38447
  • Diopapa
    #36444
    Sziasztok!

    Előre is elnézést, tudom nem igazán itt van ennek a helye, de ha érdekel valakit 10000 aranysas 8000 forintért az írjon rám legyen szíves. Elnézést az alkalmatlankodásért.

  • Eagle16
    #36443
    Ég a rohadt ellenfél erre szembe megy vele csak azért is. Reggel idióták játszanak komolyan mondom.
  • Fura Alak
    #36442
    Kisebb felbontású képet nem találtál? :O
  • StrikeFor
    #36441
  • AnuluWork #36440
    A 12 milisről van szó? Ami a Sabren van? Azzal ha meglősz valakit, már ég is. Bár láttam én már Ki200at eloltani magát, de ha US jet vagy brit jet ellen mész, tuti kiég. A németet már nem is mondom. :D
  • jocking
    #36439
    Ground repülők ellen? Oda nem jobb az incendiary?
  • AnuluWork #36438
    Lőszer. Ground és már gyújtja is a makit.
  • gstup
    #36437
    Nekem is ezt mondták.Aztán ki tudja.
  • Vincenzo91
    #36436
    Nem a F*O*S* packet lost-nál fordul elő a hegesztés? (Mintha egyszer ilyet olvastam volna ... de lehet Én keverem.)
  • jocking
    #36435
    Na, meglett a CL-13-as Sabre. Bár nem értem, hogy mi ebben a vitamin... A sebességen kívül minden tekintetben gagyi. Hülyén mozog, össze-vissza rángat fordulóban, a fegyverzet meg nem ér semmit. Hiába találok el bármit is, sokszor még hitet sem kapok, csak a hegesztés effekt megy.
  • MasterMason
    #36434
    A másik kérdés, van akinek fut a magyarítás az új verzióval ezzel az 1.43.10.38-al is?
  • MasterMason
    #36433
    Nincs kedvem annyit visszaolvasni meg utánanézni de hátha tudja valamelyikőtök, volna egy pár kérdésem: Milyen tervek voltak csak a második világháborút bezáró időig fognak "fejlődni" vagy esetleg a koreai vagy az indokínai háború végéig mondjuk 1973? A másik kérdés pedig az volna, hogy nem olvastátok lesznek tengeralattjárók is vagy "csak" csatahajók? Azért ha idővel bekerülnek még a hajók is ebbe a játékba akkor igen durva felhozatal lesz itt.

    Én azt sem bánnám, ha idővel el lehetne fejlődni egészen a legmodernebb gépekig, bár sajnos gondolom azért erre nem lesz esély.
  • AnuluWork #36432
    Jaj. :)
  • jocking
    #36431
    Észrevettem valamit a játékban. Ha már tudott az infó, akkor sry, nekem új.
    A topik kommunistái most fogják be a szemüket, mert a németekről lesz szó.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tehát: Akinek van Me-163 Komete, az most vegye elő, mert nem fogy belőle az üzemanyag. :D

    Utoljára szerkesztette: jocking, 2014.12.02. 20:41:31
  • Rue East
    #36430
    Senki nem is írta, hogy fejletlenek voltak. Bizonyos területeken ők voltak a jobbak (de nem 10 évvel!), máshol meg nem. Totális háborúban csak óriási veszteségek árán lehet teljesen legyőzni (elfoglalni) az ellenséget, egyszerűen ennyi ideig tartott. Kurszk után nagy akadályt a németek már nem voltak képesek gördíteni semelyik fronton az ellenség elé, csak helyi és ideiglenes sikereket értek el. Eleinte a nagy áttörést az újfajta harcászati elgondolásaik jelentették. A háború alatt a kezdeti minőségi fölényük elolvadt, mennyiségben meg sose voltak meg.
  • Rue East
    #36429
    Már éppen tételesen akartam cáfolni a "konkrétumokat" (amik ugye nem konkrétumok), de már nem is fáradok ezzel. A te álláspontod ezek szerint az, hogy aki szerint a németek nem vertek 10 évet technikában a többi nemzetre a második világháborúban, az német gyűlölő.
    Köszönjük, hogy értékes gondolataidat megosztottad velünk!
  • Fura Alak
    #36428
    ROFL.....
    Én nem gyűlölöm a németeket, de a tények attól még tények maradnak. :P

