38447
  • Torzonborz
    #17954
    No twi meg is válaszolta :)

    Szóval ne várj, ha kiszednek kilépsz , repair és már mehetsz is a következő csihipuhiba. :)
  • BaleniX
    #17953
    Párszor kipróbáltam már a HB-t, de maradtam az Arcade-ban, de most hogy nagyon erről megy a téma, elkezdem a HB-t! :)
    Milyen géppel érdemes menni? Bomber, Fighter?
    Az FRb-t meg el se tudtam kezdeni, a bevezetőnél mindig fejre áll a gépem :P
  • twi452
    #17952
    Azért az nem igaz, hogy kevesebbet kapsz ha nem várod végig a meccset.

    Ha kilépsz akkor azokat a pontokat látod amiket ténylegesen csináltál a meccsben. Ha vége lesz a csatának akkor meg összesít és hozzáadja a bónuszokat.
    És azt is megkapod ha kiléptél akkor is amikor vége lesz a csatának. Levelet is kapsz róla.
  • bgabor
    #17951
    Nem derült még ki. De szerintem a szokásos nagypeccs utáni gyorsfoltozgatás. Mintha a menüben az alkatrészes képernyő sokkal fürgébb lenne a tegnapinál, plusz kijavították a Mustang slotját a tech treeben, végre tényleg két Mustang van benne.
  • Torzonborz
    #17950
    "és várhatok még 5-10 percet mire vége a csörtének. "

    ööö miért vársz ennyit ? oO
  • Yag
    #17949
    Hali. Kipróbáltam a HB-csatát megint egy Hurrikánnal. Próbálom fejben helyre tenni, és valóban van valami különös feelengje, de továbbra is zavar, hogy 25 perc repülési időből 10 perc a célterület elérés, kis körözés, és ha nincs "szerencsém" lelőnek és várhatok még 5-10 percet mire vége a csörtének. Kerestem egy tankos területet gondoltam levédem, ha jön valaki leszedem. Nem jött senki. Az első menetben, azt vettem észre hogy már csak 5 perc üzemanyagom van. Nesze nekem légi támogatás. Persze hogy visszafordul az ember és próbál landolni, újratölteni. Vissza se értem, vége lett a menetnek mert elfogytak az ellen gépei. Hurá, 0 kill, 0 asszist, pár xp a felszállásért öröm. A második menetben volt hogy a 10 perc repülés után három gép is közre fogott, kicsit fordulóztam de végül leszedtek. Legalább 15 percet kellett várnom míg vége lett a csatának.
    Ha kilépek, kevesebb pontot kapok, nem lehet tudni nyertünk vagy sem. Ha nem lépek ki akkor csak bámulok ki a képernyőn és "szurkolok" a csapatnak, hogy kit szedjen le. Nettó időben egy HB csata alatt lejátszok két AB-t. Ma mentem egy kört A-20-as Havoc-al is. Valamiért lomhán fordult, mire célkeresztbe tudtam húzni az ellen gépét már le is forudlt az ívről. Persze hogy nem fordulózásra való de ennyire kiszolgáltatottnak érezni magam, még ha faroklövészem is van, elég fura. Egy sima Su-2 leszedett. Menjen már ...

