38447
  • vajakos21
    #18234
    Ez gyorsan ment ;-) Köszi :-)
  • NagyiBMX
    #18233
    Parancsolj :)
  • vajakos21
    #18232
    ebben igaza van a kollégának hogy a forumozás jobb szinezés nélkül.esetleg egy hét pròbaidõre bocsájtás...azt meglássuk. ( tehettél volna egy meztelen. õt a képre...azzal mindent el lehet adni :-) )
  • vajakos21
    #18231
    jobban örülnék ha a b17 zuhanna :-)
    de szerintem jòk :-)
  • Amaymon
    #18230
    Ne, a képeket is ált. spoilerbe tesszük, hogy ne kelljen letölteni. + szvsz a minimalista dizájn nem fejfájdító fórumozáskor.
  • NagyiBMX
    #18229
    Srácok! Mivel a topiknak nincs igazán háttere, csak bannerje, ezért bátorkodtam, hogy csinálok egyet. Házigazda (témaindító) jóváhagyásával kérdezem, hogy ti elfogadnátok-e ezt a képet háttérnek? A kép közepén a fehér sáv az a hozzászólásoknak a sávja. Remélem tetszik mindenkinek! :)

    Ha a link nem működne:
  • vajakos21
    #18228
    Csak a japó fegyverrk gyengèk.De legalább kevés a löszer.A 7.7 ed meg csak tájékoztató jellegü.Biztos örültek a piloták is annk idejèn....
  • twi452
    #18227
    na igen.. 8k exp azért, hogy felszálltam és sétarepültem 1 kicsit...:D

    azért itt a japán az easy mód, rb-n fordulgatni lényegesen könnyebb mint bnz-zni :) ezért is ment a ki-61 nekem :D

    de itt az alkalom megtanulni mert mást nem tehetsz különben lelőnek :)
    csak idegek kellenek hozzá rendesen
  • vajakos21
    #18226
    Pumasokkal mostanában alig találkozom.igaz csak RB n vagyok.De gondolom náluk is van aki ott megy
  • vajakos21
    #18225
    De legalább jó oldalán voltál annak a bizonyosnak.. :)
  • twi452
    #18224
    NM-ék rászabadultak japókra RB-n... nem is találkozok ellenséggel olyan gyorsan lelőnek mindenkit pf..:)
  • Fenrir
    #18223
    Vicces amikor Messer-rel zúzok utána olyan 630-as sebességgel és nem tudom utolérni...
  • Coral Springs
    #18222
    A K-4 és a G-10 még a Bearcat -et is agyonvágja emelkedésben. Odaérek a szokásos 7km magasan a találkozópontra, ezek meg úgy másfél km -el felettem, miről beszélünk... Nyomtam egy hátraarcot, majd úgy folytattam az emelkedést. Kb 10 km -en kezdett meghalni a vas, mire a K-4 utolért magassági fölényből(!) azt ott én már csinálhattam akármit, esélyem sem volt. Ezeket az OP szarokat se legyorsulni, se leemelkedni, se lefordulni nem lehet, és ugyan úgy kap belőlük a Rank 12 -es Corsair is, amit a kategóriájában legrosszabbul emelkedő géppé nerf -eltek.
  • vajakos21
    #18221
    Igen.Nem bombázni mennek( nem azért szoktak) hane vadászokat ölni.Event miatt meg van papir gép.Máskor nem jönnek mert a5 főkák zûzzák öket.
  • Susarc
    #18220
    Spitfire vs A20G torony:P
  • Susarc
    #18219
    A20G 5 kill:P 600+ al mész lazán/kb semminek esélye nincs arra a sebességre amit te tudsz/...a turretjeid INSANT kigyújtják ami közel ér....strapabiro mint atom!

    próbáljátok nagyon elvan cseszve valami vele:P
  • Amaymon
    #18218
    Pár kretén képes x óráig otthon körözni, ha oda mész, ha nem.

    Hab a tortán, hogy miért van olyan pálya a map poolban ahol alapvető funkció, mint a landolás nem működik.
  • Glo
    #18217
    Jönnek a kamikazee kis tierű japók aztán lerammolják :) engem is úgy szoktak leszedni.. vagy a hajó AAA lő le.. Vagy megunom és ledobom valami reptérre, de fel nem töltenek, ami szívás.. meg javítani se javítanak. Szal a törpök élete nem csak játék és mese.
  • Amaymon
    #18216
    B-17 még más géppel is húzós. Azt hittem B-25, mert itt az előbb arról írt vki, hogy tömegesen jönnek velük.

