38447
  • twi452
    #17594
    Annak is kell lennie mert nagyobb disznók ellen fog menni sajnos..:D

    De majd meglátjuk milyen lesz élesben. Én örülök nekik nagyon, gyönyörű kis amcsi fürdőkád gép :D
  • Susarc
    #17593
    disznó kis masina lesz ez!:D
  • twi452
    #17592
    Itt van a bearcat-en lévő géppuska, tűzgyorsasága közelíti az orosz lézerágyúkat :D
    13:20

    itt meg a 20 milis ágyú hangja :) 18:12

  • Susarc
    #17591
    a 30 milis gunpodokkal sem extra gáz a játék most sem szóval szerintem nem lesz túlzottan észrevehető....különben is most is tudnak 500kg-s bombát is vinni
  • Glo
    #17590
    Ja, erre utaltam a 17581-ben :)
  • twi452
    #17589
    kérdés mennyit fog rontani a repülési tulajdonságokon
    ha pl fel se lehet szállni velük olyan nehezek lesznek akkor az pech :D

    persze talán kicsit túloztam de értitek a lényeget :D
  • Susarc
    #17588
    kis tierben nagyon bitangok lesznel messzák a 2 20 milis gunpoddal.....G2/F4....
  • Glo
    #17587
    Nekem lesz, úgyhogy remélem marad :) Mindkét oldalra lesz gépem.
  • Pluskast
    #17586
    "Rosszindulatú, irigy, büdösbunkó egy nép a magyar. Utolsók Európában."

    Szerintem akkor menjél szépen máshova fórumozni. Te szerencsétlen.
  • vajakos21
    #17585
    remélem marad is a map.ma talán lesz idöm
  • twi452
    #17584
    Viszont az amcsi gépágyú hangja nagyon mérges lett, kattog mint az állat :)
    És talán a 12.7es puskák gyorsabban tüzelnek mint most, a hangjuk is jobb lett. Aztán lehet a bearcat-en másfajta van és csak azért, nem tudom :)
  • twi452
    #17583
    Még nem csak nézegettem entak dev serveres videóit és ott van benne 2 bearcat is a corsair sorban lvl 15 és 16

    a 15ös sima géppuskás a 16os 4 cannon :)

    és álomszép kis méregzsákok :D

    a hétvégi messza-spit ökörködés miatt átrakták az frb térképeket is német-angolra
  • Torzonborz
    #17582
    Azt esetleg lehet tudni hogy a "Schräge Musik" cannonok mikor lesznek használhatóak ?
  • Glo
    #17581
    Azért megvan ennek az ára is rendesen, ami a repülési karakterisztikát illeti. Szal ezak a kollégák lent fogják űzni a bombereket, aztán mikor megérkeznek föléjük az elfogó vadászok default fegyverzettel akkor szépen elvéreznek, mert még elmenekülni se tudnak majd.
  • Glo
    #17580
    Kijött már?

    Hétvégén megint távol voltam, de látom csak egymást csépelték itt a kollégák nagy lelkesen.

    De majd este. FRB-n van már új map, vagy még mindig csak az orosz-japó?
  • twi452
    #17579
    ó úgy tűnik lemaradtam kicsit, bekerült pár bearcat is az 1.33-ba? wow :D
  • bgabor
    #17578
    Szép. És ami a legnagyobb vicc, hogy még mindig nincsenek meg a szárnyakban lévő MG FF gépágyúi, ahogy kéne. :D
  • Torzonborz
    #17577
    off
    ez qrvajóóóó :D készülő 40k mmoban remélem lehet majd hasonlóval shootázni :D
  • Susarc
    #17576
    6x20mm:D


  • Amaymon
    #17575
    Ne kötekedjetek állandóan egymással :)

    Nekem is először az jutott róla eszembe.

    Utána ütött szöget, hogy ez annak a halálcsillag tervnek a része, amit jó régen leírtak jövőképként.
  • bgabor
    #17574
    Hagyd, ez az embertípus erre képtelen és alkalmatlan. Ők azok akiknek az egész világ hülye szokott lenni, miközben egyedül ülnek valahol.
  • Amaymon
    #17573
    "Nézegetem az új fejlesztéseket, de valahogy ennek nagyon WoW beütése van."

    Már az előző peccsre ígérték, illetve hónapokkal már ezelőtt leírták, hogy mit terveznek. Pl. összetettebb anyagszerkezetet, a motor testre szabhatóságát stb. A sebzésmodell is finomodni fog ha ez kész. pl kilőhetik a kompresszort vagy a radiátort.

