38447
  • twi452
    #18194
    csak azokkal számolja amik meg vannak jelölve azokra van valami exp bónusz is
    A6M2-N, A6M2, A6M3, A6M3 мод.22, A6M5, A6M5 Ko

    én megkaptam a 3 RB killért
  • sikora
    #18193
    japán géppel lelőttem a tíz ellenséges gépet, az azt jelentené, hogy 10000 lion-t kellene kapnom nem? 5 csatában 12 lelőtt gépnél tartok, de egy kumma vasat se kaptam, vagy én tudok rosszul valamit?
  • Coral Springs
    #18192
    OFF
  • twi452
    #18191
    a célkereszt

    a "pötty" a gépedet mutatja, hogy épp milyen szögben van stb

    ugyanaz mint ami a HUD nézetben is van, ott is van egy pötty ami mutatja, hogy ténylegesen merre halad a géped
    pl emelkedésnél 25 fokra állítod a géped de a pötty csak 15 foknál van úgyhogy 15 fokos szögben emelkedsz igazából csak a géped meredekebb állásban van
  • BaleniX
    #18190
    A napokban észre vettem a bomberemnél illetve az attackeremnél, hogy ha a
    (hülyén írom, nem tudom mi a neve annak) bombadobó nézetből bombázok, akkor a középső célkereszt a pontos cél, vagy a kis pötty ami valamivel utána megy?
    Bocsi még a hülye fogalmazásért.
  • Glo
    #18189
    Farizmod? :D
  • Glo
    #18188
    Ja, abba a csatába kb fél óra után léptem be, mert el kellett mennem. Rádobtam 2 bombát a battleshipre, aztán ez a genya nekem jött :) De nyertünk.
  • Amaymon
    #18187
    Megcsináltam a 4 pontos trackert. Kicsit úgy nézek ki benne mintha egy goblin eeg készülékkel lennék a mátrixra kötve, üldözéses szituban nagyon godmode tud lenni a Zero így felszerelve. Csak a farizmom fog szvsz izomlázat kapni :)))))
  • Amaymon
    #18186
    És remélem pörgős lesz, mint a RoF, mert nincs kedvem 40-50 percet ülni a földön várakozva, amíg felszállási engedélyt adnak.
  • Amaymon
    #18185
    Inkább játszok emellett a BoS-al minthogy tankba üljek :) (Feltéve ha nem lesz olyan kukába valóan rosszul megírt enginje, mint az elődjeinek)
  • twi452
    #18184
    pedig itt van rá esély, hogy jó lesz :)

    majd amikor freetrack-el nézelődsz a tankban összevissza..xD
    beszarás lenne egy ilyen RB mód mint a repülős részlegben :)
    senki nincs jelölve aztán a meccs 80%-ban kint ácsorognál kémlelve a területet hátha mozdul valami xD
  • Amaymon
    #18183
    Guruló konzervdobozok és még a hús is mozog bennük. Eddig se kedveltem különösképp azokat a járműveket. WoT-ban kifejezetten megutáltam annyira, hogy ha WT-ben is lesz 90%-nem tartok egy darabot sem :D
  • Coral Springs
    #18182
    Az azért vicc hogy egyik játékmódban sem lehet éles harc közben normálisan leszállni a carrier -re. Test flight -ban viszont le lehet.
  • Amaymon
    #18181
    Becsületére váljék vagy 6x megpróbált landolni carrin, de bepöccent hogy nem lehet és ment kamikazezni.
  • Amaymon
    #18180
    Haha elő adásban néztem, ahogy Terri lerammolt szó szerint, téged Glo :)
  • Coral Springs
    #18179
    Tank-biatlont szervez Oroszország.
  • Amaymon
    #18178
    15 perc alatt kipurcan a Zero motorja, nem csak oil overheat. Még leszállóhely sincs :o
  • Glo
    #18177
    És akkor még nem voltál olyan körben ahol 3 db B-17 volt :))) Mer az lefele is lő mint az atom.
  • Amaymon
    #18176
    Ó neee! Most látom mi van, éppen kezdtem volna kiélvezni az F4F-et...
  • twi452
    #18175
    na ebben a körben meg 3 b-25 és egy a-20... bárhova megyek szopatnak xDD
  • twi452
    #18174
    meg azon nincs alul buborék csak a hátsó tud valamennyire lefelé lőni :)

