan egyszerű akkor 35 player közt csinálj hasonlót...
    ui2:bocs ,hogy ilyen láma vagyok,hogy csak 12 gépet bírtam leszedni halál nélkül...majd még gyakorlok Corsairrel....
  • Coral Springs
    #17550
    Néhány G-10, K-4, D-13. Egy egész pályás emelkedés után úgy 7km magasan, egy km -el felettem megjelent két G-10. Kb ennyire voltam jó, de ám ahogy nézem a többiek se voltak túl sikeresek. -40 000

    Úgy tűnik az eredményeim képesek megbaszni az embereket agyilag, azt irigykedésükben azt se tudják hogy vergődjenek. Akkor innentől mínuszok.

  • Amaymon
    #17549
    Nem azt mondom, hogy nem működik, de én akkor volnék elégedett, ha minden techelést elfelejtve tökéletes lenne, mindenféle bizonytalansági faktor nélkül.
  • vajakos21
    #17548
    Én egy beállitást használok minden térképen.Mindenhol müködött...kivéve zegzugot...Láttam olyan elképzelést hogy a fény törése látszòdjon a kabinon...persze hogy berakják e?Ez egy játékos ötlet volt videoval stb.
  • Coral Springs
    #17547
    Értelmi szint. Kilőtted az 50 milissel az összes AI -t mert hagyták, azt idejössz feszülni mint ha bármit is számítana. Miért nem lőttél 14 -et, vagy akár egyből 20 -at hogy kerek legyen ? Azt se értem miért pont nekem címezted, mert telibe leszarom ki hány gépet lő.

    Miután kihalt az egész team, hátra van még 3-4 német fighter, akkor kezdődik az igazi játék. Ilyen szituációban arassál győzelmet, és azt mutogasd.
  • Amaymon
    #17546
    Engem ma vagy 3x arcba lőttek totál szemből, még csak nem is láttam honnan :o

    Valamit ezzel kezdeniük kell, az nem kifogás, hogy hardcore mód, mert bizonyos szögekből szimplán nem látszódik a gép és az nem skill kérdése. Ha beállítod Zenghoura nem lesz jó a víz felett. Ha beállítod, a víz fölé nem lesz jó Dover szárazföldje felett és így tovább.

    Szénné tweakeltem a grafikát 70-80%-ban rendben van. De a maradék az pont elég, hogy néha irgalmatlan megszívasson. :)
  • twi452
    #17545
    Na ez a Málta mégsem tetszik annyira..:D Csillogó víztükör fölött még nagyobb szívás bárkit is szemmel tartani...:D
  • Susarc
    #17544
    lehetek a barátod??

  • Coral Springs
    #17543
    Remélem hogy gyorsan nerfelik a Corsair -t, legalább a kill -jeim után az "op motherfucka" csak "motherfucka" lesz.
  • Susarc
    #17542
    pontosan erről beszéltem "germán szinvonalazol....." folyamatosan sértegeted a fórumozó társaidat
  • Coral Springs
    #17541
    Oké. Örülök hogy valaki hozza a csatatéren megszokott, germán színvonalat az SG -n is.
  • Susarc
    #17540
    " Valószínűleg te nagy ritkán ha mész HB -t, azt itt ájvékolsz a semmire" nem kellett messzire mennem.....neked 100 órányi HB az semmi....valóban nem csúcskategória,de nem is most installáltam fel a játékot....
    tőlem aztán írhatsz bármit,de amilyen bunkó lenéző stílusban válaszolgatsz a fórumtársaidnak az zavar.....
    közben meg a teljesítményed 90% -át egy olyan repülővel hozod amit az egész community tud,hogy nem normális FM-elt produkál tehát ha most én is olyan lennék mint te azt mondanám,hogy a gép végzi el helyetted....pár hete mikor csecsszopáson voltam a németekkel bementem poénból Corsairrel és lásd csodát azonnal hoztam az összes meccset 2-3 átlagos killel....akkor miről beszélünk? hiszen noob alig HB-zős láma vagyok mégis Isteni Közbeavatkozás történik ha az amcsi corsairrel játszom egy kanyart....
  • Susarc
    #17539
    valami nem smakkol....21db 50mm-es skulóból 18 találat 3 crit ezt 3 om bombázóra lőttem és egyik sem zuhant le.....WUT??????
  • Coral Springs
    #17538
    Biztos vagy benne, hogy a napi 1-2 hozzászólásom az spam volt ? Vagy csak súlyos fogalomzavarban szenvedsz ? Esetleg meg akarnád határozni, hogy kinek mit kéne írnia egy nyilvános fórumra ? De azzal kapcsolatban se vagyok képben, hogy mihez is kéne nekem önigazolás ? Továbbá idézd már légyszíves, hogy a hozzászólásom melyik részében fitogtattam a képességeidet ?

