38447
  • vajakos21
    #17634
    Meglesznek hamar :-)
  • Glo
    #17633
    Azokért a cuccokért tessék szépen megküzdeni :P
  • Nortai
    #17632
    Csak oroszokat néztem, hogy a nagyobb Lagg tipusok megkapják a rakétákat vagy sem. Yak-9K néztem még, elég beteg jószág... Ott ugyanaz az economy van ami majd lesz élesen? Mert nehéz elhinni ha igen
  • vajakos21
    #17631
    Egyenlöre nem kapják meg a prémek ax extra cannont.Kollati épp tegnap írta.De rákérdez majd.
  • Glo
    #17630
    Ez a videó már kb 3 hónappal ezelőtt is fent volt. A srác 11 dolláros havidíjról beszél, szóval ha menne akkor valszeg tömegek használnák. Plusz elmondja vagy 3x azt is, hogy a WT nehezen hekkelhető, hamar le lehet bukni, szóval nem is ajánlja, mindemellett nem is működik 100% pontossággal még árkádban sem. PErsze az elétartásnak támpontot adni, meg kijelölni az ellenséges gépeket FRB- hatalmas előny lenne, de ezt meg egy Punkbuster szerű, printscreent a devek ellenőr csapatának elküldő progival simán ki lehetne szűrni.

    Ha használja is ezt valaki az max árkádban van, HB-n meg FRB-n már a taktika számít inkább, mint a pontos lövés. Aki nem tud játszani az FRB-ben aimbottal se fog tudni, és hamar ki fog hullani :)
  • bgabor
    #17629
    Valaki nézze már meg plíz, hogy a japán prémium FW-190A5 is megkapja e azokat a felrakható fegyvermodulokat, mint a német társa?
  • Coral Springs
    #17628
    3 millió player -ből nem hiszem hogy már olyan sok cheatel -ne, nem is nagyon fogsz találkozni velük. Majd 1-2 év múlva, ha a Gaijin hagyja.
  • Amaymon
    #17627
    Mindenesetre HB-n anno nem találkoztam hacker gyanús esettel. ~250h HB alatt akadt volna egy-kettő. Ha máshol nem, akkor azon látom, hogy sz*r a win ratiom, havi 76-85% között inogtam (a saját hülyeségem miatt). Az nem rossz, top 100-ban benne voltam, szép lassan esek vissza, mert többiek gyűjtik a pontot én pedig megfagytam azon a ponton ahol abba hagytam.
    Az a video elég régi, lehet fake és működőképes is. Glo te bennfentes vagy rá tudsz érdeklődni igaz-e?

    Frb nem megy jól, egyáltalán nem. De addig nem nyugszom, amíg minimum egy kisebb terry leszek :)
  • Coral Springs
    #17626
    Azt mondják, valamiért kényes nekik az infó, hogy a játékuk nem hack-álló. Ettől függetlenül a háttérben biztos foglalkoznak a dologgal.
  • Nortai
    #17625
    dev server nyitva van épp, hátha valakit érdekel.
  • Amaymon
    #17624
    Ez úgy tűnik módosítja a játék filejait, arra rávizsgálhatnak, akkor megy a levesbe az illető ban-al. Ha a memóriában turkál na a szívás, akkor folyamatosan gazsinak lépést kell tartani a hacker proggival. Állandóan egy agentnek kellene scannelni a gépet. Van olyan játékvédelem, ami letölt észrevehetetlen minden induláskor egy mini peccset, amitől diszfunkcionálisak lesznek a hackek. De szvsz nincs semmi védelem a WT-ben még.