    #Személyeskedés Off
    #Ontopic plz
  • MitsuMishi
    #36427
    Fáj az igazság, mi?
  • jocking
    #36426
    Rendben. További jó németgyűlölést, elvtárs. Na de most már irány vissza a gaijines haverjaidhoz, nem szeretik, ha késel a cidáról.
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2014.12.02. 15:19:09
  • Caterpillar
    #36425
    4. Távvezérlés, na igen és azt se felejtsük el, hogy a háború végére kénytelenek voltak visszatérni a vezetékes irányításra a szövetséges EHV (nyilván akkoriban ezt még nem így hívták) tevékenységnek köszönhetően....
  • Fura Alak
    #36424
    1.) Rakéta technológia: ha nem akart volna Von Braun a holdra jutni, akkor lehet nem is költenek rá.
    2.) Éjjellátó: annyira kezdetleges és drága volt még az infravörös technológia, hogy a huszon-x tonnás tankokra sem volt valami praktikus felszerelni.
    3.) Titkosítás: Az Enigmára gondolsz? Amit a Lengyelektől loptak, de az eszük be se jutott, hogy az Angliába menekült eredeti fejlesztői azonnal el is magyaráztak mindent az angoloknak?
    4.) Távirányítás: Ha 5-10-20 évvel korábban kezdik az ilyen irányú kutatást, talán nem csak nehezen kezelhető prototípusokig jutnak. Szintén szar vezérléssel, de az amerikaiak is tudtak távvezérelni.
    5.) Anyagtechnika: Hiába a tudás, ha nem tudtak megfelelő mennyiségű alapanyagot bányászni... Nem hiába voltak alacsony élettartalmúak a háborús német sugárhajtóművek.
    6.) Lopakodó technika: úgy látom te is a Raptor-Jézusban hiszel. Lehet hogy megráz a dolog, de a Mikulás sem létezik! Az amerikaiak is csak a 80' években jöttek rá a dologra. Teljesen véletlen, hogy a német mérnökök VÉLETLENÜL alacsony radarvisszaverő formákat terveztek, ugyanis őket aerodinamikai elvek vezették az adott irányba.
  • gstup
    #36423
    Ne általánosítsunk. :) Ott sem volt mindenki fajgyűlölő. :) Ment,mert kellett.
  • MasterMason
    #36422
    Valamit csak tudniuk kellett, ha a világ legnagyobb nemzeteinek és birodalmainak pl amerika-oroszország-anglia és pluszban még Európa nemzeteinek is csak hatalmas veszteségek árán éveken keresztül tartott lenyomni ezt a 80 milliós nemzetet. Biztos nem azért volt ez így, mert technológiailag fejletlenebbek voltak másoknál, vagy netán mert a "fajgyűlölőknek kisebb az agytérfogata."
  • jocking
    #36421
    Rakétatechnológia, éjjellátó, titkosítás, távirányítás, anyagtechnológia, lopakodó technika... Csak hogy ne ragadjunk le csak a repülőgépeknél.
  • Rue East
    #36420
    Sorold már fel kérlek, mik ezek a konkrét dolgok, amikben 10 évvel mindenki előtt jártak?
    A Me-262/Ar-234-en kívül (ami inkább 10 hónap, mint év: P-80, Meteor, Vampire).
  • jocking
    #36419
    Dekurvajó... Mintha nem lenne elég gond ezeket a szarokat amúgy is lelőni, most majd vissza is lőhetnek.
  • jocking
    #36418
    Pl. mert azok voltak? Technikailag kb. 10 évvel jártak mindenki előtt. Ha a játék ügyelne a történelmi hűségre, akkor a Me-262-vel kb. a többi ország T3-as gépei ellen kellene menni, nem a sabrék meg mig15-ök ellen.
