38447
  • bgabor
    #18074
    Hogy emelkedik? HBban?
  • Amaymon
    #18073
    Miez lőszer mizéria? Kimaradtam belőle....
  • twi452
    #18072
    azok a számok a lövedékeket mutatják az övben
    ha teljes az öv akkor pl az airacobra 37milisében 30 darab van

    ahol több ugyanolyan fegyver van ott is csak 1 övet mutat de be lesz szorozva a fegyverekkel ha új övet veszel bele

    szóval az 1/30 azt jelenti h 1 skulód van :)
  • vajakos21
    #18071
    A hiv fòrumon is megy a lõszer mizéria.A gond ugy tünik az hogy reggelre 1/30 löszere lett mì elözö nap nem használt csak pár tárat.(éjszaka elhordták a csigák) .Ez a "legyen ön is prémszámlás" programm része.Spòrolni kell uraim.
    Most kexd majd beindulni a panaszáradat hogy a kezdeti lelkesedés elmùlt és elkezdenek az emberek mélyebben foglalkozni az ùjitásokkal.( majd kiváncsi vagyok mennyi löszerem lesz f4 en.3 hevedert hssználtam tegnap össz)
  • Susarc
    #18070
    Ó bazdmeg,hogy emelkedik a 410-es messzer!
  • Susarc
    #18069
    mi a fene ez az ammo vásárlás?? 6600 lion a lőszer a low tier BF-k be??
  • Coral Springs
    #18068
    Passz. A fejlesztéseket szerintem a legtöbb gépre nem árt rárakni.
  • bgabor
    #18067
    Külön gombra kell állítani őket a menüben(és ne kövesd el az amatőr hibát, hogy az egyiket a jobb egérgombos kamerakövetés helyére teszed, mert az is létfontosságú lesz a légiharcban). HB-ban muszály, mert mondjuk egy Bf-109E, korai Spitfire vagy Zero mindössze csövenként 60 gépágyúlőrerrel operál, azt kábé 6-8 másodperc alatt kilőnéd amúgy. Az a lényeg, hogy ha betalálsz a kis géppuskával, akkor kell lőni a gépágyúval, és csak rövid sorozatokat. Amígy egy arcadeos játékos az egész tárat ellövi egyetlen gépre, addig egy profi HB-s három gépet is le tud szedni a 60 gépágyúlőszerrel.
  • bgabor
    #18066
    Arról annyit, hogy eddig aki mind a kettővel játszott, az mind a War Thundert választotta. De néd meg nyugodtan. Az a WoT-nál megszokott gépigényes-szaggatós, csak arcade van, nincs belső nézet, kevesebb nemzet, jóval kevesebb gépfajta. Egyértelműen nem a War Thunder súlycsoportja a World of Planes.

    Hamarosan maúgy lesz irányítható földi egységes és hajós része a War Thundernek is, mindez egy játékon belül, és akkor a Wargaming kudarca teljes lesz.
  • BaleniX
    #18065
    Kösziköszi!
  • Glo
    #18064
    Az is elmond valamit az erőviszonyokról, hogy a WG fórumán a WT említéséért is bannolnak :)) A Gaijin meg a "nyugodt erő"-ként kezeli a dolgot, az ő fórumjukon simán lehet a WoWP-ről beszélni. De jót úgyse mond róla senki :)) :)
  • Paladin
    #18063
    Én HB-n rengeteget mentem a 112-es B-0 és A-0 változatával, nagyon faszányos kis gépek.
    A B-0 különösen, egy rankon van az alap spittel, és bár lassabb, jobban fordul, és van cannonja.
    Plussz rank 4-esek inkább azonos, vagy alacsonyabb szintű gépekkel szoktak összekerülni. A-0 se rossz, joy-jal repülni egy kicsit kellemesebb mint a b-0-t, de neki nincs géppuskája, ami azért hiányzik olykor.
  • Amaymon
    #18062
    Tudom, néha benézek mi változott rajta kíváncsiságból. Semmi dolgod nincs, mint a kis karikára rávinni a célkeresztet és 100% találat. Ez a WT-ben még AB-n sem teljesen úgy működik. Az irányítás, pedig iszonyat nehézkes, kényelmetlen. De mindegy is mivel ott nincs HB, RB nekem felejtős.
  • BaleniX
    #18061
    Tudtam én akkor hogy népszerűbb a WT, csak kíváncsi voltam a véleményekre. Amikor elkezdték bemutatni a Warplanes-t, akkor már láttam, hogy nem lesz valami jó játék, a WT-t meg első látásra megszerettem!
  • SovereignXY
    #18060
    Igen de ugye ennek is van arcade része ami 6666szor jobb mint az. HP-ja van a repülőnek. Ne már... meg mind felrobban és úgy esik le. LOOOL. Az egy shit.
  • Amaymon
    #18059
    "Lenne egy kérdésem: A WT népszerűbb mint az a bizonyos tankos játék repülős kiadása? "