    Jó lenne tudni mennyire fake a video és az oldaluk.
  • twi452
    #17623
    a piros pötty úgy mozog mint a gyári célzássegítő pötty szóval ennél jobban te se nagyon tudod lekövetni/előre kiszámolni mit fog csinálni az arc előtted :) legalábbis ez az elmélet

    hb/frb ez a jelölés lehet inkább csak hasznos, frb-ben ugye nagyon hasznos pff..

    hát ez van ha lesz valami visszhangja akkor többet megtudunk
  • vajakos21
    #17622
    Majd azt mondják hogy ez itt nem műkszik...aztán bizonyítsd be hogy igen...honnan tudnád hogy azért lőtt l mert jó/ill hibáztál vagy csalt.Nem hangsebességel megy,nem követnek a lövedékei és egy találattól nem esik szét a géped..
  • Glo
    #17621
    Jah, de ahogy nézem a kis piros négyzet se jó. Plusz a joyt nem tudná irányítani így. Bár HB-n meg FRB-n is nagy segítség lenne hogy tud mennyit és hova kell elétartani. De persze ezerszer hangsúlyozza a videóban, hogy a piros kis pötty szart se ér, csak támpont, mert míg odaér a lövedék addig hatszor irányt/sebességet változtat 3D-ben az ellenség..
  • twi452
    #17620
    na ezt jól megfogalmaztam.. 1-2 gondolat beragadt aztán máshogy folytattam végül :D
  • twi452
    #17619
    Ennél pontosabban már csak úgy lehetne ha a golyókat irányítaná :D
    Ez próbál úgy célozni mintha rászámol a segítő karikára azzal a piros négyzettel és ott tartja a "cursor-t", hogy végig a karikába lőjjön.

    Aztán ezzel mit tudnak kezdeni Gazsinék az majd kiderül, gondolom kaptak párszáz levelet már :D
  • Amaymon
    #17618
    Ez nem klasszikus aimbot, ami 100% talál. Célzás rásegítő, nem lő pontosan. Mindenesetre FRB-n az bőven elég, ha úgy lát, mint AB-n.
  • Amaymon
    #17617
    Na az durva ha működőképes.
  • Amaymon
    #17616
    Az a gyerek nem használ headtrackert látszik, ahogy irányítja a fejet.
    NM Terri vagy Terry. El nem tudom képzelni, hogy tudja anélkül belőni olyan eredményesen a nézetet.
  • twi452
    #17615
    amit most felkaptak és reklámoznak annak inkább az az előnye, hogy van egy úgynevezett 3d radar módja amire be lehet állítani, hogy 10 km-re is lásd már piros kockával az ellenfeleket + kiírja a távolságát, típusát

    ha ez megy rb-ben is akkor az elég gáz

  • Amaymon
    #17614
    Mégse az jóra ment :)
  • twi452
    #17613
    Áh azok az emberek pillanatok alatt végeznek velem és sokszor a csapattal is :D

    Ugye négyesével jönnek egymásra vigyázva ez már önmagában elég szokott lenni és hozzá még ügyesek is :D

    szombaton találkoztam Silencerrel is de szerencsére elszámított valamit és csak annyit érzékeltem h egyszercsak mellettem szétszakította a spitjét zuhanásból xD

    ma meg az orosz NM klánnal sikerült találkozni valamilyen Puh van a nevében aki szokta streamelni twitch-en amikor játszanak.

    És azért vannak még kezdő szárnypróbálgatók rendesen mint én :) szerencsére
  • Amaymon
    #17612
    #17608 mellé böktem
  • Amaymon
    #17611
    "biztos ők is aimbotot használják amiről most szólnak a hírek"

    Gondold át technikailag mit kellene tudnia a botnak, hogy rb-n hatékony legyen.