    Hatalmas pofátlanság, mikor mouse aimes b-17-ek bejönnek RB-re trollkodni az event miatt. Még csak bombázni sem bombáz csak köröz a hajói felett, mert a gépet alig bírja irányítani.
  • Glo
    #18215
    Általában 2 -carrier van. Guadalon meg vagy 4.. Én inkább a Cargo shipekre megyek, már vároim a 16x500lbs kombót, az lesz igazán gyilkos :)
  • bgabor
    #18214
    Egész nap a mod 22-vel mentem, már ha a közelébe mész, lszednek a géppuskák. A Zero motorjába elég egy sorozat, ők meg öt csőből küldik feléd az ólmot, bármerről közelítesz is. Nem véletlenül hívták repülő erődnek a B-17et.
  • Amaymon
    #18213
    "akik azt hiszik hogy kárt tudnak tenni benne"

    Mod 22 már simán lelő egyet, de valszeg őt is besebzik. Viszont mit csináljon mikor marad a bomber és nem tud leszállni soha.
  • bgabor
    #18212
    Nem tudjuk miért, csak ezt csinálják. Amúgy ha kidob egy Carriert és leszed három csóri Zerot, akik azt hiszik hogy kárt tudnak tenni benne, már bőven 20.000 XP fölött jár.
  • Glo
    #18211
    Írjátok, hogy mekkora nagy gyakorlat ölni a carriereket. De miért? 9k Xp prém nélkül, és kell rá 2x2000 lbs bomba. Ennyi teherből (8x500lbs) kiviszek jó esetben 6 Cargo Shipet, darabját 6k xp-ért.
  • sikora
    #18210
    japán tier3 A6M2-N. ott nézem. 26 lelőtt ellennél kezdtem most51nél járok és semmi. visszanéztem az üzeneteket sehol semmi plussz bonusz
  • bgabor
    #18209
    Melyik géppel csinálod a killeket? Mit ír az Achivementsnél, mert ott tudod követni?
  • sikora
    #18208
    22 gép és MÉG MINDIG SEMMI
  • sikora
    #18207
    akkor viszont tényleg nem jó valami, a 10 gép már réges rég megvan
  • twi452
    #18206
    bármi ér amit lelősz vele
  • sikora
    #18205
    várjatok csak az akcióban 10 db bármilyen típusú vadászt kell lelőni vagy csak azokból az amerikai típusokból ami meg van jelölve?
  • Amaymon
    #18204
    Elég lenne a pilótafülkének cockpit. Nagyon csít, hogy körbenézhet takarás nélkül és a legváratlanabb helyről leradíroz pl. egy Do, mert majdnem mindent lát.
  • twi452
    #18203
    Csak idő kérdése és erőforrás kérdése az egész :) Red Orchestra-ban is szépen meg vannak a belsők :)
    És nem is fognak kinyomni 100 tankot rögtön :)
    Én azt mondom lesz belső nézet azokban is szépen, majd emlékezzetek rá xD

    Majd kiderül remélhetőleg év vége felé már.
  • Glo
    #18202
    Azért már most is el vagyunk kényeztetve. Nekem pl tök bejön a B17 pilótafülke nélkül is :)
  • bgabor
    #18201
    Úgy van, mióta 6DOF van, és előre hátra, jobbra balra is tudod mozgatni a "fejedet" és a kamerát, azóta nem lehet már 2D álműveszerfalakkal viccelődni, teljes 3D-ben kell modellezni az egészet. Nem kétperces meló. Pláne ha félezer gépet vállal fel a játék készítője.
  • bgabor
    #18200
    Ne aggódj, a túloldalon se jobb a helyzet. Mi toltuk ma vagy két órát japánokal. Minden körben 2-4 B-17es jött be az amik részéről Carriert nyírni, na egy olyat próbálj meg kinyírni a törékeny papír Zeroval. Néhány lövésből kapja le HB-n a Zerot, bármelyik irányból is közelítesz. Mindezt úgy hogy a nem működő Carrier leszállás miatt gyakorlatilag nem lehet újratölteni a lőszert.
  • Glo
    #18199
    Ja, a 6DOF miatt nehéz, mert anno pl il2-ben is csak egy képet húzogatott a pilóta előtt ami kitakarta a külső nézetet. Aztán ahogy jött a 6DOF úgy kellett 3D-ben modellezni a pilóta fülkéket.

    Tankoknál is más volt a világ az ArmoredFist játéknál, meg mások az igények most :))
  • bgabor
    #18198
    Azért lássuk be, együléses vadászgépnél viszonylag hamar meg lehet csinálni a kokpitnézetet. Tankoknál viszont, ahogy a bombázóknál is, sokkal nehezebb, többnyire egy nagy egybefüggő teret kéne megcsinálni. Nem véletlen hogy elhúzódik a bombázó kokpitok berakása. Éppen ezért nem lesz szerintem soha belsőnézetes gunner view. Ha lenne minden gunnerállomásnál belsőnézet plusz kokpitnézet mondjuk egy B-17nél, akkor gyakorlatilag a teljes gép belsejét le kellene modellelzni. Ez egy gépnél is hetekig tart, nemhogy többszáznál.

    Ugyanezen okból én nemhiszem hogy lenne belsőnézet tankoknál, olyan ahol kedvünkre forgolódhatunk belül.
  • twi452
    #18197
    Achievements - Miscellaneous

    itt nyomon tudod követni mit számolt eddig
    okosabbat nem tudok mondani :)
  • sikora
    #18196
    12 lelőtt gép papíron itt vezettem magam mellett, nincs elszámolás amit a végén írt azt adtam össze és mégis semmi
  • sikora
    #18195
    arcadon nyomom és olyan géppel mégse kapom