  • Vaktermesz
    #36417
    Hispberra.
    4 darab Hispano a következő angol jet-bomber-en.
  • robi3
    #36416
    nem voltak überek, mert spitek azért odavertek nekik és nem hiába szerettek volna a német pilóták is spiteket, de a lényeg hogy a griffon spit szerintem picit túlzás egy Dora ellen
  • Rue East
    #36415
    Miért jön elő állandóan ez a németek überek voltak téma? Nem voltak azok.
  • twi452
    #36414
    és nem is játszana senki a több nemzettel mint anno a Dora pakk idején :D
  • jocking
    #36413
    Azt már néztem. Elvileg az is bis verzió, mégis szinte minden paraméterében (még ha csak egy kicsit is) rosszabb, mint az "orosz" verzió. Ott még megvontam a vállam, hogy ok, az eredeti a legjobb, biztos irl is ilyet adtak az ndk-nak a ruszkik. Na de így, hogy a másik gépnél meg a br-el szivatják meg az embert egyértelműen látszik, hogy nem azt akarják, hogy az orosz gépek legyenek a legjobbak, hanem azt, hogy a németek legyenek a legrosszabbak. (Pedig ha a játékban a német gépek valós tulajdonságokkal a koruknak megfelelő gépekkel kerülnének össze, akkor esélye sem lenne senkinek ellenük.)
  • Master91
    #36412
    na ma próbálkoztam ilyesmivel, és elég sokszor be is jött, úgy néz ki csak bele kell szoknom a jó menekülésbe
  • Vaktermesz
    #36411
    A frissen felszarvazott férj is könnyen eltalálja férfi társát ha egyenesen menekül a réten át. Viszont ha nagyon kicsi, de kiszámíthatatlan manővereket tesz akkor nem biztos a találat. Nem kell köröket leírni, elég ha kicsit fel-le mozgatod gépet, vagy oldalasan, anélkül, hogy fordulnál, és ha túlhajtást is használod azon a szinten 700 méternél messzebb nem nagyon találnak el, onnantól meg egyenesen repülve húzod a csíkot.
  • Master91
    #36410
    próbálgattam, de az a baj hogy akkor meg szét kap ,mert nem manőverezek, hogy legyen sebességem (kevés ilyen manővert ismerek...)
  • MitsuMishi
    #36409
    Videót nem tudok adni, de ha duplafedelesek ellen harcolsz, akkor vedd az irányt lefelele, és gyorsuld le őket. :)
  • Master91
    #36408
    Tudtok nekem mondani valami jó játékost, aki youtube-ra töltöget fel vissza játszásokat vagy ilyesmi?

    abba a szituba akarok jobb lenni, mikor üldöz az enemy... tier 1-2őn vagyok, de nem bírom lerázni a 2 fedeles gépeket az amerikai gépekkel , sokkal jobban fordulnak :D
  • vajakos21
    #36407
    Nézd meg mig15 repairt nêmet és orosz oldalon...balance...szerintük.
  • jocking
    #36406
    Gondoltam, csak azt hittem, hogy van valami konkét oka a plusz br-nek, de úgy tűnik, hogy az egyetlen ok a "szopassuk a rohadt fasisztákat" elv, amit a Komcsijin-nél előszeretettel alkalmaznak. Egyébként jó gép a CL-13? Még 80k rp hiányzik az unlockhoz.
  • twi452
    #36405
    statisztikák alapján történik a br pakolgatás
    jól játszanak vele akkor eredményes a gép -> felmegy a br

    ezt mondják, aztán h valójában hogyan döntenek mi alapján az egy másik történet :D