    Lagswitchnek lehet valóság alapja. Ha az tegyük fel működik, akkor nagyon béna a szerver-kliens kód.
  • Amaymon
    #17610
    Azt ne feledd, hogy azoknak a klánoknak, játékosoknak nagy része, akik RB-n vannak iszonyatos szim-es tapasztalattal, múlttal rendelkeznek. Nem a WTben kezdték az ipart. Kis siker is nagy eredmény.
  • twi452
    #17609
    El is vette a kedvem mára :D

    Az vigasztal, hogy előtte végre le tudtam lőni viszonylag szakszerűen egy spitet az Emillel :D

    Nagy élmény volt oldalra nézve látni, hogy ott éktelenkedik egy hatalmas lyuk a szárnyán és forogva esik le :)
    Apró örömök de még ezek is ritkák, valahogy még nem érzem én ezt :D
  • Glo
    #17608
    Radar vezérlésűek és 50kg-os repesz-romboló lőszerekkel lődöznek, amik 100m-es közelségi gyújtóval vannak szerelve :)))
  • twi452
    #17607
    tetves AAA...:D

    repültem hazafelé 2k méteren a felhőben mert jött utánam egy spit erre egyszercsak bumm szétfröcskölt az AAA xD

    Ők látnak a felhőben... biztos ők is aimbotot használják amiről most szólnak a hírek xD
  • twi452
    #17606
    Én nem tapasztaltam különbséget pontosságban. Csak jól be kell lőni a pozíciót meg a méreteit és ugyanolyan jó mindkettő.
    Ha használnám a fejhallgatót akkor feltenném rá, így hogy elemeket sem használok igazán még súlya sincsen a dolognak amit megéreznék :)
  • Amaymon
    #17605
    Ty, azt hittem azért raktad be arról a képet, mert pontosabb mint a másik. A vízszinteset kényelmesebb hordani.
  • twi452
    #17604
    a függőlegest azt csak megcsináltam de nem használom perpill
    azt könnyen fel lehet rakni fejhallgatóra nem kell vele semmit bajlódni
    nekem ilyen hifi stílusúm van ami kiba meleg ilyenkor és megsül a fülem tőle úgyhogy az csak tartalékban van :)

    a sapis dolgot használom persze sapkában is meleg van de azt jobban elviselem :)

    a függőleges 3 pontost egyszerűbb megcsinálni szerintem, nincs vele túl sok munka és szuperül működik az is.
  • Amaymon
    #17603
    Hahaha mi az atombomba :)

    Más: Technikai kérdés. Miért a függőleges 3 pontos modellt használod a vízszintes helyett?

    Pár gép ráébresztett, hogy ki kell néznem oldalra is, mert pl a zerok kabin merevítője középen pont takarja az ellenfelet, amikor utána emelkedek. Az FW-ből sem ideális a kilátás 3D-s fejbillegtetés nélkül.
  • Susarc
    #17602
    ez brutál

  • Glo
    #17601
    2:15 - Pilot fell unconcious..

    Tényleg, miért nincs pilot kill a játékban? Sokkal nagyobb informális jelentősége lenne az Alive streakeknek (egy élettel túlélt csata/lelőtt gép/megsemmisített földi cél) mint a szummázottaknak.
  • Susarc
    #17600
  • vajakos21
    #17599
    Persze ha a számok nem csak számok maradnak és igéretükhöz hiven csak kész fm/ dm el kerûlnek be.Nem csak beteszik ajd 2 hónap mulva ekecselnek rajta
  • twi452
    #17598
    Azért most még csavargatnak naponta az értékeken úgyhogy nem lehet tudni milyen lesz élesben.
    De elég durván kell majd emelkednie ha korhűek akarnak lenni.
    Kellett is nagyon valami abba a lvl 12,13-20 közötti lyukba hát most pakoltak bele pár finomságot.
  • Glo
    #17597
    És hogy megy felfele.. mint a rakéta..

    azért az a -10m/s csökkenés elég érezhető :) De legalább már számszerűsítik, hogy mennyi pluszt/minuszt jelentenek a módosítások és függesztmények.
  • twi452
    #17596
    Akkor nézd meg a rakétáival milyen látvány :D

  • Susarc
    #17595
    ahogy kinéz csodálom,hogy felbír egyáltalán szállni:D