    De amúgy valóban nem spam -eled tele a fórumot, csak éppen mindig ájvékolsz valamin. Azt meg telibe leszarom hogy te mivel repülsz, felőlem visszavehetnek a Corsair sebességéből nyugodtan, mert kb ez az egyetlen fűszál amiért OP -nak tartja a sok monkey. Én utána is ugyanazt fogom hozni mint eddig, maximum hét Bf 109 / Fw 190 helyett hatot lövök, biztos összeszarom majd magam tőle.
  • Susarc
    #17537
    B17 vs 50 milis:
    engine crit,gear leg crit,righ wing crit,törzs crit gunner behal aztán még 3!! hit-et kapott mire elkezdtett zuhanni:D
    a másiknál első lövésre szakad le a szárny fura dolgok ezek
  • Susarc
    #17536
    90+ óra HB-m van.....azért,mert nem spemmelem tele a fórumot minden nap még nem jelenti ,hogy hülye meg bána vagyok....nekem nem kell 0/24-ben 10-12 embertől az önigazolás mint neked....ráadásul én nem egy kúrva csíter géppel játszom 99% ban....
  • Coral Springs
    #17535
    Arról hogy téged éppen egy szar team -be dobott be a szerver, arról nem a Corsair tehet. Ráadásul a K-4 szinte mindenben jobb a Corsair -nél. De én is tudnák írni olyan csatákat, ahol az általad leírtaknak a fordítottja történt. Valószínűleg te nagy ritkán ha mész HB -t, azt itt ájvékolsz a semmire.
  • Amaymon
    #17534
    Nem fair mikor 40k-s gépeket csalogat be, közben a markába röhög hátha párat kilő az arty. :)
  • Amaymon
    #17533
    Nem fixálják addig amíg az egyetlen gépe az amcsiknak, ami stabilan ok. Ha több gépük lesz talán visszább tekernek rajta. De azt is meglátjuk még majd, ahogy finomítják és bonyolítják a játékmechanikát, mint ezek a felszerelhető elemek, amik befolyásolják a reptulajdonságot, az mit fog eredményezni.
  • Coral Springs
    #17532
    Vannak akiknek az elsődleges szempont a túlélés, nincs ezzel semmi gond, ha egy esetleges túlerő ellen csinálja.
  • Susarc
    #17531
    bementem szorzós meccsre G6-al,mert arra mlg van1.5 szeres szorzó...mondanom se kell 12 db COrsair az ellenfélnél...nálunk én voltam a legszarabb a G6-al....volt 2 TA152 és az össze stöbbi gépünk K4...... 1 db B17-et player lőtt le az egyik srác az összes többi játékosunk beleértve engem is egyetlen gépet sem bírtunk lelőni.....és 6-8 perc alatt letakarították csont nélkül az eget azok a nyomorék gépek!! PICSÁNAK nem fixálják már meg azt a mocsadék FM-jét annak a gépnek!! a 16-os K4-et is kiröhögik.....
  • Amaymon
    #17530
    Ritka gané stílus, mikor egy low budget géppel egy féleszű szopat/camp-el. :D
    Nagyobb klánok tagjai legalább kijönnek, ha 1v3-van akkor is, mert tudja hogy az a fér óra kiesés neki többet hoz és hátha az öngyilok akciója hoz egy kill-t.
  • Coral Springs
    #17529
    Tegnap az egyik csata végén szopatni próbált 1 vs 1 -ben egy Chaika, elvonult füvet nyírni a bázisa köré. 2km magasról többször is lecsaptam rá, de negyedikre meguntam és inkább telibekúrtam. Kicsit piros lett a géptörzs, ő meg beleállt a földbe. Irkált valamit oroszul, de bas**a meg az any**t.
  • bgabor
    #17528
    Mint mondtam, mi vadászok, a Corsairek meg a Messzerek élethelál harcot folytattunk, a meccs végéig a kutya se törődött a földi célpontokat abajgató Stukával. Csak a végén derült ki, hogy bizony D Corsairrel nem lehet lelőni egy D5 Stukát.
  • Susarc
    #17527
    grats! nekem 6 a legtöbb az 50 milissel:)) esküszöm ezerszer jobban lövök azzal az egylövetövel mint bármilyen géppuska/cannon combóval......
  • Torzonborz
    #17526
    "mert ez a tahó az OP gépével"