    Végső konklúzió nyílván nincs, mindenkinek ami tetszek azzal játszik.
  • Pluskast
    #17948
    Mit javítanak vagy tesznek be?
  • RiCSi1234
    #17947
    Jah.. "Servers will be unavailable due to Updating to 1.33.27.0 from 07:00 GMT to 08:00 GMT (00:00 to 01:00 PDT)"
  • RiCSi1234
    #17946
    nálam most jött valami 366 Mb-os patch. :O
  • Glo
    #17945
    Mint anno il2-ben az Ace ai, aki 200 db 20mm lőszerrel kb 20 gépet tudott lelőni :D
  • twi452
    #17944
    nem is azzal van gond ha beáll mögéd mert a játékos is beáll mögéd aztán lesz ami lesz..
    de itt a missziókban egy rakás gép van egyszerre fent aztán kialakul a teljes káosz (számodra) ezek meg csak húznak mindenfele és szemből is tökéletesen telibekap csak úgy mert keresztezed az útját :D
  • Glo
    #17943
    Ja, az lenne még a szép, ha Ai G6 meg F8F-ek lennének.. A gép nem azt nézi hogy eltalál-e, hanem hogy melyik szegecset lője telibe a legnagyobb strukturális kárért. És megteszi, ez a legszarabb :)))
  • vajakos21
    #17942
    Ilyen 2 v2 nél elsö mondatom: elöször az aikat. :-) Így mindenkinek jön a pénz is, gyakorolhat aztán ráérünk egymást leõlni.Jòl néz ki mikor egymást kerülgetve öljük egymás ai- t.( persze volt hogy valaki nem támogatta az õtletet/ vagy gerinctelen volt a beleeggyezése ellenére is támadt)
    D12 n javitottak? Tegnap hosszu idö után láttam eggyet.Igen jòl kezelte a kolléga ...persze lehet a képességei voltak jòk nem a gép. (szép statja volt)
  • twi452
    #17941
    én most próbáltam ki ezt a dinamikus kampány módot gyakorlás céljából frb nehézségen..

    kezdem érteni miért csak reserve gépeket tesznek be ai-nak rendes játékba

    akkora mészárlást rendez yak-3mal meg bf 109-el a gép hogy csak kapkodom a fejem :DD
    brutális :D
  • Glo
    #17940
    Ja, mondjuk ez alapján ha critelek valakit és haza tudja vinni az is annak számíthatna, mert kivettem a csatából a röpcsit, csak haza tudta vinni és le kellett szállnia..

    Na várjál, felébredek minnyá :))
  • Torzonborz
    #17939
    Nem kényszerített senki , magamtól szálltam le . :P

    De oké igaz végül is kiszálltam a harcból. ;)
  • Torzonborz
    #17938
    Najó de ez attól is függ hogy mit criteltek be a gépen.
  • Glo
    #17937
    A földre kényszerítés is győzelemnek számít :D

    Coral: Azért kérdeztem, mert az adatlapon valami 570 km/h van rá megadva, de ez csak nyögve akart 300-at kipréselni magából. Mindenki úgy otthagyott mint a szél. Hol van a kutya elásva? A fejlesztésekkel megduplázódik a sebesség? (Tök alap a gép most)

    FRB-re aki farmolni akar javaslom a bombázókat amcsi oldalon. Tegnap mentünk egy 2v2 + ai csatát. Nálunk A-26 és B-24, enemynél 2 vadász (G6 meg prém La5FN). Nem sok esélyt adtam magunknak :))

    Viszont a humán enemy pilóták valahogy leestek, maradtak az ai-k meg mi a két bombázóval, és elkezdődött a földi hent Ruhr-on :) Prém nélkül 90k xp meg 160k lion. Kellemes volt :)
  • stork13
    #17936
    Nem azon volt a hangsúly, hogy kapok-e érte valamit. Hanem crit után úgy esik lefelé a gép, mint egy húlló falevél. :D
  • Torzonborz
    #17935
    nekem pont az ellenkezője volt , critet bekaptam lövésztől viszont simán leszálltam és megkapta a killt a mocsok ( oké mondjuk nem reptérre szálltam de akkor is épségben tettem le a gépet ).
  • Paladin
    #17934
    Volt gyanús helyzet, de tegnap egyszer határozottan fel is tűnt - a másik végéről :) Ronggyá lőtt egy faroklövész, crit is volt, majdnem hazaevickéltem, de nem messze a reptértől a motorom már nem húzott, lepottyantam - és crashed, nem adott killt a másiknak.
  • vajakos21
    #17933
    Itt ha nem is a max szinten mész akkor is kiválòan élvezhetö, és eselyes vagy nagyobb tierü gépek ellen is.( ez nem AZ a játék :-) ) Prém számla megkönnyiti a fejlödést fenntartást de anélkül is elérhetö minden.A prém gép elönye hogy olcsòbb a fenntartása mint a hasonlò szintü ugyanolyan gépnek.Ill. van néhány csak ott elérhetö de nincs szupererejük.Söt eggyes gépek jonban felszerelhetöek mint prém változatuk.( fw190 pl)
  • Eagle16
    #17932
    Nekem is gond van a hanggal...játék hiba.
  • twi452
    #17931
    maximum
    és ha az átlagosnál kicsit ügyesebb is vagy akkor igazán farmolni sem kell csak játszani

