38447
  • BaleniX
    #18034
    A Gépekbe az Universal lőszer megéri? Vagy melyiket érdemes berakni fighterekbe?
  • bgabor
    #18033
    Amúgy lőszereknél ez az új 40/40 meg 120/120 mi a péket jelent?
  • bgabor
    #18032
    Hülyén fog hangzani, de ebből a kínálatból az IL-2vel tudnál a legjobban tartolni légiharcban, a brutális gépágyúk miatt. Persze bombáktól, rakétáktól szabadulj meg előtte. De a SpitfireI is jó lesz amíg a SpitII-őt el nem éred.
  • bgabor
    #18031
    Nemtudom nektek hogy muzsikál az új peccs, de nekem kis magaságban (200 méter alatt) olyanokat beszaggat hogy ihaj.
  • BaleniX
    #18030
    Á, nem kell nekik a túlóra!
  • Glo
    #18029
    Majd küldjük a számlát a "tech-support" és "psichological assistance" címszavakkal :D
  • vajakos21
    #18028
    Gladiator, fury-t és 112v5 ön kivül mindet viheted.Az elsö kettö papir kis tüzerövel bár fordulékony.A 3. meg gyenge tüzerejü.Az il2 su2 jò kis gép.( ruszki kétfedelü kis vadászok lézerágyuval is jòk)Bomberböl ju88. Most tették variállhatòbbá a fegyverzetét is és gyorsabb/ védettebb mint a he111.A bf110 meg az ágyuk miatt kenne jò választás.Ha már német.
  • BaleniX
    #18027
    Bocsi mindenkitől hogy szófosásom van, csak most jólesik erről beszélni
  • BaleniX
    #18026
    De legjobban a Dorniereket várom!
  • bardocz
    #18025
    Én ezek közül az oroszokat használnám, az ágyúk meg gépfegyverek miatt.
  • BaleniX
    #18024
    De leírom hogy mik vannak, hátha tudtok tanácsod adni, ezek közül melyik HB képes repülő:
    Német: He-112 B-0, Bf-110 C-4, He-112 V-5, He-112 A-0, He-111 H-3
    Orosz: Jak-1b, Jak-7b, LaGG-3-66, Il-2, Su-2 M-82
    Brit: Hurricane I, Hurricane II, Spitfire I, Gladiator, Fury,
    ennyi lenne, most tartok itt, de most a németre vagyok ráfeküdve.
  • BaleniX
    #18023
    Köszi a tanácsokat! Van 20mm-es repcsim, de az a szemtől szembenes dolog amit HB-ban csináltam már kényszer volt, ugyanis egyedül voltam, felém meg szemből jöttek 6-an, nem volt mást tennem, úgyse nyerek
  • bgabor
    #18022
    Elmondom szerintem hogyan kéne csináni, ha csak kis 7.7-es géppuskák vannak a gépeden. (egyébként HB kezdéshez a brit messze a legnehezebb ág pont az extrém kiskaliberű fegyverek miatt, egy Me-109E/F-el sokkal jobban jártál volna)

    Szóval a 7.7-es géppuskákkal látványos, azonnali eredményt nem tudsz elérni, az a gépágyúk(20mm és fölötte) asztala. A 7.7-esekkel sokáig kell lőnöd az ellenséget, minél komolyabb lőszerrel, annál jobb. Fontos, hogy közelről lőj, 7.7-esekkel 200 méternél (0.2 távolság) messzebbről ne is próbálkozz, csak lőszerpocsékolás. Továbbá ilyen kicsi fegyverrel a nagyobb dögökben alig tudsz kárt okozni, sokkal előbb nyírnak ki téged a védőgéppuskások. Ezért aminek egynél több motorja van, azt felejtsd el. Az egymotorosokra menj rá, sosem szemtől szembe, hanem hátulról közelítve. A legsebezhetőbb akkor a cél amikor fordul és a teljes felületét mutatja, olyankor simán lenyesheted a szárnyait. Ne lőj rá amíg elég közel nem kerülsz (tudod, 0.2 távolság), mert csak megriasztod. És sürgősen keress magadnak egy gépet géágyúfegyverzettel.