    A GUI miatt pedig sokan kritizálták (én is ), hogy lapos. Dizájnoltak rajta kívül és kicsit a játékban is. A fegyverek se tetszettek a közönségnek, hogy pár gépnél hiányosságok vannak.
  • Susarc
    #17572
    Soon...


  • Coral Springs
    #17571
    Nézegetem az új fejlesztéseket, de valahogy ennek nagyon WoW beütése van. De lehet hogy csak a grafika miatt érzem így, egyelőre én nem lettem meggyőzve. Szerintem a jelenlegi megoldásokat kéne továbbfejleszteni, egy új erőltetése helyett.
  • lexlutor
    #17570
    az azert elgondolkodtato lehetne szamodra, h a forumozok jelentos reszebol negativ reakciokat valtasz ki foylamatosan. es nem csak a pumas eset miatt...
  • Coral Springs
    #17569
    A szomszédban lakik egy 11 éves srác, majd rákérdezek hogy van-e kedve egy kb hasonló korú srác ellen teljesíteni egy kihívást, egy kis zsebpénz fejében. Én már túl pro / öreg vagyok a feladathoz, kifognának rajtam az AI B-17 -ek.
  • Susarc
    #17568
    hívj ha megvan a 12+ kill.......csumiiiii
  • Coral Springs
    #17567
    Legjobban teszed.
  • Coral Springs
    #17566
    Lelőtted az 50 milissel a 12db AI B-17 -et mert hagyták, mindjárt összeszarom magam tőled, nagyon pro vagy.
    Egy tapasztaltabb húsvér kolléga, ha esetleg még jól is tud célozni a turret -el, már az elején kirázta volna a pilótádat a bugyijából.
  • Susarc
    #17565
    " Rosszindulatú, irigy, büdösbunkó egy nép a magyar. Utolsók Európában." azért ezen a kijelentéseden komolyan elgondolkoznék a helyedben!
    a viccnek is van határa....

    na mind1 részemről ignorállak
  • Susarc
    #17564
    jaja nem megy a játék....itt egyedül csak te vagy a király.....annyira szégyeljük is magunkat miatta:(((

    azért ha majd 2-3 év múlva összehozol 12db Hb killt majd hívj fel thx
  • Coral Springs
    #17563
    Volt pár hete egy kis összetűzésem néhány PUMA klán taggal, félreértésemből adódóan. Azóta bassza a csőrét néhány emberkének a jelenlétem, másról nem tudok. A fórumhuszár Susarc meg csak egy klinikai eset, nem megy neki a játék, ráadásul rászokott a most terjedő divatra. Gondolom nincs elég fa az utcán, így velem kötözködik, még hagyom neki egy kicsit.
  • Coral Springs
    #17562
    "amiért az F4U normalizálásával vége szakadt a pofátlanul gennyes sealclubbing-szériádnak"
    "megértem hogy szörnyen kínos és nyomorult érzés lehet kiszállni egy UFO-ból"

    Nem tudok róla hogy vége szakadt volna bárminek is, eddig is voltak vereségeim csak nem írtam róluk, én szívesebben beszélgetek a pozitívról. Mint írtam tegnap, felőlem nerfelhetik a Corsair -t, eddig se azért basztam agyon a mezőny nagy részét mert a Corsair "op" hanem mert, másokkal ellentétben én használom az agyamat. Ez meg ugye eredményezi a taktikákat, a jó taktika pedig győzelemre visz, simple. Ám nem tudom mennyire figyelted az eddigi pályafutásomat, de korábban az Arcade mellett is be-be merészkedtem HB -ra, és más gépekkel is megvolt a 3-4 kill körönként. A P-39 -ről nem is beszélve, ami gyakorlatilag a ranglétra alján van HB -n, a cannon ellenére is. Jelenleg pedig a Buffalo -t hajtom, és azzal sem panaszkodom, 5-6 kill körönként sokszor túlerő ellen. Tévedésed cáfolva.

    "hacsak nem vágysz arra hogy egy óvatlan pillanatban valaki betörje érte az arcodat"
    "valami IRL-problémád miatt átmentél volna melldöngető-faszlengetőbe"

    Mi van veled pistike... Téged is fejbe vágtak zéró korodban, mint azt a tuskó biztonsági őr haverodat ?! Nekem az ég adta világon semmiféle problémám nincs IRL, de aki a mellét döngeti az sem én volnék, valakivel összekeversz. Ha én valamiért is szót emeltem a topikban, az az emberi kimeríthetetlen hülyeség, másról nem tudok.

    A többire meg inkább nem reagálok, provokatív és nonszensz.
  • Torzonborz
    #17561
    Te talán nem vagy magyar ?