    legalábbis egyelőre még ez a helyzet
  • Hentes75
    #17930
    Mindenféle pénz befizetés,prémium tagság nélkül mekkora színtü gépek érhetők el?
  • Susarc
    #17929
    akármennyire megfeszűlhetek valaki ígyis-úgyis kilő...ha pedig a pálya szélén szedegetem az ellenfeleket akkor meg pontom nem lesz...és ha nem ölök azonnal és húzok izibe odébb 3-4 en vagy a célpontomra keselyűznek rá, vagy énrám ugyanennyi ellenfél:P
  • jocking
    #17928
    Érdekes, mert játék közben a chaten folyamatosan megy a panaszkodás ugyanezekről a hibákról...
  • Fellner
    #17927
    Nyilván sok germàn fan, mert ők csináltak értelmes gépet, szép is, jó is, hangjuk is pro mi kell még?
  • stork13
    #17926
    Valaki belefutott a következőbe a patch óta?:

    Lecriteled az ellent, nekiáll beforogni, pörögni, mint amikor dugóhúzóba kerül és becsapódik a földbe. Kill-t, assist-ot nem kapsz, az ellen simán crashed lesz.
  • Torzonborz
    #17925
    Eddig senki nem írt ilyen tapasztalatokat a mostani patchről szóval nem biztos hogy azzal van a gond.
    Egy reinstallt azért a helyedben kipróbálnék.
  • Coral Springs
    #17924
    Pedig OP az hidd el, meg minden amivel én repülök.
  • Coral Springs
    #17923
    Emberfüggő. Egyáltalán nem volt idegesítőbb az Arcade, a HB talán még nagyobb stresszel is jár mert nem hibázhatsz. Nekem majdnem minden második csatám Survivor volt, tehát 7+ kill / 0 halál / bevétel, nem volt idegeskedésre okom.
  • jocking
    #17922
    Úgy érzem, kár ezt erőltetni, ezzel a frissítéssel egy az egyben hazab@szták a játékot. Majd 1 hét múlva visszanézek, hátha addigra már kijavítják a javítást...
  • vajakos21
    #17921
    Irtak valami server gondról amin dolgoznak...soon. Nekem sikerült bulgen 19 es fpst hozni...
  • Glo
    #17920
    Te Coral, kipróbáltam ezt a Buffalót. Hogy kell ezt működtetni? Csak 250-et megy, nem emelkedik, egy LAgg most fordult le.. Jó, a 4 50-es kaliber üt, de akkor is.. Nekem nem olyan pro :)
  • jocking
    #17919
    Valami nagy gáz van ezzel az új frissítéssel... Először is, szar a hang. Ha épp rámlőnek, akkor megszűnik a motorhang (és nem azért, mert kilőtték a motort...). Ráadásul az FPS is kevesebb lett 10-15-tel, és a felbontással is van valami, mert hiába van 1024x768-on, mégis látom rajta, hogy játékon belül (már a menüben is) nagyobbra áll.
  • Coral Springs
    #17918
    Ki gondolta volna, hogy egy javarészt germán fan topikban kezdek szánalmas lenni. De azért örülök amikor érzékeny pontra tapintok.
  • Amaymon
    #17917
    Haladnak?? Játéktörténeti mérföldkő, hogy a technológiai innováció legnagyobb alakja J. Carmack beállt közéjük :))
  • Torzonborz
    #17916
    hmm a kezdő dev pack 275 dodó és ez még kis darabszámban készült ,ennél csak olcsóbb lesz a végleges ( remélem ).
  • RiCSi1234
    #17915
    De veszett jó gép ez az í tizenhat izsák.. :P Volt vele pár jó élményem.
    Igaz a legtöbb enemy alacsonyabb tier mint én, de leszarom, végre a fasz jó oldalán is voltam a játékban. :) Kis Ishak montage. :) Én stealth attackot használtam ,a replayban mégis traceres.. :O AB-s vérpistike vagyok. :D