  • bgabor
    #18021
    Ehm. A Me-110-esen egy két 20mm-es gépágyú van, annak a torkába repültél bele szemtől szemben...

    #18006
    Mint írtam, HB-ban nem lövöldözünk szemtől szembe egy másik géppel. Pláne nem olyannal, aminek ekkora fegyverei vannak. Ezt kellett volna felismerni.
  • bgabor
    #18020
    Igazándiból az az ág a Spitfire MkII-estől lesz jó, a gépágyú miatt. HB-ban a 7.7-es inkább arra jó, hogy ha azzal betalálsz az ellennek, akkor kell csak elsütni a 20mm-es gépágyút, mert abban meg kevés a lőszer.
  • BaleniX
    #18019
    ismerős helyzet! Lenyomtam ezt a HB-t... a csapat 2 perc alatt elvérzett, én maradtam egyedül, egy BF-et sebeztem, aztán visszamentem a bázisra tárazni, ahogy felszálltam jött a 110 és szemből lelőtt, én meg semmi... érdekes volt
  • Yag
    #18018
    csak tudnám, hogy miért számít frendly fire-nak ha valakit üldözök, sorozatot eresztem belé, de berepül elém egy saját csapattárs és én kapom a büntetést hogy meglőttem ? 3000liont vontak le ezért. Hát ne mászkáljon elöttem ... ennyi nem ?
  • twi452
    #18017
    ezekkel az oroszokkal mennyire tele a tököm néha..

    1600 frb csatát lenyomott már az arc

    3szor szállt le 2szer odacsapta.. a másodikra már akkor amikor egyedül volt a csapatban :D

    utolsó ellenfél egy bf110 rádiózok rendesen h tudja merre megyünk..kísérgeti az orosz barátját aki b-25el ment..
    senki nem volt már akitől védenie kellett volna de elbeszélgettek és hagyták hogy ott szopjak egyedül..

    aztán végül az egyik rázuhanásnál elmértem és fentről elkaszáltam a 110es seggét..az én gépem atomjaira ő meg egy crittel ment tovább és túlélte aztán megnyerte a csatát..lol
  • BaleniX
    #18016
    Bejutottam! De mindenki Hurri-val meg Spit-el megy :)
  • BaleniX
    #18015
    Na meg kicsi sokat kell várni a HB-ra jutásra
  • BaleniX
    #18014
    Köszi!
    Igen, 12x 7.7mm 4200ammo
  • twi452
    #18013
    már fel lehet rá rakni 24et..xD
  • Glo
    #18012
    Az angol 7.7-es géppuska elég ütős lett azt mondják. És a Hurrin van belőle néhány :)
  • BaleniX
    #18011
    Hurricane Mk.II-vel jó HB-zni? 4200 Ammo-val csak elég
  • bgabor
    #18010
    Szerintem az utóbbi idők legjobb peccse, sokat javított a játékon, bővítette a lehetőségeket, komoly melléfogások nélkül, ez nem mindig volt így. A modulok pedig? Nos, teljesen várható volt. Ez a játék egy üzleti vállalkozás, ami arra hivatott hogy profitot termeljen a befektetőknek, akiknek a pénzéből elkészült a játék. Ehhez prémium vásárlására kell ösztönözni az embereket, amit úgy oldanak meg hogy valami mindig drága a játékban. Egy ideig a gépek voltak azok, aztán a javítás/lőszerek/qualification. Ment a sírás, hogy minden nagyon drága. Most lejjebb vitték őket, de most az új modulok drágák.

    El kell fogadni, hogy ez már csak így lesz, mert mindegyik Free to play MMO pénzt szeretne termelni. Ami meg nem termel pénzt, az csődbemegy.
    A másik lehetőség az az üzleti modell lenne, hogy 15.000 Ft-ért lehet megvenni at MMO játékot, vagy esetleg még havidíjas is lehetne mellette.
    Még mindig ez a legjobb megoldás.

