38447
  • Amaymon
    #17794
    "Nem repültél vele fejen állva? :) A szövegből úgy tűnik, mintha az a fajta motorleállás kapott volna szöveges üzenetet (ha eddig nem volt neki - én nem emlékszem rá)."

    Az első 2 leállásnál nem, a másodiknál levadásztam még előtte egy ai-t. Akkor forogtam fejjel lefelé is, de kb ugyanannyi idő telt el. Eddig spittel max köhögött a motor vagy ritkább esetben leállt. Nem hibásodott meg a karburátor. A WEP-re is csak oil overheated volt spitnél gyorsan túlhevült, messernél 30min-nél tovább is bírta. De OMG itt az 1.33 lehet az átalakít pár nem dokumentált dolgot :DDD (Mindenesetre fura, hogy tegnap 21:00 előtt jött elő nem sokkal)
  • Susarc
    #17793
    apropó épp most 1 hitelte a szárnyamat egy B24 lövésze és szakította le:P
  • Susarc
    #17792
    több lövészed van a gépen,de nincs midegyik kiképezve...a legfelső sorban húzhatod bár jó drága
  • vajakos21
    #17791
    A gunnerek számát is figyeld. Ha több van mint egy akkor hiába rakod rá nem fog emelkedni a pont amíg megfelelő számu lövész nincs kifejlesztve. Number of gunners. De nem nagyon hatékonyak.Inkább másra szórd el a pontokat...szerintem
  • BaleniX
    #17790
    A Crew xp-nél ha rárakom Pl: Gunner- Fire precision
    Akkor mellé írja hogy -2 vagy ehez hasonló, ez miért van?
  • vajakos21
    #17789
    Majd megmondom ha egyszer belépek...még csak 7 perce várok...
  • vajakos21
    #17788
    nincs..(vagy nem tünt fel :) )
  • Paladin
    #17787
    Van még "Ready for action" kiírás? Q&A-ban mintha azt mondták volna, h köv patch-től nem lesz.
  • vajakos21
    #17786
    FRB n Sztálingrád van. 5 reptér /oldal..lehet bujkálni
  • BaleniX
    #17785
    Rice Terraces pályán fasza textúra bug van! Fekete az ég! (nincs este :) )
  • SovereignXY
    #17784
    Közben elindítottam alncsert is... és látom jön. FINI :)
  • twi452
    #17783
    meg bizony :)
  • SovereignXY
    #17782
    Tuti hülye kérdés. jól látom ma jött az 1.33? 3-4 napja volt a hír hogy jön és hogy soon.
  • twi452
    #17781
    most kicsit hanyagolni is kell amíg lecsendesül az újdonság és normalizálódik a helyzet :)

    viszont jópofa h lehet nézegetni csata közben térképen h mi történik épp.. mondjuk nem tudom mi értelme meg kinek van rá ideje táblán vagy telefonon nézegetni közben :D

    http://127.0.0.1:8111
  • twi452
    #17780
    be is dobott a kisebb bearcattel berlinbe.. németeknél 5 jet nálunk 1 meteor
    fincsi lesz :)
  • gepPista
    #17779
    A másik új OP gép jelölt meg a Spitfire MK IX most. A Merlin 66 meg a 150 octane fuel upgradekkel most leemelkedik meg legyorsul minden németet-japánt T10 környékén.
  • twi452
    #17778
    hát előbújt most pár sabre meg mig15 hirtelen.. eddig azért ilyen nem volt hb-n :D
  • Glo
    #17777
    Asszem maradok FRB-n :D

    Kialakulnak a favorit tier-ek hamar. Bár lehet ez is olyan, mint mikor az A-26 giveaway volt, akkor mindenki azzal ment :)
  • twi452
    #17776
    azért ezt meg kellett örökítenem, vicces :D
  • twi452
    #17775
    Az majd éles szituban derül ki igazán azért ezeket be fogja dobni nagy genyók közé mindig :D
    de az új fegyver hangok nagyon babák :)

    és be lehet állítani rakétáknál is, hogy levegőben robbanjon x méter után nem csak becsapódáskor
    kérdés mekkora területen sebeznek a levegőben
  • BaleniX
    #17774
    Húúú, nekem nagyon furcsa ezek az új fejleszthető dolgok!
  • Glo
    #17773
    OP