    Egyébként csak magadnak köszönheted az egészet.
  • CptYossarian
    #17560
    Kérlek engedd meg hogy részvétet nyilvánítsak és elmorzsoljak pár virtuális könnycseppet amiért az F4U normalizálásával vége szakadt a pofátlanul gennyes sealclubbing-szériádnak, amit voltál drága folytatólagosan az arcunkba is tolni, annak ellenére hogy nem titkolt morcogás volt rá a reakció.

    Szívem szakad meg érted, megértem hogy szörnyen kínos és nyomorult érzés lehet kiszállni egy UFO-ból. Látom bánt amikor hasonló erőviszonyokkal szembesülsz, de majd ha felnősz talán Te is megérted hogy nem az az egyenlő küzdelem amikor bedrogozott machetés őrültként beszabadulsz az iskolai menzára, multikillezed az alumínium villával felfegyverkezett nebulókat, majd büszkén felírod a tabellára hogy tizenöt-nulla. Ez ugyanis nem eredmény, nem "topikszínesítés", a nyilvánvaló erőfeszítés ellenére sem.

    Ami a magyarozásodat illeti, szerintem ne nagyon erőltesd, hacsak nem vágysz arra hogy egy óvatlan pillanatban valaki betörje érte az arcodat, egészséges reakcióként. El lehet menni, tessék, igazán sajnálni fogom mert egyébként jó pilótának tartalak akitől pár okos dolgot is tanultam még mielőtt valami IRL-problémád miatt átmentél volna melldöngető-faszlengetőbe. Ne itt kompenzálj, senki nem kíváncsi rá.

    Tanács: jómagam ha azt veszem észre hogy idegesítővé válok a környezetem számára akkor leszervezek egy korrekt numerát. Ajánlom neked is, simán megéri a befektetést. Ne itt gyűjtsél önbecsülést, döngess meg egy kurvát, kötöttségek nélkül, egyből jobban fogod magad szeretni. Sok sikert. Egyébként miért nem külföldön dolgozol? Nem bírták a hazaáruló köpködős kirohanásaidat?

    Juteszembe, sztori: amikor Londonvárosban dolgoztam, még a "próbaidő" alatt egy pénteki céges kocsmázáson a cég IT-vezetője olyat lelt mondani hogy "Hungary is a shithole". Adtam érte azonnal egy derékból lendített tenyeres-csattanóst orcára. Volt egy kis beszélgetése másnap a vezetőséggel, engem meg véglegesítettek a posztomon, pedig szorult a zabszem rendesen emiatt az eset miatt.
  • bgabor
    #17559
    Engem is érdekel, mert sok gép esetében ez az új rendszer grasztikusan megváltoztatja az erőviszonyokat. Pl: FW-190A5 marad tier 11, de mostantól gyakorlatilag négy-hat gépágyús lesz, hogy lehetőség lesz az orrgéppuskák helyére 2, majd a szárnyak alá további 2 20mm-est rakni. F8-ba szintén.

    Nagyon durva lesz.
  • Coral Springs
    #17558
    Szerk.: Gyanús ? Értem. Akkor írassátok ki fejlécbe, hogy senki ne osszon meg semmit, mert gyanús. Napi 1-2 ilyen jellegű élménybeszámolót ha ejtettem, ha bármit is beszúrtam azt spoiler -ben, nem értem miért fáj ez másoknak. Nem erre való a fórum, csak én osztottam meg itt bármit is ? Próbáltam egy kicsit színesíteni a topikot, de úgy tűnik csak az irigykedő, agyilag megba**ott hülyegyerekeket vonzottam be. Telibe leszarom a pozitív visszajelzéseket, de gondolom mások meg a negatív visszajelzésekért osztanak meg bármit is. Ám semmigond, úgy tűnik nekem a fórumozás tekintetében is a külföldiek közt a helyem. Rosszindulatú, irigy, büdösbunkó egy nép a magyar. Utolsók Európában.
  • Animefox
    #17557
    Na ja... WoT-ra még inkább igaz ez, mert arrafele sok ilyen van. Bár engem annyira nem zavar...
  • bgabor
    #17556
    Őszintén szólva én ki se szoktam nyitni a linkeléseidet. Nekem mindig gyanús az, ha valaki állandóan az eredményivel henceg, a környezet pozitív visszajelzéseire várva. Olyasmi ez, mint a játszótéren folyamatosan kiabáló kisfiú: "Anyu, nézd mit tudok csinálni".
  • Nortai
    #17555
    Lehet a játékban duelt is nyomni egymás ellen, hajrá srácok! :) Szó párbajtól is megkímélitek magatokat és másokat is. Ráadásul szórakoztatóbb! :)