    ezt azért nem kellett volna :D :D :D
  • Coral Springs
    #17525
    2 -ik opciónak én inkább ésszel rendelkező pilótát írtam volna, a sok monkey között ez már elég a túléléshez. De ettől még mindig nem lesz pro.
  • bgabor
    #17524
    HB-n a játékosok 95%-a egér+billel nyomja, ott az instruktor miatt nincs átesés, te is jól tudod. 1 vs 1be voltunk a végén, mint mondtam. Senki se állította hogy a csávó pró volt, éppen azért dühöngtem, mert a tuti ötkilles légicsatámat nem tudtam leduplázni azért, mert ez a tahó az OP gépével az istennek se akart meghalni, hiába lőttem.
  • Torzonborz
    #17523
    nos ha egys stuka 60 percig fent marad egy HB csatában akkor az
    1 vagy szerencsés
    2 vagy piszok jó pilóta vezeti
    más opció nincs.
  • Coral Springs
    #17522
    Attól nem lesz valaki pro, hogy egy gyakorlatilag egy helyben forduló repülő cannon -t, mindig irányba tud fordítani. Ha egyszerre 2-3 -an mentetek volna rá, és úgy is helyt áll, na arra már nyomok egy smile -t. A pilótát hogy eltaláld nem kell sokáig lőni, elég egy pontos, másodpercnyi sorozat is. Másrészt a Stuka egy lassú gép, hamar átesik, én ezt használtam volna ki a 10 perc alatt.
  • bgabor
    #17521
    Szerintem nem értetted meg amit írtam. Egy perc volt hátra a hatvanból, ha nem megyek head onba, senki se nyer. Kenyértörésre kellett vinni a dolgot. Előtte tíz percig próbáltam lelőni úgy hogy nem menjek head on-ba vele, csakhogy a D5 Stuka jobban fordul mint a legtöbb vadászgép, és profi vezette. És nem azért nem akartam head onba menni, mert nem tudok lőni, hanem mert az én Corsairemen 6 darab géppuska volt, az ő Stukáján meg két 20mm-es gépágyú. Azzal az szarral elég egyszer betalálnia, míg neked sokáig kell lőnöm az eredményért. De megszokott tőled hogy mindig a legrosszabbat feltételezed. Gondolhatod hogyha lelőtem öt messzert, amiből három vérpofi volt, hogy nem játszottam rosszul.
  • Fulcrum11
    #17520
    valószínűleg az ai és player bombereket egyaránt irtotta.
    Ha jól emlékszem, 12 B-17 van a pályán, abból egyet én kaptam le, 3 maradt élve, egyet egy másik 109-es.
    De ettől még szép teljesítmény, az ai-n is vannak fegyverek :)
  • Coral Springs
    #17519
    Én már jó ideje az F2A-3 -al tolom, nagy kedvencem volt Arcade -ban, gondoltam be kéne futtatni HB -n is. Ez olyannyira sikerült hogy le se akarom tenni, imádok vele repülni. Még annak ellenére is, hogy a csaták nagy részében a team hamar eltűnik, azt ott maradok egyedül a túlerővel szemben. Ahhoz hogy nyerjek türelem játékot kell folytatnom, tehát a csaták nagy része minimum fél órásra rúg általában, a végén pedig nem kapok semmit. Viszont sosem árt eldönteni hogy miért játszunk, ha én bevételt akarok akkor átülök az 1c -be. Másrészt ha én bevállalok egy hosszabb csatát, az a minimum hogy tájékozódom az ellenfél gépeiről, és átagyalom hogy a tudásomhoz képest mekkorák az esélyeim. Így már kizárva az hogy valaki(k) megszopat(nak), ott csak az van hogy én nyerek. Ha úgy érzem hogy nem tudok nyerni, akkor pedig leszállok és kilépek. Idő és pénzmegtakarítás. Ha nyertél volna a bevétel is többszörös lett volna, ehelyett a végén tudatosan hülyeséget csináltál, ha nem tudsz lőni ne menj head on -ba.
  • Paladin
    #17518
    Én eleve HB-ben is joy-jal és cockpitből kezdtem, úgyhogy nem szedtem fel "káros" beidegződéseket ami ezeket illeti. :) Botkormány úgy 5-6 éve biztos nem volt a kezemben előtte, akkor is tévedésből :)
    Meg akartam tanulni, hogy mozog a gép, hogy kell célozni, stb, mielőtt a mély vízbe megyek :) Ki is fizetődik úgy érzem :)
  • twi452
    #17517
    Azon a pályán van az ai b-17 kötelék szerintem. Biztos beállt farmolni mert bőven több a kill mint a játékos :D
  • bgabor
    #17516
    Szép, de szerintem mind a nyolc AI B-17 volt, amik azért a két 30mm-es hatására könnyen törnek.
  • Amaymon
    #17515
    Me 410-el 8 kill-t csinált nem kispályás.