38447
  • Glo
    #18154
    A nagykeliber volt repeszgránát, a kis kaliber (20mm pl) az olyan volt mint a rendes lőszer, azzal lőttek a közeliekre.
  • Torzonborz
    #18153
    Stukának minden a szerkezete csak nem erős. KI-45 viszont tényleg strapabíró gép azt viszont rendszerint telitalálattal szedik ki.

    Egy kis magasságban repülő gépre meg nem repeszgránáttal lövöldöztek mert a találati esély nulla felé közelített.
  • Glo
    #18152
    P47-est attackernek használják, ezért mindig kis magasságban küzd, ahol simán meghal mindig. A P51-el már lehet valamit kezdeni, mert az vadász :)
  • bgabor
    #18151
    Az amerikai gépeknek a legerősebb a szerkezetük a játékban, semmi bajuk nem lesz olyan sebességné, G terhelésnél, aminél mások már törnek-szakadnak.
  • bgabor
    #18150
    Az új P-47 és P-51et próbálta valaki? Tudnak ezek valamit azon kívül, hogy az ezüstös testükkel eszméletlenül jól néznek ki? Megéri megvenni őket?
  • BaleniX
    #18149
    Ugyanezzel a géppel meg a PBY-t lövöm AB-ban mint az állat, csak Hit...
    Újratöltöm a CNN-t és az Ammo-t, 3 lövés 60m-ről és Aircraft Destroyed, na az máris jobban hangzik!
  • vajakos21
    #18148
    Szokni kell ezt is.Majd ráérzel melyik mit bir
  • BaleniX
    #18147
    Én meg hülye vagyok!
    HB-ban He-122 B-0-val rárepülök a P-40-re magasból, ne csodálkozzak ha 630km/h-nál szétszakad a gép! Ő bezzeg magasabbról rám repült és semmi baja....
  • Glo
    #18146
    HB-n előfordul :) Mondjuk az imént a D30-as simán utolérte a G10-es meszát, szal minden lehetséges..
  • bgabor
    #18145
    Egyrészt a légvédelem repeszgránátokkal lő, így nem kell eltalálnia a gépedet ahhoz hogy lelőjön. A mindenfelé szértepülő repeszek teszik a kárt a gépben. Másrészt pedig ki lehet játszani őket, ha extrém kis magasságon repülsz, gyakorlatilag nem tudnak megcélozni. Az Attackerreknek meg elég erős a szerkezetük ahhoz, hogy a fák tetejének magasságában berepülve az egész reptér légvédelmét lerendezd, mielőtt lelőnének.
  • vajakos21
    #18144
    Nem az a baj hogy fizetni kell a löszerért.Hanem ax elv.Ha nem használtam ne vonja le.( vonja le lesz* rom. van lé :-) )
    Decalokat is felemelték ....még jò hogy ugyanazt használom minden gépen, az meg megmaradt.Ako viszont gyüjtötte variálta bagy skinre gyurt az ráb.szott.
  • BaleniX
    #18143
    HB-ban a Barrage Ballon mit csinál? Pont HB-ban vagyok!
  • bardocz
    #18142
    Van aki ilyen magasságban játszik ebben a játékban? :DD
  • Coral Springs
    #18141
    Az AAA inkább a kis sebességgel közlekedő gépekre veszélyes, úgy 500 fölött már nem igazán találnak el. Majdnem minden második csatában ki kell halásznom valami majmot az enemy base környékéről, de még egyszer nem lőtt le a légvédelem.
  • BaleniX
    #18140
    Jaa, hát nekem nem volt lőszerlopás
    áhhááá, hogy a Patch miatt elvették a bombatartót! Ezért nem rakja rá, köszi!
    Patch előtt sokkal jobbak voltak a németek, most az oroszok nagyon aprítanak meg a Beau-k. És még elveszik a bombát.. PFFF
  • Glo
    #18139
    A P-51 nagy magassági elfogó volt, szal kb 6000 felett lesz jó, ott ahol majd a Ta-152 fog repülni egyszer, ha kész lesz az FM-je.
  • Glo
    #18138
    Az ellenséges ügynökök felrobbantották a lőszerraktárat :))