    de hát kikaptunk miatta..xD
  • Glo
    #18173
    Ja, lefele a humán célzással is szar lőni, mert mindent kitakar a géptest..
  • twi452
    #18172
    gusztustalan... ja és már csak 1 motorral megy egy ideje.. tökéletesen :D
    én csak egy lövész tudtam alulról támadva kilőni..lent kellett volna maradnom végig :D
  • twi452
    #18171
    Mentem is egyet a zeroval. :) 2-őt behúztam a harmadik bedobta a tengerbe előttem..:D

    az ellenfélnél egyedül egy b-25 öli az embereket.. már 4et kiszedett
    engem 1 találattal...:D
  • Coral Springs
    #18170
  • Glo
    #18169
    Ez úgy fest a Japó fanoknak szól :)

    Guadalcanalon FRB-n nem sok esélyük van. B17-el lehet őket aprítani rendesen :))
  • vajakos21
    #18168
    Állj a sötét oldalra ;-) Vidd a japókat! ( Te legalàbb mehetsz én talán holnap)
  • twi452
    #18167
    azért ez a mostani párbaj elég nagy bullshit

    f4f meg f6f-el mégis mit?

    lefordulni és leemelkedni nem lehet a japókat, de ezekkel a dagadt szarokkal még legyorsulni sem :)
  • Susarc
    #18166
    én is megvettem ma a P51-et,mert ugye az MUST HAVE:) ,de 2 ft-ot nem ér.....borzalmasan lassan emelkedik esélyed nincs értelmes magasságba menni időben....max sunnyogva map szélén....mivel szinte senki nem harcol 7-8k méteren ezért baxhatod is a magassági vadász mivoltát:) amúgy én semmi extrát nem vettem észre viselkedésében még magasan sem.....szerintem még mindig broken a FM-je.....valamint a 6 hülye géppuska is ótvargyenge a kistársaihoz képest....
  • vajakos21
    #18165
    Szépek.A kamera /replay irányitás valòban sz*r
  • twi452
    #18164
    ó lángokból sosem elég..
    az utolsón még a war thunder logó is lángol :D
  • twi452
    #18163
    ja én is úgy csinálom, bár ha azt akarod h ne csak egy karika + folt legyen a légcsavar akkor el kell indítani a lejátszást és látszódnak rendesen a lapátok persze elmosódva :)

    a kameramozgatás meg kész agyrém replay-ben.. az egészre ráférne egy alapos újradolgozás.. majd idővel biztos lesz is valami
  • vajakos21
    #18162
    lángolòs/ város felett lelövös
  • vajakos21
    #18161
    az akciő részeknél le szoktam lassitani majd megállitom és a kamerával pöcsörészek.persze nem árt ha jó a pálya és az idõjárás sem sima kék eges...csak nehéz összehozni hogy minden összeálljon.
  • twi452
    #18160
    kb ezek közül kéne választani..
    amúgy ez a montázs szépen be is mutatja a csatámat..xD

  • twi452
    #18159
    dede azért nyomtam az f12-őt mint a barom nehogy lemaradjak valamiről :D
    sikerült kb 40re leszűkíteni de hát..nehéz

    azért teljesre húzva "movie" minőségnél rendesen odatesz a látvány néhol :)
    el tudnám viselni ha ilyen grafikával kéne játszanom az RB-t :)
    de a 16-20 fps miatt inkább lemondok róla :DD
  • vajakos21
    #18158
    Nem replayböl szedted?
  • twi452
    #18157
    lőttem 186 képet az előző bearcat-es RB csatámból.. most jön a legszarabb rész kiválasztani a legjobbat a contestre :D
  • Torzonborz
    #18156
    Mindegy ,elsírtam a bánatom , meghallgattátok ennyi. :D

    Egyébként HB mikor vált ? Már jó ideje JAP-RUS megy és kicsit már unom .
  • Torzonborz
    #18155
    Igen ezt tudom de itt a repeszgránát szed ki mindig földközelben , ez az ami nonszensz.