  • twi452
    #17772
    persze lassul azért nem olyan mint a Lalák voltak anno :D

    800nál kezd el remegni és figyelmeztetni de simán kijön belőle egy 12g-s hurokkal felhúztam meg se kottyant neki :D
  • twi452
    #17771
    fu.. 20 fokos szögben a tökalap bearcat 297-es sebességet tartva emelkedik :D
  • Glo
    #17770
    Ja, a többség most ér haza és kezdi el letölteni.. Bár nekem most 1 megával jön, még így is 20 perc, pedig egy órája megy. Majd estére fellendül a nép :)
  • vajakos21
    #17769
    kevés online játékos lehet
  • twi452
    #17768
    ha nem akarod kifarmolni az xp-t hozzá akkor megveheted aranyért alapból is
    csak ennyi az újítás a matricákkal nem para :)

    na majd mindjárt meglesem én is milyen lett bár reggel 6tól kocsiban ültem szóval eléggé kivan a szemem már xD
  • gepPista
    #17767
    Lehet csak nekem volt új, de az 1.33 gép tuningoltós feature azt jelenti, hogy az eddigi gyári spec gépeim hirtelen gyengébben teljesítő "használt" gépek lettek. Mostanában repülök 10-15 gépet tier 10-14-ben, ennek darabját kb. 60k lion-ért (össz. kb 1.5 misi) felhozhatom az *eddigi* megszokott teljesítményre. Remek :)
  • Susarc
    #17766
    ja bocs bgabor:P

    látom a MM-re nem volt idejük...max 8-as gépeimmel A5 meg D13-ak ellen mentem éppen:P
  • bgabor
    #17765
    Eddig csak ötször lett elmonva, hogy a "matrica", tehát a festések ezután is megszerezhetőek lesznek, ahogy eddig is, csak aki türelmetlen, kinyithatja rögtön aranyért. Érdemes lenne olvasni is néha.
  • dc0066
    #17764
    Köszi a linket! Igen hasznos! :)
  • Pluskast
    #17763
    Az 190 akart lenni.
  • Pluskast
    #17762
    Merthogy? Mondjuk egy 10-es tier-ű gép ne legyen már jobb mint egy 16-os. Persze lehet ezt is csinálni csak akkor mi a francnak vannak tierek. Az meg már végképp nem nagy kérés, hogy a játékban szereplő adatok ténylegesen megfeleljenek a valóságnak (még akkor is ha ez most per pill nem így van de nem ártana ebbe az irányba menni). Szóval nem hinném, hogy többek között irreális emelkedési (F4U) vagy zuhanási (F4U és régebben 109, de említhetem a Yak 3-at is) tulajdonságokkal kellene felruházni egyes géptípusokat. A hülyén működő MM-ről meg már ne is beszéljünk. Félre értés ne essék egy jó része javítva lett és remélhetőleg nem fogunk minden egyes patch után anyázni valamelyik gépet vagy nemzetet.
  • Torzonborz
    #17761
    hmm nem azt írták change logban hogy aranyért is megvásárolhatóak ? vagy csak azért ? az nem lenne túl jó. :(
  • Susarc
    #17760
    viszont egy rakás matrica 200!! GOLD LETT! bazzzzeee pont most mikor megakartam dicsérni a gesztust az ajándéákot amit kaptunk....
  • vajakos21
    #17759
    megyen a szerver
  • Susarc
    #17758
    nah ez korrekt kaptam 150-200k liont /nem tudom 100% ra mennyit/ és 1500 Goldot kb! Mindenki kapott?
  • vajakos21
    #17757
    Mondjuk azon a fórumon is velünk találkozol (ha nem is mindenkivel )
  • vajakos21
    #17756
    Illetve a magyar fórum a WT gyári fórumán.
    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/240-általános-megbeszélés/
    (
    Jegyzem meg én is elkezdtem valóban írni, de gondoltam valaki megelőz...a ctrl+c jobban megy :) )
  • dc0066
    #17755
    Köszi szépen! Az enciklopédiát már átnéztem, de a lentiekre nem találtam egyértelmű választ, de most sokat segítettél! :)