38447
  • Coral Springs
    #18114
    Az op k**va a***mat. Első csatáim a Bearcat -el, meg egy kis Kittyhawk.

  • Amaymon
    #18113
    Itt egy jó példa arra, ahogy krit nélkül földhöz vágja a 109E-t az ellenfelem. Szinte nem is látszik a videón, hogy beleszúrok.



    A video minősége lehetne jobb is, de ebben a pillanatban installtam a rögzítőt és nem nagyon setupoltam rajta. A replay valamiért elcsúszik kicsit és sustorogó hangot ad gyorsítás után. A legfurább, hogy a SweetFX nincs belemixelődve. Alig látszik anélkül itt az ellenfél gépe pedig a valóságban szinte végig látom hol van.
  • vajakos21
    #18112
    ùj patchel nekem is ment le rendesen.19 volt bulge-n( ezt már irtam ms adszem valahol) sokaknál lett ilyen gond.reméljük javitanak.
  • Amaymon
    #18111
    Ennek tényleg részeg mozgása volt :)

    Az a találat levitte volna legkésőbb landoláskor.
  • twi452
    #18110
    ja eléggé :)
    itt van az én szemszögemből, amúgy nem tudom mit csináltak de úgy 10 fps-t elszívott a játék videófelvételnél az utóbbi időben, régebben nem ment be 30 alá még így sem most meg 25-26 és akadozik is kicsit
    lejjebb már nem kéne mennie mert játék közben nem szeretnék ilyet..a korai 50-60 fps-ről szépen lefaragták a patch-ekkel 36-40re nálam, persze tudom vegyek új gépet.. aha :D

  • vajakos21
    #18109
    Kolléga küzdött rendesen a géppel elötte is.Az ai se adja kõnnyen magát
  • BaleniX
    #18108
    Most jót nevettem! Il-2vel a Beautifightert 75m-ről oldalba kaptam, 2 lövés volt!
  • twi452
    #18107
    elég nyugdíjas kör volt, 2 ai volt még az áldozat :D
    a bf-eket csak láttam néha, a csapattársak lekapkodták őket viszonylag gyorsan

    és nem én voltam az ügyes amint mondtam, ez tényleg csak karcolás volt..:) húztam felfelé a gépet amikor megláttam alattam és rányomtam egyet lesz ami lesz, megérte :)
  • vajakos21
    #18106
    Gratula! Ki volt a másik két szerencsés? Kár hogy amcsit nem szeretem.( a japót igen de német v. japán ellen kéne menni) Sajnos japán és német ágon nincs normális prém saját gépböl alacsonyabb szinten.Egy f4/ hien párost bevállalnék.Ez a jó ebben, hogy alacsonyabb szimten is jókat lehet menni és nem vagy esélytelen
  • Amaymon
    #18105
    Mindenesetre GZ.

    Holnaptól retteghet mindenki a 4 pontos trackeremtől :)
    Vége a vastag kerettől nem látszódó távoli pöttyöknek.
  • twi452
    #18104
    akkor nincs mese... vérprofi vagyok :D

    nem, szerintem előbb utóbb odacsapta volna magától is de kitudja :)
  • Amaymon
    #18103
    Nem biztos hogy ügyetlen volt, van mikor irányíthatatlanná válik egy kis találattól a gép krit nélkül. Olyankor nagyon be tud billegtetni a motor. Főleg ha pánikolva manőverezni akar.

    A 109G-t leszálláskor majdnem földhöz vágtam, 0-ról adtam neki egy nagy gázfröccsöt 190 km/h körül és hajszál híján orsóba rántott.
  • twi452
    #18102
    csak, hogy dicsekedjek is ma :DD ki-61el fw-t ölni RB-ben :D
    (persze nem az én érdemem, eltaláltam aztán leesett ügyetlenül szegény de ez is kill :D)
    60 lion a lőszer... a többi tiszta profit :)
    tier 4es prém gépet mindenkinek..:)

  • vajakos21
    #18101
    Télleg A5 rakettáját tesztelte valaki?Elvileg valamelyik rakétatipus idögyujtós? ( már csak mert be lehet állitani a távot menyüben)
  • vajakos21
    #18100
    Igaz hogy drága a bomba viszont hatástalan...
  • twi452
    #18099
    az meg, hogy éjszaka a dakoták ellopják a lőszerkészletet teljesen reális...sajnos ilyen világ ez :D
  • twi452
    #18098
    a bombás dolog kicseszés viszont a lőszer az kb semmi

    ha már 1 találatot beviszel azzal a lőszerkészlettel akkor már fedezted is vele a kiadásod :)

    az elején nézhet ki rosszul amikor megveszed a teljes készletet 40-80 stb adagot, utána már nem fáj azért :D
  • Amaymon
    #18097
    Maga az 5let nem feltétlen rossz. El kell égetni a liont. Egy high lvl (60 körüli) játékos, akinek megvan a legtöbb jó gép, hanyagolja a jetet nem tudja kiüríteni a kasszát. A bomba ára viszont erősnek tűnik első olvasatra, de nincs hozzá arányérzékem, mert nem bomberkedem.
  • vajakos21
    #18096
    Tanultak valamit serbéktöl.....de miért a hülyeséget?
  • Amaymon
    #18095
    Legalább kevesebbet látni majd a cockpit nélküli csíter bombereket :)))))
  • vajakos21
    #18094
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/54197-update-09082013-133270/page-7
    itten tessenek olvasgatni.hátha kisül valami
  • twi452
    #18093
    Viszont most olvasom, hogy a bombák is így működnek és ott azért már nem ilyen filléres a játék :D

