38447
  • vajakos21
    #17834
    F4u és F4F amit használnak ( most épp )
  • Attiska
    #17833
    Igaz, az MG151... Viszont a Sparviero '36 és '37 a festésen kívül tökugyanaz.
  • bgabor
    #17832
    Biztos? Fegyverzetüket megnézted?
  • twi452
    #17831
    az viszont azért van mert nincs jól beállítva a ledes cuccod méretei
    főleg az ahol a fej középpontjához kell megadni. fül alatti pont :)
    én is ezzel szórakoztam rengeteget mire középen maradt minden elmozdulásnál :)
  • Attiska
    #17830
    A D-3 és a D-5 Stuka közül melik a jobb? Papíron teljesen egyformák.
  • Glo
    #17829
    Az a baj, hogy nekem ha elfordítom a fejem úgy veszi hogy oldalra is csúsztattam.. Kicsit idegesítő. Akkor inkább nem nézek oldalra :)
  • bgabor
    #17828
    Miért kellett volna kapnunk?
  • vajakos21
    #17827
    Nekem Twi beállításaival jól megy.Nem érzem hiányát semminek. Ki is hajolok ha kell hátra is nézek...(hogy én is dicsérjek kicsit )
  • twi452
    #17826
    ezt én is próbáltam
    a híres orosz barkácsmester wolf valahogy úgy tudja használni, hogy gombnyomásra felugrik a nézet a kabin legfelső pontjára és onnan tud nézelődni szóval nem kell nyújtózkodnia.
    de nem jöttem rá hogyan.. wt-nél freetrack mellett egyik ilyen kabinmozgás gomb sem működik
  • Glo
    #17825
    Tud valaki ebban segíteni?

    Beállítottam a freetrack-et, megy minden, de csak X és Y tengely megy, direkt. Szóval a jobb-bal meg a fel-le. De az tiszta. Viszont a joy-ra akarom tenni, hogy ellássak a revi mellett, és felett, meg hátra ki tudjak nézni a gépből, de ezt nem hagyja. Valakinek ötlet?
  • vajakos21
    #17824
    Németet megyek,de ahogy nézem a tier10-13 közt vannak sokan.Az ottani gépekből érdemes tán válogatni.Lejjebb csak páran vagyunk
  • Amaymon
    #17823
    Szerintem ha bugzik, szokásos leave plane és vissza.

    Mi a jó erre a mapra RB-n? (US)
  • vajakos21
    #17822
    Van valami lehetőség hogy autón ujratöltsön a reptéren? Kiírta hgy repaired rearmed...azt semmi
  • vajakos21
    #17821
    Most meg usa ger van...nem rossz hogy variálnak. Igaz usanal egy bf109 meg egy zero volt...a többi ai..nálunk is hasonló
  • RiCSi1234
    #17820
    plusz a BF-ek ezzel a plusz 2 canonnal kurva jók lettek. :D
  • RiCSi1234
    #17819
    De kurva kevés liont ad prém nélkül. :( AB-ban. 7 lelőtt gép Bf 109 F4-el, és össz 9500 lion. :(
  • Amaymon
    #17818
    Korrekt.
  • twi452
    #17817
    én tuti nem
  • Susarc
    #17816
    ti nem kaptatok 1500 arany sast?????
  • CptYossarian
    #17815
    1.31-ben feltett upgrade-eket refundolják, kb. féláron visszarakhatod azokra a gépekre amiket valóban használsz.
  • Coral Springs
    #17814
    Nekem csak fel lett ajánlva 50 gold ha megosztok egy linket a facebook -on, és azon keresztül regisztrál valaki. Ám nem szorulok rá semmire se.
  • Amaymon
    #17813
    Most hogy belogoltam kaptam 600k-t valamire, de nem írja a log miért
  • Coral Springs
    #17812
    lol
  • Amaymon
    #17811
    Jah, tényleg visszarakták eng vg ger-re.
  • vajakos21
    #17810
    nagyon jó hír a németeknek
  • vajakos21
    #17809
    A bunkóság úgy tünik nem szint függő.Me 410 mögött volt 2 spit. Az egyiket kiszedte a srác lövésze ,erre a gyerek rárántja a 410esre aki persze lezuhan. utolsó gépünk volt. (engem előtte lőttek ki így ráértem nézelődni és tisztán látszott)Ha ezen ment volna a meccs..ok. De ott volt mögötte a társa aki behúzhatta volna+ még egy gépük volt valamerre.73 -as szint csak FRB...de úgy tünik a vereséget nem tudja elviselni. A 410 es 50mm essel volt szóval annyira nem volt veszélyes rájuk..
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_8_7_ek926vt498.jpg

