38447
  • Glo
    #17714
    Ilyenkor bánom, hogy nem tudom távolról elindítani a gépem.. Mire hazaérek letöltené :)
  • RiCSi1234
    #17713
    Vagyis gondolom letöröl mindent, és újrarakja magár teljesen. Gondolom.
  • SitatiS
    #17712
  • RiCSi1234
    #17711
    5,4 Gb az új patch, tök jó.. Faszomat.. :(
  • Coral Springs
    #17710
    Igen.
  • Pluskast
    #17709
    Soha nem volt bajom azzal, hogy a 190-et anno lenerfelték. Nem csak a németekkel tolom. Amik angolok ruszkik és néha japók is. A lényeg a balance lenne. Nem kell sem op-s 190-es sem op-s F4U.
    Ami meg a szőrszálhasogatást illeti. Nem tudom de nem sok gép van a játékban ami 700 felett képes egy immelmant csinálni úgy hogy ne törjön szét (a mig 15 pl 700 körül simán kettétörik fordulásnál pedig ugye az egy jet). Arról a 830-ról meg már ne is beszéljünk. Még csak el sem kezd beremegni a gép, fogadjunk akár vígan elmegy 900-ig is.
  • SitatiS
    #17708
    Servers will be unavailable due to Updating to 1.33 from 09:00 GMT to 12:00 GMT (02:00 to 05:00 PDT).
  • stork13
    #17707
    Touché. :D
  • gstup
    #17706
    Fogadjunk akkor német oldalon játszottál?!
  • Coral Springs
    #17705
    Ilyen szőrszálhasogatás mellett, gyakorlatilag az összes gépre rá lehet mondani hogy UFO. Egyik nemzetnél sem kell sokat keresgélni hozzá.
    A néhány hónappal ezelőtti germán easy win korszak már rég lezárult, törődj bele.
  • Coral Springs
    #17704
    Nerfeltek ezen valamit ? A sajátom ugyan így megy, nincs rá kifejlesztve a fuselage. A csávó csak pozitívat mond a gép használhatóságáról.
  • Pluskast
    #17703
    Meglátjuk, legyen neked igazad. Bár azért az vicces volt, hogy képes volt feljönni egy magasságba a K-val.....
  • Glo
    #17702
    Ja, végülis lehetnének szamaritánius szerzetesek is, akik ingyen akarnak dolgozni a világ szimulátor fanjainak örömére és dicsőségére
  • Glo
    #17701
    Nem érzed át a lényeget.

    Hiába tud menni mint egy kretén, ha nem tud magasabban odaérni a csatába akkor szopás lesz neki, mert az össze FW és Bf úgy fog rá BnZ-zni hogy csak úgy füstöl (még OP korában is leemelkedték a G10 és K meszák). Ha elmenekül akkor meg már eleve vesztett helyzetben lesz.
  • Pluskast
    #17700
    Szóval azon kívül, hogy lejjebb vették az emelkedési rátáját a gép még mindig képes 830-al zuhanni és hétszáznál csinálni egy immelman hurkot. Gratulálok kurva nagy nerf. Ez még mindig egy rohadt UFO.
  • Torzonborz
    #17699
    a Gazsi pénzéhes ? :D nna azért ez egy csöppet túlzás.

    szerk.: nézd meg wot-ot vagy mwo-t ahhoz képest itt lényegesen jobb a helyzet.
  • Susarc
    #17698
    épp most mentem Hb-t...kilőttem 2 enemyt meg 3 földi célt...14000 lion prém nélkül...sajnos engem is lelőttek javitás 12500.....TAKARODJANAK ezzel az economyval oda ahova gondoljuk,hogy takarodjanak:D szomorú....

    lehet utálni fogtok,de ritka kecsegmódon pénzéhes banda ez a Ganjin! sokkal nagyvonalabbúak is lehetnének ám.....na mindegy
  • Glo
    #17697
    Erre is gondoltam. Pedig mekkora jó Economy lenne így, senki nem sírna :)

    (na jó, lehet valaki 40k-t akarnak egy assistért is)
  • Susarc
    #17696
    Dev szerveren ilyen beteg pontokat kapsz,hogy kitudj próbálni mindent...az nem valós érték
  • Glo
    #17695
    Én is ezért kérdeztem, mert a korai Spiteknek és a Hurriknak is karburátoros motorjuk volt, az meg nem szerette a negatív G-t és pikk-pakk leállt :)
  • Paladin
    #17694
    Nem repültél vele fejen állva? :) A szövegből úgy tűnik, mintha az a fajta motorleállás kapott volna szöveges üzenetet (ha eddig nem volt neki - én nem emlékszem rá).
  • Glo
    #17693
    Ideje volt :)

    Azért az a 22k lion az assistért odaver, még ha prémium is :)
  • Susarc
    #17692
    persze max nekünk,mert tizesével kapod ki a srácokat akiknek nagy része lehet joyyal nyomja mint anno mi és azt se tudják mi merre hény méter:P
  • Susarc
    #17691
  • SovereignXY
    #17690
    Low tier nem kínlódás. Kurva nagy fun :)
  • SovereignXY
    #17689
    Én is úgy vagyok vele, hogy ha nem is jön be legalább szórakoztam egyet low tierben :)
  • tomonor
    #17688
    Helló, csak meg akartam mutatni a magyar stílusú repcsim :D

  • Amaymon
    #17687
    Ma húzni akartam az angolt, mert a GER maxos, és nincs japó.
  • Amaymon
    #17686
    Spit már 3x leestem vele zsinórban. Soha nem csinálta eddig.
  • BaleniX
    #17685
    Pár napja kezdtem a Német Bomber, illetve Heavy Fighter ágat.
    Az első bombertől nem vagyok túlzottan elragadtatva, igaz, van 34 bombája, de csak szórni jó vele, de mint az állat.
    De az első Heavy Fighter, valami csodálatos! milyen szinttől lesz erős mindkét ág?
  • Glo
    #17684
    Melyik gépnél? :)
  • Amaymon
    #17683
    Megint, zsinórban egymás után, csavargatnak valami a beállításokon? Eddig semmi baja nem volt a gépnek.
  • Amaymon
    #17682
    Huh? Float carburator stopped, ilyennel nem találkoztam még. Lezuhantam, mint a hajított kő felszállás után 3-4 perccel.
  • Nortai
    #17681
    Dev szerver ismét nyitva. :)
  • Susarc
    #17680
    hmmm nekem többnek tűnt...,mert folyamatosan elfelejtem szétosztani csak amikor már ezüst szinü kis fejecske megjelenik akkor szoktam elosztogatni és hetekkel ezelőtt folyamatosan ott voltak a kis jelzések,hogy hé haver költsd el az XP-t ránk is:P most meg semmi:)
  • vajakos21
    #17679
    én ezer xp/ crew pontra emlékszem
  • bgabor
    #17678
    Eddig is pontosan ebben az ütemben jött.
  • Susarc
    #17677
    azt észrevettétek,hogy suttyonban szétnerfelték a crew XP-t?? 100.000+ XP-re kaptam 65 crew XP-t.....hehhh???

  • Amaymon
    #17676
    Jó is az tét nélkül funból néha.
  • Hentes75
    #17675
    Nem kell ide prémium kategória.Én az orosz alap,dupla szárnyú gépekkel kaszálok.Gyakran,dobogós helyen végzek.Kicsi a fordulási sugár.Legjobb
    az üldözésre.Csak úgy spriccelik a skulót.