38447
  • Paladin
    #17914
    Tudom hogy a végleges piaci változat hd lesz, a mostani megvehető dev változatok még nem azok. Azért mondom, hogy bíztató, mert haladnak, és nem csak ígérgetnek.
  • Amaymon
    #17913
    FRBn működni fognak vajon azok a részek, amiket ki lehet tenni gombra, de még nem élesítették a fejlesztők? Kérdezzem a hiv. fórumon?
  • Amaymon
    #17912
    Mod 22 és ki61Ic-vel el lehet vinni 14-ig, a6m5-el 15 fölé, az bőven elég a játék 2 legjobb propellereséért.
  • Amaymon
    #17911
    Nem úgy értem, a másikat én csak kipróbáltam, de egyáltalán nem teszik, mert nulla zéró skill kell hozzá, W-S-t kell ismerni és slussz, túl casual game. Nem rétegjáték, alapvetően kerülök minden populáris game-t. Minőségi célközönségnek szánt játékokat kedvelem. Itt inkább az a bosszantó, ha türelmetlenségből bele csalnak egy rossz pozícióba és tudom, hogy a gép képességének alapján én rontottam el. Ha lesz földi jármű WT-ben valszeg nem fogok menni vele. A hajókat funolnám.
  • stork13
    #17910
    Na ja, csak ha megtelik az xp csík jelentősen lelassul a fejlődés és mivel kevés gépük van így lassan lehet előrelépni.
  • Yag
    #17909
    AB-n toltam pár kört két napja. Jöttek is velem szembe többen. Éppen a tünde Kittyvel toltam, repkedtek el mellettem, darabokban, vagy 3-4 shot-ot behúztam így azon a meccsen. De a Yak és LaGG gépeket utálom. Mikor elkezd kelepelni mögöttem, fordulok is meg rögtön, ahogy lehet.
  • BaleniX
    #17908
    Én is így vagyok! Én is Tank után megyek Repülni! De sokszor a repülés is idegesít :P
  • Susarc
    #17907
    árkád sokkal idegesítőbb....hidd el:P:)
  • SovereignXY
    #17906
    Nem bizony ;)

    Mentem eddig vagy 15-20 HB csatát hát bőven elég volt. idegesíti magát a faszom vele.
  • Amaymon
    #17905
    Az mindig is HD-nak volt szánva, inkább az a biztató, hogy egy agytröszt zseni fantáziát lát benne és csatlakozott a vezetőmérnök csapatba. Talán jövő ilyenkorra lesz belőle valami.
  • Paladin
    #17904
    Nem olvastam el a cikket, de a "HD prototype" felirat bíztató :)
  • Amaymon
    #17903
    "Csak nagyon felhúzott az a bizonyos tankos játék, és kikapcsolódásra vágytam :D"

    A maga módján ez is fel fog húzni :)
  • Amaymon
    #17902
    "Japánnal kicsit rosszabb a helyzet szerintem."

    Fenét, bent voltam egy HB meccsen, mikor n1k-k türelmesen szétkaptak vegyes kis-nagy migekből álló teamet. Egy vagy kettő n1k veszett oda össz-vissz. Mi ketten gyengébb géppel kipucoltuk addig zenghoun az ellenfél airfieldjét, hogy ne legyen arty. A választék viszont tényleg sovány, de úgyis kapnak azok is gépet, szvsz a köv. patch-ben.
  • vajakos21
    #17901
    900$ körül volt elörendelhetö asszem
  • Torzonborz
    #17900
    Én vár már hogy kijöjjön a végleges változat , ha nem lesz horror ára biztos hogy veszek egyet.
  • Amaymon
    #17899
    Lehet több dolog lesz ebből a kütyüből, mint egy fogpiszkáló. :)
  • Glo
    #17898
    Érdekes dolog ez a tech data. A D5-ös stukára 37 mp-s fordulót ír, közben meg lefordulok vele mindent :)
  • bgabor
    #17897
    Mondanám, hogy 30 HB csata után halálpontosan fogod érezni, hol kéne lennie a "hova lőjjé izének", ahogy mindannyian, de úgyse akasz HB-zni , szóval...
  • Glo
    #17896
    :D

    Marad az árkád elétartásjelzős egerezős játékmódnál, hidd el az való neked :)

    Mi meg megyünk a HB-n meg FRB-n. Ne is gyere át, véletlen se, mert hidd el minden gépet OP-nak fogsz tartani ami az ellenségnél megy :))
  • SovereignXY
    #17895
    Izére gondoltam. a hova lőjjé izére.
  • bgabor
    #17894
    Jah, és természetesen van célkereszt HB-n, külső és belső egyaránt. Nemtudom te mivel játszottál.
  • bgabor
    #17893
    Hát, a te bajod. Egyébként nem véletlenül van kettő helyett három játékmód. A szimulátor szint az az FRB. Az arcade az az óvoda szint. A HB pedig a kettő között van, nem teljesen reális, sok az egyszerűsítés, de a repülögépek itt már repülőgépként is viselkednek. Nem véletlenül HB-zik mindenki aki szereti a repülőgépeket egy idő után.

    Az Arcade olyan mint annó az autós játékoknál a Need For Speed Most Wanted volt. Autóknak látszó dologgal kellett menni, ami egyáltalán nem viselkedett úgy, mint egy autó, mert csak az eszement száguldozáson volt a hangsúly. De akinek ez kell, annak lelke rajta.