    b-17 pl 1500 egy adag 1000 fontos.. árkádban elszórsz belőle néhány kört és csodát látsz a végén xD
  • vajakos21
    #18092
    Akkor elvesztettem a fonalat...;-) Majd vasárnap ránézek.Ha addig valaki ki nem deriti mi ez.Kollati? Hivatalos verzio?
    Szerencsére annyira ez a löszermizéria nem hat meg.FRB n nem fogy.
  • Amaymon
    #18091
    Exactly 2 a max általában.
  • twi452
    #18090
    ha ilyen 40-50ezres gépekkel mész akkor persze ezzel számolni kell

    de egy 10-12ezres gépet simán lehet tartani ez kb a 10es szint is
    alatta meg kb mindegy mit csinálsz jön bevétel vagy kevés vagy több

    a lőszer meg vegyünk 3 újratöltést ami általában max 2 szokott lenni..3x180 pénz + ha van géppuska akkor 3x40
  • Amaymon
    #18089
    A rewardon is lejjebb csavartak?
  • Susarc
    #18088
    gusztustalan húzás! hogy HB-ban pénzt is keress kell legalább 3-4!! player kill plussz megkell nyerbi a kört! ha nem csinálsz ennyit vagy nem nyertek sőt ha lelőnek VESZTESÉGES egy HB kör ,de jobb esetben is nullszaladós.....pffffff

    namármost 3-4 HB kill a playerek kb 5-10%-a képes! 20-30% néha összehoz ennyit illetve 1-2-t ls a maradék 60-70% csak TÖLTELÉK/AGYAGGALAMB HB-ben....ha ennyire elvágják a sikerélményt nagyon gyorsan megfog csappanni a játékos állomány....
  • twi452
    #18087
    ez azért nem igaz mert minden hevedert újratölt a gépeden pl ha 12 7.7esed van a hurrin akkor is egyet von le a készletből
    és amikor veszel bele manuálisan egy újat akkor is 40 pénzbe kerül nem 12x40-be :)
  • vajakos21
    #18086
    A probléma az volt hogy elhasznált 4 hevedert de reggelre kiürült mintha 30 armt használt volna.Így jön ki a horror összeg.Amugy nem lenne sok
    .Valszeg bug.
  • twi452
    #18085
    főleg árkádban, ott aztán fröcsög a lőszer mindenfelé és ha csak 1 hiányzik belőle és újratöltöd az már egy teljes új tár :D
  • vajakos21
    #18084
    Az heveder lesz nem löszer
  • bgabor
    #18083
    Ez azért van nehogy logikát találjunk benne.
    Amúgy gyanítom hogy minél kissebb a kaliber, annál több lőszert veszel egy adaggal, így magasabb a szám. Tehát a 12.7-eshez 120 tár van. De hogy minek?

    Gyakorlatikag, mivel szinte mindenki automatán tölteti újra/javíttatja a gépeit, ezért ez igazából egy rejtett vágás a bevételeken.

    Mondtam én, csökkenthetik a gépárakat és a javítási költségeket, ennek ellenére úgy csinálják, hogy a bevétel/kiadás arány ugyanaz maradjon. Most új dolgokat hoztak be, ami viszi a pénzt, ennyi.
  • twi452
    #18082
    na bevittem lalát hb-be és újratáraztam 4szer

    lement 36/40re úgyhogy valami lőszertartalékot számol, 1 újratöltés 1 fogyás
    de hogy miért van egyiknél 40 másiknál 80, 120.. jóég tudja :D
  • bgabor
    #18081
    Nyilvánvalóan az "új 12mm-es géppuska" az új géppuskák beszerelését jelenti a régi helyére. És igen, befolyásolják a gép teljesítményét, az új géppuskáknak például jobb a szórásképe. De ha rajtuk tartod az egeret, a felugró ablakban mindent apróra elmagyaráznak.
  • Susarc
    #18080
    kimentem felszelni a húst a konyhába beraktam 15 fokba és 2-3 perc alatt 4000 föltt volt a kifutó után:P
  • twi452
    #18079
    ha kiegészítő fegyvernél van akkor rárakja pluszban
    ha a sima fegyvereknél akkor javítja

    az alap változat a történet szerint "használt" és ezért rosszabbul teljesít
    pl fegyvereknél a "rossz" változat összevissza szór lövés közben az új pedig pontos
  • Yag
    #18078
    a beszerelhető alkatrészek valóban hozzáadnak a gép teljesítményéhez vagy ez is újabb pénzköltés forrás ?
    Ha new 7 vagy 12mm-es puskák beszerelésére van lehetőség, akkor arra cseréli a rendszer vagy az plusz felszereltség lesz rajta ?
  • Amaymon
    #18077
    Nekem is csak 120-at mutat az övön (6*120 nincs 1440), de ingame jól számol.
  • twi452
    #18076
    most én is megnéztem újra
    az airacobránál néztem ott stimmelt a 30/30

    a corsairnél viszont nem jön ki a 4 ágyúra a 924 sehogy :D
  • bgabor
    #18075
    Még mindig nem vágom. P-40nél 120/120at ír, sehogyse stimmel. Valamelyik vadásznál, nem tudom már melyiknél 40/40et írt. Pedig még néztem is hogy nem egy nagyépágyús vadászról van szó, ahol valamelyik fegyverhez ennyi lőszer lehetne.