    a kép bónusz :)
  • VikingPingvin
    #17808
    Nagyon bosszantó, Beaufighteremen kb 1-2 mps folyamatos lövés után beakad a gépágyú. Pedig messz nincs tele a karika még.
  • CptYossarian
    #17807
    "De azért 1-1 kill -emért én is megkapom hogy op."

    Ki nem tojik az eredményeidre magasról kispajtás, leszerepeltél rég.

    "Aki komolyabb erőfeszítések nélkül akar lövöldözni"

    Nem féltelek, meg fogod találni, addig konyuljon.
  • vajakos21
    #17806
    Valszeg rá kellet venni a kiskoruakat hogy nyaggassák apát vegyen goldot mert a plusz fegyver KELL!MOST!Sok kis gold sokra megy...

    A sztálingrád map csak valami beetetés volt....csak a dover
  • Coral Springs
    #17805
    Viccesek ezek a germánok. Most hogy a Corsair -t nerfelték, a Spitfire és a Bearcat lett az op. De azért 1-1 kill -emért én is megkapom hogy op. Ennek ellenére azért agyon spamelik a K-4 -et és a G-10 -et. Az összes az easy win korszakot nyőgi vissza, csak már nem tudják hogy vergődjenek amikor lelövik őket. A vicc az egészben, hogy ha igazán op gépeket akar az ember keresni, akkor azt az FW 190 / Bf 109 -ek közt lehet megtalálni. Mindent túlemelkednek, kifordulnak, utolérnek, aki komolyabb erőfeszítések nélkül akar lövöldözni, azoknak csak ajánlani tudom fasznövelésre.
  • Amaymon
    #17804
    Ok én még nem látom egy ideig :)
  • Susarc
    #17803
    Orosz szerver 43 hit--> 0 lelőtt gép......
    EU szerver 23 hit--> 9 lelőtt gép......

    beszédes....
  • Amaymon
    #17802
    "FRB n Sztálingrád van. 5 reptér /oldal..lehet bujkálni"

    Nagyon rafináltak, hogy nem sokkal a BoS megjelenése előtt olyan intrót nyomatnak, ami hasonló snittekből áll, mint annak az aplha-ja és RB-n a Sztálingád mapot is beteszik :D
  • Amaymon
    #17801
    "A másik új OP gép jelölt meg a Spitfire MK IX most."

    Ott kezdődött op lenni a spit, az durva ha még jobb lett.
  • bauxhitfőzelék
    #17800
    jók ezek az új cuccok az 1.33 ban, csak kicsit olyan furcsa h eddig mondjuk az fw190a Eastern front festéshez 30 kill kellet, mostmeg már 200 vagy 280 nem emlékszem pontosan.. de meg lehet venni goldért ha nem akarsz még pár hónapot várni rá, nekem pl 2 kill hiányzott hozzá.mostmeg több mint 200. de legalább lehet 6 cannon a gépemen.... :D:D
  • twi452
    #17799
    jó de most 40-40 várakozik belőlük általában :D

    majd lecseng persze idővel biztosan :)
  • Amaymon
    #17798
    "hát előbújt most pár sabre meg mig15 hirtelen.. eddig azért ilyen nem volt hb-n :D"

    Én azért nem repültem a TA-t, mert rengeteg meccs 3-4 Mig 15 ellen ment.
  • twi452
    #17797
    nyomorék a német jetjével már sír h a bearcat az új ufo a többi majom meg tapsol neki lol
  • BaleniX
    #17796
    ja, köszi! Ti már jobban belenőttetek a játékba...
  • Amaymon
    #17795
    "Low tier nem kínlódás. Kurva nagy fun :)"

    #17676

    RB-t mid és relatív low tier 5-10 repülök, nem rizikózok még drága géppel.