    (Kábé két éve jelent meg az új Star Warsos MMO, az SWTOR, pénzéhez George Lucaséktól, az úgy indított, hogy akkor 15.000 Ft maga a játék, és 4000 Ft havidíjért játszhatsz. Maga a játék meg egy trágyadomb WoW utánzat lett. Csak azért mondom hogy érzékeljük már, milyen is az amikor egy cég igazán pénzéhes az MMO játékok világában)
  • Glo
    #18009
    Na most komolyan, kit vág földhöz egy 30 slotos ammo rack 900 lionért? Az ilyen akkor is sírna ha aranyat sz@rna, merhogy az mennyire fáj :))
  • twi452
    #18008
    ez is olyan hogy ha alapból benne lenne h fizetsz a nem alap lőszerért akkor nem szólna senki semmit
    nem egy nagy érvágás csak hát sírni kell :)
  • BaleniX
    #18007
    jó jó, de ha elkanyarodok akkor meg ugyanúgy utánam jön és kilő! az első köröm elég gyatra volt!
  • bgabor
    #18006
    Kilőtte a pilótádat(a pilótánál a Vitalityre kell pontokat rakni hogy ez minél nehezebben menjen az ellenségnek). Pont ezért nem repül senki szemből szembe az amatőrökön kívül. Ha ki is lövöd, garantált a sérülés. És jó eséllyel te halsz bele. Ennél sokkal kockázatmentesebb megoldások is vannak az ellesnég lelövésére.
  • VikingPingvin
    #18005
    Nekem vegyes érzéseim vannak, néha jó néha rossz. 109 a kedvenc gépem de azt kell hogy mondanom ez a plusz 2 ágyú nagyon fölösleges. A többlet tűzerőt nagyon minimálisan kompenzálták.
  • f24sg
    #18004
    Az lenne a kérdésem, hogy aki HB-t játszik, mi a véleménye a patchről úgy általánosságban? (olvasgattam vissza, de nem írtatok túl sok kinyilatkozatást.)
    Sajnos nem tudom magam tesztelni, mert "nyaraláson" vagyok


    A hiv. fórumon megy a sírás, hogy "szemét pénzéhes-greedy Gajin, mert hogy az ammo rackok, skinek, és hogy WoT lesz ez is, stb."

    Szóvalhogy szerintetek?
    Pl. nekem a plusz gun podok lehetősége, a több modul tetszik.
  • BaleniX
    #18003
    AB-ban meg szemtől szemben repülök Il-2-vel a Spitfire Mk.I ellen, tunkolom mint az állat és semmi baja, ő persze kilőtt egyből... Ez vicc
  • Glo
    #18002
    Akkor nézd meg, hogy jól működik-e. HB-n már kb 20km-ről látnod kell, hogy hol vannak a földi célok, és tudsz is közülük válogatni.
  • BaleniX
    #18001
    Hogy érted? Valami minipatch-et most töltött le.
  • Glo
    #18000
    Szerintem várd meg a hotfix-et, nehogy csalódás érjen. Mondjuk ha vadászra gyúrsz akkor oké, de ez a földi célos bug elég borzasztó :)
  • BaleniX
    #17999
    Na akkor belekezdek a HB-ba.
  • twi452
    #17998
    bombázni tényleg ne most menjetek hb-re :D

    koreán vicces csak a híd látszik magasból.. b-17el rázuhantam a tankoszlopra és előbukkantak a jelölők 1500 méteren xD

    ennyi erővel frb-t is mehetnék csak ott még nagyobb biztonságban vagyok mint hb-n xD
  • twi452
    #17997
    az végülis csak 4 gomb relatívra állítva

    ami fura, hogy az is változni szokott gépenként
    valahol szépen lassan lehet állítani ugyanezzel a beállítással másik gépnél meg elkezd szaladni mint az őrült :D
  • BaleniX
    #17996
    Az első mondatodat elismerem, tapasztaltam
  • vajakos21
    #17995
    Köszi majd tesztelem. ( a trimm beállitás ami igazán érdekel a többi megvan).néha elfelejtem cserélni a beállitást ( látom tiousra van Neked is) nagyon máshogy mozognak nagyon kellemetlen perceket okozva.