    Egyelőre igen, később változhatnak az erőviszonyok, mert a játékmechanikája roppant "egyszerű" és lehet bevonzza majd a casual és WG hívő tömegeket. Arcade játékosoknak való és tök ugyanaz, mint a másik csak nem földi járművek vannak benne.
  • SovereignXY
    #18058
    world of planes egy szar. Nézz meg egy videót róla. hogy melyik a népszerűbb az passz. De ha vki látta ezt akkor tuti nem megy oda. ;)
  • stork13
    #18057
    Ebben a topicban mindenképp!
  • vajakos21
    #18056
    Majd ha itt is lesznek tankok akkor lehet hasonlitani.A wowp nál jobb és a wot nál majd akkor lesz.Ha az is ilyen jòl sikerül....márpedig fog
  • vajakos21
    #18055
    Köszi Twi! ( jelentem nálam elérted a WT wikipedia rangot :-) )
  • BaleniX
    #18054
    Lenne egy kérdésem: A WT népszerűbb mint az a bizonyos tankos játék repülős kiadása? Értitek mire gondolok.
  • Amaymon
    #18053
    Én is befejezem az irkálást, de csak most tudtam gyorsan bele nézni a fórumba.
  • BaleniX
    #18052
    Köszi!
    Most amibe tudtam abba beleraktam a Stealth ammo-t
  • Amaymon
    #18051
    Nem ismerem az új HB-s erőviszonyokat, a véleményem a régi peccsre alapozom és csak rám igaz, mert egyénfüggő:

    - Német: He-112 B-0, Bf-110 C-4, He-112 V-5, He-112 A-0, He-111 H-3
    HB-ra: min. bf109e, ami nincs még neked;
    - Orosz: Jak-1b, Jak-7b, LaGG-3-66, Il-2, Su-2 M-82
    HB-ra: yak, lagg nem rossz, de a ruszki a legnehezebb nemzet, jó adag rutinnal érdemes csak belevágni HB-n.
  • BaleniX
    #18050
    Na majd kipróbálom ;)
  • twi452
    #18049
    a Z gombra tölt újra a pályán :)
  • Amaymon
    #18048
    Ami nekem anno angolnál HB-n nagyon bejött a 700m-es lőtáv és a stealth ammo (ez utóbbi brutális mikor már érzi vki kb. hova lőjön).
  • BaleniX
    #18047
    Hát azóta nem is próbálkoztam az FRB-vel :) de a legutóbbi HB-m jól sikerült
  • Amaymon
    #18046
    És a gépeket sem kell eladni, ha nincs slotod.
  • Amaymon
    #18045
    "Amúgy azt néztem, hogy az MM mekkora béna HB-n. "

    Én ott random nemzettel mentem régen. Kiválasztottam a kedvenc gépeket és szinte azonnal behívott.
  • Amaymon
    #18044
    Prémmel! Az akció napján -30%-ért vettem 3 hónapot. Annyiból 2 hónap WoW se jött volna ki :)
  • Amaymon
    #18043
    Jó hogy nem lehet utólag szerkeszteni a szöveget véletlen megnyomtam a pastet-t :)
  • vajakos21
    #18042
    gyöztes meccs prémmel? ( lehet az f4f en találtad el jobban a beállitásokat vagy jobban fekszik Neked.joyrol nem tudok hogy variáltak volna)
    Melyik az a gomb alapin reloadra.Nekem leave plan oszt vissza mükszik a reload...miután negyed tárral mentem csatába 2. felszállásra rájöttem hogy a repaired reloaded szöveget csak megszokásbol irja ki.
  • Amaymon
    #18041
    "Az FRb-t meg el se tudtam kezdeni, a bevezetőnél mindig fejre áll a gépem :P"

    Oda be se menj fejkövető és joy nélkül, nem érdemes még gamepaddal sem. Végig szenvedtem a tapasztalat mondatja.
  • BaleniX
    #18040
    He 110 c-4-el nagyon jól landoltam HB-ben, a szárnyamat levitte az őrtorony :) meg kicsit nehézkes vele kanyarodni
  • Amaymon
    #18039
    +életem első RB bomber killjét vele csináltam.
  • Amaymon
    #18038
    "FRB-re aki farmolni akar javaslom a bombázókat amcsi oldalon."

    Én rühellek bombázni, amcsi oldalon nekem nagyon bejött az F4F. Vezetni hihetetlen gördülékeny. Kicsit lassú, de nagyon szépen utána lehet menni az ellenfélnek. Tegnap 1 kill 3 assist 60k-t adott vele RB-n.

    A joy kezelésen finomítottak vagy csak beképzelem? Tegnap 1 kill 3 assist 60k-t adott vele.
  • BaleniX
    #18037
    Lehet külön lőni a 20mm-es gépágyúval meg a sima géppuskával? Nem is tudtam, nekem mindig egyszerre lő
  • twi452
    #18036
    vagyis pontosabban ha ki van kapcsolva az újratárazás akkor a következő meccsedre be tudsz menni pl 10/30 lőszerrel aztán meglepődsz h kifogyott 10 lövés után :D

    most már a reptéren kell kifizetned az újratöltést játék közben is
    ezért van rá külön gomb
  • twi452
    #18035
    a lőszermennyiség ami egy övben van