38447
  • bgabor
    #17674
    Ahogy gondolod. Bár nem kéne lenézni a low tiert, sokan színesen félretesszük a 14-15ös gépeket egykis P-40esezésért.
  • Amaymon
    #17673
    Lustaság, inkább játszom az idő alatt. Hétközben 18:00-20:00 után jutok gép elé érdemlegesen. 3*2 óra az nagy áldozat hétköznap nekem. Egy 3D mozi áráért nem fogok minimum 6 órát kínlódni low tierben.
  • bgabor
    #17672
    A benyomott prémiummal a Kittyhawkal 30 ezret adott körönként. De nyilván más módzser is működik.
  • bgabor
    #17671
    Mégis mi köze a jövedelemnek ahhoz hogy az ember tizenöt nap alatt ráfordít háromszor három órát arra, hogy szerezzen ingyen egy prémium gépet magának?
  • szasza3477
    #17670
    Köszi
  • twi452
    #17669
    Azt ígérik, hogy már nem lesz nullázás többet.
  • bgabor
    #17668
    Nem lesz, ez már biztos, ki van írva a jtáék oldalán a gyakori kérdések között.
  • szasza3477
    #17667
    Kérdeznék :). Ha majd egyszer kijön a játék akkor mindenki nullázva lesz??
  • Amaymon
    #17666
    Egész jó kis akció. Diákoknak, jövedelem nélkülieknek határozottan megéri szenvedni vele.
  • twi452
    #17665
    szerintem az orosz oldal is működik

    SB 2 aztán amint megvan free expből az Ar 2es hb-ben

    kidobod a 6 bombát legrosszabb esetben egyből mész egy új kört :)
    10-20k körönként megvan belőle
  • bgabor
    #17664
    Így van. Ha problémáznának, írok nekik hogy feljött a fiktív unokabátyám a három fiktív FPS-rajongó gyerekével faluról, és én leültettem mindhármat a gépem elé játszani. :D De a koliszoba is remek ötlet. :D

    Nem mintha foglalkoznának amúgy vele. Nekem nagyon az az érzésem hogy az egész eventel ez a céljuk, hogy legyen minél több regisztrált felhasználójuk, bármilyen módon. Nyilván a Wagaminghez hasonlóan ők is szeretnének villogni az MMO iparban, a reklámokban és főlega befektetők előtt a "30 millió regisztrált játékossal", még akkor is ha a laikusokon kívül mindenki tudja hogy ennek jó ha 5-10%-a aktív felhasználó.

    De nem kell ám ehhez laikusokhoz fordulni, rám írt már itt az SG.hu-n olyan arc, aki kifogásolta, hogy miért szólom le a kedvent World of Tanksét, amikor annyira jó hogy 30 millió ember játszik vele. Szóval vannak olyan idióták akik azt hiszik 30 millió regisztráció az 30 millió tényleges játékost jelent. Pedig a valóságban a WoTnál ez nagyjából 5 millió aktív játékost takar, nagy jóindulattal.

    Amúgy WoT-nál is voltak ilyen olyan ügyeskedések az akciókkal, aztán soha semmi retorzió nem lett belőle.
  • bgabor
    #17663
    Úgy érted érdemes e hat órát jártszani egy tier11-es prémium gépért? Szerintem erre nagy biztonsággal felelhetünk igennel. :D
  • bgabor
    #17662
    Érdekes ez az akció, szerintem mindenkinek érdemes megcsinálni, veszteni nemigen lehet rajta.

    Én délelőtt két és fél óra alatt kihúztam egy új karaktert hatos szintre, még kettő és kész is, szerintem holnap délra be is fejezem.

    Marha gyorsan el lehet ám jutni tier6-ig, nekem kevesebb mint 10 csata volt. Én így csináltam. Amerikaiakkal indultam. Ugyebár a tutorial megcsinálása és a meghívott státusod miatt eleve 190 arannyal indulsz, ebből vettem egy nap prémet. P-26-sokkal mentem egy kört, erre beadta az amcsi tier1-es prémium gépet. Azzal meg a P-26osokkal mentem még kettő kört, többnyire a prém géppel lövöldöztem. Az aranyból ezután konvertáltam free XP-t, így meg is lett a tier 4 és a P-40, a játék legjobb tier4es gépe. Azzal mentem Historicalban még öt-hat kört, any availablere állítva, olyankor többszire Koreát meg a nyomi oroszokat adja be ellenségül, ahol mindig mi, amcsik győzünk. Miután az Omni purpose lőszer megvan, bámelyik orosz roncsot lekapod néhány találatból.
    Kb tier5 körül adott a játék még 100 goldot jutalmul, amiből megint free XP-t váltottam, és voilá, tier 6!

    Így megvolt az egész két és fél óra alatt. Még kétszer kell ezt eljátszani. A fórumok és a készítők szerint az aranyat az akció lejárta után, 20.-a körül küldik majd ki. És sajnos csak egyszer lehet megcsinálni.