    Vagy tényleg a rétinégerek voltak, nézz szét a vastelepen :)
  • Susarc
    #18137
    a P51-el mit érdemes kezdeni?
  • twi452
    #18136
    ja feltöltik persze csak én kikapcsoltam tegnap a teszteléshez, hogy megnézem mik is ezek a számok :)
    aztán egyeseknek eltűnik éjszaka az egész lőszerkészlete reggelre nekem úgy maradt ahogy volt
  • Torzonborz
    #18135
    Jó ezt értem csak szerintem eléggé alávág a történelem hűségnek , nem nagyon hiszem hogy ilyen nagy találati aránnyal bírtak volna a légvédelmi ütegek.
    Arról nem is beszélve hogy attackerként így gyk halálra vagy ítélve .
  • bgabor
    #18134
    Nem csinálnak, és ez nagyon helyes így. Az a cél hogy a légvédelem az tényleg légvédelem legyen, olyan zónákat hozva létre, ahová az ellenséges gép nem repül be, vagy ha berepül, számol azzal, hogy ott rövid idő alatt biztosan lelövik. Én azt mondanám, most működik megfelelően a légvédelem, pédlául HB-n ellenséges repülőtér fölé berepülni biztos halált jelent egy percen belül, ha nem tudom mit csinálsz. Így már a baserape-ek is sokkal ritkábbak.
  • Coral Springs
    #18133
    Én nem agyalok ilyeneken, a javítás és az újratöltés automata.
  • bgabor
    #18132
    A szükséges bombafelfüggesztő ki van fejlesztve hozzá a gépen?
  • BaleniX
    #18131
    Én ott is rányomtam, de szürke volt és csak a Without volt elérhető. Ezt a lőszer dolgot meg nem értem... hogy 36/40? Az automatikus feltöltés az elvégzi a munkát nem?
  • Torzonborz
    #18130
    azt lehet tudni hogy a szájbavert légvédelemmel csinálnak e valamit ? röhej amit művelnek , sniperek ülnek benne vagy hőkövető rakétákat okádnak ezek a fosok ?
  • bgabor
    #18129
    Szerintem én hanyagolom egy darabig a gémet, amíg nem peccselik. Az új peccs egyebek mellett akkora beszaggatásokat hozott kis magasságon, hogy játszhatatlan. Kis magasságon 50-ről 10-17 FPSre megy le, játszhatatlan.
  • twi452
    #18128
    biztos valami bug lehet
    nálam maradt minden úgy ahogy hagytam este 36/40 és stb
  • Glo
    #18127
    A briefing képernyőn (mielőtt belépsz a reptérre) ki kell választani. Alapból "Without"-on van. Gondolhatod hogy örültem mikor elsőre bementem az A-26-al bomba nélkül :))
  • vajakos21
    #18126
    reggelre 1/30 lett a löszerem.7000.nem nagyon értem miért.tegnapelött párszor cseréltem csak.stealhot használok kivéve do217...az had spricceljen.
  • BaleniX
    #18125
    Köszi! Nekem meg a 110 C-4-re nem akarja rárakni a bombákat, pedig ki van pipálva
  • twi452
    #18124
    annyi, hogy ha sima tracer van az övben akkor az nem üt akkorát mintha páncéltörő vagy gyújtó, robbanó akármi lenne (elvileg)

    legtöbb övben meg ilyen öszvérek vannak, páncéltörő-nyomjelző, robbanó-nyomjelző stb stb
    ezekről se nagyon tudni, hogy kevesebbet ütnek-e mint a simák vagy sem

    saját véleményem, hogy felesleges ezen agyalni
    stealth ammo előnye hogy nem látják.. ennyi :)
  • BaleniX
    #18123
    De a látszódáson kívül van valami különbsége sebzésben? Vagy csak annyi, hogy lássam hogy hova lövök?
  • twi452
    #18122
    Egyénfüggő
    Ha biztos vagy már a célzásodban akkor mehetsz stealthre.
    Én egy gépen sem használok ilyet nekem kell az, hogy lássam is merre lövök pedig 2-3ezer csatát lenyomtam már..:)
  • BaleniX
    #18121
    Az biztos! Kicsit megijedne a pilóta, meg megingana a gép :)
    Az Universal Ammo jó? Megéri? Vagy inkább használjam a Stealth-et?
  • twi452
    #18120
    ennek van splash dmg-e :D
  • BaleniX
    #18119
    Na, akkor izzítsuk be a motorokat :)
  • Susarc
    #18118
    6 hit 3 gep...11 hit 3 gép....iszonyat az a fegyver rajta
  • Amaymon
    #18117
    Ha azt stabilan hoznád HB-n te is be kerülhetnél top100-ba.
  • vajakos21
    #18116

    EVENTKE:
    http://warthunder.com/en/news/229/current/
  • V43 1105
    #18115