38447
  • twi452
    #18314
    így korrekt és 100%-ban megfelel a valóságnak :)


    Orygin-t szoktam néha nézegetni ha olyan kedvem van, ők mennek arcade-ozni is a "követőkkel", általában jó hangulatú az egész, jókat ökörködnek :)
  • bgabor
    #18313
    Rendben, igazad van, átfoglamaznám.

    Arcade módban a játékosok nagy száma miatt a gyenge játékosok felülreprezentáltak, ami gyakran vezet nemkívánatos incidensekhez.
  • twi452
    #18312
    Azért nem óvoda.. csak más játékmód :)
    Sokkal többen játszanak ott..sokkal több a hülye is..sokkal nagyobb az esélye is h belebotlasz ilyenekbe.
    Játszanak ott normálisak is nem csak idióta "núbik"
  • bgabor
    #18311
    Nem, ez Arcade módban van csak így, ami a játék óvodája, ahol a kis núbik gondtalanul halomra lőhetik egymást. HB-n ilyen nagyon ritkán van, mert a játékosok odafigyelnek egymásra és a gépikre. Ott egy csatában egy géped van, mindenkinek érdeke hogy ne ütközzünk össze vagy zuhanjunk le.

    Majd egy idő után átállsz HB-ra, esetleg FRB-re, és ott ilyen már nem lesz.
  • VanDaal
    #18310
    Akkor jobb lesz ha hozzászokok, hogy a gépem vesztét nagyobb arányban okozza egy öngyilkos merénylő, mint ha lelőnének...
  • vajakos21
    #18309
    Arcadban igen, de a többi mòdban is elöfordul bár messze nem annyira
  • VanDaal
    #18308
    Magasabb szinteken is ennyire általános, hogy folyamatosan nekirepülnek mások gépének?
  • Amaymon
    #18307
    Mintha többet adnának nemrég azért írtam be a 3 assist +1 kill-re mennyit dobott 270%-ossal hátha vki megerősít.
  • vajakos21
    #18306
    http://kep.psharing.com/755505.jpg
  • vajakos21
    #18305
    2 assistra kaptam 14k-t...valamit változtattak? Az eggyik 9k volt...több mint kill.
  • Amaymon
    #18304
    Phej de szokatlan a zero után, azzal majdnem minden körben volt egy kill.
  • vajakos21
    #18303
    Az van sajna
  • Amaymon
    #18302
    Ha igen akkor megyek játszani, már elegem volt a leszállópálya nélküli mapból :)
  • bardocz
    #18301
    Utolsó még talán használható, de nem értem, a valóságban is ennyi lőszerrel küldték el bevetésre?
  • MitsuMishi
    #18300
    Az elsőt nagyon szeretem, jó tűzerő, és egész jól manőverezhető. Most is lőttem 3-mat HB-n vele :). A többin szerintem is kevés a lőszer, ezért nem is mertem megnézni őket :D
  • vajakos21
    #18299
    Német -us van frb-n? eventkor?
  • VanDaal
    #18298
    Okés, köszöntem a választ :)
  • twi452
    #18297
    ami negatív következmény lehet, hogy időt öltél bele "feleslegesen" :)

    amit megszereztél nem tűnik el, eladni sem lehet ugye
    szerintem nyugodtan lehet kísérletezgetni minden nemzettel
  • VanDaal
    #18296
    Értem, szóval akkor így sikerült rá szert tennem :)
    A másik 2 kérdés pedig azért merült fel bennem, mert nem szeretném, hogy a későbbiekben bele kelljen gebednem, ha ki akarom köszörülni a kezdeti bénázásaim esetleges negatív következményeit :)
    És igen, még csak árkádban játszottam eddig.
  • bardocz
    #18295
    Ki-45-ök mennyire használhatók? Az elsőnek még van vmi lőszere, a többin nagyon kevésnek tűnik.
  • twi452
    #18294
    az ajándék gép volt igen, amelyik nemzetet választod elsőnek amikor kérdezi annak a nemzetnek megkapod ezt az alap prémium gépét ajándékként

    a többi kérdésre.. passz :)
    gondolom arcade-ban kezded te is a pályafutást, ott szerintem kb mindegy mivel-hogyan-miért :)
  • NagyiBMX
    #18293
    Na kész az 1.3 verzió jobb oldali az "sötét" oldalas, van egy kis láng, de ez remélem már nem lesz probléma. :D
  • VanDaal
    #18292
    Üdv!
    Ismét néhány noob kérdéssel borzolnám az idegeket :)

    Szerintetek melyik a kifizetődőbb egy kezdő számára: ha egyszerre húzza az összes nemzet gépeit, vagy inkább egy nemzetnél eljutni egy komolyabb szintre, és az ott szerzett tapasztalatokat hasznosítva belevágni a többi nemzetbe egymás után?

    Érdemes-e az alacsony szintű (tier2-3) gépeket maximálisan kifejleszteni, vagy inkább amint lehetőségünk nyílik, lépjünk feljebb a következő szintre?

    Volt valami ajándék osztás a játékban? Ha jól látom, a Marcolin's Cr.42CN egy prémium gép, és mégis bekerült valahogy a hangáromba arany költése nélkül.
  • Amaymon
    #18291
    A War Thunder felirat alacsonyan van tedd kb. 1/3 távra fentről.
  • BaleniX
    #18290
    Ez a fórum! nem?
  • twi452
    #18289
    mert mindenki belepofázik és szívja a vérét xD

    ez egy ilyen szakma :D
  • BaleniX
    #18288
    Miért bánta meg?
  • vajakos21
    #18287
    Jòk a képek, de az egyik lehetne a " sötét" oldalról:-)
    ( már megbántad hogy elkezdted :-) )
  • BaleniX
    #18286
    És ez hogy működik? Screenshot-ot beszerkeszteni, vagy eleve a progival csinálni egy képet egy gombnyomásra? (bocsi ha hülyeséget kérdezek)
  • twi452
    #18285
    azért sokat nem kellett a logón kívül rárakni :D

    tegnap mondtam is, hogy azért lehet szép képeket lőni csak úgy a játékból buhera nélkül is :)

  • BaleniX
    #18284
    Köszi!
  • NagyiBMX
    #18283
    Adobe Photoshop CS5
  • BaleniX
    #18282
    Ilyen képeket milyen progival csináltál?
  • BaleniX
    #18281
    Bár ez a tankos része, képek alapján nagyon gyönyörű, nem olyan sablonos mint a WoT.
    Az lenne a legjobb, ha tényleg nem ilyen Hp-csíkos megoldás lenne, hanem Pl: belül felrobban a lőszerrekesz, megsérül a személyzet.
    Vagy a töltetet beállítani 3mp-re, és belül robbanna
  • twi452
    #18280
    lőnek rajta..tiszta erőszakos xD
  • BaleniX
    #18279
    A bal oldali nagyon jó!
  • Hentes75
    #18278
    PLS ! Valaki röviden leírhatná melyik töltény milyen hadviselésre jó!
    Spitfire,Hurrican lőtáv mennyi legyen?

  • NagyiBMX
    #18277
    Na csináltam egy lángoktól mentes, tenger fölött repülős képet. :D
    Ez már remélem jó lesz mindenkinek! :)
  • stork13
    #18276
    Mondjuk választható pluszként a mostani HB-n és FRB-n. Így lenne 2 HB és 2 FRB csatamód. :)
  • vajakos21
    #18275
    Rosszul fogalmaztam.A tierbesorolást kellene történelnileg belöni, ( pl 109e3vs spit hurri 1)persze a koronkénti csaták korhü gépekkek is jò lenne.