    Én most fejeztem be a harmadik új account hatos szintere húzását az event miatt, így kénytelen voltam az első négy szintet Arcadben átvinni mind a háromszor. Hát senkinek se kívánom, ezzel az Arcade-al büntetni lehetne, akkora "élmény".
  • Torzonborz
    #17892
    Oké köszi már ezt is tudom . :)
  • Paladin
    #17891

    Bocsánat, próbáltam, tényleg, de nem tudtam megállni: nincs "bjúd" hanem "bód" van ;)
  • SovereignXY
    #17890
    Maradok is. Nem megyek a sznobok közé :PPPPPPP
  • vajakos21
    #17889
    Tegnap még volt a simán..remélem nem csak promo...meg a maprotáciò is jó volna ilyen ütemben nem a 3 heti váltás
  • Glo
    #17888
    Most csak USA-GER van megint. Vagy ez a Dev szerveren fut?
  • vajakos21
    #17887
    FRB újitás. Egyre jobb...nincs egér nincs kapkodás.. http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/53857-new-map-with-8-airports-available-nations-in-133/#entry786149
  • Torzonborz
    #17886
    HB fos ? Neked lehet.

    Nekem sokkal nagyobb élmény HB meccsen leszedni több gépet netalán győzelemre behúzni úgy hogy utolsónak maradok mint bármelyik AB-s hentelés.

    De tudod ez a játék pont ettől jó. Mert sokan megtalálhatják benne a nekik van való játékmódot .
  • Glo
    #17885
    Akkor maradj ott a vérpistik között :)

    Innen már sok embernek rendeződött a vérnyomása azzal, hogy átállt HB-ra. A sikerélmény megy kb tízszerese, ha ugyanazt eléred FRB-n. Kinek a pap, kinek a paplan :)
  • SovereignXY
    #17884
    Hát sztem meg nem. Arcade pont az ami. Egy gyors egyzserű szórakozást nyújtó dolog. A HB meg egy fos a 10 perc repüléssel meg ha van 2 killed már isten vagy. Menjenek a faszba. Garázs csatás, kis - arcade pályás - HB még oké is lenne talán. De iyletén formán egy fos. JAH! ÉS célkereszt is kéne ha már fogy az ammó. Úgy élvezhető lenne. Nem poénból van az emberek 70% arcadon.
    IL-2. Az sem volt túl sikeres pont ezért mert túl szimulátor volt. Az embernek nem az kell. Nem scak az.
  • bgabor
    #17883
    Pedig sajna az értelmesebbek, normális méretben(1/35,1/48) akörül vannak manapság.
  • BaleniX
    #17882
    Ma majdnem vettem egy Dornier makettet, de megláttam az árát..... 6000-et nem adok egy makettért!
  • bgabor
    #17881
    Én se a fordulózásról beszétem. Az emelkedőképességből és a végsebességből vesz vissza durván a gunpod, mind a kettő létfontosságú egy BnZ gépnél.
  • bgabor
    #17880
    Én meg csak annyit akartam mondani, hogy a löveg hangján kívül semmi extra nincs benne. Bocs, nagyon meleg van.
  • RiCSi1234
    #17879
    Mondtam én egy szóval is, hogy nehéz kiszedni?? csak azt írtam, hogy marha jó a hangja, ha puffogtatsz vele. :D
  • gepPista
    #17878
    Manőver alatt nem a fordulózást értem. Eszembe sem jut 190eseken meg a legtöbb 109en. A gunpodos 190A5 továbbra nagyon jól zuhan, közben kivételes a rollrate-je és nagyon jól megtartja az enegiáját, ha nem manőverezed túl. Beaufigter fasorban sincs, ha a 190es filóta nem hülye.
    Azt, hogy most a gyengébb emelkedőképesség miatt ezt 1-2k-val alacsonyabbról fogja kezdeni, ésszel simán becserélhető a 3* nagyobb tűzerőre.
    Tegnap a britek ellen mentünk: 12db 190A5 gunpod + 2 sima 109. A 109-sek magugkra maradtak odafent, gyorsan le is menekültek. Ahogy a harc leért a 190-esek szintjére (azonos emelkedés miatt együtt voltak), 3 perc alatt szétkaptuk az angolokat, akik a szokásos fordulózós stilusukat próbálták. Egyszerüen nem tudtak repülni annyi ólomban :)
    Az oroszokról nem is beszélek, mennyi esélye van a 4k alatt érkező Lagg,Jak csapatoknak..
  • bgabor
    #17877
    Nemtudom, én ma találkoztam 9K-val HB-ban Zhengzoun a tier9 Zerommal, zgyanolyan könnyen hullik el mint a 9T. Szerintem ez ugyanolyan Arcade gép lesz mint a 9T.
  • Torzonborz
    #17876
    "Tier5ös BEaufighter a legjobban forduló kétmotoros gép"

    Ööö a KI-45 nem jobb ? Én most próbálgatom a japókat és vmi eszméletlen hogy ezzel a géppel mit lehet csinálni. Egyedüli baja a rettentően kevés lőszer javadalmazás. Van Bjúm is , szerintem annál lényegesen jobban fordul.
    Bár az meg tény hogy japókkal nem megyek németek ellen. :D
  • twi452
    #17875
    nem értem
    odarakod egérrel ott is marad arcade-nál még korrigálnia sem kell az instructornak úgyhogy nyíl egyenesen tud menni :)