    Érdemes, mert azért 1800 Gold az egy ingyen 11-es prémium gépet jelent, vagy egy hónap prémium számlát, ha valaki hozzám hasonlóan még nem használta fel a múltkori 300 eventes aranyat. Veszíteni nem lehet rajta.
  • Glo
    #17661
    Na ja, vagy nevezni kell minden héten a Screenshot of the week versenyre. Ott nagyobb az esély több ezer GE-re, és nem tart napokig :)
  • vajakos21
    #17660
    A kérdés érdemes e sz*patni magad..( nem szerintem) Majd minden gép játszhatò/ elérhetö normál modban.Prém számla/ gép akkor hasznos ha nagyon kell az xp lion.( tény hogy magasabb szinten is olcsò a javitásuk) Én inkább élvezem a gépeimet abban a.kevés idöben ami van.Gold akcio mindig lesz igy majd összekötöm a kellemest a hasznossal :-)
  • Glo
    #17659
    Hja, én is szüneteltetem a komoly dolgokat. Én is beleestem abba a hibába, hogy a javítás javításának a javítása is hibás :))
  • twi452
    #17658
    azt hiszem kell valami hűsítő... ma tuti nem repülök komolyat ezek után :D

    és utánaszámolva az a kb 250k exp inkább 427k :D
    mára befejeztem megyek pihenni :)
  • Glo
    #17657
    Hányszor 14 az a pár? :)))
  • twi452
    #17656
    megint hülye vagyok..biztos a meleg..
    szóval 250k exp kell összesen

    aki akarja próbálja meg, még van pár 14 nap :D
  • twi452
    #17655
    192000 expet kell összelapátolni a 6os szinthez
    kis gépekkel persze de prémiummal azért nem olyan nagy falat :D
  • Glo
    #17654
    Akkor jön a testvéres indoklás. Bár szvsz pont leszarják, valóban :)

    (esetleg titkon csinálnak a webkamoddal képet játék közben, és ha mindhármon ugyanaz az ember szerepel akkor feljelentik a nemzetközi bíróságon csalás vádjával)
  • Glo
    #17653
    Na bumm. Ha munkaórában nézzük, és mondjuk 10 óra alatt megvan, akkor elég zsenge órabér még így is :)))
  • Torzonborz
    #17652
    ha mac addresst vagy bármilyen más géphez köthető azonosítót is nézik akkor hamar be lehet bukni. bár nem hinném hogy pont erre lenne szabad kapacitásuk.
  • twi452
    #17651
    ha 1800 sast akarsz venni akkor 3300 ft kb :)
    de csak kukacoskodás :D
  • Glo
    #17650
    Vagy 18 nap prém, napi vásárlással :)

    Amúgy ezt 1800 forintból ki lehet hozni, szal szerintem nem éri meg alteregózni.

    De bizonyítsák be, hogy Te voltál mindhárom. Lehettek egy koliszobából is, vagy ugyanarról a gépről 3-an testvérek :)
  • twi452
    #17649
    hát.. érdekes
    átlagos játékidővel 2-3 nap alatt ki lehet hozni egy oroszt 6osra. úgyis kapsz ajándék sas-t 1 napos prémed meg is van vele :)

    ráfeküdve 1 nap alatt megvan a 3 :)

    egy ingyen 11-12es prém repcsi
  • SovereignXY
    #17648
    Hm... itt van ez a 3 cimbid eléri a 6os szintet vmelyik nemzetnél és te hívtad meg őket kapsz 1800 aranyat. Ha meghívom 3 altomat és megcsinálom a 6os szintet megkapom szerintetek a lóvét vagy nézzi hogy honnan történt a bejelentkezés vagy vmi és az iylet kiszűri?
  • Torzonborz
    #17647
    áhh köszi :) no az ilyeneket be lehetne applikálni bannerbe.
  • vajakos21
    #17646
    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/327-dev-server-133/

    Itt látod.
  • Glo
    #17645
    Passz, én sose használtam. A WT fórumon szokták kiírni.

  • Torzonborz
    #17644
    köszi , ezt most megcsináltam de nem enged be. hol lehet azt látni hogy éppen megy e a dev server ?
  • bgabor
    #17643
    Nem az volt a kérdés, hogy azonnal rájuk lehet e tenni a kiegészítő fegyverzetet, hanem hogy rájuk lehet e tenni egyáltalán. ÚGy tűnik egyelőre nem. Pedig a japán FW mellett az amcsi BF-190F-en is sokat dobna.
  • Glo
    #17642
    A flaps és a csűrő-lapát nem ugyanaz.
  • Susarc
    #17641
    ennek a srácnak szétcritteltem a flaps-ét majd mintha misem történt volna egy percig üldözött és keményebbnél keményebb manővereket nyomott le:S nembírtam lerázni...

  • bgabor
    #17640
    Fenébe. Azért kösz.
  • Torzonborz
    #17639
    Az biztos hogy a WG marketing gépezete jól teszi a dolgát, Gazsiék is tanulhatnának tőlük ( de csak ezt ).
  • Glo
    #17638
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21885-dev-server-technical-guide/
  • Glo
    #17637
    Banyeg, egyszer néztem meg egy videót a WoWP-ről youtube.on, hogy mit kloffoltak össze, azóta folyamatonsan erről a szarról jönnek a bannerek a keresőben. Lehidalok..
  • Torzonborz
    #17636
    ide egyébként hogy lehet felmászni ? kell külön kliens vagy vmi ?
  • Pluskast
    #17635
    Nem kapja meg. Prémium gépeknek per pill nem tudod a fegyverzetét (géppuska vagy gépágyú) variálni.